Νέα

Πλατεία Βάθης/Amnezia Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nmb
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 711K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Η Δευτέρα θα είναι Καθαρή, θα πετάξουμε αετό και θα φάμε λαγάνα.... :2funny: :2funny: :2funny:

Τι σου είναι το μυαλό του ανθρώπου……………..
Διάβασα το ποστάρισmα σου και:
Η καθαρή δευτέρα μου θύμισε ντους –καθαριότητα κλπ……….
Ο αετός μου θύμισε τσαλίμια-ζόρια κλπ……….
η λαγάνα μου έφερε γεύση από σουσάμι, το σουσάμι μου θύμισε κουλούρι………
τρέχω για man rey κατά τις 2 θα είμαι και γω εκεί….
Με παράσυρες στη ασωτία ….…πάει το 100σταρι!!!!!
 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
190
Like
12.216
Πόντοι
34.267
Τι σου είναι το μυαλό του ανθρώπου……………..
Διάβασα το ποστάρισmα σου και:
Η καθαρή δευτέρα μου θύμισε ντους –καθαριότητα κλπ……….
Ο αετός μου θύμισε τσαλίμια-ζόρια κλπ……….
η λαγάνα μου έφερε γεύση από σουσάμι, το σουσάμι μου θύμισε κουλούρι………
τρέχω για man rey κατά τις 2 θα είμαι και γω εκεί….
Με παράσυρες στη ασωτία ….…πάει το 100σταρι!!!!!

Αμαρτωλέέέέέέέέέέέέέέέ΄...... :priest:
Θα σε κάψει το αιδοίον!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.709
Κριτικές
90
Like
36.315
Πόντοι
25.467
Η Δευτέρα θα είναι Καθαρή, θα πετάξουμε αετό και θα φάμε λαγάνα.... :2funny: :2funny: :2funny:
Τι σου είναι το μυαλό του ανθρώπου……………..
Διάβασα το ποστάρισmα σου και:
Η καθαρή δευτέρα μου θύμισε ντους –καθαριότητα κλπ……….
Ο αετός μου θύμισε τσαλίμια-ζόρια κλπ……….
η λαγάνα μου έφερε γεύση από σουσάμι, το σουσάμι μου θύμισε κουλούρι………
τρέχω για man rey κατά τις 2 θα είμαι και γω εκεί….
Με παράσυρες στη ασωτία ….…πάει το 100σταρι!!!!!

ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ : Λαγάνα και λοιπά σαρακοστιανά μπορεί και να μην φάμε. Κουλούρι όμως, Σίγουρα.
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ : Λαγάνα και λοιπά σαρακοστιανά μπορεί και να μην φάμε. Κουλούρι όμως, Σίγουρα.
Έτσι που ανέβηκε η μερέντα που να μείνει ευρώ για Σαρακοστιανά.
Εε?
Θέλω 250-300 για να τη βγάλω με κουλούρια το τριήμερο ….
Ααααα  και σήμερα Παρασκευή …… ούτε 300 θα φτάσουν.
Πουτανα κρίση!
 

teo78

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
653
Κριτικές
4
Like
558
Πόντοι
86
Έχεις δίκιο συναγωνίστη καθαρά δευτέρα είναι μέρα καθαρή άρα το αναβάλλω για τρίτη. Λέτε να έχουμε κανα event στο μαγαζί λόγω της γιορτής της γυναίκας. Άκουσε κάνεις τίποτα;
 

joedoe

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2008
Μηνύματα
470
Κριτικές
10
Like
68
Πόντοι
1.225
Αγαπητέ συναγωνίστη η καλύτερη ώρα είναι από 3 το μεσημέρι και μετά που σχεδόν όλες οι κοπέλες είναι παρούσες.

Λάθος, 3 με 4 η δεξιά πτέρυγα πάει σχεδόν σύσσωμη για φαγητό
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Καταδρομή χθες Παρασκευή κατά τις 2:30, λίγα πράγματα από κόσμο αλλά και από ιέρειες…..
Δεν έδωσα σημασία διότι η παρουσία της Μάγδας-Ιωάννας με κάλυπτε, και μετά την προηγούμενη τραυματική μου εμπειρία δεν είχα σκοπό να δοκιμάσω την τύχη μου.
Παρατήρησα δυο από τις νεαρές να κουτσαίνουν και αργότερα κατάλαβα γιατί.
Όταν πήγα στην ρεσεψιόν η αρμόδια μου είπε να ανέβω με τα πόδια στον πρώτο όροφο και μετά να πάρω το ασανσέρ υπηρεσίας γιατί το άλλο (το κύριο) επισκευάζεται.
Όμως μέχρι τον πρώτο μεσολαβούν δυο ημιώροφοι, οπότε φαντάζεστε τι πανικός θα έγινε όταν τα κορίτσια με τις τακουναρες κατέβαιναν την σκάλα βιαστικά, με την ελπίδα να την ανέβουν πάλι !
Τελικά όταν επέστρεψα για τον δεύτερο καφέ, να συνέρθω από την εξάντληση του αγώνα, σημείωσα και τρίτη που κούτσαινε.
Νέα ονομασία ΚΑΤ Rey…..
Πολύ φοβάμαι ότι σήμερα θα γίνεται εκεί μέσα  ο χορός της κουτσής πουτάνας !!
Ευκαιρία σήμερα συναγωνιστές να αποκτήσετε εμπειρία που απαντά στην παλιά ερώτηση (από τα εφηβικά μου χρόνια την θυμάμαι) «κουτσή γκόμενα έχεις γεμίσει»?
Με τη βοήθεια τούβλου η τσιμεντόλιθου κλπ.κλπ!
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.460
Κριτικές
61
Like
42.642
Πόντοι
22.785
Kαλημερίζω τήν έκλεκτή όμήγυρη , όπως λένε καί οί προλαλήσαντες έκλεκτοί .......
Οί δοκιμές είναι μια στατιστική  που χρησιμοποιείται για να άνιχνεύσει τήν παρουσία
άπό τήν  άνάλυση τής όπισθοδρόμησης.
Ονομάζεται καί Geoffrey Watson...........

Διότι οι δοκιμές είναι άναποτελεσματικές σέ περιόδους κρίσεων..........

Μικαέλα , σταθερη άξία 4 χρόνια τώρα , καί πριν δημιουργηθεί στερητικό σύνδρομο
στούς ποιητές τού man-ray , σπεύδω να τους ανοίξω είδικό ρίμα γιά ποίηση......

Καί χωρίς κανένα δισταγμό , γιά μιά συνουσία άφήνωντας παράμερα, του έρωτος τή χάρη
Μη κάνουν καί τήν όμορφια ,νά μοιάζει με Παπάρι ???
άναρωτιέμαι, βλέποντας αύτό τό πλάσμα που ξάπλωσε φαρδύ πλατύ με κώωωωλο τουρλωτό.......

Υ.Γ Πώς ξεκινά λοιπόν το τουρνουά ή κονταρομαχία ,
ήθελα στό κρεβάτι καί άλλους  ποιητές ,διότι τό σημερινό θά είναι μιά εύωχία !!!!!!!!
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
...
Παρατήρησα δυο από τις νεαρές να κουτσαίνουν και αργότερα κατάλαβα γιατί.
Όταν πήγα στην ρεσεψιόν η αρμόδια μου είπε να ανέβω με τα πόδια στον πρώτο όροφο και μετά να πάρω το ασανσέρ υπηρεσίας γιατί το άλλο (το κύριο) επισκευάζεται.
Όμως μέχρι τον πρώτο μεσολαβούν δυο ημιώροφοι, οπότε φαντάζεστε τι πανικός θα έγινε όταν τα κορίτσια με τις τακουναρες κατέβαιναν την σκάλα βιαστικά, με την ελπίδα να την ανέβουν πάλι !
Τελικά όταν επέστρεψα για τον δεύτερο καφέ, να συνέρθω από την εξάντληση του αγώνα, σημείωσα και τρίτη που κούτσαινε.
Νέα ονομασία ΚΑΤ Rey…..
Πολύ φοβάμαι ότι σήμερα θα γίνεται εκεί μέσα   ο χορός της κουτσής πουτάνας !!
Ευκαιρία σήμερα συναγωνιστές να αποκτήσετε εμπειρία που απαντά στην παλιά ερώτηση (από τα εφηβικά μου χρόνια την θυμάμαι) «κουτσή γκόμενα έχεις γεμίσει»?
Με τη βοήθεια τούβλου η τσιμεντόλιθου κλπ.κλπ!

:2funny: :2funny: :2funny:

Πρός επίρρωση των ως άνω, προσθέτω και το επίσης πατροπαράδοτο σόφισμα "φυλάξου από τα πισινά του γαϊδάρου κι απ' τα μπροστινά του κουτσού".
 

tiop

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
162
Like
0
Πόντοι
1
Καταδρομή χθες Παρασκευή κατά τις 2:30, λίγα πράγματα από κόσμο αλλά και από ιέρειες…..
Δεν έδωσα σημασία διότι η παρουσία της Μάγδας-Ιωάννας με κάλυπτε, και μετά την προηγούμενη τραυματική μου εμπειρία δεν είχα σκοπό να δοκιμάσω την τύχη μου.
Παρατήρησα δυο από τις νεαρές να κουτσαίνουν
, με την ελπίδα να την ανέβουν πάλι !

Νέα ονομασία ΚΑΤ Rey…..
Πολύ φοβάμαι ότι σήμερα θα γίνεται εκεί μέσα   ο χορός της κουτσής πουτάνας !!
...κάθε φορά που θα διαβάσω τα χιουμοριστικά σου σχόλια-πόντους η μέρα μου γίνεται πιο χαρούμενη.Merci monsieur Lagare!!!!!!! :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
190
Like
12.216
Πόντοι
34.267
Καταδρομή χθες Παρασκευή κατά τις 2:30, λίγα πράγματα από κόσμο αλλά και από ιέρειες…..
Δεν έδωσα σημασία διότι η παρουσία της Μάγδας-Ιωάννας με κάλυπτε, και μετά την προηγούμενη τραυματική μου εμπειρία δεν είχα σκοπό να δοκιμάσω την τύχη μου.
Παρατήρησα δυο από τις νεαρές να κουτσαίνουν και αργότερα κατάλαβα γιατί.
Όταν πήγα στην ρεσεψιόν η αρμόδια μου είπε να ανέβω με τα πόδια στον πρώτο όροφο και μετά να πάρω το ασανσέρ υπηρεσίας γιατί το άλλο (το κύριο) επισκευάζεται.
Όμως μέχρι τον πρώτο μεσολαβούν δυο ημιώροφοι, οπότε φαντάζεστε τι πανικός θα έγινε όταν τα κορίτσια με τις τακουναρες κατέβαιναν την σκάλα βιαστικά, με την ελπίδα να την ανέβουν πάλι !
Τελικά όταν επέστρεψα για τον δεύτερο καφέ, να συνέρθω από την εξάντληση του αγώνα, σημείωσα και τρίτη που κούτσαινε.
Νέα ονομασία ΚΑΤ Rey…..
Πολύ φοβάμαι ότι σήμερα θα γίνεται εκεί μέσα   ο χορός της κουτσής πουτάνας !!
Ευκαιρία σήμερα συναγωνιστές να αποκτήσετε εμπειρία που απαντά στην παλιά ερώτηση (από τα εφηβικά μου χρόνια την θυμάμαι) «κουτσή γκόμενα έχεις γεμίσει»?
Με τη βοήθεια τούβλου η τσιμεντόλιθου κλπ.κλπ!

:2funny: :2funny: :2funny:
Εύγε Λαγαρέ απίθανε...γι πολύ γέλιο μιλάμε.... :cheesy:
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Μεσημεριανο καφεδακι εψες με φιλο-συναγωνιστη κ εθεαθησαν οι εξης..
υ.γ Καθε μερα οι ιδιες ειναι συνηθως οποτε τι χθες τι σημερα δεν αλλαζουν κ πολλα!
Μελισσα..τα κακομοιρα τα βυζια της τραβανε γολγοθα παυλα ασφυκτιουν μεσα στα ¨2 νουμερα μικροτερο απο το κανονικο της¨ φανελακια!Απο ντυσιμο τα κλασσικα..κολλαν,τακουνες κ βλεμματα ολο υποσχεσεις!Για τα γουστα μου μακραν η πιο σεξυ γκομενα εκει μεσα!Αυριο το μεσημερακι θα την παρω κ ας λενε ολοι οτι ειναι πατατα :grin:..ειναι η μελαχρινη που αναφερεις στην κριτικη σου CHEYENNE :)
Σαρα..μελαχρινη με μαυρο κολλητο φορεμα κ γαμψη μυτουλα!Οπως μπαινουμε τελευταιο σκαμπο αριστερα!Δεν την ειχα ξαναδει...μοιαζει να το εχει ή μηπως οχι?!
Μικαελα.. as usual!Eνα απο τα πιο ομορφα τεμαχια εκει μεσα αλλα κανει μπαμ οτι δεν το εχει καθολου
Αλεξανδρα...οπως μπαινουμε τελευταιο σκαμπο δεξια κλασσικα!Ωραια παρουσια επισης
Ναντιν..φατσα πτηνου αλλα το κωλι της ειναι παναγια μου!!
Υ.Γ1 Η Μαρια η ψηλη η Αλβανιδα που χαθηκε?
Υ.Γ2 Ειχε κ καμια δεκαρια αλλες οι οποιες δυσκολα θα στεκονταν σε οποιοδηποτε ντελο του 20αρικου!
Σορρυ παιδες αν αυτες ειναι οι Ιωαννες Μαγδες κλπ!
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.021
Πόντοι
6.495
Την έχω συναντήσει τη Μελίσα τρεις φορές, δεν είναι κακή συνάδελφε.
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.021
Πόντοι
6.495
Πίπα καλή, και ακαπέλα αν θέλεις. Μάλιστα, είναι πολύ πιθανό να σε πάρει από τον πούτσο και να σε πάει στο ντους να σε πλυνει εκείνη. Μια φορά μου είχε τάξει και κώλο για την επόμενη φορά, αλλά μετά δεν θυμάμαι τι έγινε, νομίζω δεν της το είχα θυμίσει εγώ. Το μόνο που μπορεί να σου τη σπάσει είναι ότι κάνει κάτι νευρικά. Εκεί που θα σου κάνει πίπα μπορεί ξαφνικά να σηκωθεί κα να αλλάξει θέση και να συνεχίσει. Αυτό μπορεί να γίνει και 3-4 φορές. Αν το πάρεις σαν μέρος ου "παιχνιδιού" μπορεί και να σε φτιάξει. Το στήθος της ωραίο είναι αλλά έχε στα υπόψη ότι με αυτά που φοράει φαίνεται μεγαλύτερο απ' ότι είναι. Άντε, καλό βόλι  :tits2:

 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
Σήμερα είναι η Μεγαλύτερη Εθνική Εορτή.

Η Κυριακή των Απόκρεω.

Χρόνια Πολλά κύριοι...
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Πίπα καλή, και ακαπέλα αν θέλεις. Μάλιστα, είναι πολύ πιθανό να σε πάρει από τον πούτσο και να σε πάει στο ντους να σε πλυνει εκείνη. Μια φορά μου είχε τάξει και κώλο για την επόμενη φορά, αλλά μετά δεν θυμάμαι τι έγινε, νομίζω δεν της το είχα θυμίσει εγώ. Το μόνο που μπορεί να σου τη σπάσει είναι ότι κάνει κάτι νευρικά. Εκεί που θα σου κάνει πίπα μπορεί ξαφνικά να σηκωθεί κα να αλλάξει θέση και να συνεχίσει. Αυτό μπορεί να γίνει και 3-4 φορές. Αν το πάρεις σαν μέρος ου "παιχνιδιού" μπορεί και να σε φτιάξει. Το στήθος της ωραίο είναι αλλά έχε στα υπόψη ότι με αυτά που φοράει φαίνεται μεγαλύτερο απ' ότι είναι. Άντε, καλό βόλι  :tits2:
Ωστε τρελοκομειο η Μελισσουλα ε?!
Τελεια!!
Υ.Γ Με εφτιαξες :thumbsup: :thumbsup:
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.021
Πόντοι
6.495
Χρόνια πολλά Πύραυλε !

Piatsas, όντως είναι λίγο πειραγμένη. Αναμένουμε εντυπώσεις  :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom