Νέα

Πιο αντιπαθητικός παπαγαλο-δημοσιογράφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα MUAY THAI
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 224
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Επιλέξτε τον πιο αντιπαθή δημοσιοκάφρο

  • Χασαπόπουλος

    Ψήφοι: 43 19,7%
  • Παπαδημητρίου

    Ψήφοι: 19 8,7%
  • Κώνστας

    Ψήφοι: 35 16,1%
  • Καψής

    Ψήφοι: 36 16,5%
  • Μακρή

    Ψήφοι: 25 11,5%
  • Τρέμη

    Ψήφοι: 42 19,3%
  • Στούπας

    Ψήφοι: 1 0,5%
  • Θεοδωράκης

    Ψήφοι: 6 2,8%
  • Πρετεντέρης

    Ψήφοι: 75 34,4%
  • Οικονομέας

    Ψήφοι: 7 3,2%
  • Πορτοσάλτε

    Ψήφοι: 28 12,8%
  • Λυριντζής

    Ψήφοι: 12 5,5%
  • Οικονόμου

    Ψήφοι: 7 3,2%
  • Καμπουράκης

    Ψήφοι: 9 4,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    218

Επισκέπτης
Άρης Πορτοσάλτε Μπάμπης Παπαδημητρίου
Francisco_de_Goya_-_The_French_Penalty.jpg
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166

Αν και οι συγκεκριμένοι είναι πράγματι αχώνευτοι, μήπως να επανεξετάσεις λίγο τη στάση σου στα θέματα ελευθερίας του τύπου;  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Μιας και μιλάμε για δημοσιογράφους, στην Ελευθεροτυπία πληρώθηκαν μισθοί;
 
OP
OP
MUAY THAI

MUAY THAI

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2011
Μηνύματα
797
Like
2
Πόντοι
6
Αν και οι συγκεκριμένοι είναι πράγματι αχώνευτοι, μήπως να επανεξετάσεις λίγο τη στάση σου στα θέματα ελευθερίας του τύπου;  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Μιας και μιλάμε για δημοσιογράφους, στην Ελευθεροτυπία πληρώθηκαν μισθοί;

Δεν είναι κάτι που πρέπει να επανεξετάσω διότι αυτή δε κάνουν ελεύθερη δημοσιογραφία αλλά την αισχύστου είδους κατευθυνόμενη και φιλοκυβερνητική ή μαλλον συγκηβερνητική δημοσιογραφία
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
φιλε "θεματοθετη" δεν επρεπε να βαλεις μονο 2 επιλογες

και ξεχασες :πολλα πασοκια απο το mega με κυριοτερο τον Καμπουρακη ,
απο το skai Λυριτζη -Οικονομου , την κλαψομουνα την Τσαπανιδου

και πιθανον αλλους που δε μου ρχονται αυτη τη στιγμη , αλλα οποτε τους βλεπω ...χαιρομαι ιδιαιτερως  ;)
 
OP
OP
MUAY THAI

MUAY THAI

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2011
Μηνύματα
797
Like
2
Πόντοι
6
φιλε "θεματοθετη" δεν επρεπε να βαλεις μονο 2 επιλογες

και ξεχασες :πολλα πασοκια απο το mega με κυριοτερο τον Καμπουρακη ,
απο το skai Λυριτζη -Οικονομου , την κλαψομουνα την Τσαπανιδου

και πιθανον αλλους που δε μου ρχονται αυτη τη στιγμη , αλλα οποτε τους βλεπω ...χαιρομαι ιδιαιτερως  ;)
Είναι τόσοι πολλοί που τους ξέχασα.
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
Δεν είναι κάτι που πρέπει να επανεξετάσω διότι αυτή δε κάνουν ελεύθερη δημοσιογραφία αλλά την αισχύστου είδους κατευθυνόμενη και φιλοκυβερνητική ή μαλλον συγκηβερνητική δημοσιογραφία

Ως ελεύθερη δημοσιογραφία ορίζεις όποιον δημοσιογράφο σου λέει αυτά που σου αρέσουν να ακούς;
Διότι να' ναι καλά ο μπουλντόζας, έχουμε στο γιουνανιστάν καμια 20αρια εφημερίδες πανελλήνιας κυκλοφορίας, δεν ξέρω πόσους ραδιοφωνικούς σταθμούς, 10 κανάλια και βάλε πανελλήνιας εμβέλειας και φυσικά το ίντερνετ...
Είναι προφανές ότι μεταξύ τους, θα υπάρχουν και κάποιοι που ταυτίζονται εν όλω η εν μέρει με τις κυβερνητικές θέσεις, όπως και κάποιοι που θα κάνουν αντιπολίτευση για την αντιπολίτευση...
Εσύ αποφασίζεις...
 
OP
OP
MUAY THAI

MUAY THAI

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2011
Μηνύματα
797
Like
2
Πόντοι
6
Ως ελεύθερη δημοσιογραφία ορίζεις όποιον δημοσιογράφο σου λέει αυτά που σου αρέσουν να ακούς;
Διότι να' ναι καλά ο μπουλντόζας, έχουμε στο γιουνανιστάν καμια 20αρια εφημερίδες πανελλήνιας κυκλοφορίας, δεν ξέρω πόσους ραδιοφωνικούς σταθμούς, 10 κανάλια και βάλε πανελλήνιας εμβέλειας και φυσικά το ίντερνετ...
Είναι προφανές ότι μεταξύ τους, θα υπάρχουν και κάποιοι που ταυτίζονται εν όλω η εν μέρει με τις κυβερνητικές θέσεις, όπως και κάποιοι που θα κάνουν αντιπολίτευση για την αντιπολίτευση...
Εσύ αποφασίζεις...

Σεβαστή η αποψή σου
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
φιλε "θεματοθετη" δεν επρεπε να βαλεις μονο 2 επιλογες

και ξεχασες :πολλα πασοκια απο το mega με κυριοτερο τον Καμπουρακη ,
απο το skai Λυριτζη -Οικονομου , την κλαψομουνα την Τσαπανιδου

και πιθανον αλλους που δε μου ρχονται αυτη τη στιγμη , αλλα οποτε τους βλεπω ...χαιρομαι ιδιαιτερως  ;)

Λείπουν επίσης ο Μάκης, ο Παπαγιάννης, ο Τράγκας, ο Χίος και κάτι άλλα καλόπαιδα που ξεχνάω το όνομά τους...

Η Τσαπανίδου ορθώς εξαιρείται, όπως και η Κοσσιώνη...Τις έχουμε ανάγκη (για την επόμενη παραγωγή του σειρηνάκη όπου η ποπάρα σε ρόλο mifαρας θα κάνει ωραία πράγματα με την πιο άπειρη και νεαρή κολλητή της...)
 

Salonikos82

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
530
Like
113
Πόντοι
6
         Παπαγαλάκια έχουν όλοι. Και η κάθε κυβέρνηση και τα κόμματα τους πιστούς τους. Όπως και ο κάθε επιχειρηματίας όταν δεν τους νοικιάζει σε "πολιτικούς" σκοπούς. Υποχρέωση του καθενός μας είναι να φιλτράρει όσα βλέπει και ακούει και να ψάχνει το κίνητρο από πίσω.
          Εγώ πιστεύω πάντως πως υπάρχουν και Ι.Χ. καραγκιόζηδες δημοσιογράφοι.Που δεν εξυπηρετούν δηλαδή σκοπούς άλλων παρά μόνο την τσέπη και την ψωνάρα τους. Οι δύο που μου έρχονται στο μυαλό αυτής της συνομοταξίας είναι ο Τριανταφυλόπουλος και ο Ευαγγελάτος. Αν μπορεί να τους θεωρήσει κανείς δημοσιογράφους και αν δεν έχει καμιά αντίρρηση για την ανεξαρτησία τους κάποιος φίλος.
 

sta144365

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2007
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Λείπει η επιλογή όλοι οι παραπάνω
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
Λείπουν επίσης ο Μάκης, ο Παπαγιάννης, ο Τράγκας, ο Χίος και κάτι άλλα καλόπαιδα που ξεχνάω το όνομά τους...

Η Τσαπανίδου ορθώς εξαιρείται, όπως και η Κοσσιώνη...Τις έχουμε ανάγκη (για την επόμενη παραγωγή του σειρηνάκη όπου η ποπάρα σε ρόλο mifαρας θα κάνει ωραία πράγματα με την πιο άπειρη και νεαρή κολλητή της...)

...προσθετω  Μακρη κσι Τσιμα που μου ρθαν τωρα

για Κοσιωνη συμφωνω , για Τσαπανιδου διαφωνω αυτη η λαικιστικη μιρλα και κλαψα της , της εχουν ζαρωσει την επιδερμιδα ...για να της ριξεις κανα μπατσο καλη ειναι

 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
Τυπε τον Θεοδωρακη γιατι τον εβαλες στην ψηφοφορια  :think:  και μαλιστα τον ψηφισαν και 3 ατομα  :think:

αν και οι εκπομπές του έχουν ενδιαφέρον, νομίζω πως είναι πολύ δήθεν ο τύπος
αν αφιερώσεις λίγο χρόνο στο site του θα δεις πως τα άρθρα που γράφονται είναι απλά χωρίς άποψη και ουσία...
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
Τυπε τον Θεοδωρακη γιατι τον εβαλες στην ψηφοφορια  :think:  και μαλιστα τον ψηφισαν και 3 ατομα  :think:
ο ένας από τους τρεις ήμουν εγώ :sunglasses:

τον θεωρώ από τους χειρότερους του είδους του, νεοταξικός μέχρι το κόκκαλο, δυστυχώς έχει συμπαθητικό προφίλ και περνάει αμάσητη την ιδεολογία του στον κόσμο
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
η αληθεια ειναι μια!!! αμα δεν εισε προσκηνημενος του σηστηματος δεν σε αφηνουν να γραψεις ουτε δυστιλο  στα αθλητικα !!!οτι πεζει σε τβι και ραδιο ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΣΚΗΝΗΜΕΝΟΙ ΑΒΑ ΒΑ ΟΛΟΙ ΜΑ ΟΛΟΙ!!!!!!!!!!!!!! ΚΑΙ ΟΣΟ ΠΙΟ ΚΑΛΑ ΕΧΟΥΝ ΕΞΗΠΕΡΕΤΗΣΕΙ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΤΟΣΟ ΠΙΟ <<ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ>> ειναι ΝΑ ΔΙΑΜΟΡΦΟΝΟΥΝ ΤΗΝ ΚΟΙΝΗ ΓΝΩΜΗ ΚΑΤΑ ΤΑ ΣΥΜΦΕΡΟΝΤΑ ΤΗς ΔΙΑΠΛΟΚΗς χωρισ να φενονται ΚΑΛΗΜΕΝΑ ΒΓΕΝΟΝΤΑς ΠΑΝΤΑ ΛΑΔΙ!!! και οικονομοντας τρελα λευτα απο τα καναλια τα ραδιοφονα και τα εντηπα που τους παρεχει το σηστημα!! ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΣΕ ΠΟΛΗ ΜΑΛΑΚς ΕΛΛΗΝΑς ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΙς ΟΤΙ ΔΕΚΑΕΤΙΕς ΤΟΡΑ ΟΛΟΙ ΜΑ ΟΛΟΙ βριζουν τους απερχομενους ΑΝΙΚΑΝΟΥς και γλυφουν την διαδοχη κατασταση!!!! τα ιδια παντελη μου τα ιδια παντελακι μου 40 χρονια τορα!!! 20 ΜΕΓΓΑΛΟΔΗΜΟΣΙΟΚΑΦΡΟΙ ΚΑΙ ΤΑ ΤΣΙΡΑΚΙΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΛΛΟς!!!!!!!! ΟΙ ΙΔΙΟΙ ΚΑΙ ΟΙ ΙΔΙΟΙ!!!!!!!!!!:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: για την καταντια της δημοκρατιας μας εχουν ιση ευθυνη μαζι με τους πολιτηκους και τους δικαστικους βριζουν τον καθηστερημενο αυτοι που τον γλυφαν τα ιδια με τον χοντρο τα ιδια με τον σιμιτι το μιτσοτακη κτλ ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΕΝΤΟΛΕς ΜΕ ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ!!!!! Η ΘΕΣΟΥΛΑ ΚΑΙ ΤΑ ΜΕΣΑ ΤΟΥς ΕΞΑΣΦΑΛΙΣΜΕΝΑ ΓΙΑ ΔΕΚΑΕΤΙΕς ΚΑΙ ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΕΣΕΙ ΕΞΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΛΟΓΟ ΒΛΑΚΕΙΑς  :idiot: :idiot: :idiot:ΤΟΝ ΣΤΕΛΝΑΝΕ ΣΤΗΝ ΕΡΤ ΝΑ ΤΟΝ ΠΛΗΡΟΝΟΥΜΕ ΕΜΕΙς!!!!!! ΑΡΕΕΕΕΕΕΕ  :headbang: :headbang: :headbang:ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ!!!!!! ΤΑ ΤΡΙΑ ΜΕΓΑΛΑ ΣΑΛΟΝΙΑ ΟΣ ΓΝΟΣΤΟΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΜΠΟΜΠΟΛΑ ΤΟΥ ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗ ΚΑΙ ΤΟΥ ΑΛΑΦΟΥΖΟΥ ΑΠΟ ΚΕΙ ΓΙΝΑΝΕ ΟΛΟΙ!! ΣΧΟΛΗς ΛΑΜΠΡΑΚΗ ΟΛΟΙ ΒΕΒΕΑ ΙΔΙΑς ΚΟΠΗς !!!! ΧΟΣΤΑ ΜΑς ΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΑΜΕ ΚΑΙ  ΤΟΥς ΑΛΛΟΥς ΝΑ ΠΕΙΔΑΝΕ!!! :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1:  το ιδιο ακριβος συμβενει και με ολους του ανθρωπους εκτος τον δημοσιοκαφρον στα μεσα μαζικης ενημερωσης !!!!!!απο την ξεκολη ξανθια γλαστρα του προινου μεχρι τον καφεντζη στο καψιμι του σταθμου!!!!!! ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΟΛΟΙ!!!!!!!!!!!!καταντιαα λεμεεεε!!!!
 

Επισκέπτης
και ξεχασες :πολλα πασοκια απο το mega με κυριοτερο τον Καμπουρακη

Οοπς!
Ο Καμπουράκης είναι σοβαρός ιστορικός
που γράφει σοβαρά ιστορικά βιβλία
στα οποία αντιγράφει και στοιχεία από ακόμη
σοβαρότερες πηγές, όπως βιβλία διάφορων ΚΚΕδων.
Τουλάχιστον έτσι υποστηρίζουν μέλη του παρόντος φόρουμ
που διάβασαν ότι επί Μεταξά οι στολές της ΕΟΝ
κόστισαν το 10πλάσιο της αξίας του Χρυσού των ΗΠΑ.


ΚΑΙ ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΑΝ ...
 

Επισκέπτης
Υπονοείτε ότι ο ΜΙΑ ΣΤΑΓΟΝΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ του Καμπουράκη
δεν είναι μνημειώδες ιστορικό έργο που ξεπερνά για πλάκα
την ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΕΘΝΟΥΣ του Παπαρηγόπουλου ;;;;;;

Άλλωστε ο Παπαρηγόπουλος ποιός είναι;;;
Κανένας μαλάκας θα είναι,
δεν τον έχει δείξει ούτε μια φορά στην τηλεόραση ...
Ενώ ο Καμπουράκης !!!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom