Νέα

Περιοδος!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 303
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Θα προτιμούσα χίλιες φορές να με γαμούν από κώλο maris με καπότα παρά ακάποτα. Οι εξετάσεις από το Συγγρός δεν επιβεβαιώνουν ότι δεν μολύνθηκες αφού τις έκανες.
Αν δεν είχαν ανάγκη τα λεφτά maris δεν θα γαμιούνταν καν, ούτε από το μουνί, ούτε από τον κώλο, ούτε καπωμένα, ούτε ακάποτα.
Δεν είναι ο πρωκτικός έρωτας η τελευταία επιλογή τους για να βγάλουν φράγκα. Το σεξ χωρίς προφυλακτικό είναι, που αν ξέρανε τι πραγματικά σημαίνει και δεν ήταν το 90% απ' αυτές αγράμματες, δεν θα το 'βλεπες ούτε στ' όνειρό σου.

Δεν αντιλεγω και στα δυο που λες.
 

Επισκέπτης
Δεν αντιλεγω και στα δυο που λες.
Ε τότε τι με ρωτάς αυτά τα ψευτοδειλήμματα περί αν θα μ' άρεσε να μου το κάνουν και κολοκύθια τούμπανα;

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

O κωλος ειναι για χεσιμο και τον δινουν μονο κατι βρωμιαρες κι οσοι δεν εχουνε μουνι.  :sunglasses:
Εγώ πάντως τύπε έτσι και είχα μουνί, θα 'δινα κωλαράκι αβέρτα :rockon:
 

omorfoulis

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.371
Like
10
Πόντοι
16
Οταν εχουν περιοδο ειναι η καλυτερη περιοδος για ακαποτο γαμησι γιατι δεν γινεται να μεινουν εγγυες και ετσι ειναι πιο ευκολο και για εκεινες να το δεχθουν.

Νομιζω οτι και μερικες μερες πριν και μερικες μερες μετα το αιματοκυλισμα ειναι αφοβες για να γκαστρωθουν...οποτε αν θελει καποιος να σπρωξει ακαποτα και να μη μπλεξει με αιματα ειναι δυο καλα διαστηματα.

(μιλαω για γκομενα και οχι πουτανα ;))
 

Επισκέπτης
Χαχαχα τι να κάνω πρώτα βγαίνει η ψυχή και μετά το χούι :thefinge:
 

Rythm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2008
Μηνύματα
11.708
Like
0
Πόντοι
166
Αυτο τύπε μου θυμισε μια ατακα μιας γκομενας που ειχα παλια.
"Εχω τοσο φοβερα βυζια που τα βλεπω και καυλωνω μονη μου".


Και μενα μ'αρεσει  να τα πιανω μερικες φορες οταν ξαπλωνω...Με ηρεμουν....Ωραια αισθηση......    :grin:
 

Επισκέπτης
Χρησιμοποιείς τον δείκτη και τον μέσο σαν τσιμπιδάκια δηλαδή; :sunglasses:
 

Rythm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2008
Μηνύματα
11.708
Like
0
Πόντοι
166

Επισκέπτης
Άμα γαμιεται ολη μερα η κοπελα, τρελλαίνεται το συστημα, μπορει αντι για ενα μηνα, να κανει μηνες να της ερθει. Αναλογα και τον οργανισμο βεβαια πάλι.
χαχαχαχαχα
τρελλαθηκε το συστημα απο το πολυ γαμισι!!!!
ρε δεν πατε καλα ...μαλλον εσυ εκαψες εγκεφαλο και δεν
ξερεισ τι λες...

Sport billy ολο μαλακιες λες, εχει δικιο ο Ακορεστος. Το επιβεβαιωνω κι εγω καθως το εχω ακουσει απο αρκετα κοριτσια της δουλειας. Το πολυ γαμησι που τρωνε διαταρασσει σημαντικα τον κυκλο της περιοδου τους. Μια καινουρια πουτανα στο Μεταξι μου ελεγε προσφατα οτι εκανε τεστ εγκυμοσυνης γιατι ειχε μεγαλη καθυστερηση (βγηκε βεβαια αρνητικο) κι εγω της ειπα αυτο που λεει ο Ακορεστος και ηρεμησε.  :sunglasses:
 

paloukoths

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2011
Μηνύματα
482
Like
0
Πόντοι
1
και θα τα παρεις να τα κανεις αντιστρες!  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Rythm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2008
Μηνύματα
11.708
Like
0
Πόντοι
166

Συνημμένα

  • tumblr_lusetib4ck1r1j7s7o1_500.jpg
    tumblr_lusetib4ck1r1j7s7o1_500.jpg
    88,8 KB · Εμφανίσεις: 52

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom