Νέα

Πλατεία Βάθης/Amnezia Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nmb
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 711K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
καλησπερα σε ολουσ!!μολισ γυρισα απο το ιδρυμα!!ημουν απο το πρωι!!αυτη η σερβιτορα η μελαχρινη ειναι ολα τα λεφτα!ειναι ελληνηδα??παιζει?αλλα και να ηξερε καποιοσ σιγα μην το ελεγε :sunglasses:!ακουγα guns and roses και τη χαζευα!!ελαχιστεσ κοπελεσ
μεχρι που επελαξα για ενα γρηγορο την ρεμπεκα παλι  :headbang:!!εχει ενα κολαρακι τελειο και ηπιπα βαθια με φτυσιματα και το τελοσ ηρθε αυτη ανασκελα ξαπλα και ολα τα εδωσα στο πρωσοπο!!την εβαλα να φοραει και τησ γοβεσ τησ και μονο κολο :rockon:
βγαινοντασ απο το δωματιο ειδα τη μαγδα αυριο ειναι η σειρα τησ!!και αυτη καυλα ειναι

Α  ... κάνει  κώλο η  Ρεμπέκα .
 

adonis13

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2008
Μηνύματα
887
Κριτικές
7
Like
9
Πόντοι
6
εγω θα το επισκεφτω μονο εαν εχει ωριμες η παχουλες αλλιως δε νομιζω!!!
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Να και ο επόμενος (μετά τον χπάπαδ) που κλείνει………………….
Δηλαδή πως την βλέπετε τη δουλειά?
Θα αφήσετε τις ιέρειες ορφανές εν μέσω κρίσης?
Και όλα αυτά περί Ξενίου Διός και Ελληνικής ψυχής και αλληλεγγύης, θα βγουν τα Ρουμανάκια και θα τα διαψεύδουν?
Ήδη ένα από αυτά έχει σαλτάρει από τα κεσάτια και κραυγάζει (καθημερινά πλέον) «τελω γκαμίσι» και μοστράρει και το βυζί(καλό) σε κάθε ευκαιρία προς τους «υποψήφιους»!
Τι επιδιώκετε? να σκούζουν ΚΑΙ τα 20 ταυτόχρονα?
Εκκληση κανω στην μεγαλοψυχια σας και στο Ελληνικο σας φιλοτιμο……………………………
Επιστρέψτε στο ναό!
Στηρίξτε την ιδέα του ΠΟΡΝΟΜΕΓΑΡΟΥ!
Γρηγορείτε αδέλφια γιατί χανόμαστε!

ΑΠΑΝΤΗΣΤΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΚΥΡΙΕ ΛΑΓΑΡΈ!!!!!!

Οι δυο "δοκιμές" μου στο "μέγαρο" δεν ήταν πετυχημένες, έστω κι αν φταίω εγώ που δεν επέλεξα σωστά, όπως έχω γράψει και στις κριτικές μου. Θα έρθω άλλη μια φορά και θα επιλέξω κάποια από τις κοπέλες που έχουν...καλές συστάσεις. Αν όμως και τότε δεν μείνω ευχαριστημένος, θα σημαίνει ότι ο χώρος δεν μου ταιριάζει καθόλου...
Σωστότατος!!!
το συγκεκριμένο σκηνικό με την Μανταλίνα το είχα αναφέρει πρώτος....εξακολουθεί να συνεχίζεται?? πάντως η κοπέλλα έχει ωραίο στήθος,ρόγα καγκελο και ωραίο,περιποιημένο μουνάκι....ολα αυτά τα "απόλαυσα" στο 1 μέτρο,αν έκανα δε κίνηση μπορεί να έπαιρνα και μεζέ....
Πάντως μάγκες,η θέση του μαγαζιού και το κόστος του δεν το κάνουν ιδιαίτερα ανταγωνιστικό....εντάξει για 1-2 φορές και για το χαβαλέ καλό είναι....με 100 ευρώ συν το ξενοδοχείο παίρνεις ενα call girl και περνάς ζάχαρι....δεν λέω,όλα χρειάζονται,αλλά να γίνουμε και τακτικοί θαμώνες,πάει πολύ.....
Ακριβώς φίλε μου!!!
Γι αυτό λέω τοσο καιρό, καλός και φτηνός ο καφές, πολύ καλό και φτηνό το χοτέλι, αλλα το 50αρι  :- :'( θάπρεπε να είναι 20-25άρι, γιατι ετσι όπως πάει δεν θα ρημάξει μονο το παρόν θρέντ αλλα και το πορνομέγαρο και είναι κρίμα...  ;)
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.436
Κριτικές
61
Like
42.566
Πόντοι
22.785
προλογίζω..............
να μας φωνάξεις στην παρουσίαση.

Ή παρουσίαση τού βιβλίου άγαπητε θά γίνη στο Ledra Marriott καί θά
έπακολουθήση γεύμα στό Kona Kai......

Έάν θέλετε καί κάτι extra θά πλήρωθή μέ τήν πιστωτική σας ,
καθ΄ ότιν τό ξενοδοχείον διαθέτη άκρα μυστικότητα μέ το σύστημα  SSL !!!!
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Ή παρουσίαση τού βιβλίου άγαπητε θά γίνη στο Ledra Marriott καί θά
έπακολουθήση γεύμα στό Kona Kai......

Έάν θέλετε καί κάτι extra θά πλήρωθή μέ τήν πιστωτική σας ,
καθ΄ ότιν τό ξενοδοχείον διαθέτη άκρα μυστικότητα μέ το σύστημα  SSL !!!!

τι ειναι σσλ??

σεξυ--σιμειλ-λουγκρες?
σι γιου δεαρ δεν.
 

flyingdutchman

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Ιαν 2006
Μηνύματα
275
Κριτικές
42
Like
147
Πόντοι
6.040
το συγκεκριμένο σκηνικό με την Μανταλίνα το είχα αναφέρει πρώτος....εξακολουθεί να συνεχίζεται?? πάντως η κοπέλλα έχει ωραίο στήθος,ρόγα καγκελο και ωραίο,περιποιημένο μουνάκι...

Και είναι η απόλυτη ξεπέτα και πάει να στη βγει κιόλας...

ΜΑΚΡΥΑ ΚΙ ΑΛΑΡΓΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.893
Κριτικές
16
Like
14.716
Πόντοι
6.515
ηρθε αυτη ανασκελα ξαπλα και ολα τα εδωσα στο πρωσοπο!!την εβαλα να φοραει και τησ γοβεσ τησ και μονο κολο :rockon:
βγαινοντασ απο το δωματιο ειδα τη μαγδα αυριο ειναι η σειρα τησ!!και αυτη καυλα ειναι
[/quote]


H αμεση αναφορα δειχνει ευσυνειδησια. Μήπως όμως δεν πρεπει να μιλαμε συνεχεια για τις ιδιες 2-3? Μετα τις 6.00 δεν τις προλαβαινεις.
Στο τελος Θα παιρνουμε αδεια απο τη δουλεια μας για να πηγαινουμε στη 1.00 το μεσημερι :headbang:
Μηπως πρεπει να αφησουμε και τους νεους φιλους να ανιχνεύσουν, να ανακαλύψουν, να καταθεσουν ?

Η BAR WOMAN μελαχρινη λες και δεν ξερει πως μας τρεχουν τα σαλια γι αυτην, σημερα φορουσε και σορτσακι  :uglystupid: :uglystupid:
 

teo78

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
652
Κριτικές
4
Like
558
Πόντοι
86
Η πηνελόπη η μπαρ γούμαν τρελό μουνι συναγωνίστη
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Πέρασα σήμερα το μεσημέρι,ήπια καφέ,κάθησα καμμιά ωρα και αναχώρησα.....την άλλη φορά ήταν καλύτερα....επικρατούσε μια αναστάτωση,ορισμένες κορασίδες προσήρχοντο δι' εργασίαν γύρω στις 3 και γενικά δεν υπήρχε κέφι και διάθεση.....
Η σερβιτόρα ήταν διαφορετική σήμερα και μιλάμε για 2 κλάσεις πάνω απο ολα τα ρουμανάκια μαζί.....κουκλάρα!
Την Μανταλίνα δεν την είδα......
Δίπλα μου κάθονταν 2 τύποι και μιλούσαν,μεγαλομανάβηδες απ'ότι κατάλαβα,συζητούσαν για τις τρέχουσες τιμές των οπωροκηπευτικών....απεχώρησαν και αυτοί χωρίς να αρτηθούν.......

Πάλι δεν μπόρεσα να μάθω ονόματα,διότι δεν είχα ποιόν να ρωτήσω....κάτι πρέπει να γίνει μ' αυτό.....πάντως και το ενδιαφέρον των νεανίδων προς το πρόσωπό μου ήταν μειωμένο αυτή τη φορά....ισως περίμεναν να κάνω κίνηση,ίσως ήταν η ωρα του φαγητού διότι παρατήρησα να πηγαινοέρχονται κάτι club sandwich ξεγυρισμένα.....
Α,οι θέσεις των κορασίδων,μόνον σταθερές δεν είναι....παρετήρησα και πάλι όμως,ότι καμμία δεν αλλάζει πλευρά....μόνον θέσεις...

Το ενδιαφέρον των περισσοτέρων κορασίδων πάντως επικεντρώνετο σε μεσήλικα,ευτραφή,γενειοφόρο,με πούρο στο στόμα....αρχοντάνθρωπος.....
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.893
Κριτικές
16
Like
14.716
Πόντοι
6.515
Τυπος μεσηλιξ με μπυροκοιλια μπηκε μεσα δεν κοιταξε καθολου στο μπαρ πηγε μπροστα απο τους καναπεδες και κοιταζε τα κοριτσακια μ' ενα βλεμα σαν να διαλεγει θυμωμενος ντοματες στη λαικη. Ο σερβιτορος του λεει παρακαλω?
Δεν μιλησε, κοιταξε βλοσυρα και απομακρυνθηκε...
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Πέρασα σήμερα το μεσημέρι,ήπια καφέ,κάθησα καμμιά ωρα και αναχώρησα.....την άλλη φορά ήταν καλύτερα....επικρατούσε μια αναστάτωση,ορισμένες κορασίδες προσήρχοντο δι' εργασίαν γύρω στις 3 και γενικά δεν υπήρχε κέφι και διάθεση.....
Η σερβιτόρα ήταν διαφορετική σήμερα και μιλάμε για 2 κλάσεις πάνω απο ολα τα ρουμανάκια μαζί.....κουκλάρα!
Την Μανταλίνα δεν την είδα......
Δίπλα μου κάθονταν 2 τύποι και μιλούσαν,μεγαλομανάβηδες απ'ότι κατάλαβα,συζητούσαν για τις τρέχουσες τιμές των οπωροκηπευτικών....απεχώρησαν και αυτοί χωρίς να αρτηθούν.......

Πάλι δεν μπόρεσα να μάθω ονόματα,διότι δεν είχα ποιόν να ρωτήσω....κάτι πρέπει να γίνει μ' αυτό.....πάντως και το ενδιαφέρον των νεανίδων προς το πρόσωπό μου ήταν μειωμένο αυτή τη φορά....ισως περίμεναν να κάνω κίνηση,ίσως ήταν η ωρα του φαγητού διότι παρατήρησα να πηγαινοέρχονται κάτι club sandwich ξεγυρισμένα.....
Α,οι θέσεις των κορασίδων,μόνον σταθερές δεν είναι....παρετήρησα και πάλι όμως,ότι καμμία δεν αλλάζει πλευρά....μόνον θέσεις...

Το ενδιαφέρον των περισσοτέρων κορασίδων πάντως επικεντρώνετο σε μεσήλικα,ευτραφή,γενειοφόρο,με πούρο στο στόμα....αρχοντάνθρωπος.....

Επειδή ήταν μεσημέρι και υπήρχε "άπλα", γι αυτό είχαν αλλάξει θέσεις. Στις ώρες "αιχμής" κάθονται σε προκαθορισμένες θέσεις ;)

Ο μεσήλιξ με το πούρο είναι εμβληματική παρουσία. Πιθανόν ιδιοκτήτης Harley Davidson. Την πρώτη φορά που τον είδα, έπαιρνε τον υπνάκο του σε έναν από τους καναπέδες.
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.893
Κριτικές
16
Like
14.716
Πόντοι
6.515
Υπαρχει HARLEY στο parking
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
μιλάμε για κλασσικό αρχοντοπουτανιαρη που όταν μπαίνει στο μαγαζί ζωντανεύουν και τα σκαμνιά!
στα μέτρα των καιρών μου θυμίζει τον συχωρεμένο τον  Ηλιαδη!


στο MAXIM για να συγκινούνται οι παλαιοί! (όσοι επιζούν)


 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Μια ερώτηση για τους γνώστες.
Η Σιμόνα δίνει κουλούρι;
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Μεσήλικας με πουρο
μεσήλικας  με μπυροκοιλια
ρε  γαμημένοι ,
πιτσιρίκος με πούρο
πιτσιρικος με μπυροκοιλιά 
Δεν γράψατε ποτε

Ρατσιστές
 

mlw

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2011
Μηνύματα
193
Like
10
Πόντοι
1
Έχει ανοιχτό parking δίπλα στο μαγειρείο; :think: :think: :think: Ούτε που το έχω προσέξει... Η πρόσβαση από πού είναι για το parking?
Λοιπόν συνάδελφε Womanaholic εγώ πάω πάντα με αυτοκίνητο. Απλή η διαδρομή. Αχαρνών, η συνέχειά της οδός Μάγερ και στη Μαιζώνος στρίβω αριστερά, ανεβαίνω στον πεζόδρομο και στα 10μ το parking.
Όταν κανονίσεις να κατέβεις Πορνομέγαρο στείλε pm.  (Κερνάω καφέ)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom