Νέα

Πλατεία Βάθης/Amnezia Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nmb
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 711K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

taurus1

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.510
Κριτικές
31
Like
1.444
Πόντοι
6.305
απογευματινη ανταποκριση την ωρα του καφε, κορασιδες 6-8 αριστερα, 10-12 δεξια. Θαμωνες 7-8 οι περισσοτεροι στην κατηγορια των -ηντα.
Διαπιστωνεται απροθυμια των τελευταιων στο να καταθεσουν το 73αρι και σχετικη βαρεμαρα των κοριτσιων. Ισως και λογω της ωρας.
Θεωρω οτι Θα ηταν αξιεπαινη ενεργεια η αναδημοσιευση απο τους εμπειροτερους (με επικαιροποιηση) της λιστας των ξεπετουδων και μη, γιατι τα ευρω ειναι πλεον δυσευρετα.
Μα οι περισσότεροι πάνε για <<μάτι>>...απλά αντί να πιουν καφέ κάπου αλλού πάνε εκεί..αν ήταν σε καλύτερη περιοχή πάντως θα το προτιμούσε περισσότερος κόσμος.
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.709
Κριτικές
90
Like
36.312
Πόντοι
25.467
Κατ΄αρχην ειναι ηλίου φαεινώτερο οτι το σκεπτικο σου ειναι απολυτα σωστο.

Θεωρω ομως οτι δεν ειναι ασχημα 4 ευρω το διωρο  για αρχη με την προοπτικη των 23 στο μισαωρο, ποσο μαλον απο τα 0 ευρω της μη επισκεψης.

Εγω τουάχιστον ετσι ξεκινησα, καφες --> μπυρες ---> ξενοδοχειο, και επεται συνεχεια.......

:thumbsup:
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.895
Κριτικές
16
Like
14.721
Πόντοι
6.515
Μα οι περισσότεροι πάνε για <<μάτι>>...απλά αντί να πιουν καφέ κάπου αλλού πάνε εκεί..αν ήταν σε καλύτερη περιοχή πάντως θα το προτιμούσε περισσότερος κόσμος.


δεν συμφωνω και πολυ. Το undergrown της περιοχης εχει μια γοητεια. "Καλυτερη" περιοχη δεν θα σηκωνε το μπαρ
 

magoyras

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2006
Μηνύματα
367
Like
26
Πόντοι
1
δεν συμφωνω και πολυ. Το undergrown της περιοχης εχει μια γοητεια. "Καλυτερη" περιοχη δεν θα σηκωνε το μπαρ

Συμφωνω!! Το μπαρακι ειναι στο καλυτερο σημειο που 8α μπορουσε ενα τετοιο μαγαζι να υπαρχει!
Οπως ειπες το undergrown,η ευκολη προσβαση απο παντου στην αθηνα,το παρκινγκ που πλεον διαθετει κανουν το σημειο που ειναι,να το θεωρω ισως το καλυτερο!!
Τωρα οσο αφορα την κινηση,αν και εγω μονο μια φορα εχω παει μεχρι τωρα,αυτην την μια ωρα που βρεθηκα εκει παρατηρησα οτι στα 20 ατομα που περασαν απο μεσα,οι 5-6 το περασαν στα πανω πατωματα.Οι υπολοιποι κυριως καφε..τουλαχιστον την μια ωρα που καθησα εγω μεσα στο μαγαζι..δεν μπορω να ξερω τι ειχαν κανει πριν ή τι καναν μετα!
Παντως το μονο σιγουρο ειναι οτι ΚΑΙ στο ξενοδοχειο η κινηση εχει ανεβει..δεν υπαρχει περιπτωση το ξενοδοχειο να ειχε την κινηση που εχει πλεον,αν δεν πηγαινε καλα το μπαρακι..αλλα ας μην ξεχναμε οτι η ολη ιστορια ειναι ενα παιχνιδι..πινεις το ποτακι-καφεδακι σου,χαβαλεδιαζεις με την παρεα σου,επιλεγεισ κοπελα και πας πανω....και αν δεν το κανεις καθε μερα..τοτε στις 3 φορες που θα εχεις παει το εχεις κανει την μια..οποτε δεν πρεπει να εχουν και παραπανο..σκεφτειτε να μην υπηρχε το μπαρακι ή να μην πηγαινε καλα..ποσοι 8α μπαιναν μεσα στο hotel κατα την διαρκεια της μερας ?? Αν τωρα μπαινουν 20 τοτε θα μπαιναν 5.....
 

mlw

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2011
Μηνύματα
193
Like
10
Πόντοι
1
τη διευθυνση την ενδιαφερει να εισπρατει 23 ευρω το μισαωρο και οχι 4 ευρω το διωρο....
Συγγνώμη αν είναι αφελής η ερώτηση αλλά 4 € το δίωρο εννοείτε τον καφέ-ποτό του πελάτη στο μπάρ ή κάτι άλλο?
 

mlw

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2011
Μηνύματα
193
Like
10
Πόντοι
1
φυσικά τον καφέ..τί άλλο??
Ευχαριστώ για την απάντηση. Βασικά έχω μπερδευτεί με το εργασιακό καθεστώς των κορασίδων. Έχουν προσληφθεί και δουλεύουν για τον όμιλο ή είναι ελεύθερες να φεύγουν και να έρχονται όποτε γουστάρουν. (Για να μην παρεξηγηθώ ΔΕΝ είμαι της Εφορίας)
 

taurus1

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.510
Κριτικές
31
Like
1.444
Πόντοι
6.305
Ευχαριστώ για την απάντηση. Βασικά έχω μπερδευτεί με το εργασιακό καθεστώς των κορασίδων. Έχουν προσληφθεί και δουλεύουν για τον όμιλο ή είναι ελεύθερες να φεύγουν και να έρχονται όποτε γουστάρουν. (Για να μην παρεξηγηθώ ΔΕΝ είμαι της Εφορίας)
ούτε εγώ ξέρω..αλλά για να τις αφήνουν να <<ψαρεύουν>> πελάτες πιθανό πέραν των οφθαλμοφανών κερδών -κατανάλωση ποτών, δωμάτια- υποθέτω και κάτι άλλο θα δίνουν..γενικά <<ανεξάρτητες>> κοπέλες δεν υπάρχουν..ή μάλλον υπάρχουν αλλά δε θα τις δεις να διαφημίζονται..γιατί αν διαφημιστούν ο κίνδυνος είναι μεγάλος..
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Ευχαριστώ για την απάντηση. Βασικά έχω μπερδευτεί με το εργασιακό καθεστώς των κορασίδων.

ΔΕΝ κάνουν εξτραδάκια εκτός ξενοδοχείου. (μέχρι νεωτέρας πληροφορίας)
 

magaret

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.244
Κριτικές
3
Like
1.092
Πόντοι
216
ΔΕΝ κάνουν εξτραδάκια εκτός ξενοδοχείου. (μέχρι νεωτέρας πληροφορίας)
μα,χανει και τη χαρη του ετσι..η γοητεια του συγκεκριμενου ερωτικου παιγνιου,εμπεριεχει και το περασμα απ το ιδρυμα..καλημερα απο εναν θαμωνα-παρατηρητη..
 

lykos1072

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
143
Like
0
Πόντοι
1
ούτε εγώ ξέρω..αλλά για να τις αφήνουν να <<ψαρεύουν>> πελάτες πιθανό πέραν των οφθαλμοφανών κερδών -κατανάλωση ποτών, δωμάτια- υποθέτω και κάτι άλλο θα δίνουν..γενικά <<ανεξάρτητες>> κοπέλες δεν υπάρχουν..ή μάλλον υπάρχουν αλλά δε θα τις δεις να διαφημίζονται..γιατί αν διαφημιστούν ο κίνδυνος είναι μεγάλος..
μια μερα δεν ειχε αλλου καθισμα και καθησα διπλα στο μηχανημα με τις αποδειξεις .Απ'οτι ειδα ,παντα διακριτικα ,εχει προγραμμα που περναει τις αναβασεις των κοριτσιων και αυτες του δινουν τα χρηματα αρα το ποιο λογικο ειναι απο εκει να κρατανε ενα ποσοστο
 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
190
Like
12.213
Πόντοι
34.267
μια μερα δεν ειχε αλλου καθισμα και καθησα διπλα στο μηχανημα με τις αποδειξεις .Απ'οτι ειδα ,παντα διακριτικα ,εχει προγραμμα που περναει τις αναβασεις των κοριτσιων και αυτες του δινουν τα χρηματα αρα το ποιο λογικο ειναι απο εκει να κρατανε ενα ποσοστο
Εσύ είσαι το μαρτυριάρικο. Αυτά δεν τα λένε on air.... :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.441
Κριτικές
61
Like
42.581
Πόντοι
22.785

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
ΚΑ-ΝΟΥ--ΝΕ .... τέλος ........ θέλη λίγο παραπάνω
τό χέρι στήν τσέπη , άλλά δέν βλέπω τό γιατί !!!
Αμα  βλεπαμε και μεσα στην τσεπη.........................!!!!!!!!!
Απλα η τιμη διαμορφωνεται στην πορεια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom