Νέα

Πλατεία Βάθης/Amnezia Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nmb
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 711K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
μόλις με ενημέρωσαν τηλεφωνικά ότι πολλοί συναγωνιστές βρισκόταν σήμερα στο μαγαζί...υποθέτω ότι οι παριστάμενοι θα ενημερώσουν αντίστοιχα  :grin:

 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Αλλη ειναι η αδυναμια του φιλου μου......

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Η Ρεβεκα ειναι του dimit31, οποτε δεν την ακουμπαμε........

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

pitsirikos1 και dimit31 "αποκατασταθήκαμε"...  :grin:

να δούμε τι θα γίνει και με σένα...  :2funny:

 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
Η μπορεί να την πάρει και τηλέφωνο αν το έχει.
Κάτι τέτοιο μπορεί να το κάνει ακόμα και μέσα στο γαμήσι.

Καλά δε νομίζω να βιάζεται κανείς τόσο πολύ ώστε να βάλει την άλλη την ώρα που τρώει πούτσο να τηλεφωνήσει στην επόμενη :2funny: :2funny: :2funny: Είπαμε, δε χρειάζεται μόλις βγει η πρώτη η άλλη να περιμένει και πίσω από την πόρτα :2funny: :2funny: :2funny:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
ρε βασιλακη, μην ερχεσαι σε αντιπαραθεση με τον γουμαν... ειναι ο μοναδικος μπουρδελιαρης παγκοσμιως που επι 3 χρονια εχει κρυφο ονειρο να γαμησει πουτανα του 50ρικου που κανει πιατσα στη βαθης. παρολο αυτα διερχεται συνεχως πλησιον της πιατσας απλα δεν εχει τυχει.... γουμαν εισαι αρχηγος και μεγας προμοτορας ρεεεεεεεεεεε.....

Και τί προμοτάρω; Για πες μας...
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Πολλές οι κοπέλες αλλά οι ενδιαφερόμενοι ελαφρώς συγκρατημένοι. Η αριστερή πλευρά (μπαίνοντας) διαχυτική προς -εναγώνια- άγρα πελατών. Η Τζοάννα εμφανίστηκε (άλλο πράγμα αυτές οι μαύρες χειλάρες ρε παιδάκι μου....). Stop.

Πολλές οι διαθέσιμες κοπέλες, αλλά ποιός έχει όρεξη για κασκαντεριλίκια? Όσοι "αδιάβαστοι" πάνε δίπλα, αδιάβαστοι, με τα σαπάκια. Stop.

Ο νέος που ήταν όρθιος και πλησίαζε τις νεαρές υπάρξεις για διερευνητικές επαφές, είναι μεγάλη μορφή!!! (Θαμών και του site άραγε???) Stop.

Οι εργασίες παραπλεύρως, προχωρούν με πυρετώδεις ρυθμούς. Stop.

Τέλος (Γιατί και τα τηλεγραφικά κοστίζουν την σήμερον ημέραν). Full Stop. :cheesy: :cheesy: :cheesy:
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Πολλές οι κοπέλες αλλά οι ενδιαφερόμενοι ελαφρώς συγκρατημένοι.

Πολλές οι διαθέσιμες κοπέλες, αλλά ποιός έχει όρεξη για κασκαντεριλίκια? Όσοι "αδιάβαστοι" πάνε δίπλα, αδιάβαστοι, με τα σαπάκια. Stop.
Έτσι όπως πάμε, θα «ξεχειλώσουν» αυτές οι 5-6 που όλοι προμοτάρουμε.
Οι υπόλοιπες θα πεινάσουν, και εμείς θα τον βάζουμε στα κηροπήγια-τασάκια!!!!

 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
190
Like
12.216
Πόντοι
34.267
Κύριε Λαγαρέ, αναχωρήσατε νωρίς από το ίδρυμα και δεν σας ανταμώσαμε  :(.
Μείναμε με το παράπονο μετά του Μέγα Αγιάνη, εντοπίζοντας pitsirikous να καρφώνουν το βλέμμα ¨απειλητικά¨ στις παρακείμενες κορασίδες, λίγο πριν την έναρξη των κοντινών δρομολογίων.
Οι εργασίες επέκτασης του θερινού τμήματος καλά κρατούν. Θα υπάρξει άραγε πισίνα που θα φιλοξενεί τα καυτά κορμιά του χώρου? Μια μικρή όαση στο κέντρο της παραγκούπολης βρε παιδί μου...έτσι, για να εναλλάσονται οι θερμοκρασίες! 
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Οι εργασίες επέκτασης του θερινού τμήματος καλά κρατούν. Θα υπάρξει άραγε πισίνα που θα φιλοξενεί τα καυτά κορμιά του χώρου? Μια μικρή όαση στο κέντρο της παραγκούπολης βρε παιδί μου...έτσι, για να εναλλάσονται οι θερμοκρασίες!

....από το καυτό, στο καυτότερο! :grin:
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Καλά δε νομίζω να βιάζεται κανείς τόσο πολύ ώστε να βάλει την άλλη την ώρα που τρώει πούτσο να τηλεφωνήσει στην επόμενη :2funny: :2funny: :2funny: Είπαμε, δε χρειάζεται μόλις βγει η πρώτη η άλλη να περιμένει και πίσω από την πόρτα :2funny: :2funny: :2funny:

Λες εσύ.
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Τι έχει σήμερα το πρόγραμμα?  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Πάντως χθες σημειώθηκαν απουσίες... Μάγδα και Μανταλένα... οι υπόλοιπες κλασικά εκεί... στα σκαμπουδάκια τους με ανα χείρας τα κινητά τους!!!  :2funny: :2funny: :2funny:
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Κύριε Λαγαρέ, αναχωρήσατε νωρίς από το ίδρυμα και δεν σας ανταμώσαμε  :(.
Μείναμε με το παράπονο μετά του Μέγα Αγιάνη, εντοπίζοντας pitsirikous να καρφώνουν το βλέμμα ¨απειλητικά¨ στις παρακείμενες κορασίδες, λίγο πριν την έναρξη των κοντινών δρομολογίων.
Οι εργασίες επέκτασης του θερινού τμήματος καλά κρατούν. Θα υπάρξει άραγε πισίνα που θα φιλοξενεί τα καυτά κορμιά του χώρου? Μια μικρή όαση στο κέντρο της παραγκούπολης βρε παιδί μου...έτσι, για να εναλλάσονται οι θερμοκρασίες! 

Αν και είχα πρόγραμμα να παραμείνω επί δίωρο-τρίωρο κάτω, τελικά ολίσθησα προς τα άνωθεν.
Εκεί παρ ότι το πλάνο ήταν να επανέλθω στο «καφέ», βαρούσαν τα τηλέφωνα, με αγχώσανε και τελικά έφυγα σιχτιρίζοντας.
Ούτε καφέ φχαριστήθηκα ούτε περιποίηση!
Γαμώ την ατυχία μου!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom