Νέα

Πλατεία Βάθης/Amnezia Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nmb
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 711K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Έφοδος Κυριακή απόγευμα (3-4).
Από το δρόμο στράβωσε η μέρα όταν στο φανάρι στην Αχαρνών ένας ντιλιβερας μου έφαγε τον καθρέφτη!
Δεύτερη ζοχάδα το τραπέζι που τα πίνω, πιασμένο!
Τέλος πάντων βολεύομαι σένα άλλο και παραγγέλλω καπουτσίνο στη χοντρή μπουφετζου.
Τελευταία όλο αυτή έρχεται για παραγγελία παρακάμπτοντας τον Σάκη (στα @@μου) και την Εβελινα  :headbang: :headbang:. Τι να σημαίνει άραγε?
Η κίνηση στο μαγαζί αρκετή.
Η δεξιά μπάντα απουσιάζει σχεδόν σύσσωμη ,αλλά στις 4—4και τέταρτο μπουκάρανε όλες μαζί (είχαν πάει για φαί παρέα).
Τελικά παραμένει απούσα η Μάγδα.
Παρούσα η Κλαούντια που φαίνεται δεν σήκωσε το κλίμα στη Φυλής και επανήλθε.
Δεν εντόπισα καμιά προσωπικότητα που να με κάνει να «πιάσω κουβέντα» οι καυλαντίζοντες με Μελισα-Ρωξανη-Μιχαελα στο γωνιακό τραπέζι (πάτος δεξιάς μπάντας) ήταν νεαρής ηλικίας και ένας δυο μου φάνηκαν αλλοδαποί!
Δυο καβλάντιζαν επί του πάγκου με Ναντιν-Ρεβέκκα (τις ανέβασαν και στα δώματα και επέστρεψαν και συνέχισαν την χαμουροκουβεντα (πολύ αγαπητιλικι διέγνωσα όποτε δεν αποκαλύφθηκα).
Μου την πέσανε κανά δυο τρόφιμες τις αριστεράς (ωχ μάνα μου) αδιαφόρησα!
Τελικά η ποιο απαίσια «συνάντηση» όλων των εποχών έγινε κατά τις 6 και μισή με 7 και ήταν καταστροφική δια την ψυχονευρωτική μου ισορροπία σε χειρότερο βαθμό θα λεγα και από εκείνη με την Κλαούντια το καλοκαίρι!
Ξέχασα να σημειώσω : στη θέση της Μάγδας κάθονταν κοτσιδοφορος σωματώδης αγωνιστής που μου έκανε για μέλος του μπουρδέλα . Κομ. Αλλά δεν μούδωσε λαβή για γνωριμία!
Δεν γράφω με ποια έγινε η καταστροφική συνάντηση για να μη την αδικήσω γιατί ανήκει στην τοπ κατηγορία και είναι κρίμα με μια αποτυχία να «εκθέσω» το κορίτσι!
Για μένα βέβαια δεν θα υπάρξει επανάληψη, και τουλάχιστον  τις 4-5 επόμενες επισκέψεις μου θα περιοριστώ στη Μάγδα γιατί ακόμα νεύρα έχω!
Δεν έγραψα τίποτα χθες διότι βρισκόμουν ακόμα εν εξαλλω………
Διάβασα την μυστηριακή ανάλυση για το βράδυ της Κυριακής και χάρηκα που το σαιτ έχει τέτοιους σαφείς –παρατηρητικούς –περιγραφικούς ρεπόρτερς!!
Αυτά και πάω να πιω ένα χαμομήλι να μου συνεφέρει τα νευροφυτικά!
 

petroulas

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2011
Μηνύματα
168
Κριτικές
2
Like
52
Πόντοι
1
Τελικά η ποιο απαίσια «συνάντηση» όλων των εποχών έγινε κατά τις 6 και μισή με 7 και ήταν καταστροφική δια την ψυχονευρωτική μου ισορροπία σε χειρότερο βαθμό θα λεγα και από εκείνη με την Κλαούντια το καλοκαίρι!

Δεν γράφω με ποια έγινε η καταστροφική συνάντηση για να μη την αδικήσω γιατί ανήκει στην τοπ κατηγορία και είναι κρίμα με μια αποτυχία να «εκθέσω» το κορίτσι!
τι εγινε ρε συ??? για ποιο λογο ηταν καταστροφικη η συναντηση???
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
τι εγινε ρε συ??? για ποιο λογο ηταν καταστροφικη η συναντηση???

Στάση να μη πιάνεις τίποτε….
Τσιμπούκι ξεπετεξ…….
Διεκπεραίωση στη συνέχεια…….
Όχι…..μα…….μου…..μη…….
Την έδιωξα άχyστος και είδα την ΑΕΚ στην TV.
 

perineo

Ανώτερος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
762
Κριτικές
13
Like
156
Πόντοι
6.045
Πες μας ποιά είναι, της αξίζει η δυσφήμηση μετά από περιποίηση  :s&m_2: αλά Φυλής
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Δεν γράφω με ποια έγινε η καταστροφική συνάντηση για να μη την αδικήσω γιατί ανήκει στην τοπ κατηγορία και είναι κρίμα με μια αποτυχία να «εκθέσω» το κορίτσι!
Για μένα βέβαια δεν θα υπάρξει επανάληψη, και τουλάχιστον   τις 4-5 επόμενες επισκέψεις μου θα περιοριστώ στη Μάγδα γιατί ακόμα νεύρα έχω!

Σε περίπτωση μελλοντικής επανάληψης, φρεσκάρισε τη μνήμη της για την άχρωμη, άοσμη και άγευστη συνεδρία που είχατε, για να ξέρει ότι (όπως λέει και το σύνθημα) ΔΕΝ ΞΕΧΝΩ!
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.460
Κριτικές
61
Like
42.642
Πόντοι
22.785
Σε περίπτωση μελλοντικής επανάληψης, φρεσκάρισε τη μνήμη της για την άχρωμη, άοσμη και άγευστη συνεδρία που είχατε, για να ξέρει ότι (όπως λέει και το σύνθημα) ΔΕΝ ΞΕΧΝΩ!

Δεν ξεχνώ δημιουργήθηκε τό πρωί τής 14ης Αυγούστου 1974,
τήν ήμέρα που ό Αττίλας 2 έκοψε την Κύπρο στά δύο.
 

petroulas

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2011
Μηνύματα
168
Κριτικές
2
Like
52
Πόντοι
1
Στάση να μη πιάνεις τίποτε….
Τσιμπούκι ξεπετεξ…….
Διεκπεραίωση στη συνέχεια…….
Όχι…..μα…….μου…..μη…….
Την έδιωξα άχyστος και είδα την ΑΕΚ στην TV.
ποια ειναι ρε συ???? για πες .... στειλε πμ αν κολυεσαι δημοσια αν και νομιζω οτι πρεπει να ειπωθει δημοσιως....
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Δεν ξεχνώ δημιουργήθηκε τό πρωί τής 14ης Αυγούστου 1974,
τήν ήμέρα που ό Αττίλας 2 έκοψε την Κύπρο στά δύο.

Ti  έγινες εσύ ρε παιδί που χάθηκες ?
Σε κανά αφρικάνικο σπήλαιο μήπως?
 

Soteas

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2005
Μηνύματα
232
Like
0
Πόντοι
1
Έφοδος Κυριακή απόγευμα (3-4).

κάθονταν κοτσιδοφορος σωματώδης αγωνιστής που μου έκανε για μέλος του μπουρδέλα . Κομ. Αλλά δεν μούδωσε λαβή για γνωριμία!

Με έχει προβληματίσει και μένα το θέμα της γνωριμίας μεταξύ μελών σε τέτοιους χώρους.
Και πράγματι, σε μερικές περιπτώσεις (κυρίως όταν θες κουβέντα), σκέφτεσαι πως θα την ξεκινήσεις.
Έχω καταλήξει λοιπόν στο εξής (και την εξής "κλειδί" ερώτηση):

Κάτι χαζολες, (ίσως) κάτι απαντάει ο συνάδελφος, και η ερώτηση είναι:

-Ασχολείσαι με το internet?

Αν η απάντηση είναι "Ναι", τότε τα πράματα κυλάνε...
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.506
Κριτικές
21
Like
6.898
Πόντοι
8.345
Με έχει προβληματίσει και μένα το θέμα της γνωριμίας μεταξύ μελών σε τέτοιους χώρους.
Και πράγματι, σε μερικές περιπτώσεις (κυρίως όταν θες κουβέντα), σκέφτεσαι πως θα την ξεκινήσεις.
Έχω καταλήξει λοιπόν στο εξής (και την εξής "κλειδί" ερώτηση):

Κάτι χαζολες, (ίσως) κάτι απαντάει ο συνάδελφος, και η ερώτηση είναι:

-Ασχολείσαι με το internet?

Αν η απάντηση είναι "Ναι", τότε τα πράματα κυλάνε...
θα μπορουσε να γινει η ερωτηση.μηπως ξερετε τον....Γλομπεο :dancing:
 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
190
Like
12.216
Πόντοι
34.267
Διάβασα την μυστηριακή ανάλυση για το βράδυ της Κυριακής και χάρηκα που το σαιτ έχει τέτοιους σαφείς –παρατηρητικούς –περιγραφικούς ρεπόρτερς!!

;) :thumbsup:
..και οφείλω ταπεινά συγνώμη που δε πρόλαβα να πιούμε τον καφέ παρέα. Τελευταία συνομοτεί το σύμπαν ώστε να μη μου "βγαίνει" τίποτε.. Σε επόμενη επίσκεψή μου θα σου στείλω pm μήπως βρεθούμε.
 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
190
Like
12.216
Πόντοι
34.267

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Ο φακός σε κατέγραψε να πίνεις μπύρες....όσο για το ...άλλο....δε χρειάστηκε να το ζητήσεις!!!!!!!!!!!!!!!!!! :uglystupid:

Λόγω αλκοτέστ...... (της συζύγου!  :uglystupid:) :grin: :grin: :grin:

Για το άλλο, επιφυλάσσομαι να καταπλήξω τα θήλεα πλήθη στο άμεσο μέλλον! ;)
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.460
Κριτικές
61
Like
42.642
Πόντοι
22.785
Ti  έγινες εσύ ρε παιδί που χάθηκες ?
Σε κανά αφρικάνικο σπήλαιο μήπως?

Υπήρχαν στιγμές που ή toblerone πίστευε ότι κάτι δεν πήγαινε καλά με το σώμα της.

Έδώ έβαλε λίγο τό χέρι του ό κύριος pour.........

Δεν μπορούσε να θεωρήσει φυσιολογικό τό γεγονός ότι συνεχώς, κάθε ώρα καί στιγμή της ήμέρας, το κορμί της άπαιτούσε έρωτα...........

Στην άρχή βέβαια , όταν είχε μπεί για τα καλά στό man ray, καί στό στόχαστρο τού
έξέχοντα κύριου pour..... ή δίψα για έρωτα που ένιωθε θά μπορούσε να θεωρηθεί χαρακτηριστικό τής ήλικίας της, όπου κάθε κορίτσι άνακαλύπτει το σώμα της καί τόν έρωτα καί δίνεται σέ αύτόν χωρίς άναστολές καί περαιτέρω φιλοσοφικές άναζητήσεις..............
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Υπήρχαν στιγμές που ή toblerone πίστευε ότι κάτι δεν πήγαινε καλά με το σώμα της.

Έδώ έβαλε λίγο τό χέρι του ό κύριος pour.........

Δεν μπορούσε να θεωρήσει φυσιολογικό τό γεγονός ότι συνεχώς, κάθε ώρα καί στιγμή της ήμέρας, το κορμί της άπαιτούσε έρωτα...........

Στην άρχή βέβαια , όταν είχε μπεί για τα καλά στό man ray, καί στό στόχαστρο τού
έξέχοντα κύριου pour..... ή δίψα για έρωτα που ένιωθε θά μπορούσε να θεωρηθεί χαρακτηριστικό τής ήλικίας της, όπου κάθε κορίτσι άνακαλύπτει το σώμα της καί τόν έρωτα καί δίνεται σέ αύτόν χωρίς άναστολές καί περαιτέρω φιλοσοφικές άναζητήσεις..............

Πίστέψτε  με
Η  συμβολή  μου  ήτο απειροελάχιστη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom