Νέα

Πλατεία Βάθης/Amnezia Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nmb
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 711K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
Τα θέλει κι ο δικός σου κωλαράκος.....πάνε μια φορά να γράψεις κι εσύ κάτι...έτσι για το καλό! :uglystupid:
Να μη δίνεις και δικαίωμα στον xpapad!

Ρε ξέρεις τί γίνεται; Εγώ είχα αντιληφθεί την ύπαρξη αυτού του ιδρύματος λίγο πριν κλείσει και γίνει gay bar (εξ' ου και "Man Ray"), τότε δεν είχα προλάβει να πάω και έμαθα σχετικά αργοπορημένα ότι ξανάνοιξε όπως ήταν παλιά. Ανέβαλα συνεχώς την επίσκεψή μου μέχρι που πήγα πρώτη φορά τον Οκτώβρη όπου και πήρα πρώτη φορά κοπέλα για το δωμάτιο (την Ντέλια), αλλά στο συγκεκριμένο thread μπαίνω από πολύ παλιά και ξέρω καιρό τώρα πώς είναι η φάση. Τότε είχα γράψει ότι πήγα πρώτη φορά αλλά πόσταρα πολύ συχνότερα γιατί διάβαζα από περιέργεια το thread. Από τότε έχω πάει αρκετές φορές για καφέ αλλά δεν έχω πάρει καμία άλλη πλην της Ντέλιας απλά γιατί βάζω άλλες γαμο-προτεραιότητες. Αυτό όμως είναι δικαίωμά μου, δεν είναι δυνατόν ο μαλάκας χωρίς κανένα λόγο να με αποκαλεί "προμοτοράκο".
 

spiderdom

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
1.087
Κριτικές
24
Like
240
Πόντοι
5.175
Παιδια μια φορα εχω παει και η Ντελια μου εκανε κλικ...ακουω διαφορετικες γνωμες...αξιζει η οχι...τουλαχιστον ας μην ειναι ξεπετα,ψυχρη,βιαστικη...αυτο με ενδιαφερει...!!!
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
Παιδια μια φορα εχω παει και η Ντελια μου εκανε κλικ...ακουω διαφορετικες γνωμες...αξιζει η οχι...τουλαχιστον ας μην ειναι ξεπετα,ψυχρη,βιαστικη...αυτο με ενδιαφερει...!!!

ΕΙΝΑΙ! Γι' αυτό μη δοκιμάσεις... Κι εμένα μου είχε κάνει κλικ γιατί απ' τη στιγμή που μπήκα τότε με κοιτούσε επίμονα όλη την ώρα κι όταν τη φώναξα κι ήρθε δίπλα μου μου άρεσε το πρόσωπό της και το στήθος της φαινόταν μεγάλο... Αν και το μπουρδελοένστικτό μου μου έλεγε να φύγω δεν το άκουσα... Στο δωμάτιο δε δεχόταν με τίποτα παζάρια για κώλο ήθελε 100 ακατέβατα, έκανα λάθος και της τα έδωσα... Τελικά όταν γδύθηκε ούτε ο κώλος της έλεγε πολλά και το βυζί της μικρό ήταν σχετικά, δυομισαράκι το πολύ... Στο κρεβάτι κι ενώ ήταν αυτή από πάνω δεν ήθελε να της πιάνω τα βυζιά γιατί μου έλεγε ότι είχε μόλις γεννήσει και θα έβγαζαν γάλα :jerking: :jerking: :jerking: Και κώλο δεχόταν να δώσει μόνο σε πλαϊνή στάση γιατί πονούσε λέει, αρχίδια δηλαδή... Ευτυχώς με άφησε τουλάχιστον να τη χύσω στα βυζιά... Δεν είναι γρουσούζα, αρκετά πρόσχαρη ήταν και μετά το δωμάτιο ήρθε και κάθησε και μαζί μου στο μαγαζί στον καναπέ, αλλά είναι υπερβολικά "μη μου άπτου"...
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
Παίδες αύριο θέλω να πάω στο ίδρυμα να πάρω παρτούζα τις δύο αδερφές Ιωάννα - Μικαέλα, τί ώρα να πάω για να τις πετύχω και τις δυο εκεί; Απ' το μεσημέρι και μετά, πρωί δεν μπορώ...
 

spiderdom

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
1.087
Κριτικές
24
Like
240
Πόντοι
5.175
Ευχαριστω για τις πληροφοριες....και μενα το ενστικτο κατι μου ελεγε και δεν ανεβηκα!!!...δε ξερω αλλα οσες κοπελες κανουν πολλα τσαλιμακια και πολλα παρακαλια συνηθως υπολειπονται σε υπηρεσσιες.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Παίδες αύριο θέλω να πάω στο ίδρυμα να πάρω παρτούζα τις δύο αδερφές Ιωάννη - Μιχαλη, τί ώρα να πάω για να τις πετύχω και τις δυο εκεί; Απ' το μεσημέρι και μετά, πρωί δεν μπορώ...
ετσι και σε πιασουν οι 2 αδερφες,ξερεις τι ξυλο εχεις να φας; :2funny: :2funny: :2funny:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
Ευχαριστω για τις πληροφοριες....και μενα το ενστικτο κατι μου ελεγε και δεν ανεβηκα!!!...δε ξερω αλλα οσες κοπελες κανουν πολλα τσαλιμακια και πολλα παρακαλια συνηθως υπολειπονται σε υπηρεσσιες.

Σωστό αυτό, την πάτησα κι εγώ...
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
Παίδες αύριο θέλω να πάω στο ίδρυμα να πάρω παρτούζα τις δύο αδερφές Ιωάννα - Μικαέλα, τί ώρα να πάω για να τις πετύχω και τις δυο εκεί; Απ' το μεσημέρι και μετά, πρωί δεν μπορώ...
και εγω αυριο θελω να παω ταυλανδη... μακαρι να τα καταφερουμε και οι 2
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Από τις 7 και μετά πλάκωσε πολύς κόσμος σήμερα στο ίδρυμα. Κάποιες ήταν τυχερές και ανέβηκαν στα δωμάτια.

Καινούργια παρουσία - πιθανόν φίλη της Κλαούντια - . Αδύνατη, με ωραίο κωλαράκι και μικρό βυζάκι. Μικροκαμωμένη, όπως μου αρέσει. Μάλλον θα απατήσω τη Ρεββέκα...

Για τον Womanaholic : Η Μικαέλα με την Ιωάννα τα απογεύματα - μετά τις 5:30 - είναι εκεί. Για νωρίτερα δεν μπορώ να ενημερώσω, γιατί δεν έχω πάει ποτέ.

Για τον Spiderdom : Η Ντέλια είναι όμορφη, αλλά μέχρι εκεί. Φίλος την είχε πάρει και ενώ του άρεσε πολύ σαν παρουσία, στο δωμάτιο ήταν ένα χάλι μαύρο. Του πήρε +40 ευρώ, επειδή το παλικάρι ήθελε να χύσει δεύτερη φορά μέσα στη 1 ώρα που την είχε κλείσει. Πάνω στην καύλα του τα έδωσε.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
Για τον Womanaholic : Η Μικαέλα με την Ιωάννα τα απογεύματα - μετά τις 5:30 - είναι εκεί. Για νωρίτερα δεν μπορώ να ενημερώσω, γιατί δεν έχω πάει ποτέ.

Να 'σαι καλά συναγωνιστή!
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Επιστροφή από το Amnezia... απλά Amnezia!!!!

Δεν θυμάμαι και πολλά μιας και τα ποτά και τα μπυρόνια πηγαινορχόντουσαν!!!!

Καύλα η Ιωάννα... ειδικά όταν κάνει τους μορφασμούς της... αυτή τη γλώσσα της ήθελα να τη δαγκώσω αλλά δεν πρόλαβα λόγω ώρας...  :P

Η Μιχαέλα... άλλη καύλα κι αυτή...

Η υπέρτατη όμως για μένα είναι η Σιμόνα... αχχχχχχ τι ματάρες έχει????!!!!!!! Και αυτό το χαμόγελό της... όλα τα λεφτά για μένα... !!!!

Άλλη μια βραδιά... απλά σούπερ!!!! Ήπιαμε... χορέψαμε... διασκεδάσαμε...  :2funny: :2funny: :2funny:



 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Επισκεψη στο ιδρυμα αργα το βαρδυ μετα την δουλειά.

Λιγες κοπελες σχετικα

Εκτος απο αυτες που ανεφερε ο φιλος Pitsirikos1, η Ρωξαννη, η Ρεβεκα, η Ναντιν,η Μελισα, η Αντρα και λιγες ακομα που δεν γνωριζω (ακομα) τα ονοματα τους.

Η μεγαλη μου αδυναμια δεν ηταν εκει.....




............(ευτυχως)

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Τι βλέπω; 
Νέο ίδρυμα;

:grin:
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Επισκεψη στο ιδρυμα αργα το βαρδυ μετα την δουλειά.

Λιγες κοπελες σχετικα

Εκτος απο αυτες που ανεφερε ο φιλος Pitsirikos1, η Ρωξαννη, η Ρεβεκα, η Ναντιν,η Μελισα, η Αντρα και λιγες ακομα που δεν γνωριζω (ακομα) τα ονοματα τους.

Η μεγαλη μου αδυναμια δεν ηταν εκει.....




............(ευτυχως)

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
Τι έγινε? Χάλασε και το δικό σου πληκτρολόγιο? Ή ήπιες παραπάνω? :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom