Νέα

Πλατεία Βάθης/Amnezia Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nmb
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 711K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.709
Κριτικές
90
Like
36.312
Πόντοι
25.467
Ασθενής και οδοιπόρος, αμαρτία ουκ έχει! ;)

:think:

Επιτέλους μου λύσατε την απορία. Καί έλεγα και γώ... Αφού έχει αυτοκίνητο, γιατί έρχεται συνέχεια με τα πόδια.... :grin:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Ναι βρε....γείτονα! :cheesy:
Πωs δεν τοχαμε σκεφτει και μειs τοσο καιρο....Απεναντι απεναντι ειναι
Στο πρωτο....βλεφαριαζειs, στρωνειs επιδερμιδα, απλωνειs αριδα, οπλιζειs και...........παs στο απεναντι και αδειαζειs ......Ουτε αμαξια , ουτε τιποτα
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.709
Κριτικές
90
Like
36.312
Πόντοι
25.467
τι φοβασε ? οτι δεν το ξερουνε οι μπατσοι και θα το μαθουνε απο μενα
 συνελθεεεεεεεε

Ότι το γνωρίζουν είναι σίγουρο αγαπητέ. Απλώς δεν είναι κομψό να το επιβεβαιώνουμε. Αντιλαμβάνεσθαι...
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Αν εξαιρέσω την επίσκεψη της Μαρίας και την τρίωρη (προς τετράωρη) συνεύρεση της Χριστίνας με συναγωνιστή, το προηγούμενο διήμερο ουδέν σημαντικό σημειώθηκε στον χώρο του Μαν Ρέει!
Ααα. Και μια ολιγόλεπτη «επίσκεψη» κάποιων οργάνων…………
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Πώς τά πιάνης...... φίλε μου ύπάρχη προδότης
έδώ μέσα........
Ε τοτε να φτιαχτει κωδικαs συνενοησηs......οπωs οι νονοι τηs νυχταs!!!
Να ονομαστουμε  νονοι τηs ...."σωληναs".............
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.709
Κριτικές
90
Like
36.312
Πόντοι
25.467
Αν εξαιρέσω την επίσκεψη της Μαρίας και την τρίωρη (προς τετράωρη) συνεύρεση της Χριστίνας με συναγωνιστή, το προηγούμενο διήμερο ουδέν σημαντικό σημειώθηκε στον χώρο του Μαν Ρέει!
Ααα. Και μια ολιγόλεπτη «επίσκεψη» κάποιων οργάνων…………

Σας είχα πληροφορήσει. Και για του λόγου μου το αληθές παραθέτω την από 30.03.11/11:11 ανάρτησή μου:

Τότε, συνέβη γεγονός που εστάθη τροχοπέδη. Και εξηγούμαι. Άρρεν μετρίου προς υψηλού αναστήματος, τεσσαρακοντούτης περίπου, μελαχροινός, φέρων μύστακα και υπογένιο, με αρκετά παραπανήσια κιλά, πλήν όμως ρωμαλέου και μυώδους σωματότυπου έκανε την εμφάνισή του. Αίφνης οι κορασίδες έγιναν ιδιαίτερα επιφυλακτικές. Ο άνδρας κατευθύνθηκε στον πάγκο και ζήτησε καφέ, τον οποίον στην συνέχεια απολάμβανε συνοδεία σιγκαρίλο, ατενίζοντας αμίλητος τον περιβάλλοντα χώρο. Το περίεργο είναι ότι καθ' όλη την διάρκεια της παρουσίας του οι "κινήσεις" τα "παιχνίδια" και οι αναχωρήσεις για το διπλανό ξενώνα,  πάγωσαν. Οι κορασίδες περιορίζοντο είς απλή "κονσομασίον". Ήτο εμφανές ότι η παρουσία του δημιούργησε μια γενικότερη δυσθυμία. Προσπάθησα να αποσπάσω την κορασίδα την οποία είχα θέση ως στόχο, αλλά το αρνήθηκε, εμφανώς αναστατωμένη από την παρουσία του εν λόγω κυρίου. Μπάτσος; Μέλος εγκληματικής οργάνωσης;  Παράφρων;

 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.440
Κριτικές
61
Like
42.581
Πόντοι
22.785
αν μας χαρακτηρίζουν σαν λαό τρία πράγματα, αυτά είναι:
1….η ρουφιανια!
2….η ρουφιανια!
3….και κυριως η ΡΟΥΦΙΑΝΙΑ!

Άγαπητέ μου , γράφουμε 9 άτομα καί οί 14 είναι ρουφιάνοι.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom