Νέα

Πλατεία Βάθης/Amnezia Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nmb
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 711K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
δεν είδες τους κωδικούς (4,5-23-50) πουθενά?
δεν είδες τους τίτλους Μαγδα-Ιωαννα-Μιχαελα-Σιμονα-Ρεβεκκα-Αλεξανδρα κλπ?

άνοιξε κανα βιβλίο  (σελ 249) ρεεεεεεεεεεεεεεε!


ναιτ κλαμπ είναι στις 2 το μεσημέρι, που μπαίνεις βαρύς από το μουσακά και φεύγεις πούπουλο!
έχει όζο στην ατμόσφαιρα,τσίπουρο στο μπαρ και ούζα στα άνωθεν................

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
Πόσο πάει το "μαλλί";;Δεν πιστεύω να πάει κάνα 50ευρω ο καφές (λέω μην είναι ο ιδιοκτήτης στο κόλπο να φάει)και άλλα 150 ευρά η δράση..

Ξενοδοχείο έχει εκεί κοντά;;Το μαγαζί είναι κοντά στο Εθνικό Ωδείο;(Έχω να περάσω 7 χρόνια απο τη Μεζονος και την Πλατεία Βάθη)

Άμα έχεις να περάσεις 7 χρόνια απ' τη Βάθη άσ' το... Μάλλον δεν είναι για 'σένα αυτό το μαγαζί, πήγαινε για κανένα καφέ στο Κολωνάκι καλύτερα ή στο πιο "λαϊκό" Θησείο.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
Λίγο παραπέρα, στην αρχή της οδού Ιάσωνος (στη διασταύρωση με την Αχιλλέως), είναι το καφενείον "Η Άρτα", όπου πίνεις αφέψημα με 1,5 ευρώ και τρως - πίνεις καλά με 6-7 ευρώ.

Συνδυάζοντας το καφενείο με τους παρακείμενους Οίκους Συνουσιών όπου προσφέρονται αιδοία και πρωκτοί με τιμές από 10 έως 20 ευρώ το κομμάτι, μπορεί κανείς με τίμημα από 11,5 ευρώ να προσλάβει σχεδόν τις ίδιες υπηρεσίες που περιέχει το πακέτο Amnezia.


Η διαφορά τιμήματος των δυο εναλλακτικών είναι τεράστια, ενώ είναι οξύμωρο σχήμα ότι ορισμένα θήλεα τα οποία εκδίδονται σε Κεραμεικό - Μεταξουργείο είναι πολλάκις ευμορφώτερα και θελκτικώτερα ακόμα και από τα κορυφαία θήλεα στο Amnezia.

Που θέλω να καταλήξω; Πουθενά συγκεκριμένα (όπως λέει κι ο Τζίμης Πανούσης)...

Πολύ ωραιοποιημένα τα λες...
 

Vagelis_20

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2009
Μηνύματα
709
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Άμα έχεις να περάσεις 7 χρόνια απ' τη Βάθη άσ' το... Μάλλον δεν είναι για 'σένα αυτό το μαγαζί, πήγαινε για κανένα καφέ στο Κολωνάκι καλύτερα ή στο πιο "λαϊκό" Θησείο.

Ε τι να κανουμε.Δεν εχει στη Βάθη νορμάλ κόσμο ούτε νορμαλ μαγαζιά.Τώρα αν εσύ είσαι τακτικός και ψωνίζεις και τίποτα άσπρη και μαύρη καλα είσαι..

 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
Ε τι να κανουμε.Δεν εχει στη Βάθη νορμάλ κόσμο ούτε νορμαλ μαγαζιά.Τώρα αν εσύ είσαι τακτικός και ψωνίζεις και τίποτα άσπρη και μαύρη καλα είσαι..

:2funny: :2funny: :2funny: Πολλή πλάκα έχεις... Αυτήν τη στιγμή που γράφω αυτές τις γραμμές είμαι ξαπλωμένος στη λερωμένη κουβέρτα που στρώνω κάθε βράδυ καταμεσής της πλατείας Ομονοίας για να κοιμάμαι και ποστάρω στο site από ένα laptop που έκλεψα προχθές... Είμαι λουσμένος στον ιδρώτα επειδή έχω στέρηση από "άσπρη" και λέω να σηκωθώ να ζητιανέψω μπας και μαζέψω κανένα φράγκο :2funny: :2funny: :2funny: Ρε φίλε αφού κάνεις "μπαμ" ότι δεν είσαι μπασμένος στα κόλπα, τί το θες το Amnezia, αν δε γαμάς ξεκίνα από κανένα studio καλύτερα για αρχή ή κανένα CG και αυτό στο λέω πολύ σοβαρά... Που να πηγαίνεις στη Βάθης τώρα, εσύ είσαι καλό παιδί, θες να μπλέξεις όπως εμείς; Μόνος σου το είπες ότι στη Βάθη δεν έχει νορμάλ κόσμο και μαγαζιά, τί δουλειά έχεις εσύ εκεί; Και για να σου λύσω την απορία φοιτητής είμαι και δεν καπνίζω ούτε τσιγάρο.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
τι να θέλει να πει ο ποιητής?????


:think:  :think:  :think:  :think:

Ρε είναι μεγάλο αλάνι και ξέρει τη γλώσσα της πιάτσας, άσπρη είναι η ηρωίνη και μαύρη η ινδική κάνναβη, γι' αυτόν δεν κατάλαβες τί είπε εσύ είσαι λόγιος :2funny: :2funny: :2funny:
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
έχω μείνει πίσω :kissass2: :fuck2: και φαίνεται ώρες ώρες.

παραμένω όμως στη δια βίου εκπαίδευση.....
ότι προλάβω!

 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
έχω μείνει πίσω :kissass2: :fuck2: και φαίνεται ώρες ώρες.

παραμένω όμως στη δια βίου εκπαίδευση.....
ότι προλάβω!

Ποτέ δεν είναι αργά, έχεις βέβαια πολύ δρόμο ακόμα για να φτάσεις το Βαγγέλη :2funny: :2funny: :2funny:
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
εσείς πρέπει να έχετε χωθεί στο ΠΟΡΝΟΜΕΓΑΡΟ ολοι....
τα κουτάκια σας δεν είναι πράσινα!
για να ετοιμαστώ να κατέβω να επιβλέψω γιατί θα μου την καταγαμησετε πάλι!
σεξομανείς

 

Vagelis_20

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2009
Μηνύματα
709
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
:2funny: :2funny: :2funny: Πολλή πλάκα έχεις... Αυτήν τη στιγμή που γράφω αυτές τις γραμμές είμαι ξαπλωμένος στη λερωμένη κουβέρτα που στρώνω κάθε βράδυ καταμεσής της πλατείας Ομονοίας για να κοιμάμαι και ποστάρω στο site από ένα laptop που έκλεψα προχθές... Είμαι λουσμένος στον ιδρώτα επειδή έχω στέρηση από "άσπρη" και λέω να σηκωθώ να ζητιανέψω μπας και μαζέψω κανένα φράγκο :2funny: :2funny: :2funny: Ρε φίλε αφού κάνεις "μπαμ" ότι δεν είσαι μπασμένος στα κόλπα, τί το θες το Amnezia, αν δε γαμάς ξεκίνα από κανένα studio καλύτερα για αρχή ή κανένα CG και αυτό στο λέω πολύ σοβαρά... Που να πηγαίνεις στη Βάθης τώρα, εσύ είσαι καλό παιδί, θες να μπλέξεις όπως εμείς; Μόνος σου το είπες ότι στη Βάθη δεν έχει νορμάλ κόσμο και μαγαζιά, τί δουλειά έχεις εσύ εκεί; Και για να σου λύσω την απορία φοιτητής είμαι και δεν καπνίζω ούτε τσιγάρο.

Ρε φίλε δεν έκρυψα οτι και σε μπουρδέλα πήγα και σε στούντιο.Αλλά οκ τι να κάνω που δεν έμαθα και το Amnezia.Ας μην πάρω το δοκτορά του πουτανιάρη.Και το Master καλό είναι
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
από το πρωί βλέπω ενδιαφέρον από το Βαγγέλη, αλλά να μας πάρει και για πρεζάκια?

τι θα πει ο κόσμος?
που να κρυφτούμε τώρα που καρφωθήκαμε?

 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
από το πρωί βλέπω ενδιαφέρον από το Βαγγέλη, αλλά να μας πάρει και για πρεζάκια?

τι θα πει ο κόσμος?
που να κρυφτούμε τώρα που καρφωθήκαμε?

Όσο κι αν προσπαθήσαμε να το κρύψουμε δεν τα καταφέραμε... Τώρα θα πρέπει να υπομείνουμε την κοινωνική κατακραυγή.
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Λίγο παραπέρα, στην αρχή της οδού Ιάσωνος (στη διασταύρωση με την Αχιλλέως), είναι το καφενείον "Η Άρτα", όπου πίνεις αφέψημα με 1,5 ευρώ και τρως - πίνεις καλά με 6-7 ευρώ.

Συνδυάζοντας το καφενείο με τους παρακείμενους Οίκους Συνουσιών όπου προσφέρονται αιδοία και πρωκτοί με τιμές από 10 έως 20 ευρώ το κομμάτι, μπορεί κανείς με τίμημα από 11,5 ευρώ να προσλάβει σχεδόν τις ίδιες υπηρεσίες που περιέχει το πακέτο Amnezia.

Η διαφορά τιμήματος των δυο εναλλακτικών είναι τεράστια, ενώ είναι οξύμωρο σχήμα ότι ορισμένα θήλεα τα οποία εκδίδονται σε Κεραμεικό - Μεταξουργείο είναι πολλάκις ευμορφώτερα και θελκτικώτερα ακόμα και από τα κορυφαία θήλεα στο Amnezia.

Που θέλω να καταλήξω; Πουθενά συγκεκριμένα (όπως λέει κι ο Τζίμης Πανούσης)...
:thumbsup: :thumbsup:Γι αυτό σας εκτιμούμε και σας πάμε κύριε Πύραυλε!!!
Και όχο μόνον ημείς.
Εκτός απο το υφος της γραφής σας διακρίνεστε επίσης για την ΕΙΛΙΚΡΊΝΕΙΑ και την ΕΓΚΥΡΟΤΗΤΑ των λόγων σας.
Πολλοι πολλακις στο αμνέσια πληρώνουν ακριβά το φτηνό-σαβούρα "φαγητό" σε ωραίο πιάτο μισοπολυτελείας.
Έ όχι δα 73+ για τανακια που αν θα τα εβλεπες στο δρόμο δεν θα γύριζες καν να τις κοιτάξεις.
Χατηρικά και μόνο λόγω των χώρων 30 θα έλεγα σύνολικά και πολλα μάλλον είναι!!
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
Ρε φίλε δεν έκρυψα οτι και σε μπουρδέλα πήγα και σε στούντιο.Αλλά οκ τι να κάνω που δεν έμαθα και το Amnezia.Ας μην πάρω το δοκτορά του πουτανιάρη.Και το Master καλό είναι

Ποιο master, εσύ μιλάς σαν κανένα 18χρονο που μόλις βγαίνει απ' το καβούκι του και ακόμα και οι απαντήσεις σου αυτό δείχνουν, ακούς εκεί να πηγαίνω στη Βάθη για άσπρη και για μαύρη :2funny: :2funny: :2funny: Τέλος πάντων αρκετά κανιβάλισα δεν το συνεχίζω, είναι βλέπεις παράδοση σ' αυτό στο site να την πέφτουμε σε νεογνά τα αγοραίου έρωτα και σε όσους κάνουν χαζές ερωτήσεις, σαν το στρατό ένα πράγμα... Το έχω υποστεί κι εγώ κατά κόρον αυτό παλιότερα :2funny: :2funny: :2funny:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
:thumbsup: :thumbsup:Γι αυτό σας εκτιμούμε και σας πάμε κύριε Πύραυλε!!!
Και όχο μόνον ημείς.
Εκτός απο το υφος της γραφής σας διακρίνεστε επίσης για την ΕΙΛΙΚΡΊΝΕΙΑ και την ΕΓΚΥΡΟΤΗΤΑ των λόγων σας.
Πολλοι πολλακις στο αμνέσια πληρώνουν ακριβά το φτηνό-σαβούρα "φαγητό" σε ωραίο πιάτο μισοπολυτελείας.
Έ όχι δα 73+ για τανακια που αν θα τα εβλεπες στο δρόμο δεν θα γύριζες καν να τις κοιτάξεις.
Χατηρικά και μόνο λόγω των χώρων 30 θα έλεγα σύνολικά και πολλα μάλλον είναι!!

Εντάξει όχι 30, είναι και το ξενοδοχείο βλέπεις που το πληρώνεις και κάτι παραπάνω από έναν απλό γαμηστρώνα... 30 + 23 θα έλεγα για ένα απλό γαμησάκι και κανα 60άρι αν στις υπηρεσίες περιλαμβάνεται και πρωκτικό... Τα υπόλοιπα είναι όντως αέρας.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
και το όνειδος!

αμάν Οϊμέ αμάν.

Στίχοι: Γιάννης Εϊντζιρίδης, Γιοβάν Τσαούς
Μουσική: Γιάννης Εϊντζιρίδης, Γιοβάν Τσαούς
Πρώτη εκτέλεση: Αντώνης Καλυβόπουλος


Είμαι πρεζάκιας μάθε το
μα όπου και να πάω
όλοι "φύγε" με λέγουνε
νομίζουν θα τους φάω

Με βλέπουν και σιχαίνονται
μα εγώ δυάρα δε δίνω
την πρέζα μόνο αγαπώ
και ότι θέλει ας γίνω

Μες στο βαγόνι κάθομαι
για σπίτι δε θυμούμαι
κι ένα τσουβάλι βρώμικο
το στρώνω και κοιμούμαι

Τα ρούχα μου ελιώσανε
φάνηκε το κορμί μου
η πρέζα με φαρμάκωσε
τελείωσε η ζωή μου

Χαρμάνης όταν κάθομαι
πως σκέφτομαι την πείνα
σαν μαστουρώσω βρε παιδιά
δική μου είναι η Αθήνα

Σαν αποθάνω φίλε μου
έρχεται αστυνομία
με κάρο σκουπιδιάρικο
και κάνει την κηδεία
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
Επίσης:

Στίχοι: Ανέστης Δελιάς, Αρτέμης
Μουσική: Ανέστης Δελιάς, Αρτέμης
Πρώτη εκτέλεση: Ανέστης Δελιάς, Αρτέμης


Απ' τον καιρό που άρχισα την πρέζα να φουμάρω,
ο κόσμος μ' απαρνήθηκε δεν ξέρω τι να κάνω.

Όπου σταθώ κι όπου βρεθώ ο κόσμος με πειράζει
και η ψυχή μου δεν κρατά πρεζά να με φωνάζει.

Απ' τη μυτιά που τράβαγα άρχισα και βελόνι
και το κορμί μου άρχισε σιγά σιγά να λειώνει.

Τίποτα δε μ' απόμεινε στον κόσμο για να κάνω,
αφού η πρέζα μ' έκανε στους δρόμους ν' αποθάνω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom