Νέα

Πιο αντιπαθητικός παπαγαλο-δημοσιογράφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα MUAY THAI
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 224
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επιλέξτε τον πιο αντιπαθή δημοσιοκάφρο

  • Χασαπόπουλος

    Ψήφοι: 43 19,7%
  • Παπαδημητρίου

    Ψήφοι: 19 8,7%
  • Κώνστας

    Ψήφοι: 35 16,1%
  • Καψής

    Ψήφοι: 36 16,5%
  • Μακρή

    Ψήφοι: 25 11,5%
  • Τρέμη

    Ψήφοι: 42 19,3%
  • Στούπας

    Ψήφοι: 1 0,5%
  • Θεοδωράκης

    Ψήφοι: 6 2,8%
  • Πρετεντέρης

    Ψήφοι: 75 34,4%
  • Οικονομέας

    Ψήφοι: 7 3,2%
  • Πορτοσάλτε

    Ψήφοι: 28 12,8%
  • Λυριντζής

    Ψήφοι: 12 5,5%
  • Οικονόμου

    Ψήφοι: 7 3,2%
  • Καμπουράκης

    Ψήφοι: 9 4,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    218

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.795
Κριτικές
25
Like
1.914
Πόντοι
2.537
Επειδη σ' αυτο το θρεντ ειχε γινει πολυς λογος για παπαγαλακια κλπ...
Παραθετω ΑΝΕΚΤΙΜΗΤΟ ντοκουμεντο απο παρουσιαση ειδησης στην δεξια ΕΤ-2, επι διακυβερνησης Μητσοτακη... (οχι πως με το ΠΑΣΟΚ ηταν καλυτερα, αλλα μου εκανε φοβερη εντυπωση το ΤΟΣΟ γλειψιμο/ ειμαι και μικροτερος...οποτε δεν εχω προλαβει τετοιες καταστασεις live)

 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.435
Κριτικές
61
Like
42.561
Πόντοι
22.785
ΑΥΤΙΑΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ

ΓΙΑ ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΑΚΑΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
19
Πόντοι
166
χαχα ολες οι αντιπαθειες του συριζα πρωτοι... :2funny:
 

giorgos doul

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2010
Μηνύματα
279
Like
0
Πόντοι
1
"Αγωγή 4 εκ. ευρώ στο blog Fimotro και το Γιάννη Παπαγιάννη κατέθεσαν Χρήστος Παναγόπουλος, Όλγα Τρέμη, Γιάννης Πρετεντέρης, Παύλος Τσίμας και Μανώλης Καψής, ναι το δελτίο ειδήσεων του Mega δηλαδή, για τη δημοσκόπηση που έκανε το site...
για τον δημοσιογράφο που γλύφει περισσότερο την κυβέρνηση!
Καταλαβαίνετε, κάτι τέτοιο δε μπορούσαν να το αντέξουν και αποφάσισαν να συσπειρώσουν sites και blogs με το fimotro, κάνοντάς μας να φωνάξουμε (γιατί καιρό είχαμε) για τη δύναμη του διαδικτύου. Γιατί αυτό κατάφεραν. Και να γελοιοποιηθούν, χωρίς να σκεφτούν το μέγεθος του καναλιού που εκπροσωπούν.
Και προσωπικά να υπάρχουν (ακούστηκε και αυτό) δε λύνονται με τέτοιο τρόπο, ούτε με όλα τα παράθυρα του δελτίου ειδήσεων του σταθμού. Δε λέει!"

Πηγή:
www.inews.gr/89/MEGA-agogi-sto-FIMOTRO-gia-protia-pretenteri.htm]http://www.inews.gr/89/MEGA-agogi-sto-FIMOTRO-gia-protia-pretenteri.htm[/url]

Το φίμωσαν το φίμωτρο  :fuck2: :kissass:
 

dirty lover

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2010
Μηνύματα
1.414
Like
3
Πόντοι
16
...αυτο το υστερικο μπαζο την τανια ιακωβιδου που βγαινει στο εξτρα 3 πως την ξεχασατε ,αχωνευτη γυναικα μονο για χαστουκια...
 

FanisChristo

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2010
Μηνύματα
691
Like
6
Πόντοι
6
Από ποιόν να αρχίσω...Μπογδάνος;Χασαπόπουλος;Στάη;Αυτιάς;Κανελάκης;Η τα τσογλάνια του Mega οι μεγαλύτεροι ΠΑΣΟΚΟγλύφτες και λαοπλάνοι...Γεγονός είναι οτι έχω μήνες να δω ειδήσεις και προτιμώ να ρίχνω μια γρήγορη ματιά στο nooz.gr ή σε κάνα άλλο..Να πάνε όλοι να γαμηθύν αλλά όταν φουσκώσει το κύμα και ξεχυθεί θα τους πάρει όλους τους σβάρνα και πολιτικούς και δημοσιογράφους-τσιράκια και κάτι αλήτες που το παίζουν φοιτητές και μολύνουν τα πανεπιστήμια με τα κωλοκόμματα και παρατάξεις.
 

dirty lover

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2010
Μηνύματα
1.414
Like
3
Πόντοι
16
Από ποιόν να αρχίσω...Μπογδάνος;Χασαπόπουλος;Στάη;Αυτιάς;Κανελάκης;Η τα τσογλάνια του Mega οι μεγαλύτεροι ΠΑΣΟΚΟγλύφτες και λαοπλάνοι...Γεγονός είναι οτι έχω μήνες να δω ειδήσεις και προτιμώ να ρίχνω μια γρήγορη ματιά στο nooz.gr ή σε κάνα άλλο..Να πάνε όλοι να γαμηθύν αλλά όταν φουσκώσει το κύμα και ξεχυθεί θα τους πάρει όλους τους σβάρνα και πολιτικούς και δημοσιογράφους-τσιράκια και κάτι αλήτες που το παίζουν φοιτητές και μολύνουν τα πανεπιστήμια με τα κωλοκόμματα και παρατάξεις.
...κανελλακης ,μπραβο που τον θυμηθυκες, ελεεινος....
 

Solid_Snake

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2012
Μηνύματα
642
Like
112
Πόντοι
6
Ρε τον αντιπαθητικό Τράγκα εγώ θα επέλεγα! μας έχει πρήξει τα αρχίδια...
 

seminole

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.117
Κριτικές
6
Like
29
Πόντοι
16
Δεν χρειαζονται ψηφο αυτοι.Βαλτους ολους σε ενα τσιμεντο και πετα τους στη θαλασσα
 

Επισκέπτης
Δεν τους ξερω ολους οσους εχετε βαλει στην ψηφοφορια, αλλα Τρεμη και Πρετεντερης για πολλες κλωτσες στη σπληνα.
 

dimizerva

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2012
Μηνύματα
860
Like
2
Πόντοι
6
Ρε τον αντιπαθητικό Τράγκα εγώ θα επέλεγα! μας έχει πρήξει τα αρχίδια...
με τι ακριβως μας εχει πρηξει?επεσε καπου εξω ο τραγκας στις προβλεψεις του?
απο το 2009 ππου τον ακουω εγω,οχι
ειναι αρχιλαμογιο  φαινεται,αλλα οσα λεει εχει επαληθευτει κατα γραμμα
εχει εηρεασει κ πολυ κοσμο  με το να γινει αντιμνημονιακος
μην βαζουμε τα πιτουρα με τον τραγκα..,,μπορει να τα λεει για ιδιον οφελος
αλλα σιγουρα στην αρχη ηταν απο τους λιγους που τοσο ξεκαθαρα μιλησε για δοσιλογισμο κ ξεπουλημα

πιο πανι για μενα παπαχελας... :birdman:
ακολουθουν πορτοσαλτε πρετεντερ
καψης μακρη
μπαμπης παπ.. :pipa1:
 

seminole

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.117
Κριτικές
6
Like
29
Πόντοι
16
Ρε ολοι κατευθυνομενοι ειναι.....αν δεν ηταν θα τους ειχε φαει η μαρμαγκα και δεν θα ηταν φατσα καρτα στα ΜΜΕ
 

dimizerva

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2012
Μηνύματα
860
Like
2
Πόντοι
6
Ρε ολοι κατευθυνομενοι ειναι.....αν δεν ηταν θα τους ειχε φαει η μαρμαγκα και δεν θα ηταν φατσα καρτα στα ΜΜΕ
για τον τραγκα εχω την αισθηση οτι ακολουθει αλλα κεντρα κι οχι το 4ο ραιχ,που λεει κι ο ιδιος
υπαρχει κι η εκδοχη επειδη ειναι πολυ αρρωστος,να σκεφτηκε,δεν παν να γαμηγθουν ολοι αυριο θα πεθανω,ας πω κ καμμια αληθεια στα τελευταια μου..
 

dimizerva

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2012
Μηνύματα
860
Like
2
Πόντοι
6
Δεν χρειαζονται ψηφο αυτοι.Βαλτους ολους σε ενα τσιμεντο και πετα τους στη θαλασσα
μα εχουμε δημοκρατια ο καθενας να λεει ελευθερα την γνωμη του,αρκει να μην θιγει τον διπλανο του που θελει να δουλεψει  :jerking: :jerking: :jerking:
πορτοσαλτε τα λεει αυτα συνηθβς,παραβλεπει ομως οτι παραλληλα οι αλλοι δεν λενε μονο γνωμη,νομμοθετουν κ μοιραζουν δημοσια λεφτα κατα το δοκουν,,, :birdman:
 

seminole

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.117
Κριτικές
6
Like
29
Πόντοι
16
μα εχουμε δημοκρατια ο καθενας να λεει ελευθερα την γνωμη του,αρκει να μην θιγει τον διπλανο του που θελει να δουλεψει  :jerking: :jerking: :jerking:
πορτοσαλτε τα λεει αυτα συνηθβς,παραβλεπει ομως οτι παραλληλα οι αλλοι δεν λενε μονο γνωμη,νομμοθετουν κ μοιραζουν δημοσια λεφτα κατα το δοκουν,,, :birdman:
Ετσι λεει αυτος ο Προτοσαλτε? :2funny:Τα ΣΑ ΜΑ ΚΑΙ ΤΑ ΜΑ ΜΑΣΑΤΑ ελεγε ο Χαρυ Κλυν :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom