Νέα

Περιοδος!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 303
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

jimminy

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
5.505
Like
21
Πόντοι
66
πολλες βγαζουν βλεννα λογω περιοδου

γουσταρετε να γαματε με περιοδο?μαγκια σας...ειστε περιοδολαγνοι?συγχαρητηρια...

αλλα μη μας βγαλετε και ανωμαλους επειδη εμεις δε γουσταρουμε...
ποιος σε εβγαλε ανωμαλο? γιατι να εισαι ανωμαλος?
επειδη τυχαινει να εχεις πληρωσει για να γαμησεις? οχι καλε, προς θεου..
αλλα ξαναλεω, ποιος σε ειπε ανωμαλο? εγω ειπα οτι μου αρεσει, εσυ απαντησες στο ποστ μου
κ ο βλακαμορτ ειναι και ανωμαλος και ψυχανωμαλος
και στοκος
αλλα ας μην τον πληγωσουμε και μπερδεψει τα χαπια της ψυχοθεραπειας
 

Επισκέπτης
Εγω δεν ειπα να κανεις γλυφομουνι σε γυναικα ακομη και σε ιεροδουλη οταν εχει περιοδο.
Ομως κακα τα ψεματα, οταν το 90% απο τους ανδρες εδω μεσα φαινεται πως επιζητει διακαως να τον χωσει μεσα στην αποληξη του παχεος εντερου μιας πορνης χωρις να πολυενοχλειται απο το τι και πως μυριζει εκει μεσα, η καφε βλεννα της περιοδου σε μαρανε εσενα?
Καυλωτικα δεν εννοουσα την μυρωδια απαραιτητα αλλα την εικονα του φρεσκου αιματος στο σωμα, στα γεννητικα οργανα η στα σεντονια.
Εδώ ρε maris γαμάς ακάποτα πόρνες που έχουν περίοδο και προσπαθείς να μας την πεις επειδή γουστάρουμε πρωκτικό έρωτα με καπότα;
Κάθε φορά και καλύτερος είσαι όμως :2funny:
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
Εδώ ρε maris γαμάς ακάποτα πόρνες που έχουν περίοδο και προσπαθείς να μας την πεις επειδή γουστάρουμε πρωκτικό έρωτα με καπότα;
Κάθε φορά και καλύτερος είσαι όμως :2funny:
απο αποψη σιχαμαρας στο λεει...
 

Επισκέπτης
Θα τον παρεξήγησα τότε... είμαι φαίνεται προκατειλημμένος απέναντί του... :dunno:
 

Επισκέπτης
Ρε lust δεν μου 'χεις πει ποτέ... Γουστάρεις αλήθεια πρωκτικό έρωτα; :think:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
Εγω δεν ειπα να κανεις γλυφομουνι σε γυναικα ακομη και σε ιεροδουλη οταν εχει περιοδο.
Ομως κακα τα ψεματα, οταν το 90% απο τους ανδρες εδω μεσα φαινεται πως επιζητει διακαως να τον χωσει μεσα στην αποληξη του παχεος εντερου μιας πορνης χωρις να πολυενοχλειται απο το τι και πως μυριζει εκει μεσα, η καφε βλεννα της περιοδου σε μαρανε εσενα?
Καυλωτικα δεν εννοουσα την μυρωδια απαραιτητα αλλα την εικονα του φρεσκου αιματος στο σωμα, στα γεννητικα οργανα η στα σεντονια.
πεστα ρε τυπε με τους ανωμαλους εδω μεσα
και εγω τους λεω οτι ο κωλος ειναι βρωμικο πραμα και με κοροιδευουν :S
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
κ ο βλακαμορτ ειναι και ανωμαλος και ψυχανωμαλος
και στοκος
αλλα ας μην τον πληγωσουμε και μπερδεψει τα χαπια της ψυχοθεραπειας

εγω παντως θα παω απο το συνδεσμο
να ρωτησω για τον μητσακο και αν μου πουνε
πως εισαι το παιδι που φερνει τους καφεδες
και οποτε εχουν νευρα επειδη εχασε η ομαδα τον κλεινουν
μεσα και τον κοπανανε εχει να πεσει ανελεητο δουλεμα τυπε
επειδη παριστανεις τον βαρυμαγκα ενω κατα βαθος εισαι χλαπατσας.
 

Επισκέπτης
τυπε πως σου φαινεται η ιδεα να φας τα σκατα
μιας γκομενας θα σε καυλωνε καθολου?

Μα απο που προκυπτει απο αυτα που λεω πως θα με καυλωνε κατι τετοιο?( οχι πως δεν υπαρχουν και τετοια βιτσια σε καποιους η καποιες).
Ισα ισα που στον αγοραιο ερωτα ειδικα, το γαμας τον κωλο ενος αλλου ανθρωπου ειτε βρωμαει αυτος σκατα ειτε οχι, ισως  να ειναι  και μια καποια μορφη βιασμου οταν δλδ το ζητας εσυ και δεν το γουσταρει και ο αλλος(η)επειδη αναγκαζεται να το δεχθει λογω δουλειας.
Το σιγουρο ειναι οτι βλαπτει σοβαρα την υγεια αυτου(ης) που το δεχεται κι'αυτο συμβαινει για πολλους λογους.
 

Επισκέπτης
2 φορες εχω κανει με την ιδια...

δεν ξερω αν γουσταρω,μου ειναι κατι αγνωστο :huh:
Και γιατί δεν δοκιμάζεις να μάθεις; :think:

Το σιγουρο ειναι οτι βλαπτει σοβαρα την υγεια αυτου(ης) που το δεχεται κι'αυτο συμβαινει για πολλους λογους.
Για πες έναν ρε maris...
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Μα απο που προκυπτει απο αυτα που λεω πως θα με καυλωνε κατι τετοιο?( οχι πως δεν υπαρχουν και τετοια βιτσια σε καποιους η καποιες).
Ισα ισα που στον αγοραιο ερωτα ειδικα, το γαμας τον κωλο ενος αλλου ανθρωπου ειτε βρωμαει αυτος σκατα ειτε οχι, ισως  να ειναι  και μια καποια μορφη βιασμου οταν δλδ το ζητας εσυ και δεν το γουσταρει και ο αλλος(η)επειδη αναγκαζεται να το δεχθει λογω δουλειας.
Το σιγουρο ειναι οτι βλαπτει σοβαρα την υγεια αυτου(ης) που το δεχεται κι'αυτο συμβαινει για πολλους λογους.

μας τα μασας τυπάκο.
Ή εισαι σκληροπυρηνικος οπως σε λεει
ο αλλος ή δεν εισαι... λεγε ρε μαύρε σκατά τρως?
Αλλιως αδικα μας κανεις κυρηγματα.
 

Επισκέπτης
Εδώ ρε maris γαμάς ακάποτα πόρνες που έχουν περίοδο και προσπαθείς να μας την πεις επειδή γουστάρουμε πρωκτικό έρωτα με καπότα;
Κάθε φορά και καλύτερος είσαι όμως :2funny:

Οταν εχουν περιοδο ειναι η καλυτερη περιοδος για ακαποτο γαμησι γιατι δεν γινεται να μεινουν εγγυες και ετσι ειναι πιο ευκολο και για εκεινες να το δεχθουν.
Αλλωστε τους δειχνω και τα χαρτια με τα αποτελεσματα των εξετασεων για ΣΜΣ στο Συγγρος.
Απο την αλλη το να γαμας το κωλο καποιου(ας) με προφυλακτικο ειναι ακομη πιο επικινδυνο απο πλευρας μηχανικης βλαβης για αυτον(ην) που το δεχεται οσο λιπαντικο κι χρησιμοποιησει.
Εσενα θα σου αρεσε να σου το κανουν δλδ?
 

Επισκέπτης
μας τα μασας τυπάκο.
Ή εισαι σκληροπυρηνικος οπως σε λεει
ο αλλος ή δεν εισαι... λεγε ρε μαύρε σκατά τρως?
Αλλιως αδικα μας κανεις κυρηγματα.

Δεν ειμαι καθολου σκληροπυρηνικος, απλως εσεις επιλεγετε να φυλατε τα ρουχα σας για να εχετε τα μισα και για τα δεδομενα τα δικα σας ισως πολυ καλα πραττετε.
Κοπροφαγος και κοπρολαγνος δεν ειμαι παντως για να μου αρεσει να τρωω  η να τρυπωνω στα σκατα.
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
Οταν εχουν περιοδο ειναι η καλυτερη περιοδος για ακαποτο γαμησι γιατι δεν γινεται να μεινουν εγγυες και ετσι ειναι πιο ευκολο και για εκεινες να το δεχθουν.
Αλλωστε τους δειχνω και τα χαρτια με τα αποτελεσματα των εξετασεων για[glow=lightblue,2,300] ΣΜΣ [/glow]στο Συγγρος.
Απο την αλλη το να γαμας το κωλο καποιου(ας) με προφυλακτικο ειναι ακομη πιο επικινδυνο απο πλευρας μηχανικης βλαβης για αυτον(ην) που το δεχεται οσο λιπαντικο κι χρησιμοποιησει.
Εσενα θα σου αρεσε να σου το κανουν δλδ?
:grin:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
Οταν εχουν περιοδο ειναι η καλυτερη περιοδος για ακαποτο γαμησι γιατι δεν γινεται να μεινουν εγγυες και ετσι ειναι πιο ευκολο και για εκεινες να το δεχθουν.
Αλλωστε τους δειχνω και τα χαρτια με τα αποτελεσματα των εξετασεων για ΣΜΣ στο Συγγρος.
Απο την αλλη το να γαμας το κωλο καποιου(ας) με προφυλακτικο ειναι ακομη πιο επικινδυνο απο πλευρας μηχανικης βλαβης για αυτον(ην) που το δεχεται οσο λιπαντικο κι χρησιμοποιησει.
Εσενα θα σου αρεσε να σου το κανουν δλδ?
και μετα μου λενε οτι δεν ειναι τυπος ο μαρης :rockon: :rockon:
 

Thessalon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.560
Like
1.119
Πόντοι
216
Οχι ρε παιδια...ποτε με περιοδο...2-3 φορες ετυχε να το κανω και αηδιασα...
 

Επισκέπτης
Οταν εχουν περιοδο ειναι η καλυτερη περιοδος για ακαποτο γαμησι γιατι δεν γινεται να μεινουν εγγυες και ετσι ειναι πιο ευκολο και για εκεινες να το δεχθουν.
Αλλωστε τους δειχνω και τα χαρτια με τα αποτελεσματα των εξετασεων για ΣΜΣ στο Συγγρος.
Απο την αλλη το να γαμας το κωλο καποιου(ας) με προφυλακτικο ειναι ακομη πιο επικινδυνο απο πλευρας μηχανικης βλαβης για αυτον(ην) που το δεχεται οσο λιπαντικο κι χρησιμοποιησει.
Εσενα θα σου αρεσε να σου το κανουν δλδ?
Θα προτιμούσα χίλιες φορές να με γαμούν από κώλο maris με καπότα παρά ακάποτα. Οι εξετάσεις από το Συγγρός δεν επιβεβαιώνουν ότι δεν μολύνθηκες αφού τις έκανες.
Αν δεν είχαν ανάγκη τα λεφτά maris δεν θα γαμιούνταν καν, ούτε από το μουνί, ούτε από τον κώλο, ούτε καπωμένα, ούτε ακάποτα.
Δεν είναι ο πρωκτικός έρωτας η τελευταία επιλογή τους για να βγάλουν φράγκα. Το σεξ χωρίς προφυλακτικό είναι, που αν ξέρανε τι πραγματικά σημαίνει και δεν ήταν το 90% απ' αυτές αγράμματες, δεν θα το 'βλεπες ούτε στ' όνειρό σου.

Περιμένω καλύτερο επιχείρημα την επόμενη φορά.
Ως τότε πάω για ύπνο. Καληνύχτα σε όλους.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom