Νέα

Πλατεία Βάθης/Amnezia Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nmb
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 711K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Ομολογω οτι δεν εχω παρευρεθει ποτε στο Man Rey.

Ομως οσα διαβαζω και κυριως οσα ακουσα στα "Βαρδουσια" μου εξιταραν την περιεργεια.

Οποτε θα πραγματοποιηθει επισκεψη με ετερους expert των studio στο τελος της εβδομαδας για καφεδακι σε πρωτη φάση............
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Ομολογω οτι δεν εχω παρευρεθει ποτε στο Man Rey.

Ομως οσα διαβαζω και κυριως οσα ακουσα στα "Βαρδουσια" μου εξιταραν την περιεργεια.

Οποτε θα πραγματοποιηθει επισκεψη με ετερους expert των studio στο τελος της εβδομαδας για καφεδακι σε πρωτη φάση............

για όλα υπάρχει η πρώτη φορά ;)
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Οποτε θα πραγματοποιηθει επισκεψη με ετερους expert των studio στο τελος της εβδομαδας για καφεδακι σε πρωτη φάση............

...και των μασαζερί! (Για να μην ξεχνάμε και το σπόρ των ευγενών :cheesy: ;))
 

teo78

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
653
Κριτικές
4
Like
558
Πόντοι
86
Συναγωνιστές που χάθηκατε; εγώ λόγω ίωσης και εξάντλησης ήμουν απών από τα στέκια. Από δευτέρα όμως πάλι στις επάλξεις . Και λέω να δοκιμάσω σοκολατουχο γάλα για να πάρω δυνάμεις
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
φιλτατοι συναγωνιστες, ως λατρης του βαλιου φορ μανι εχω επισκεφτει πολλακις τον ναο του σεξ...
μου λειπουν απο την συλλογη μου μερικα κουλουρια... οπως η Αλεξανδρα και η αλλη Μικαελα οχι η αδερφη της Ιωαννας..., αλλα και το σοκολατουχο. Θα ηθελα την βοηθεια σας για την ακριβη τοποθετηση τους στο μαγαζι, καθως και μια μικρη περιγραφη της εμφανισης και του σερβις... Μεχρι στιγμης εχω τιμησει Ιωαννα, Μικαελα, Μαγδα, Μαρια, Σιμονα, Χριστινα, Μονικα, Ναντιν, Μανταλινα, Κλαουντια, και Βικτωρια και Ραμονα που εχουν φυγει
 

teo78

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
653
Κριτικές
4
Like
558
Πόντοι
86
Συναγωνίστη για πες μου λίγο για την σιμόνα. Από υπηρεσίες τι λέει; δεν την εχω δοκιμάσει ποτέ και το σκέφτομαι
 

teo78

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
653
Κριτικές
4
Like
558
Πόντοι
86
Τι σημαίνει αυτό συναγωνίστη καπόνε;
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
εμενα παντως κανεις δε μου απαντησε ακομα...
δεν με παιζετε ρε παλιοπαιδα?
 

greeklove27

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2007
Μηνύματα
460
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
1
Συναγωνιστές, θα κατέβω απο θεσ/νικη για δουλειές. λέω να επισκεφτώ το μαν rei. δεν μου λέτε ποία ώρα θεωρείτε ιδανική να επισκεφτεί κανείς το εν λογω "ιδρυμα". και κάτι ακόμη, θεωρείτε ότι υπάρχει πρόβλημα ασφάλειασ?
¨"
 

teo78

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
653
Κριτικές
4
Like
558
Πόντοι
86
Αγαπητέ συναγωνίστη η καλύτερη ώρα είναι από 3 το μεσημέρι και μετά που σχεδόν όλες οι κοπέλες είναι παρούσες. Τώρα για το θέμα ασφαλείας εξαρτάται πως το εννοείς. Αν πας στο μπαράκι και μετά πάνω στο δωμάτιο δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα. Έξω υπάρχει ένα μικρό θέμα κυρίως όμως τις βραδινές ώρες. Αν είσαι προσεχτικός και έχει ανοιχτα τα μάτια σου όλα είναι μια χαρά. Τουλάχιστον σε εμένα τόσο καιρό δεν έχει συμβεί τίποτα. Απλά προσέχουμε και τίποτα άλλο
 

egoeimaire

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2011
Μηνύματα
157
Like
0
Πόντοι
1
φιλτατοι συναγωνιστες, ως λατρης του βαλιου φορ μανι εχω επισκεφτει πολλακις τον ναο του σεξ...
μου λειπουν απο την συλλογη μου μερικα κουλουρια... οπως η Αλεξανδρα και η αλλη Μικαελα οχι η αδερφη της Ιωαννας..., αλλα και το σοκολατουχο. Θα ηθελα την βοηθεια σας για την ακριβη τοποθετηση τους στο μαγαζι, καθως και μια μικρη περιγραφη της εμφανισης και του σερβις... Μεχρι στιγμης εχω τιμησει Ιωαννα, Μικαελα, Μαγδα, Μαρια, Σιμονα, Χριστινα, Μονικα, Ναντιν, Μανταλινα, Κλαουντια, και Βικτωρια και Ραμονα που εχουν φυγει

Το σοκολα αν είναι αναμμένα τα φώτα θα το γνωρίσεις………
Η Αλεξάνδρα έχει στασίδι δεξιά μπάντα, τελευταίο σκαμνί στο τοίχο πριν το καναπεδάκι,διπλα στην λωρενα,φατσα ταμειο!
Είναι ξανθιά (όχι σαν την Σιμονα-Ιωάννα) προς το καστανό..
Τις άλλες δεν τις γνωριζω….
Για κουλούρι Αλεξάνδρας έχω μια επιφύλαξη (πάει καιρός που ήταν δεν και δεν ξέρω τι γίνεται  τώρα.).
 

greeklove27

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2007
Μηνύματα
460
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
1
ευχαριστω πολύ! θα το δοκιμάσω και θα ανεβάσω σχόλιο!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom