Νέα

Πικάντικες ιστορίες με κορίτσια του χώρου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Annapurna
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 388
  • Εμφανίσεις 75K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
Annapurna

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.464
Κριτικές
171
Like
91.235
Πόντοι
46.423
Pik50.jpg
 

Ιζνογκουντ

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2014
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
5
Like
9.086
Πόντοι
2.586
Ο υποφαινομενος σε επαγγελματικο ταξιδι ( τρομαρα μου ) εχοντας τελειωσει νωρις με επιασε η προκοπη να βολταρω στα σπιτακια της ηδονής ...
πιτσιρικάδες το λεγαμε μπουρδελοτσαρκα ( τοτε που δεν υπηρχαν τα φραγκα και το να κανεις ολοκληρομενη σχεση με κοπελα ηταν ονειρο απατηλο )
Στο σαλοναρισμα εμφανιζεται μια κυρία , κατηγορία MILF , γνωστη στους παρεπιδημουντες στην Ιερουσαλημ ,για την αποδοση , επιδοση ...
Μεγαλο προγραμμα , και βουρ στο μεγαλο δωματιο ..
Το καλο με τα μεγαλα προγραματα ειναι οτι και η ευκαιρικη συντροφος ειναι χαλαρη και σιγουρα η υπηρεσια δεν θα ενοχλησει...
Ποτακι ..κουβεντουλα , χαμουρεμα και μια φαση ψιλοβγαλμένη απο τσοντα ...

στο τελος της συνεδριας ... της λεω ευχαριστω , περασα πολυ ομορφα ...
Και μου απανταει ..εγω ομως δεν σε χαρηκα οσο ηθελα ...
( σημειωση , δεν τον εχω 35 ποντους , δεν ειμαι ο μεγαλυτερος και καλιτερος εραστης )

Και εγω λεω οταν σχολασεις αν θες βρισκομαστε για ενα ποτακι στο ξενοδοχέιο μου ...
Μου απανταει οκ ...ταδε ωρα θα ειμαι εκει ...
Λεω απο μεσα μου σιγα μην ερθει ....

Καπνιζα στο μπαλκονι και ξαφνικα τη βλεπω να παρκαρει ...
Βολιδα κατω στην υποδοχή για να μηνεχουμε προβληματα ...
βεβαια τα παιδια στην υποδοχή ειχαν κρυφτει , καθως η αμφιεση φωναζε λιγο

To make a long story short που λενε στο χωρίο μου
Εμεινε μαζι μου περιπου 4 ωρες ...

ειλικρινα εχασα το μετρημα απο το ποσες φορές τελειωσε ( ΣΣ..ξερω πολυ καλα ποτε μια γυναικα τελειωνει και ποτε προσποιειται )

Το τι εγινε ..απλα αφηστε τη φαντασια σας ελευθερη ....

Λιγο πριν φυγει , εκανα κινηση να δωσω καποια χρηματα , μου ειπε οχι ...
Ηθελα μου λεει να τη βρω και εγω λιγο ..να περασω καλα ...

Μου εδωσε το τηλεφωνο της και απο τοτε βρεθηκαμε αλλες 3 φορες πριν γυρισει στην πατριδα της
Ας ειναι καλα οπου και να ειναι τωρα
 

monstercock greece

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2015
Μηνύματα
412
Κριτικές
6
Like
2.141
Πόντοι
481
Πόσταρε.

Δεν υπάρχει θέμα.

Αρκεί να σεβόμαστε ο ένας τον άλλον και να μην ειρωνευόμαστε.

Οι τσακωμοί και τα ειρωνικά σχόλια δεν μου αρέσουν.

Άλλωστε άνοιξα αυτό το νήμα διότι είμαι 100% σίγουρος ότι υπάρχουν πολλές πικάντικες ιστορίες μεταξύ των μελών οι οποίοι όμως διστάζουν να μοιραστούν την ιστορία τους είτε διότι έχουν πικραθεί, είτε διότι διστάζουν-φοβούνται να εκδηλωθούν είτε διότι είναι μυστικοπαθείς.

Γιαυτό και το τρολάρισμα πρέπει να αποφεύγεται.
Λοιπόν, πριν 2 χρόνια σε τουρ πολύ γνωστού τρανς κοριτσιού εξ Αθηνών (ζω Θεσσαλονίκη)αποφασίζω να βρεθώ μαζί της. Πρώτη επίσκεψη στη συγκεκριμένη, μπαίνω, αμέσως καταλαβαίνω ότι υπάρχει ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ χημεία, κάνουμε ΤΟ γαμήσι, ακυρώνει ραντεβού, κάθομαι 2-3 ώρες, δεν μας νοιάζει ο υπόλοιπος κόσμος...Την επόμενη μέρα ξαναπάω και ξαναπάω και ξαναπάω, μερικές φορές και 2 φορές τη μέρα...
Ώσπου έρχεται η ώρα να φύγει, περνάω τη παίρνω και την πάω στο σταθμό και την αποχαιρετώ σαν να αποχαιρετούσα τη γκόμενα μου... Κρατάμε επαφή και αποφασίζω να κατέβω Αθήνα...
Νοικιάζω Airbnb και 3 μέρες μένουμε μαζί σαν ζευγάρι, ούτε ραντεβού, ούτε δουλειά, κάνουμε όλα αυτά τα σαχλά που κάνουν τα ζευγάρια, μπάνιο μαζί, ρομαντικά φαγητά, βόλτες και φυσικά ατελείωτο σεξ! Έρχεται η ώρα να αποχωρήσω από τη πρωτεύουσα, κλάματα κτλ...Στεναχώρια μεγάλη...
Η συνέχεια αν θέλετε αύριο...
 

Ιζνογκουντ

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2014
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
5
Like
9.086
Πόντοι
2.586

Jjese

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2021
Μηνύματα
45
Κριτικές
1
Like
133
Πόντοι
0
Έτος 2004, εγώ φοιτητής..είχα ξεκινήσει τα στριπ κλαμπ παρέα με ένα φίλο. Πέρασμα από baby o και την 2η φορά που πήγαμε ήρθε και έκατσε στο τραπέζι μας η Αθηνα. Ελληνίδα, 23 χρονων εργαζόταν εκεί για χαρτζιλίκι (δν ξέρω αν έκανε κ τπτ έξτρα) αλλά μόνο στην πίστα ήταν και τις 2 φορές που πήγαμε. Πιάσαμε την κουβέντα όλοι μαζί και έδιωχνε τις άλλες κοπέλες. Την κερασαμε ένα ποτό μαζί τα είπαμε και σηκώνοντας να φύγουμε μου ζήτησε να με ξαναδεί αύριο η μεθαύριο. Πήγαμε πάλι με τον φίλο μου και μόλις μας είδε ήρθε, έκατσε σε ένα τραπέζι και μου άφησε χαρτάκι με τον αριθμό της που το εβγαλε από το βρακάκι της.. 2 χρόνια σχέσης. Παράτησε το στριπ, σεξ παντού και ελιωνε για εμένα. Έφυγα για μεταπτυχιακό και ήρθε 3 φορες να με δει χωρίς να έχω έρθει καμιά.. Δυστυχώς κουράστηκα και ήθελα να δοκιμάσω άλλες. Εκπληκτικό κορίτσι που το γνώρισα λάθος περίοδο. Σε άλλη εποχή θα την επέλεγα για μονιμότητα και γάμο.. Περάσαμε υπέροχα, ερωτευτηκαμε, το ζήσαμε έντονα και κάναμε φοβερό σεξ. Δν ξαναπήγα σε στριπ από τότε.. Ίσως επειδή το καλύτερο που μπορεί να σου προσφέρει ένα στριπ κλαμπ, το πήρα.
 
OP
OP
Annapurna

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.464
Κριτικές
171
Like
91.235
Πόντοι
46.423
Έτος 2004, εγώ φοιτητής..είχα ξεκινήσει τα στριπ κλαμπ παρέα με ένα φίλο. Πέρασμα από baby o και την 2η φορά που πήγαμε ήρθε και έκατσε στο τραπέζι μας η Αθηνα. Ελληνίδα, 23 χρονων εργαζόταν εκεί για χαρτζιλίκι (δν ξέρω αν έκανε κ τπτ έξτρα) αλλά μόνο στην πίστα ήταν και τις 2 φορές που πήγαμε. Πιάσαμε την κουβέντα όλοι μαζί και έδιωχνε τις άλλες κοπέλες. Την κερασαμε ένα ποτό μαζί τα είπαμε και σηκώνοντας να φύγουμε μου ζήτησε να με ξαναδεί αύριο η μεθαύριο. Πήγαμε πάλι με τον φίλο μου και μόλις μας είδε ήρθε, έκατσε σε ένα τραπέζι και μου άφησε χαρτάκι με τον αριθμό της που το εβγαλε από το βρακάκι της.. 2 χρόνια σχέσης. Παράτησε το στριπ, σεξ παντού και ελιωνε για εμένα. Έφυγα για μεταπτυχιακό και ήρθε 3 φορες να με δει χωρίς να έχω έρθει καμιά.. Δυστυχώς κουράστηκα και ήθελα να δοκιμάσω άλλες. Εκπληκτικό κορίτσι που το γνώρισα λάθος περίοδο. Σε άλλη εποχή θα την επέλεγα για μονιμότητα και γάμο.. Περάσαμε υπέροχα, ερωτευτηκαμε, το ζήσαμε έντονα και κάναμε φοβερό σεξ. Δν ξαναπήγα σε στριπ από τότε.. Ίσως επειδή το καλύτερο που μπορεί να σου προσφέρει ένα στριπ κλαμπ, το πήρα.

:hi:
 

gpap@13

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Νοε 2018
Μηνύματα
2.980
Κριτικές
7
Like
9.097
Πόντοι
1.336
Ας ξεκινήσω και εγώ με μια ιστορία που μου συνέβη πριν αρκετά χρόνια. Ήμουν καθηγητής σε μια σχολή και είχα μια μαθήτρια αστέρι. Την γουσταρα πολύ αλλά λόγω θέσης προσπαθούσα να κρατήσω αποστάσεις. Εκείνη όμως ακριβώς το αντίθετο. Πόσο να κρατηθώ ο άνθρωπος ? Έγινε το κακο. Και βέβαια όχι μόνο μια φορά. Βρισκομασταν τακτικά μόνο για σεξ. Εγώ φυσικά την είχα καταβρεί με το μωρό . Μου εκανε πράγματα στο κρεβάτι πολύ προχω για την ηλικία της. Σκεφτόμουν ότι μπορεί να το έκανε για τους βαθμούς γιατί δεν ήταν και η ποιο επιμελής σπουδάστρια , ερχόταν στη σχολή αναγκαστικά από ότι μου έλεγε. Φυσικά δεν με ένοιαζε καθόλου αυτό. Αφού αποκτήσαμε μια οικειότητα παραπάνω από ότι θα έπρεπε μου σκάει την ιστορία της και παθαίνω το πρώτο σοκ . Είχε ξεκινήσει να δουλεύει σαν call girl μετά από παρότρυνση φίλη της σε τελείως amateur φάση. Και εκεί που πάω να συνέλθω μου σκάει τη δεύτερη βόμβα. Να με γνωρίσει στους δικούς της σαν σχέση της και καλά ,για να έχει την ελευθερία να λείπει κάθε βράδυ για να κάνει τα ραντεβού της. Και κάνοντας το ακόμα χειρότερο όταν είδε την αντίδραση μου , μου πρότεινε να κάνω και τον οδηγό της ώστε να βγάλω και λεφτά από την όλη ιστορία. Καλώς ή κακώς δεν δέχτηκα φυσικά και κάπου εκεί τελείωσε μια καριέρα μου σε ένα άλλο χώρο πριν καν ξεκινήσει. Φυσικά μετά τη σχολή δεν είχαμε επαφή αλλά όταν έγινα μέλος στο bou μάθαινα νέα της αφού είδα ότι είχε σελίδα με κριτικές σαν ανεξάρτητη.
 

monstercock greece

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2015
Μηνύματα
412
Κριτικές
6
Like
2.141
Πόντοι
481
Λοιπόν, πριν 2 χρόνια σε τουρ πολύ γνωστού τρανς κοριτσιού εξ Αθηνών (ζω Θεσσαλονίκη)αποφασίζω να βρεθώ μαζί της. Πρώτη επίσκεψη στη συγκεκριμένη, μπαίνω, αμέσως καταλαβαίνω ότι υπάρχει ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ χημεία, κάνουμε ΤΟ γαμήσι, ακυρώνει ραντεβού, κάθομαι 2-3 ώρες, δεν μας νοιάζει ο υπόλοιπος κόσμος...Την επόμενη μέρα ξαναπάω και ξαναπάω και ξαναπάω, μερικές φορές και 2 φορές τη μέρα...
Ώσπου έρχεται η ώρα να φύγει, περνάω τη παίρνω και την πάω στο σταθμό και την αποχαιρετώ σαν να αποχαιρετούσα τη γκόμενα μου... Κρατάμε επαφή και αποφασίζω να κατέβω Αθήνα...
Νοικιάζω Airbnb και 3 μέρες μένουμε μαζί σαν ζευγάρι, ούτε ραντεβού, ούτε δουλειά, κάνουμε όλα αυτά τα σαχλά που κάνουν τα ζευγάρια, μπάνιο μαζί, ρομαντικά φαγητά, βόλτες και φυσικά ατελείωτο σεξ! Έρχεται η ώρα να αποχωρήσω από τη πρωτεύουσα, κλάματα κτλ...Στεναχώρια μεγάλη...
Η συνέχεια αν θέλετε αύριο...
Συνεχίζω λοιπόν, ανεβαίνει Θεσσαλονίκη έκπληξη με μια φίλη της...Περνάμε όσες περισσότερες ώρες μπορούμε παρέα, τρώμε στο διαμέρισμα της, γαμιόμαστε συνέχεια, με την ίδια και καλύτερη χημεία, κάνουμε σχέδια πως θα μπορούσε να λειτουργήσει όλο αυτό, παντρεμένος με παιδιά εγώ γαρ...
Ένα βράδυ την χάνω, μου τηλεφωνεί το επόμενο πρωί στις 7:30 ότι μόλις γύρισε από ένα ολονύχτιο ραντεβού που δεν μπορούσε να αρνηθεί με ένα τύπο που γουστάρει τη BDSM φάση και την έχει κάνει ασήκωτη στο ξύλο...Δεν μπορώ να πάω να τον βρω γιατί με προειδοποιεί ότι δεν είναι άνθρωπος για να μπλέξω. Οι επαφές μας συνεχίζονται με αμείωτο ρυθμό, μαθαίνω πράγματα για αυτήν που δεν τα ξέρει κανείς, οικογενειακά, καταγωγή κτλ...
Ώσπου ένα ΣΚ κατεβαίνω Αθήνα, βγαίνουμε Παρασκευή βράδυ, κοιμόμαστε μαζί, το πρωί έπρεπε να πάω σε κάποια επαγγελματικά ραντεβού και μου εξαφανίζεται, δεν σηκώνει τηλέφωνα, δεν απαντάει μηνύματα κ.ο.κ! Τελικά καταφέρνουμε να μιλήσουμε και μου λέει ότι με τον τάδε θα έχω καλύτερο μέλλον γιατί είναι γεννημένη για μεγάλα πράγματα και εγώ δεν μπορώ να της τα προσφέρω...Σημειωτεόν δεν ανήκω στην λεγόμενη working class, αλλά σε υψηλότερη βαθμίδα!

Από τότε με έχει μπλοκαρισμένο σε όλα τα σόσιαλ, τηλέφωνα, τηλέφωνα φίλων της κτλ, κρίμα πραγματικά το πως εξελίχθηκαν τα πράγματα, πληγώθηκα αλλά είδα και το πραγματικό ίσως πρόσωπ(ει)ο της κοπέλας...
 
OP
OP
Annapurna

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.464
Κριτικές
171
Like
91.235
Πόντοι
46.423
Συνεχίζω λοιπόν, ανεβαίνει Θεσσαλονίκη έκπληξη με μια φίλη της...Περνάμε όσες περισσότερες ώρες μπορούμε παρέα, τρώμε στο διαμέρισμα της, γαμιόμαστε συνέχεια, με την ίδια και καλύτερη χημεία, κάνουμε σχέδια πως θα μπορούσε να λειτουργήσει όλο αυτό, παντρεμένος με παιδιά εγώ γαρ...
Ένα βράδυ την χάνω, μου τηλεφωνεί το επόμενο πρωί στις 7:30 ότι μόλις γύρισε από ένα ολονύχτιο ραντεβού που δεν μπορούσε να αρνηθεί με ένα τύπο που γουστάρει τη BDSM φάση και την έχει κάνει ασήκωτη στο ξύλο...Δεν μπορώ να πάω να τον βρω γιατί με προειδοποιεί ότι δεν είναι άνθρωπος για να μπλέξω. Οι επαφές μας συνεχίζονται με αμείωτο ρυθμό, μαθαίνω πράγματα για αυτήν που δεν τα ξέρει κανείς, οικογενειακά, καταγωγή κτλ...
Ώσπου ένα ΣΚ κατεβαίνω Αθήνα, βγαίνουμε Παρασκευή βράδυ, κοιμόμαστε μαζί, το πρωί έπρεπε να πάω σε κάποια επαγγελματικά ραντεβού και μου εξαφανίζεται, δεν σηκώνει τηλέφωνα, δεν απαντάει μηνύματα κ.ο.κ! Τελικά καταφέρνουμε να μιλήσουμε και μου λέει ότι με τον τάδε θα έχω καλύτερο μέλλον γιατί είναι γεννημένη για μεγάλα πράγματα και εγώ δεν μπορώ να της τα προσφέρω...Σημειωτεόν δεν ανήκω στην λεγόμενη working class, αλλά σε υψηλότερη βαθμίδα!

Από τότε με έχει μπλοκαρισμένο σε όλα τα σόσιαλ, τηλέφωνα, τηλέφωνα φίλων της κτλ, κρίμα πραγματικά το πως εξελίχθηκαν τα πράγματα, πληγώθηκα αλλά είδα και το πραγματικό ίσως πρόσωπ(ει)ο της κοπέλας...

Μη σου φαίνεται πολύ περίεργο το μπλοκάρισμα.

Συμβαίνει πολύ συχνά για πολλούς και διάφορους λόγους.

Ισως είχατε πολύ ωραία σχέση και από την στιγμή που για τους δικούς της λόγους επέλεξε κάποιον άλλον, ο οποίος σημειωτέον δεν είναι απαραίτητο ότι ήταν καλύτερος από σένα, εμφανώς δεν θα ήθελε να γνωρίζεις που βρίσκεται και τι κάνει στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης.

Εσύ έχεις οικογένεια με παιδιά και γνωρίζεις πολύ καλά όπως βέβαια και αυτή ότι ήταν πάρα πολύ δύσκολο να υπάρξει σοβαρό μέλλον γιαυτήν.

Βρήκε κάποιον άλλον προφανώς χωρίς οικογένεια.

Όλοι είμαστε καλοί ... μέχρι να βρεθεί ο "καλύτερος" ...

Το "καλύτερος" έχει να κάνει με το timing και τις ανάγκες που προκύπτουν ...

Αυτό συμβαίνει και στις κανονικές σχέσεις.
 
Τελευταία τροποποίηση:

monstercock greece

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2015
Μηνύματα
412
Κριτικές
6
Like
2.141
Πόντοι
481
Μη σου φαίνεται πολύ περίεργο το μπλοκάρισμα.

Συμβαίνει πολύ συχνά για πολλούς και διάφορους λόγους.

Ισως είχατε πολύ ωραία σχέση και από την στιγμή που για τους δικούς της λόγους επέλεξε κάποιον άλλον, ο οποίος σημειωτέον δεν είναι απαραίτητο ότι ήταν καλύτερος από σένα, εμφανώς δεν θα ήθελε να γνωρίζεις που βρίσκεται και τι κάνει στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης.

Εσύ έχεις οικογένεια με παιδιά και γνωρίζεις πολύ καλά όπως βέβαια και αυτή ότι ήταν πάρα πολύ δύσκολο να υπάρξει σοβαρό μέλλον γιαυτή.

Βρήκε κάποιον άλλον προφανώς χωρίς οικογένεια.

Όλοι είμαστε καλοί ... μέχρι να βρεθεί ο καλύτερος ...

Αυτό συμβαίνει και με τις κανονικές σχέσεις.
Εννοείται, προς Θεού δεν κρατάω κακία, απλά ο τρόπος θα μπορούσε να ήταν καλύτερος, άνθρωποι είμαστε, πάμε παρακάτω....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom