Νέα

Πλατεία Βάθης/Amnezia Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nmb
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 711K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.709
Κριτικές
90
Like
36.312
Πόντοι
25.467
Προτείνω, να αναρτηθεί πλήρης Τιμοκατάλογος  ;) σε ευκρινές σημείο του καταστήματος για τους νέους θαμώνες!!!

:think:
Καλή σας εσπέρα φίλτατε.
Μήπως γνωρίζετε πόσο κοστίζει η βυσσινάδα;
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.709
Κριτικές
90
Like
36.312
Πόντοι
25.467
το Σαββατο θαχουν και μπαλλα!

:think:

Μα κάθε μέρα "παίζει" πετόσφαιρα (Βόλεϋ).  (Μέ τα στήθη ορισμένων κορασίδων  ;)).

Αντεύχομαι στην πιό ευγενική ψυχή του πορνοsite.

Όσο ακριβώς και η amita motion: 4 ευρώ.

Ευχαριστώ δια την άμεση απάντησή σας.  :grin:
 

mlw

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2011
Μηνύματα
193
Like
10
Πόντοι
1
Έχω υποσχεθεί να αναρτήσω και σχέδιο με την κάτοψη του ναού με όλες τις λεπτομέρειες για να βοηθούνται όλοι οι νέοι.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Ο Cheyenne τον απογευματινο καfε του θα τον πειει εκει......

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Ο Cheyenne τον απογευματινο καfε του θα τον πειει εκει......

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
Ο Cheyenne θα τον πειει ????? :huh:
Θα τον απολαύσει θα θέλατε μάλλον να πείτε κύριε ινδιάνε. ;)
Νομίζω πως ο κύριος Cheyenne , δεν τον πίνει παρα μόνον τον δίνει.... :2funny:

[move][size=23pt]4.5  ΚΑΦΕΣ


50  ΔΩΜΑΤΙΟ


23 ΚΟΠΠΠΠΠΠΠΕΛΑ...γιά 45 λεπτά[/size]
[/move]
:think: :think: Καφεεεές??

Μα.... εσύ γλύκα ξηγιέσαι  :bigdick: κοκκορέτσι  ώς γνωστόν.....? ;)
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
Ρε xpapad, προκαλείς γενικά...

μπορείς να λες την οποια αντίθετη γνωμη σου σε ηπιότερο ύφος. Είσαι σχεδόν πάντα στην τσίτα. Calm down  ;)
γιατι προκαλω ρε συ??? καθεται ο αλλος και γραφεις μαλακιες και μετα παει ο καθε ανυποψιαστος συναγωνιστης  και τρωει τα μουτρα του... και να σου πω και κατι ειναι πολυ ευκολο να αποδειχθει ποιος λεει αληθεια και ποιος φουμαρει ψεματα.... εκει ειναι η πουτανα εκει και η ψωλη σου....
 

petroulas

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2011
Μηνύματα
168
Κριτικές
2
Like
52
Πόντοι
1
αν εχω καταλαβει καλα υπαρχει μια διαφωνια για το κωλαρακι της μικαελας, το δινει ή δεν το δινει, απο προσωπικη εμπειρια (εχω παει αμετρητες φορες με τη συγκεκριμενη) ξερω οτι δεν το κανει,το ειχε δοκιμασει καποτε αλλα ποναγε, σε αντιθεση με την αδερφη της που αντεχει το σφυροκοπημα απο καθε τρυπα.
τωρα αν υπαρχει καποια εξερεση δεν βαζω και το χερι μου στη φωτια.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Ο Cheyenne θα τον πειει ????? :huh:
Θα τον απολαύσει θα θέλατε μάλλον να πείτε κύριε ινδιάνε. ;)
Νομίζω πως ο κύριος Cheyenne , δεν τον πίνει παρα μόνον τον δίνει.... :2funny:
:think: :think: Καφεεεές??
Ημουν σαφης αγαπητε

Τον ΚΑΦΕ μου θα πιω κια τιποτα αλλο......

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

georgekara

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2009
Μηνύματα
534
Like
228
Πόντοι
26
το μαθανε πολλοι το μαγαζι και γεμιζει τωρα.....θελουμε περισσοτερες κοπελες.... :kissass: :kissass:
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Long date σήμερα (Αρμένικη βίζιτα) στο Πορνομέγαρο!
Απούσες οι Αλεξάνδρα-Λωρενα-Μελισα.
Κατά την «είσοδο» μου η δεξιά άδεια, πλην Κλαούντιας-Άντρας-Χριστίνας, οι άλλες έλειπαν για φαί.
Και η αριστερά στα κάτω της!
Η ατμόσφαιρα ήταν βαριά-μελαγχολική, κάτι θάχε συμβεί όπως πληροφορήθηκα αργότερα!
Σιγά σιγά τα κορίτσια γύρισαν από το μεσημεριανό τους και ο χώρος πήρε την κανονική του όψη.
Τίποτα το αξιοσημείωτο δεν είδα, αλλά αφού πέρασε η ώρα και γύρω στις επτά κατέφθασαν τρεις άξιοι σύντροφοι-συναγωνιστές που γνωριστήκαμε με τα μπουρδελορανταρ που ο κάθε καλός μπουρδελιαρης έχει μέσα του.
Ενθουσιάστηκα με την γνωριμία τριών συνμπουρδελιαριδων, αρίστης ποιότητος, και η κουβέντα μαζί τους ήταν άκρως ευχάριστη και εποικοδομητική!
Ναστε πάντα καλά αγαπητοί μου.
Έφυγα με την ευχάριστη αίσθηση, ότι σιγά σιγά (δεν βιαζόμαστε ε?) παραδίδω την σκυτάλη της μπουρδελικης που υπηρετώ εδώ και 40+ χρόνια, αν  όχι σε ανώτερους συντρόφους τουλάχιστον σε ισάξιους!
Την κρίσιμη ώρα που προβληματιζόμουν αν έχω ώρα η θα αργήσω, βρέθηκε κάποιος συναγωνιστής που «φόρτωσε» την αδυναμία μου οπότε έφυγα ευθεία απέναντι και όχι για πάνω…….
Όμως πέρασα πολύ ευχάριστο απόγευμα, στο αγαπημένο στέκι, και με εξαιρετική συντροφιά!
Τα σέβη μου !
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Long date σήμερα (Αρμένικη βίζιτα) στο Πορνομέγαρο!
Απούσες οι Αλεξάνδρα-Λωρενα-Μελισα.
Κατά την «είσοδο» μου η δεξιά άδεια, πλην Κλαούντιας-Άντρας-Χριστίνας, οι άλλες έλειπαν για φαί.
Και η αριστερά στα κάτω της!
Η ατμόσφαιρα ήταν βαριά-μελαγχολική, κάτι θάχε συμβεί όπως πληροφορήθηκα αργότερα!
Σιγά σιγά τα κορίτσια γύρισαν από το μεσημεριανό τους και ο χώρος πήρε την κανονική του όψη.
Τίποτα το αξιοσημείωτο δεν είδα, αλλά αφού πέρασε η ώρα και γύρω στις επτά κατέφθασαν τρεις άξιοι σύντροφοι-συναγωνιστές που γνωριστήκαμε με τα μπουρδελορανταρ που ο κάθε καλός μπουρδελιαρης έχει μέσα του.
Ενθουσιάστηκα με την γνωριμία τριών συνμπουρδελιαριδων, αρίστης ποιότητος, και η κουβέντα μαζί τους ήταν άκρως ευχάριστη και εποικοδομητική!
Ναστε πάντα καλά αγαπητοί μου.
Έφυγα με την ευχάριστη αίσθηση, ότι σιγά σιγά (δεν βιαζόμαστε ε?) παραδίδω την σκυτάλη της μπουρδελικης που υπηρετώ εδώ και 40+ χρόνια, αν  όχι σε ανώτερους συντρόφους τουλάχιστον σε ισάξιους!
Την κρίσιμη ώρα που προβληματιζόμουν αν έχω ώρα η θα αργήσω, βρέθηκε κάποιος συναγωνιστής που «φόρτωσε» την αδυναμία μου οπότε έφυγα ευθεία απέναντι και όχι για πάνω…….
Όμως πέρασα πολύ ευχάριστο απόγευμα, στο αγαπημένο στέκι, και με εξαιρετική συντροφιά!
Τα σέβη μου !

Η γνώση και η εμπειρία πρέπει να περνάει από μπουρδελιάρη σε μπουρδελιάρη και εσείς σήμερα κύριε Λάγαρε φροντίσατε γι αυτό.

Η συζήτηση και η παρέα μαζί σας ήταν πραγματικά πολύ εποικοδομητική.

Θα τα ξαναπούμε σύντομα ;)
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Το να πινει καποος καφε και να συζηταει μαζι σας ειναι απολυαση. :rockon:
θα επαναληφθει λιαν συντομως.
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

kav69

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2009
Μηνύματα
20.851
Κριτικές
47
Like
16.840
Πόντοι
7.135
Καλημέρα θέλω να ζη΄τησω συγνώμη από την παρέα για την μη προσέλευση μου γιατί ήθελα να γνωριστούμε απο κοντά.... :rockon: :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom