Νέα

Πλατεία Βάθης/Amnezia Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nmb
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 711K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Σήμερα, μόνο προσευχή! :cheesy:
Μπα... εγώ δεν νομίζω... στη κατάσταση που είμαι σήμερα... λόγω χθεσινών μαντάτων μάλλον θα πάω να συνεχίσω μια δουλειά που άφησα στη μέση...
URL]]
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
σήμερα και τσουναμι να γίνει εγω θα απολαμβάνω τον καφέ μου και θα φουμάρω αρειμανίως και ότι ήθελε προκύψει!

 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
190
Like
12.216
Πόντοι
34.267
Θα μετατρέψουμε το χώρο σε τέμενος ομαδικής προσευχής? :think: Θα προηγηθεί και νηστεία? Και όσοι αμάρτησαν προσφάτως...πως θα αφαιθούν οι αμαρτίες τους?
Πρωινές απορίες.
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Μπα... εγώ δεν νομίζω... στη κατάσταση που είμαι σήμερα... λόγω χθεσινών μαντάτων μάλλον θα πάω να συνεχίσω μια δουλειά που άφησα στη μέση...
http://[URL unfurl="true"]www.beer-pages.com/images/heineken-case.jpg[/img[/URL]]
[/quote]

βλέπω ότη η Ολλανδέζα πράσινη φίλη σου σε συνόδευσε και χθές στο αμαρτωλό μαγαζί...
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Μπορεί να είμαι εκεί κατά τις 2 το μεσημέρι.
Αλλιώς κατά τις 5.
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Θα μετατρέψουμε το χώρο σε τέμενος ομαδικής προσευχής? :think: Θα προηγηθεί και νηστεία? Και όσοι αμάρτησαν προσφάτως...πως θα αφαιθούν οι αμαρτίες τους?
Πρωινές απορίες.

Θα τις εναποθέσουν στις ιέρειες της ευχαρίστησης.... :pipa1:
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.709
Κριτικές
90
Like
36.314
Πόντοι
25.467
Λίαν περίεργο περιστατικό συνέβη εχθές! Επίσκεψη στο ίδρυμα κατά το απόγευμα. Όπως έγραψαν και τα υπόλοιπα μέλη της εν Χριστώ αδελφότητος, οι νέες παρουσίες αρκετές. Οι πελάτες λιγοστοί. Εις τους καναπέδες η Μελίσα χαριεντιζόταν με υψηλόσωμο νεαρό, φέροντα αραιά, ρυπαρή κόμη και παρουσιαστικό που παρέπεμπε σε παλαιστή σούμο. Άλλοι δύο μεσήλικες άρρενες με ιματισμό που θα έκανε θραύση κατά την δεκαετία του 80, απολάμβαναν τις μπύρες τους και συνομίλουν μετά της τραπεζοκόμου, αλλά και μεταξύ των, με άπταιστο θεσσαλικό αξάν. Υψηλόσωμος κύριος φέρων καστανή κόμη, κρατών είς την δεξιάν του πούρο συνομίλει μετά της Ρωξάνης. Μεσήλιξ, αρχοντικού παραστήματος, φέρων σταχτί πώγωνα, κατευθύνετο πρός την Σιμόνα. Μην έχοντας πολύ χρόνο στην διάθεσή μου, αλλά πολύ διάθεση για αναγνώριση νέου "υλικού", αποφάσισα να κατευθυνθώ είς νεαρότατη,  μελαχρινή και κομψή καινοφανή παρουσία. Τότε, συνέβη γεγονός που εστάθη τροχοπέδη. Και εξηγούμαι. Άρρεν μετρίου προς υψηλού αναστήματος, τεσσαρακοντούτης περίπου, φέρων μύστακα και υπογένιο, με αρκετά παραπανήσια κιλά, πλήν όμως ρωμαλέου και μυώδους σωματότυπου έκανε την εμφάνισή του. Αίφνης οι κορασίδες έγιναν ιδιαίτερα επιφυλακτικές. Ο άνδρας κατευθύνθηκε στον πάγκο και ζήτησε καφέ, τον οποίον στην συνέχεια απολάμβανε συνοδεία σιγκαρίλο, ατενίζοντας αμίλητος τον περιβάλλοντα χώρο. Το περίεργο είναι ότι καθ' όλη την διάρκεια της παρουσίας του οι "κινήσεις" τα "παιχνίδια" και οι αναχωρήσεις για το διπλανό ξενώνα,  πάγωσαν. Οι κορασίδες περιορίζοντο είς απλή "κονσομασίον". Ήτο εμφανές ότι η παρουσία του δημιούργησε μια γενικότερη δυσθυμία. Προσπάθησα να αποσπάσω την κορασίδα την οποία είχα θέση ως στόχο, αλλά το αρνήθηκε, εμφανώς αναστατωμένη από την παρουσία του εν λόγω κυρίου. Μπάτσος; Μέλος εγκληματικής οργάνωσης;  Παράφρων; Έμεινα με την απορία, διότι ο χρόνος που είχα στην διάθεσή μου είχε τελειώσει και έπρεπε να αποχωρήσω.
 

norton13

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
525
Κριτικές
4
Like
1
Πόντοι
6
δουλέυει κάποια βουλγάρα με το όνομα μίμα στο μαγαζί?την πέτυχα σε πιάτσα έχω πάθει ζημιά...αν συνδιαστεί και με ποτάκι ακόμα καλύτερα
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Λίαν περίεργο περιστατικό συνέβη εχθές! Επίσκεψη στο ίδρυμα κατά το απόγευμα.

Πας και δε λες τίποτις ε....? :knuppel:

Προσπάθησα να αποσπάσω την κορασίδα την οποία είχα θέση ως στόχο, αλλά το αρνήθηκε, εμφανώς αναστατωμένη από την παρουσία του εν λόγω κυρίου. Μπάτσος; Μέλος εγκληματικής οργάνωσης;  Παράφρων;

Εμένα περιγράφεις.....??? :think: :grin:
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.709
Κριτικές
90
Like
36.314
Πόντοι
25.467
Πας και δε λες τίποτις ε....? :knuppel:

Γιατί; Μήπως εσείς (που από ότι βλέπω πήγατε)μου είπατε κάτι φιτιλιάρη μου;  :P

Εμένα περιγράφεις.....??? :think: :grin:
Σίγουρα όχι. Εσείς έχετε ωραίαν όψη. Αυτός ήτο (επιτρέψτε μου τον απρεπή χαρακτηρισμό) σκατόφατσα. (Ελπίζω να μήν είναι μέλος και παρεξηγηθώ  :rolleyes:).


 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Προσπάθησα να αποσπάσω την κορασίδα την οποία είχα θέση ως στόχο, αλλά το αρνήθηκε, εμφανώς αναστατωμένη από την παρουσία του εν λόγω κυρίου. Μπάτσος; Μέλος εγκληματικής οργάνωσης;  Παράφρων; Έμεινα με την απορία, διότι ο χρόνος που είχα στην διάθεσή μου είχε τελειώσει και έπρεπε να αποχωρήσω.


Γκίνια κακιά……………
Βρέθηκε έγκυρος άνθρωπος να «ανέβει τον ανώμαλο» (κατά το «να κατεβώ τον ομαλό»), που θα μαθαίναμε και κάτι χρήσιμο ,και μπούκαρε ο μπάτσος-εγκληματίας-παράφρων και το ματαίωσε!!
Και τώρα ελπίζουμε στην επόμενη φορά .
Αν δε την επόμενη ο Άγιος αντί για κασκαντεριλικι διακατέχεται από ανασφάλεια θα μου καταγαμήσει την Μάγδα ΜΟΥ…( κλάψ-κλάψ όλοι μου τη γαμάνε)!!
Πήρα και τα μαντάτα από άλλο έγκριτο σύντροφο (πλην οξύθυμο) για την φαντασίωση μου την Εβελινα, της έριξα ΧΧ, και που να παρηγορηθώ?
Εεεεεε????
Γαμω την ατυχία μου
Φεύγω!
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.709
Κριτικές
90
Like
36.314
Πόντοι
25.467
Αν δε την επόμενη ο Άγιος αντί για κασκαντεριλικι διακατέχεται από ανασφάλεια θα μου καταγαμήσει την Μάγδα ΜΟΥ…( κλάψ-κλάψ όλοι μου τη γαμάνε)!!

Τώρα που μου γνωστοποιήστε τα λεπτά αισθήματα που τρέφετε για την εν λόγω κυρία, σας υπόσχομαι ότι θα την σεβαστώ.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
θα ρθει και η σειρα σου, μη βιαζεσαι....

Απαξιώ ν' απαντήσω σ' ένα ΣΚΟΥΠΙΔΙ σαν εσένα. Το ότι έχετε το ελεύθερο να ποστάρετε εδώ άτομα σαν εσένα που προκαλείτε τόσο, μόνο ευθύνη για τους moderators είναι που είναι τόσο ελαστικοί μαζί σας.
 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
190
Like
12.216
Πόντοι
34.267
[quote author=agiana link=topic=63225.msg2700723#msg2700723 date=13014761

Εμένα περιγράφεις.....??? :think: :grin:
[/quote]


Μπάτσε, Agiana, δόλοφόνε!!!!!!  :ak: :police: :knuppel:
 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
190
Like
12.216
Πόντοι
34.267
Απαξιώ ν' απαντήσω σ' ένα ΣΚΟΥΠΙΔΙ σαν εσένα. Το ότι έχετε το ελεύθερο να ποστάρετε εδώ άτομα σαν εσένα που προκαλείτε τόσο, μόνο ευθύνη για τους moderators είναι που είναι τόσο ελαστικοί.

Τα θέλει κι ο δικός σου κωλαράκος.....πάνε μια φορά να γράψεις κι εσύ κάτι...έτσι για το καλό! :uglystupid:
Να μη δίνεις και δικαίωμα στον xpapad!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom