Νέα

Πλατεία Βάθης/Amnezia Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nmb
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 711K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Λοιπόν συνάδελφε Womanaholic εγώ πάω πάντα με αυτοκίνητο. Απλή η διαδρομή. Αχαρνών, η συνέχειά της οδός Μάγερ και στη Μαιζώνος στρίβω αριστερά, ανεβαίνω στον πεζόδρομο και στα 10μ το parking.
Όταν κανονίσεις να κατέβεις Πορνομέγαρο στείλε pm.  (Κερνάω καφέ)
θα ψάχνει τον καφέ δίπλα  στο ποτήρι με το νερό

Πηνελόπη  φέρνεις  και καφέ μαζί με το νερό ?

100 φορές έχω έρθει , δεν το παρατήρησα
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
μ αρέσεις γιατί είσαι αποκαλυπτικός πούστης!






Α ρε χπαπαδ λείπεις ρεεεεεεεεεεε!
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
ποιος  είναι  αυτός  που  νομίζει ότι κάνει ακάποτα στο Μέγαρο γιατί έχει γαμήσει 50 φορές και δεν πρόσεξε ότι του φορέσανε καπότα?

Ναι ρε πριν δύο χρόνια  εγώ θα  ήμουνα

Σήμερα όμως ?
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
έμενα μια φορά (!!!) που δεν πρόσεξα μου φορέσανε κωλοδαχτυλο.


χρειάζεται προσοχή η περιοχή όπως ανεφέρθη ποιο πάνω.............
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Το πιο  ωραίο ήτανε  μια  φορά  που  είχε  πάει  ένα  πιτσιρικάς  1.90 να  γαμήσει στο μέγαρο μαζί με  ένα  φίλο του  πιτσιρικά  λιγδριάρη  με  σπυριά  και  λιπαρά  μαλιά  και  τους  ήρθε  απο  κοντά  μια δεύτερη  πατσούρα  ξανθιά  από αριστερά , συνομήλικη  της  συχωρεμένης  της  Μελίνας , με  κατσαρά  μαλιά  . Και  είχανε κοκκινίσει  και  τα  δύο και ο παιδαράς  την πήρε  απάνω  από ντροπή .

Απέναντι  ένας  λίγο μεγαλύτερος  ερωτέυσιμος  κύριος  με  μικρό κομψό πουράκι , και εμφανή  σημάδια  ευζωίας  έκανε  παιχνίδι  με  τη  Μαγδα .


Άκου μπυροκοιλιά  μεσήλικας  γαμώ  τον Ανανία  μου




 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
ναι ρε γαμώτο.

ρε τον άνθρωπο με το πούρο δεν τον κόβω για σαράντα γαμώ τα κερατά μου!

τον άλλο (μπυροκοιλια) δεν τον ξέρω.



 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
ναι ρε γαμώτο.

ρε τον άνθρωπο με το πούρο δεν τον κόβω για σαράντα γαμώ τα κερατά μου!

τον άλλο (μπυροκοιλια) δεν τον ξέρω.

σαράντα  τρία  είναι  αλλά  μη  το κάνουμε  θέμα
άκου  μεσήλιξ
 

thanassis33

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2006
Μηνύματα
949
Κριτικές
4
Like
16
Πόντοι
6
Επίσκεψη σημερα το βράδυ για τέταρτη φορά στο μέγαρο, πήρα την Λωρένα, συμπαθητική περίπτωση, αλλά δεν λεω τίποτα άλλο γιατί έχω διαπιστώσει δύο πράγματα.
1. Πολλοί πάνε εκεί μόνο για καφέ και για μάτι μόνο
2. Οι ελάχιστοι που ανεβαίνουν στα άνω δώματα δεν γράφουν τίποτα...
Φιλικά πάντα εεεε 
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Επίσκεψη σημερα το βράδυ για τέταρτη φορά στο μέγαρο, πήρα την Λωρένα, συμπαθητική περίπτωση, αλλά δεν λεω τίποτα άλλο γιατί έχω διαπιστώσει δύο πράγματα.
1. Πολλοί πάνε εκεί μόνο για καφέ και για μάτι μόνο
2. Οι ελάχιστοι που ανεβαίνουν στα άνω δώματα δεν γράφουν τίποτα...
Φιλικά πάντα εεεε 

Για  πες  για  Λωρένα
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
από που άραγε μάθατε τα στανταρακια της δεξιάς και τις ξεπετουα της αριστεράς, καθώς και τις δυο τρεις εξαιρέσεις?  εεεεεε?

αχάριστοι!
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
από που άραγε μάθατε τα στανταρακια της δεξιάς και τις ξεπετουα της αριστεράς, καθώς και τις δυο τρεις εξαιρέσεις?  εεεεεε?

αχάριστοι!

Από  τους  ευπαρουσίαστους  ερωτέυσιμους ολιγώτερον νέους κυρίους , που  τώρα  τους  βρίζουνε .
 

thanassis33

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2006
Μηνύματα
949
Κριτικές
4
Like
16
Πόντοι
6
Είναι γεγονός ότι κάποιοι λίγοι έχουν βοηθήσει, και φυσικά ο λαγαρος το αναγνωρίζω αυτό, δεν είμαι αγνώμων (άλλοι όμως?).
Τέλος πάντων.
Για την Λορένα: Συμπαθητικό προσωπάκι, ωραίο χαμόγελο, αλλά έχει τα λίγο παραπάνω κιλάκια της. Από την άλλη έχει καλά βυζια που τα χρησιμοποιεί δεόντως (τέλεια ισπανική). Πίπα ακρετά καλή και δεν βιάζεται με λίγα λόγια τιμάει το 50άρικο

 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Το πιο  ωραίο ήτανε  μια  φορά  που  είχε  πάει  ένα  πιτσιρικάς  1.90 να  γαμήσει στο μέγαρο μαζί με  ένα  φίλο του  πιτσιρικά  λιγδριάρη  με  σπυριά  και  λιπαρά  μαλιά  και  τους  ήρθε  απο  κοντά  μια δεύτερη  πατσούρα  ξανθιά  από αριστερά , συνομήλικη  της  συχωρεμένης  της  Μελίνας , με  κατσαρά  μαλιά  . Και  είχανε κοκκινίσει  και  τα  δύο και ο παιδαράς  την πήρε  απάνω  από ντροπή .

Απέναντι  ένας  λίγο μεγαλύτερος  ερωτέυσιμος  κύριος  με  μικρό κομψό πουράκι , και εμφανή  σημάδια  ευζωίας  έκανε  παιχνίδι  με  τη  Μαγδα .


Άκου μπυροκοιλιά  μεσήλικας  γαμώ  τον Ανανία  μου

αν αυτή η συμμαθήτρια της Μελινας είναι η Σοβιετική που υποπτεύομαι, προ διετίας στην αρχή της καριέρας μου στο ΠΟΡΝΟΜΕΓΑΡΟ,σκέφτηκε μήπως λόγω αλτσχαιμερ την περάσω για φιλενάδα μου και μου την έπεσε και μένα τότε.
Μετά το αρχικό σοκ,έφαγα 10 λεπτά να της εξηγήσω ότι εγώ εκεί  κάνω θεραπεία αντιγειρανσης και από την τσαντίλα μου πήρα πάνω τη Μαρία!
Να ναι καλά γιατί αν δεν με τσάντιζε πιθανότατα δεν θα χα γευτεί την καταπληκτική Αλβανη!

 

Doperman1

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2011
Μηνύματα
183
Κριτικές
5
Like
6
Πόντοι
1
σαράντα  τρία  είναι  αλλά  μη  το κάνουμε  θέμα
άκου  μεσήλιξ

Από Ελληνική εφημερίδα του 1907-1908

Ιππήλατος άμαξα εφόνευσε υπέργηρον 42 ετών.
Μη ζορίζεσε και αποκαλύπτεσαι.
Τι να είπουν οι ηντάρηδες??
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Από Ελληνική εφημερίδα του 1907-1908

Ιππήλατος άμαξα εφόνευσε υπέργηρον 42 ετών.
Μη ζορίζεσε και αποκαλύπτεσαι.
Τι να είπουν οι ηντάρηδες??


Δεν  με  αγγίζουν  οι συκοφαντίες  σου !
Όλος  ο κόσμος ξέρει  ότι  εδω  και πολλά χρόνια στις 9 Μαρτίου  εορτάζω κάθε χρόνο τα 38α γεννέθλιά  μου
 

Doperman1

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2011
Μηνύματα
183
Κριτικές
5
Like
6
Πόντοι
1
Δεν  με  αγγίζουν  οι συκοφαντίες  σου !
Όλος  ο κόσμος ξέρει  ότι  εδω  και πολλά χρόνια στις 9 Μαρτίου  εορτάζω κάθε χρόνο τα 38α γεννέθλιά  μου

Εγώ συκοφάντης ουδέποτε επιφανέστατε και με πούρο πουρέστατε εν amnegia αδελφέ μου.
Διότι γνωρίζω ότι.

Ο κακόλογος σκοτώνει την τιμή ενός ανθρώπου, ενώ ο φονιάς τη ζωή, αλλά επειδή η τιμή είναι ανώτερη από τη ζωή, η συκοφαντία είναι σοβαρότερη από τον φόνο, γιατί ο φονιάς σκοτώνει με μεγάλο κίνδυνο της ζωής του μόνο τους ζωντανούς, ενώ ο κακόλογος με μια κουβέντα του και με μεγάλη ασφάλεια σκοτώνει και ζωντανούς και πεθαμένους* . (Σωκράτης από Αθήνα) .

 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Εγώ συκοφάντης ουδέποτε επιφανέστατε και με πούρο πουρέστατε εν amnegia αδελφέ μου.
Διότι γνωρίζω ότι.

Ο κακόλογος σκοτώνει την τιμή ενός ανθρώπου, ενώ ο φονιάς τη ζωή, αλλά επειδή η τιμή είναι ανώτερη από τη ζωή, η συκοφαντία είναι σοβαρότερη από τον φόνο, γιατί ο φονιάς σκοτώνει με μεγάλο κίνδυνο της ζωής του μόνο τους ζωντανούς, ενώ ο κακόλογος με μια κουβέντα του και με μεγάλη ασφάλεια σκοτώνει και ζωντανούς και πεθαμένους* . (Σωκράτης από Αθήνα) .

Ούτε πούρα καπνίζω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom