Νέα

Περιοδος!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 303
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Rythm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2008
Μηνύματα
11.708
Like
0
Πόντοι
166
@@ σπας οταν την περιμενεις?


Οχι ιδιαιτερα.....Νευρα εχω καποιες φορες......Και πολλα υγρα και καυλες......Νευρα και καυλες παντως ειναι ωραιος συνδυασμος για σεξ να τον εκμεταλλευεστε.....    :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

sohoviz

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.449
Κριτικές
13
Like
1.429
Πόντοι
1.096
Χαχαχαχααχαχαα.....Το σκεφτηκα αλλα βαριεμαι να ψαχνω παρομοια......
εμεις μορο μου δεν θελουμε αλλα τα δικα σου θελουμε να δουμε εμενα παντος κατι αρχισε να πριζεται απο αυτα που διαβασα αρε ρυτθμ τι μου κανεις κ μολις εκανα τζουζ αχ αχ αχ αχ .....
 

paloukoths

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2011
Μηνύματα
482
Like
0
Πόντοι
1
να ξερεις τοτε θα σου ερθει και περιοδος!  :2funny: :2funny: :2funny:
 

gobr

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
3.379
Κριτικές
6
Like
56
Πόντοι
16
Οχι ιδιαιτερα.....Νευρα εχω καποιες φορες......Και πολλα υγρα και καυλες......Νευρα και καυλες παντως ειναι ωραιος συνδυασμος για σεξ να τον εκμεταλλευεστε.....    :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:


Ναι, σιγα μη περιμεναμε να μας το πεις. Τα περισσοτερα κωλογαμησια αυτες τις μερες πεφτουν.
 

Rythm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2008
Μηνύματα
11.708
Like
0
Πόντοι
166

Rythm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2008
Μηνύματα
11.708
Like
0
Πόντοι
166
Μήπως θες να σου πάρει και πίπα; :idiot:


Οχι αλλα ενα γλειφομουνι το θελω.....Πειραζει κι αυτο?????  :huh: 


Γιατι ρε συ????Ισοτης, κωλο δινεις κωλο παιρνεις....Εξαλλου αντρες γυναικες τον κωλο τον εχουν για να χεζουν οχι για να γαμιουνται.....
 

paloukoths

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2011
Μηνύματα
482
Like
0
Πόντοι
1
Οχι αλλα ενα γλειφομουνι το θελω.....Πειραζει κι αυτο?????   :huh:  


Γιατι ρε συ????Ισοτης, κωλο δινεις κωλο παιρνεις....Εξαλλου αντρες γυναικες τον κωλο τον εχουν για να χεζουν οχι για να γαμιουνται.....

οι αντρες εχουν και ρωγες αλλα δεν βγαζουν γαλα ουτε καυλωνουν οπως οι γκομενες! ουτε εχουν και περιοδο! τι παει να πει αυτο ισοτητα? τι λεει αυτη ρε?
ισοτητα θελει στο κρεβατι! αχαχαχαχαχαχαχα μαγκες η γκομενα δινει δεν δινει κωλο εσεις μπειτε και στα @@ σας οταν ειναι στα τεσσερα να δειτε εκει ισοτητα μετα...  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Γιατι ρε συ????Ισοτης, κωλο δινεις κωλο παιρνεις....Εξαλλου αντρες γυναικες τον κωλο τον εχουν για να χεζουν οχι για να γαμιουνται.....
Οι άντρες έχουν τον κώλο για να χέζουν ναι, οι γυναίκες τον έχουν πρωτίστως σαν φυσική μέθοδο αντισύλληψης!
 

Rythm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2008
Μηνύματα
11.708
Like
0
Πόντοι
166
οι αντρες εχουν και ρωγες αλλα δεν βγαζουν γαλα ουτε καυλωνουν οπως οι γκομενες! ουτε εχουν και περιοδο! τι παει να πει αυτο ισοτητα? τι λεει αυτη ρε?
ισοτητα θελει στο κρεβατι! αχαχαχαχαχαχαχα μαγκες η γκομενα δινει δεν δινει κωλο εσεις μπειτε και στα @@ σας οταν ειναι στα τεσσερα να δειτε εκει ισοτητα μετα...  :2funny: :2funny: :2funny:


Ρε χαμενε ισοτητα εκει που γινεται, δε θα ζητησω να βυζαξεις το μωρο...Ελεος.....    :birdman:


Και για πες μου εσυ, γιατι θεωρεις φυσιολογικο να τον παιρνει η γυναικα απο κωλο?????Παρα φυση δεν λεγεται ειτε γαμιεται αντρικος ειτε γυναικειος κωλος?????



 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom