Νέα

Πλατεία Βάθης/Amnezia Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nmb
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 711K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
βρε τι παθαμεεεεε.
μπράβο ρε Βαγγέλη ωραίους μας έφτιαξες!
έτσι θα πάμε με κάνα μουνί στη μύτη σνιφ-σνιφ

 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
[move]
477.gif
477.gif
477.gif
477.gif
[/move]

Sorry! Για το spamάρισμα...
177.gif

Λέω να πεταχτώ μέχρι το "Πορνομέγαρο"... να γραφτεί και κάτι άμεσα σχετικό με το thread...
teu42.gif
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015

Vagelis_20

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2009
Μηνύματα
709
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Καλα ρε μαλάκες αυτό είναι συναδελφική αλληλεγγύη να με λέτε πρωτάρη και νεογνό επειδή ρώτησα κάποιες πληροφορίες;Και πέσιμο στην ψύχρα που δεν έχω ξαναπάει σε τέτοιο μέρος;

Και επειδή Womanaholic μου λες ότι είμαι νιάνιαρο στο σεξπήγαινε και κάνε φάση εκεί που πήγα εγώ πριν μερικούς μήνες στο manchester ταξιδάκι και έλα μετά να μου βάλεις τα γυαλιά.
 

anemoss119

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2010
Μηνύματα
380
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
1
ωχ παλι !! γιατι ρε  woman  παλι στην λενε !!!
 

geo70

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.079
Like
58
Πόντοι
16
Πάντως επειδή συνέχεια αναφέρετε την επικινδυνότητα της περιοχής , πριν απο 1 περίπου μήνα που έκανα μία βόλτα 1η φορά απο το πορνομέγαρο της πλ. Βάθης , οκ είχε στην περιοχή πολλούς Ταλιμπάν όπως και πολλά ξαδέρφια του Οφορίκουε , αλλά δεν αισθάνθηκα και καμιά ιδιαίτερη ανασφάλεια ...
Ίσως γιατί δεν μένω Αθήνα και είχα άγνοια κινδύνου !
 

mlw

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2011
Μηνύματα
193
Like
10
Πόντοι
1
Και επειδή Womanaholic μου λες ότι είμαι νιάνιαρο στο σεξπήγαινε και κάνε φάση εκεί που πήγα εγώ πριν μερικούς μήνες στο manchester ταξιδάκι και έλα μετά να μου βάλεις τα γυαλιά.
Ωραίος Vagelis_20 για το αλλά νομίζω δεν έγραψες τίποτα εδώ στο bou.com. Καλό είναι να προσφέρουμε και εμείς στην ενημέρωση του συνόλου, όχι μόνο να ζητάμε να μάθουμε. Σωστά ???
 

Vagelis_20

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2009
Μηνύματα
709
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Ωραίος Vagelis_20 για το αλλά νομίζω δεν έγραψες τίποτα εδώ στο bou.com. Καλό είναι να προσφέρουμε και εμείς στην ενημέρωση του συνόλου, όχι μόνο να ζητάμε να μάθουμε. Σωστά ???

Λάθος φίλε μου αν ψάξεις θα δεις ότι έκανα ολόκληρη ενημέρωση.Πρόκειται για ίδρυμα πολύ καλύτερο από τύπου FKK..Μάλιστα είχα ζητ΄σει από τον antistheni τον mod να ανοίξουμε σελίδα για το UK όπως υπάρχει και για άλλες χώρες όμως τελικά δεν έκανε κάτι


Ιδού η απόδειξη
 

mlw

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2011
Μηνύματα
193
Like
10
Πόντοι
1
Λάθος φίλε μου αν ψάξεις θα δεις ότι έκανα ολόκληρη ενημέρωση.Πρόκειται για ίδρυμα πολύ καλύτερο από τύπου FKK..Μάλιστα είχα ζητ΄σει από τον antistheni τον mod να ανοίξουμε σελίδα για το UK όπως υπάρχει και για άλλες χώρες όμως τελικά δεν έκανε κάτι


Ιδού η απόδειξη
mea culpa. Απλά είναι λίγο κρυμένο  και δεν το είχα δει.
 

Doperman1

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2011
Μηνύματα
183
Κριτικές
5
Like
6
Πόντοι
1
Καλα ρε μαλάκες αυτό είναι συναδελφική αλληλεγγύη να με λέτε πρωτάρη και νεογνό επειδή ρώτησα κάποιες πληροφορίες;Και πέσιμο στην ψύχρα που δεν έχω ξαναπάει σε τέτοιο μέρος;

Και επειδή Womanaholic μου λες ότι είμαι νιάνιαρο στο σεξπήγαινε και κάνε φάση εκεί που πήγα εγώ πριν μερικούς μήνες στο manchester ταξιδάκι και έλα μετά να μου βάλεις τα γυαλιά.


Καλα ρε μαλάκες

Και όπως ασφαλώς γνωρίζετε αγαπητέ μου το ρε είναι αγενέστατη εκφώνηση

ΥΓ1 Το δε άλλο ευγενέστατο μαλάκες "που ασφαλώς συνάδει με την ελληνική μας κουλτούρα" με ταπεινότητα προτείνω να το αντικαταστήσετε με το αυνάνες

ΥΓ2 Το ότι πήγατε δέ στο μας αφήσατε άναυδους από θαυμασμό.
Γονυπετής υποκλινόμαστε, άλαλοι δε και με διεσταλμένους οφθαλμούς παρακαλουθούμε τα εκπληκτικά τεκτενόμενα.
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.435
Κριτικές
61
Like
42.561
Πόντοι
22.785
Καλημέρα έπιστήμονες.....
Η φύση δεν έκδικείται μόνο τό ένα φύλο ...
Δεν έχουνε τήν τιμή νά έχουν όλες τά στήθια τής άξιολάτρευτης
καί δημοφιλούς (άπό τη μεριά τών αντρών ) Μικαέλας ,
ούτε τα άγαλματένια όπίσθια τής Σιμόνας  , ούτε τα άξιοθαύμαστα πόδια
τής κύριας Ναντίν..............

Οι πολύ έξυπνοι άντρες έπίσης, είναι γιά μένα κορυφή καί ξεπερνάνε
κάθε έξυπνη γυναίκα .........

amjik........

Υ.Γ. Μπορείς να σκοτώσεις τήν σεξουαλικότητα ένός άντρα, με μιά μόνο κουβέντα!!!!!!
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.435
Κριτικές
61
Like
42.561
Πόντοι
22.785
Καλα ρε μαλάκες αυτό είναι συναδελφική αλληλεγγύη να με λέτε πρωτάρη και νεογνό επειδή ρώτησα κάποιες πληροφορίες;Και πέσιμο στην ψύχρα που δεν έχω ξαναπάει σε τέτοιο μέρος;

Και επειδή Womanaholic μου λες ότι είμαι νιάνιαρο στο σεξπήγαινε και κάνε φάση εκεί που πήγα εγώ πριν μερικούς μήνες στο manchester ταξιδάκι και έλα μετά να μου βάλεις τα γυαλιά.

Έμείς άγαπητέ μου φίλε χαράσσουμε με διαμάντι τίς άγάπες μας
δέν χρησιμοποιούμε ...κιμωλία... ;) ;) ;) ;) www.imagerous.com/] [/URL]

 

TYRAEL

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Αυγ 2007
Μηνύματα
26.557
Κριτικές
54
Like
226
Πόντοι
7.195

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom