Νέα

Πλατεία Βάθης/Amnezia Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nmb
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 711K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

georgekara

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2009
Μηνύματα
534
Like
228
Πόντοι
26
Για πες λεπτομερώς τι εννοείς κομοδίνο??
Γιατί ξεπέτα είναι αντικειμενικός όρος, κομοδίνο όμως η Ρεβέκκα που σκίζεται να σε ικανοποιήσει ?
Κάπου μπερδεύομαι……
μπορει να φταιει που πηγαινω αργα κ τις πετυχαινω ολες κουρασμενες.....απο εσας.... :headbang:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
Αμέ πριν τα κάνει μπουρδέλο ο Τριανταφυλλόπουλος!
Είμαι πολύ παλιός….. της Γαβριέλας ξεπεταρούδι.

Γιατί είχε κάνει εκπομπές για την πορνεία ο Τριανταφυλλόπουλος; Δεν το θυμάμαι... :think: :think: :think: Ρε παιδιά νομίζω ότι ο νόμος που όριζε μία πουτάνα για κάθε σπιτάκι είναι αρκετά παλιός, δε νομίζω ότι ψηφίστηκε αφ' ότου ασχολήθηκε ο Τριανταφυλλόπουλος με το θέμα...
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Καλά τον «Μάκη» δεν τον θυμάσαι …….
Τον Ρωμαίο τον θυμάσαι?
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
Καλά τον «Μάκη» δεν τον θυμάσαι …….
Τον Ρωμαίο τον θυμάσαι?

Το Ρωμαίο το θυμάμαι, αν και μιλάς τώρα για μια εποχή που ήμουν μαθητής ακόμα... Απλά δε θυμάμαι ότι παράλληλα είχε αναδείξει τότε το θέμα και ο Μάκης. Πάντως όσον αφορά το νόμο που όριζε μία πουτάνα για κάθε σπιτάκι επιμένω ότι είναι παλιότερος από το θέμα που είχε δημιουργηθεί τότε. Κάπου μες το P/C μου έχω και μια μελέτη για το θέμα της πορνείας που γράφει πότε είχε ψηφιστεί αυτός ο νόμος απλά βαριέμαι να ψάχνω τώρα...
 

magaret

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.244
Κριτικές
3
Like
1.092
Πόντοι
216
Καλά τον «Μάκη» δεν τον θυμάσαι …….
Τον Ρωμαίο τον θυμάσαι?
μια που ανεφερες,φιλτατε,το Ρωμαιο,ειχε τυχει να γνωρισεις μια Ζουλιετ-Γαλλιδα-στο στουντιο που υπηρχε στην Ισαυρων [νεαπολη-εξαρχεια]? απιστευτης ομορφιας...
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
μια που ανεφερες,φιλτατε,το Ρωμαιο,ειχε τυχει να γνωρισεις μια Ζουλιετ-Γαλλιδα-στο στουντιο που υπηρχε στην Ισαυρων [νεαπολη-εξαρχεια]? απιστευτης ομορφιας...

Ωχ…….. τι μου κάνεις τώρα!
Θα θυμηθώ τα νιάτα μου και θα ξενυχτίσω.
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
Ρε παιδια, απο ποια ωρα ξεκιναει το μαγαζι και μεχρι ποια ωρα γινεται παιχνιδι ???
 

hounik

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Δεκ 2005
Μηνύματα
614
Κριτικές
25
Like
87
Πόντοι
5.765
μια που ανεφερες,φιλτατε,το Ρωμαιο,ειχε τυχει να γνωρισεις μια Ζουλιετ-Γαλλιδα-στο στουντιο που υπηρχε στην Ισαυρων [νεαπολη-εξαρχεια]? απιστευτης ομορφιας...
  ισαυρων 29β? πρεπει να πηγαινουμε πισω περιπου 15 χρονια, αλλη ποιοτητα .!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!συγνωμη για το spam.
 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
190
Like
12.213
Πόντοι
34.267
  ισαυρων 29β? πρεπει να πηγαινουμε πισω περιπου 15 χρονια, αλλη ποιοτητα .!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!συγνωμη για το spam.
Και Λιοσίων 5Α (αν ενθυμούμαι καλώς), στη λευκή πόρτα, που έπαιζαν δίδυμα απίστευτης κάβλας και ομορφιάς. Κατάθεση δραχμών, σπέρματος και ψυχής!
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.709
Κριτικές
90
Like
36.310
Πόντοι
25.467
Αμέ πριν τα κάνει μπουρδέλο ο Τριανταφυλλόπουλος!
Είμαι πολύ παλιός….. της Γαβριέλας ξεπεταρούδι.

:cussing: Που θα μου πάει; Δεν θα τον παραλάβω (ώς Άγιος έν τώ Παραδείσω) κάποια στιγμή; Θα τον σκίσω τον μπινέ!
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Επειδή το spam
477.gif
πρέπει να σταματήσει ας συνδεθούμε με τα προηγούμενα...

Χθες έκανε την επανεμφάνισή της στο Amnezia μετά από 2 μήνες (νομίζω  :think:) η Αντριάννα... μαυρομάλλα, μακρύ, ίσιο μαλλί, συμπαθητικό σωματάκι... αλλά δεν συνοδεύεται από τις καλύτερες "φήμες"... αν ξέρει κάποιος κάτι περί τις κορασίδος ας πληροφορήσει το κοινό...
Ακριβώς δίπλα της καθότανε μια νέα παρουσία..."Αγνώστου ονόματος" προς το παρόν... επίσης μαυρομάλλα, κοντούλα (κοντοπούτανο), με ωραία ματάκια και ανάλογο του ύψους της σώμα... συμπαθητική μου φάνηκε...

Τα υπόλοιπα ως συνήθως... εκτός μερικών απουσιών... Μόνικα (εκ δεξιάς πτέρυγας), Χριστίνας (απούσα για λίγο καιρό) κτλ... κτλ...
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
ισαυρων 29β?
της ένδοξης Βυζαντινής δυναστείας;

====
και  με εναν  προθάλαμο βγαλμενον απο την ζώνη του λυκοφωτος ... :)-- μετά ομως ... :o :)
Το φοβερο  είναι που παντα κοιτούσαμε μην τρακαρουμε κανενα γνωστο είτε στην Ιπποκρατους είτε στην χ τρικουπη ή  Μαυρομιχαλη
για αυτό προχωρουσαμε  στην κατηφορα ή / ανηφόρα αντιστοιχα με ....στοχευμενα και μετρημενα βηματα.. :cheesy:
Κλειστε τα ρεμπετάδικα  και φέρτε.. την Ντοριν ...  :sunglasses:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom