Νέα

Πλατεία Βάθης/Amnezia Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nmb
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 711K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

TYRAEL

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Αυγ 2007
Μηνύματα
26.557
Κριτικές
54
Like
226
Πόντοι
7.195
δυναστείας σε κάθε περίπτωση....  :grin:

Μόνικα (εκ δεξιάς πτέρυγας), Χριστίνας (απούσα για λίγο καιρό) κτλ...
αλήθεια, οι κοπέλες απουσιάζουν εν'όψει διακοπών του Πάσχα;
ορθόδοξες είναι ή καθολικές;
{έχει μπει κανείς στον κόπο να ρωτήσει;}  :helpplea:
 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
190
Like
12.213
Πόντοι
34.267
Επειδή το spam
477.gif
πρέπει να σταματήσει ας συνδεθούμε με τα προηγούμενα...

Χθες έκανε την επανεμφάνισή της στο Amnezia μετά από 2 μήνες (νομίζω  :think:) η Αντριάννα... μαυρομάλλα, μακρύ, ίσιο μαλλί, συμπαθητικό σωματάκι... αλλά δεν συνοδεύεται από τις καλύτερες "φήμες"... αν ξέρει κάποιος κάτι περί τις κορασίδος ας πληροφορήσει το κοινό...
Ακριβώς δίπλα της καθότανε μια νέα παρουσία..."Αγνώστου ονόματος" προς το παρόν... επίσης μαυρομάλλα, κοντούλα (κοντοπούτανο), με ωραία ματάκια και ανάλογο του ύψους της σώμα... συμπαθητική μου φάνηκε...

Τα υπόλοιπα ως συνήθως... εκτός μερικών απουσιών... Μόνικα (εκ δεξιάς πτέρυγας), Χριστίνας (απούσα για λίγο καιρό) κτλ... κτλ...
Που σου βάλαν τελικά το ράντζο του βραδινού ύπνου? Δε μού'πες.... :think: :think:

αλήθεια, οι κοπέλες  ορθόδοξες είναι ή καθολικές;
{έχει μπει κανείς στον κόπο να ρωτήσει;}  :helpplea:
Ορθόδοξες. Καρατσέ....
 

kavropa

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
248
Like
6
Πόντοι
1
κανεις συναγωνιστης να με συνοδευσειγια παρεα στο εν λογω ιδρυμα υπαρχει?

περιμενω pm

ευχαριστω ολους
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
:cussing: Που θα μου πάει; Δεν θα τον παραλάβω (ώς Άγιος έν τώ Παραδείσω) κάποια στιγμή; Θα τον σκίσω τον μπινέ!

Χαλάρωσε ρε... Με το νόμο του Δεκέμβρη είμαστε πάλι κομπλέ :sunglasses:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
Αλήθεια, οι κοπέλες απουσιάζουν εν'όψει διακοπών του Πάσχα;
ορθόδοξες είναι ή καθολικές;
{έχει μπει κανείς στον κόπο να ρωτήσει;}  :helpplea:

Οι Ρουμάνες είναι ορθόδοξες.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
Ναι δεν έχω παράπονο. Αλλά πόσα χρόνια πέρασαν;

Ήσουν νιος και γέρασες :) Πάντως να ξέρεις ότι αν δε ζούσαμε τώρα αυτήν την εθνική ξεφτίλα με την υποτιθέμενη οικονομική κρίση που έχει γονατίσει τη χώρα μας ίσως αυτός ο νόμος να μην ψηφιζόταν ποτέ...
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Για να μπούμε στην κανονική ροή του προγράμματος...

Κατά τις 00:00 στο Amnezia...

Ο κόσμος λιγοστός (αναμενόμενο λόγω ώρας...  :grin: :grin: :grin: )... τα κορίτσια επίσης λιγοστά...

Στις θέσεις τους είχαν παραμείνει... Σιμόνα, Ρωξάνη και Χριστίνα (επέστρεψε χθες στις επάλξεις του Πορνομεγάρου...)!
Μάγδα, Μιχαέλα και Ιωάννα μόλις είχαν κάνει την έξοδό τους...
Ακολουθούσαν η Αντριάννα και το "κοντοπούτανο"...

Εξ "αριστερών"... η Ρεβέκκα και η Ναντίν "ταλαιπωρούσαν"  :dancing: :dancing: :dancing: κάποιους "συναγωνιστές" ενώ η Μελίσσα με νέο look (η κλεοπατρέ φράντζα δεν υπήρχε) είχε στριμώξει έναν θαμώνα!!!  :o :o :o

Είχαν παραμείνει και κάποιες ακόμα εξ "αριστερών" αλλά δεν τις ξέρω για να τις κατονομάσω...  :( :( :(

 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Εμείς  είμαστε  της  λογικής του  διοβελισμού
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Διάβασα σήμερα την κριτική με τίτλο «προβληματισμός» ,συνανθρώπου με νίκ μάρκα αυτοκινήτου και πικράθηκα!
Τόσο μελάνι έχει χυθεί και να πάει στράφι?
 

georgekara

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2009
Μηνύματα
534
Like
228
Πόντοι
26
Για να μπούμε στην κανονική ροή του προγράμματος...

Κατά τις 00:00 στο Amnezia...

Ο κόσμος λιγοστός (αναμενόμενο λόγω ώρας...  :grin: :grin: :grin: )... τα κορίτσια επίσης λιγοστά...

Στις θέσεις τους είχαν παραμείνει... Σιμόνα, Ρωξάνη και Χριστίνα (επέστρεψε χθες στις επάλξεις του Πορνομεγάρου...)!
Μάγδα, Μιχαέλα και Ιωάννα μόλις είχαν κάνει την έξοδό τους...
Ακολουθούσαν η Αντριάννα και το "κοντοπούτανο"...

Εξ "αριστερών"... η Ρεβέκκα και η Ναντίν "ταλαιπωρούσαν"  :dancing: :dancing: :dancing: κάποιους "συναγωνιστές" ενώ η Μελίσσα με νέο look (η κλεοπατρέ φράντζα δεν υπήρχε) είχε στριμώξει έναν θαμώνα!!!  :o :o :o

Είχαν παραμείνει και κάποιες ακόμα εξ "αριστερών" αλλά δεν τις ξέρω για να τις κατονομάσω...  :( :( :(
......την ιδια ωρα ημουν κ εγω....επιτελους βρηκα κ μια που τιμησε το 50αρικο!!!το ονομα αυτης μιχαελα!!ενω φαινεται αγελαστη στο μπαρ και απομακρη επανω ηταν ηφαιστειο!!!! :knockinb:αδυνατο με τετοιο  :tits2: σπανια βρισκεις....
λοιπον πρεπει να κανονισουμε καποια στιγμη να μιλησουμε μεταξυ μας.οποιος συναγωνιστης πηγαινει μετα τις 22.00 ας μου στειλει να τα πουμε κανα βραδυ
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
......την ιδια ωρα ημουν κ εγω....επιτελους βρηκα κ μια που τιμησε το 50αρικο!!!το ονομα αυτης μιχαελα!!ενω φαινεται αγελαστη στο μπαρ και απομακρη επανω ηταν ηφαιστειο!!!! :knockinb:αδυνατο με τετοιο  :tits2: σπανια βρισκεις....
λοιπον πρεπει να κανονισουμε καποια στιγμη να μιλησουμε μεταξυ μας.οποιος συναγωνιστης πηγαινει μετα τις 22.00 ας μου στειλει να τα πουμε κανα βραδυ

ΣΩΩΩΩΩΩΩΠΑ!!!
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783

Durgā

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2011
Μηνύματα
138
Like
0
Πόντοι
1
δυναστείας σε κάθε περίπτωση....  :grin:
αλήθεια, οι κοπέλες απουσιάζουν εν'όψει διακοπών του Πάσχα;
ορθόδοξες είναι ή καθολικές;
{έχει μπει κανείς στον κόπο να ρωτήσει;}  :helpplea:

Καραορθόδοξη η Ρουμανία με πολύ ενδιαφέρουσα θρησκευτική ιστορία. Από την μια ο Βλαντ ο παλουκωτής (εκεί χρωστά και τις ρίζες του ο μύθος του Δράκουλα) κι από την άλλη η Ίρον Γκαρντ ένα ακροδεξιό φασιστικό κόμμα των απαρχών του δευτέρου παγκοσμίου με βαθύτατες χριστιανικές πεποίθησεις και φαντασιώσεις. Ονομαζόταν και λεγεώνα του αρχάγγελου Μιχαήλ, από τα ελάχιστα ακροδεξιά θρησκευτικά κινήματα της εποχής, αλλά με την κλασσική σωτηριακή παπάρα της καθάρσεως του έθνους από τους... αμαρτωλούς στην συγκεκριμένη περίπτωση λόγω θρησκευτικής διαλεκτικής.

Και ναι είμαι και πάλι οφ τοπικ  :-
 

magaret

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.244
Κριτικές
3
Like
1.092
Πόντοι
216
Καραορθόδοξη η Ρουμανία με πολύ ενδιαφέρουσα θρησκευτική ιστορία. Από την μια ο Βλαντ ο παλουκωτής (εκεί χρωστά και τις ρίζες του ο μύθος του Δράκουλα) κι από την άλλη η Ίρον Γκαρντ ένα ακροδεξιό φασιστικό κόμμα των απαρχών του δευτέρου παγκοσμίου με βαθύτατες χριστιανικές πεποίθησεις και φαντασιώσεις. Ονομαζόταν και λεγεώνα του αρχάγγελου Μιχαήλ, από τα ελάχιστα ακροδεξιά θρησκευτικά κινήματα της εποχής, αλλά με την κλασσική σωτηριακή παπάρα της καθάρσεως του έθνους από τους... αμαρτωλούς στην συγκεκριμένη περίπτωση λόγω θρησκευτικής διαλεκτικής.

Και ναι είμαι και πάλι οφ τοπικ  :-
σαφης ομως και γνωστης..καλημερα.
 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
190
Like
12.213
Πόντοι
34.267
Καλημέρες Αμνεζιώτες!!!! Κανονίστε να μην έχει σκαμπώ ελεύθερο πάλι μετά τις 17.00.... :cool2:
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Άπασες παρούσες χθες, εκτός από Ιωάννα - μετά τις 21:00 που ήμασταν εκεί - .

Παρέα με εκλεκτούς συναγωνιστές απολαύσαμε τις Ολλανδέζες μας και την ατμόσφαιρα του μαγαζιού.

Συναγωνιστής τίμησε τη Ρεββέκα, μένοντας για άλλη μια φορά απόλυτα ικανοποιημένος.

Παρακαλείται πολύ όποιος έχει δοκιμάσει την Αντριάννα ή το "κοντοπούτανο" να αναφέρει κάτι στο παρόν thread. Για διαφορετικούς λόγους μας αρέσουν και οι δυο...

Μετά τις 12 και αφού ο κόσμος είχε αραιώσει, υπό τους ήχους Ρουμανικών ασμάτων απολαύσαμε και τις χορευτικές ικανότητες των κοριτσιών.

Καλημέρα κύριοι!
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.440
Κριτικές
61
Like
42.581
Πόντοι
22.785
Καλημέρες Αμνεζιώτες!!!! Κανονίστε να μην έχει σκαμπώ ελεύθερο πάλι μετά τις 17.00.... :cool2:

Καλημέρα άγαπητε [size=18pt]vw [/size]
Μικαέλα xθόνια Θεά, θεά τών Δρόμων και τις έπικοινωνίας, Θεά τού κάτω κόσμου, τής Μαγείας και των Νεκρών!!!!!!!!!

Είναι μια γενική έπικληση για την θεά τού Amnezia ........

Τά σέβη μου !!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom