Νέα

Περιοδος!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 303
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

jimminy

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
5.505
Like
21
Πόντοι
66
να γαμαας μουνι με περιοδο ειναι τεραστια καβλα
αυτα που λετε για καφε βλεννα και μαλακιες ειναι πιπες
αναλογως το μουνι και την καθαριοτητα του
αν τη γαμας συνεχεια και πλενεται τακτικα, δεν κατεβαζει πολυ πραμα
εχω παρει μαστερ και phd πανω στο θεμα, καθως εγω γουσταρω σεξακι σε περιοδο και με ολες τις γκομενες το εχουμε συζητησει
πολλες δεν εχουν ιδεα τι ειναι η περιοδος
λιγες ξερουν τι γινεται ακριβως
η καβλα στην περιοδο ειναι η ακομα καλυτερη επαφη και διεγερση και για τη γυναικα
για τον αντρα τι να λεμε τωρα, νιωθεις να την σκιζεις στα μεσα της
ασε που ειναι πιο ζεστη εκει περα οταν εχει περιοδο
απιστευτη καβλα να γαμας και να χυνεις μεσα και μετα να την πηγαινες για καφτο ντουζακι και να της πλενεις το μουνακι
και να σου παιρνει και μια πιπα
και μετα να την ξαναγαμας
ρε μας καβλωσατε βραδυατικα
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
να γαμαας μουνι με περιοδο ειναι τεραστια καβλα
αυτα που λετε για καφε βλεννα και μαλακιες ειναι πιπες
αναλογως το μουνι και την καθαριοτητα του
αν τη γαμας συνεχεια και πλενεται τακτικα, δεν κατεβαζει πολυ πραμα
εχω παρει μαστερ και phd πανω στο θεμα, καθως εγω γουσταρω σεξακι σε περιοδο και με ολες τις γκομενες το εχουμε συζητησει
πολλες δεν εχουν ιδεα τι ειναι η περιοδος
λιγες ξερουν τι γινεται ακριβως
η καβλα στην περιοδο ειναι η ακομα καλυτερη επαφη και διεγερση και για τη γυναικα
για τον αντρα τι να λεμε τωρα, νιωθεις να την σκιζεις στα μεσα της
ασε που ειναι πιο ζεστη εκει περα οταν εχει περιοδο
απιστευτη καβλα να γαμας και να χυνεις μεσα και μετα να την πηγαινες για καφτο ντουζακι και να της πλενεις το μουνακι
και να σου παιρνει και μια πιπα
και μετα να την ξαναγαμας
ρε μας καβλωσατε βραδυατικα

εμεις σε καβλώσαμε μωρη μορφάρα?
μονος σου τα γραφεις... μονος σου συμφωνεις
και στο τελος καυλωνεις και μονος σου

ενας ευτυχισμενος ανθρωπος.
 

Επισκέπτης
να γαμαας μουνι με περιοδο ειναι τεραστια καβλα
.
.
.
και να σου παιρνει και μια πιπα
και μετα να την ξαναγαμας
ρε μας καβλωσατε βραδυατικα
Τύπε μας το χάλασες στο τέλος...
Τι πλυσίματα και πίπες και μαλακίες;
Γλώσσα δεν έχεις;
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.271
Πόντοι
8.006
εμεις σε καβλώσαμε μωρη μορφάρα?
μονος σου τα γραφεις... μονος σου συμφωνεις
και στο τελος καυλωνεις και μονος σου

ενας ευτυχισμενος ανθρωπος.
Αυτο τύπε μου θυμισε μια ατακα μιας γκομενας που ειχα παλια.
"Εχω τοσο φοβερα βυζια που τα βλεπω και καυλωνω μονη μου".
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
να γαμαας μουνι με περιοδο ειναι τεραστια καβλα
αυτα που λετε για καφε βλεννα και μαλακιες ειναι πιπες
αναλογως το μουνι και την καθαριοτητα του
αν τη γαμας συνεχεια και πλενεται τακτικα, δεν κατεβαζει πολυ πραμα
εχω παρει μαστερ και phd πανω στο θεμα, καθως εγω γουσταρω σεξακι σε περιοδο και με ολες τις γκομενες το εχουμε συζητησει
πολλες δεν εχουν ιδεα τι ειναι η περιοδος
λιγες ξερουν τι γινεται ακριβως
η καβλα στην περιοδο ειναι η ακομα καλυτερη επαφη και διεγερση και για τη γυναικα
για τον αντρα τι να λεμε τωρα, νιωθεις να την σκιζεις στα μεσα της
ασε που ειναι πιο ζεστη εκει περα οταν εχει περιοδο
απιστευτη καβλα να γαμας και να χυνεις μεσα και μετα να την πηγαινες για καφτο ντουζακι και να της πλενεις το μουνακι
και να σου παιρνει και μια πιπα
και μετα να την ξαναγαμας
ρε μας καβλωσατε βραδυατικα
εσυ λες πιπες...

ναι αναλογως το μουνι ειναι...αλλες βγαζουν πολυ αλλες λιγο...εχω γαμησει και γκομενα πρωτη μερα περιοδου και δεν καταλαβα σταγονα αιμα...
αλλες βγαζουν καφε βλεννα και 2 3 μερες πριν την περιοδο ή και μετα...

αλλες εχουν τις περισσοτερες καυλες στην περιοδο ,αλλες τις εχουν στις γονιμες...
 

Soteas

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2005
Μηνύματα
232
Like
0
Πόντοι
1
Η διογκωμένη πολυουρεθάνη εφαρμόζεται για περισσότερο από σαράντα χρόνια με επιτυχία σε κάθε είδους κτίρια, μειώνοντας σημαντικά το κόστος ψύξης, θέρμανσης κι εφαρμογής, και ενισχύοντας την αντίσταση των κτιρίων. Χαρακτηριστικό είναι ότι, συγκρινόμενο με όλα τα υπόλοιπα υλικά θερμομόνωσης, προσφέρει το χαμηλότερο συντελεστή θερμοαγωγιμότητας (λ) μειώνοντας δραστικά τη συνολική κατανάλωση ενέργειας του κτιρίου.

Πρώτον κάνεις λάθος, το λ του διογκωμένου πολυστυρενίου (το γνωστό DOW) είναι καλύτερο από της πολυουρεθάνης. Λίγο μεν αλλά καλύτερο.

Όλα αυτά τα ΣΚΛΗΡΑ αφρώδη έχουν πολύ καλό λ γιατί οι κυψέλες τους είναι κλειστές.

Εγώ μίλησα (για την περίοδο και τα μουνιά) για ΜΑΛΑΚΟ αφρό πολυουρεθάνης, που είναι τα γνωστά πλαστικά σφουγγάρια (από τα οποία φτιάννται και κάποια είδη στρωμάτων και μαξιλαριών).
Αυτά δεν έχουν καλό λ, γιατί είναι αφροί ανοιχτών κυψελών. Δηλαδή ο αέρας μπορεί και κυκλοφορεί ανάμεσα στις κυψέλες.

Καμία σχέση με τους σκληρούς αφρού τα μουνιά.
 

Επισκέπτης
πρωτα απ ολα το αιμα της περιοδου δεν ειναι ενα απλο αιμα...

βρωμαει .δε μυριζει οπως το αιμα που βγαινει αν ανοιξει μια πληγη...

και δεν ειναι μονο αιμα...ειναι και καφε βλεννα και δεν ξερω κι εγω τι αλλα κατεβαζει το βρωμομουνο τους που βρωμανε...

Εγω δεν ειπα να κανεις γλυφομουνι σε γυναικα ακομη και σε ιεροδουλη οταν εχει περιοδο.
Ομως κακα τα ψεματα, οταν το 90% απο τους ανδρες εδω μεσα φαινεται πως επιζητει διακαως να τον χωσει μεσα στην αποληξη του παχεος εντερου μιας πορνης χωρις να πολυενοχλειται απο το τι και πως μυριζει εκει μεσα, η καφε βλεννα της περιοδου σε μαρανε εσενα?
Καυλωτικα δεν εννοουσα την μυρωδια απαραιτητα αλλα την εικονα του φρεσκου αιματος στο σωμα, στα γεννητικα οργανα η στα σεντονια.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Πρώτον κάνεις λάθος, το λ του διογκωμένου πολυστυρενίου (το γνωστό DOW) είναι καλύτερο από της πολυουρεθάνης. Λίγο μεν αλλά καλύτερο.

Όλα αυτά τα ΣΚΛΗΡΑ αφρώδη έχουν πολύ καλό λ γιατί οι κυψέλες τους είναι κλειστές.

Εγώ μίλησα (για την περίοδο και τα μουνιά) για ΜΑΛΑΚΟ αφρό πολυουρεθάνης, που είναι τα γνωστά πλαστικά σφουγγάρια (από τα οποία φτιάννται και κάποια είδη στρωμάτων και μαξιλαριών).
Αυτά δεν έχουν καλό λ, γιατί είναι αφροί ανοιχτών κυψελών. Δηλαδή ο αέρας μπορεί και κυκλοφορεί ανάμεσα στις κυψέλες.

Καμία σχέση με τους σκληρούς αφρού τα μουνιά.

με το μαλακο τυπε με τον τζιμινι
γιατι θα σου κλεισει κανα ραντεβου θανατου
πηγαινε στον συνδεσμο του ηρακλειου και ρωτα για τον
Mits4k0 να δεις τι αλανι ειναι μην ρισκαρεις τη ζωη σου
 

jimminy

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
5.505
Like
21
Πόντοι
66
εσυ λες πιπες...

ναι αναλογως το μουνι ειναι...αλλες βγαζουν πολυ αλλες λιγο...εχω γαμησει και γκομενα πρωτη μερα περιοδου και δεν καταλαβα σταγονα αιμα...
αλλες βγαζουν καφε βλεννα και 2 3 μερες πριν την περιοδο ή και μετα...

αλλες εχουν τις περισσοτερες καυλες στην περιοδο ,αλλες τις εχουν στις γονιμες...
η βλεννα συνηθως οφειλεται σε αλλο
αλλα να μη σε φοβισω..
αν πλενει το μουνι της δε βγαζει βλεννα
απλο ειναι
αν φοβαται να βαλει δαχτυλο με νερακι και σαπουνι, τοτε ναι, ολη η βρωμα θα καταληξει στον πουτσο σου
η περιοδος ειναι κατι σχετικο, ξεκιναει απο τους πονους στα βυζια, στη μεση, κλπ
το αιμα ξεκιναει να αποκολλαται οταν πεθανει το ωαριο και αρχισει να κατεβαινει
αλλα τι καθομαι και λεω τωρα, εδω εχουμε το βλακα το βλακομορτ που πριν τα γουιντοους ακομα μπουσουλαγε
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Εγω δεν ειπα να κανεις γλυφομουνι σε γυναικα ακομη και σε ιεροδουλη οταν εχει περιοδο.
Ομως κακα τα ψεματα, οταν το 90% απο τους ανδρες εδω μεσα φαινεται πως επιζητει διακαως να τον χωσει μεσα στην αποληξη του παχεος εντερου μιας πορνης χωρις να πολυενοχλειται απο το τι και πως μυριζει εκει μεσα, η καφε βλεννα της περιοδου σε μαρανε εσενα?
Καυλωτικα δεν εννοουσα την μυρωδια απαραιτητα αλλα την εικονα του φρεσκου αιματος στο σωμα, στα γεννητικα οργανα η στα σεντονια.

τυπε πως σου φαινεται η ιδεα να φας τα σκατα
μιας γκομενας θα σε καυλωνε καθολου?
 

jimminy

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
5.505
Like
21
Πόντοι
66
Πρώτον κάνεις λάθος, το λ του διογκωμένου πολυστυρενίου (το γνωστό DOW) είναι καλύτερο από της πολυουρεθάνης. Λίγο μεν αλλά καλύτερο.

Όλα αυτά τα ΣΚΛΗΡΑ αφρώδη έχουν πολύ καλό λ γιατί οι κυψέλες τους είναι κλειστές.

Εγώ μίλησα (για την περίοδο και τα μουνιά) για ΜΑΛΑΚΟ αφρό πολυουρεθάνης, που είναι τα γνωστά πλαστικά σφουγγάρια (από τα οποία φτιάννται και κάποια είδη στρωμάτων και μαξιλαριών).
Αυτά δεν έχουν καλό λ, γιατί είναι αφροί ανοιχτών κυψελών. Δηλαδή ο αέρας μπορεί και κυκλοφορεί ανάμεσα στις κυψέλες.

Καμία σχέση με τους σκληρούς αφρού τα μουνιά.
καλα εγω κανω πλακα κ εσυ απαντας σοβαρα
οκ
 

Soteas

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2005
Μηνύματα
232
Like
0
Πόντοι
1
επιζητει διακαως να τον χωσει μεσα στην αποληξη του παχεος εντερου μιας πορνης χωρις να πολυενοχλειται απο το τι και πως μυριζει εκει μεσα, η καφε βλεννα της περιοδου σε μαρανε εσενα?

+100
 

jimminy

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
5.505
Like
21
Πόντοι
66
με το μαλακο τυπε με τον τζιμινι
γιατι θα σου κλεισει κανα ραντεβου θανατου
πηγαινε στον συνδεσμο του ηρακλειου και ρωτα για τον
Mits4k0 να δεις τι αλανι ειναι μην ρισκαρεις τη ζωη σου
μωρη αδερφαρα δε σου χω πει να μη μιλας οταν εχεις χυσια στο στομα σου?
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
η βλεννα συνηθως οφειλεται σε αλλο
αλλα να μη σε φοβισω..
αν πλενει το μουνι της δε βγαζει βλεννα
απλο ειναι
αν φοβαται να βαλει δαχτυλο με νερακι και σαπουνι, τοτε ναι, ολη η βρωμα θα καταληξει στον πουτσο σου
η περιοδος ειναι κατι σχετικο, ξεκιναει απο τους πονους στα βυζια, στη μεση, κλπ
το αιμα ξεκιναει να αποκολλαται οταν πεθανει το ωαριο και αρχισει να κατεβαινει
αλλα τι καθομαι και λεω τωρα, εδω εχουμε το βλακα το βλακομορτ που πριν τα γουιντοους ακομα μπουσουλαγε
πολλες βγαζουν βλεννα λογω περιοδου

γουσταρετε να γαματε με περιοδο?μαγκια σας...ειστε περιοδολαγνοι?συγχαρητηρια...

αλλα μη μας βγαλετε και ανωμαλους επειδη εμεις δε γουσταρουμε...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom