Νέα

Περιοδος!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 303
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Δηλαδή αλήθεια ρε Rythm, αν ο άλλος κάτσει και του σκίσεις τον κώλο με κάνα strap-on ας πούμε, θα του δώσεις κι εσύ τον δικό σου να σε γαμήσει;
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Παω να δω καμια ταινια αφου δεν βλεπω Μουσακα με τιποτα.......  :grin:

Αντε καλη συνεχεια ....  :sunglasses:
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Δηλαδή αλήθεια ρε Rythm, αν ο άλλος κάτσει και του σκίσεις τον κώλο με κάνα strap-on ας πούμε, θα του δώσεις κι εσύ τον δικό σου να σε γαμήσει;
Οχι τετοιες ερωτησεις ρε συ .... :headbang:

Τα θες κι εσυ μου φαινεται  :S


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

paloukoths

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2011
Μηνύματα
482
Like
0
Πόντοι
1
Φεμινιστρια του κωλου στην κυριολεξια.......      :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


καλα καλα.... επειδη το παιζεις πολυ ιστορια αν εισαι κατω απο 35 και ζεις κοντα στο κεντρο (πατησια) στειλε μου πριβε msn να τα πουμε σε ξενοδοχειο απο κοντα (αφου πρωτα σε δω) :sunglasses:
προσεχε μονο να εισαι καλη εξωτερικα... γιατι αλλιως δεν!
 

Rythm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2008
Μηνύματα
11.708
Like
0
Πόντοι
166
Δηλαδή αλήθεια ρε Rythm, αν ο άλλος κάτσει και του σκίσεις τον κώλο με κάνα strap-on ας πούμε, θα του δώσεις κι εσύ τον δικό σου να σε γαμήσει;


Εννοειται....


Οχι τετοιες ερωτησεις ρε συ .... :headbang:

Τα θες κι εσυ μου φαινεται  :S


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Rythm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2008
Μηνύματα
11.708
Like
0
Πόντοι
166
καλα καλα.... επειδη το παιζεις πολυ ιστορια αν εισαι κατω απο 35 και ζεις κοντα στο κεντρο (πατησια) στειλε μου πριβε msn να τα πουμε σε ξενοδοχειο απο κοντα (αφου πρωτα σε δω) :sunglasses:
προσεχε μονο να εισαι καλη εξωτερικα... γιατι αλλιως δεν!


Δεν ειμαι ΑΘηνα.....    :)


Εσυ εισαι εμφανισιμος και με ικανοποιητικα προσοντα?????
 

Επισκέπτης
Οχι τετοιες ερωτησεις ρε συ .... :headbang:

Τα θες κι εσυ μου φαινεται  :S
Ε μα ρε τύπε, έχουνε μπουρδουκλώσει τα πάντα πανάθεμά τες.
Να μου δώσει λέει ο άλλος κώλο πρώτα :uglystupid:

Είσαι άτυχη τότε... συνήθως αυτή που δίνουν κώλο σε γκόμενες, αποφεύγουν να τις γαμήσουν κιόλας... :sunglasses:
 

Rythm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2008
Μηνύματα
11.708
Like
0
Πόντοι
166
Ε μα ρε τύπε, έχουνε μπουρδουκλώσει τα πάντα πανάθεμά τες.
Να μου δώσει λέει ο άλλος κώλο πρώτα :uglystupid:
Είσαι άτυχη τότε... συνήθως αυτή που δίνουν κώλο σε γκόμενες, αποφεύγουν να τις γαμήσουν κιόλας... :sunglasses:


Μην εισαι σιγουρος για το τελευταιο.....    :)


Περα απο χαζα και πλακιτσα ομως, μια δοση ανωμαλιας την θελω......Και να παιρνω και  να δινω......ΑΜα θες βρισε με αλλα ετσι ειμαι.....    :)


 

TSONTAKIAS1

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2007
Μηνύματα
931
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
6
Ε μα ρε τύπε, έχουνε μπουρδουκλώσει τα πάντα πανάθεμά τες.
Να μου δώσει λέει ο άλλος κώλο πρώτα :uglystupid:
Είσαι άτυχη τότε... συνήθως αυτή που δίνουν κώλο σε γκόμενες, αποφεύγουν να τις γαμήσουν κιόλας... :sunglasses:

το κακο ειναι οτι η μια κολαει απο την αλλη ειναι σαν επιδημια εχουν χαζεψει οι γυναικες και δυστυχως αυτο εχει αντικτυπο στην ελληνικη οικογενεια.
 

Επισκέπτης
Μην εισαι σιγουρος για το τελευταιο.....    :)
Άντρας που κάθεται να του σκίσει τον κώλο η γκόμενά του, έχει τ' αρχίδια δηλαδή να της σκίσει κι εκείνος τον δικό της (με το καυλί του πάντα);
Καλά εντάξει. Περίεργους "άντρες" έχετε στον τόπο σου.

Περα απο χαζα και πλακιτσα ομως, μια δοση ανωμαλιας την θελω......Και να παιρνω και  να δινω......ΑΜα θες βρισε με αλλα ετσι ειμαι.....    :)
Η γυναίκα και ο σκύλος είναι όπως την μάθεις.

το κακο ειναι οτι η μια κολαει απο την αλλη ειναι σαν επιδημια εχουν χαζεψει οι γυναικες και δυστυχως αυτο εχει αντικτυπο στην ελληνικη οικογενεια.
Οι γυναίκες είναι υπερβολικά μιμητικά όντα τύπε.
 

Rythm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2008
Μηνύματα
11.708
Like
0
Πόντοι
166
η υφανετ σε πια περιοχη ειναι?


Θα πρεπε να ξερω????  :huh:


Άντρας που κάθεται να του σκίσει τον κώλο η γκόμενά του, έχει τ' αρχίδια δηλαδή να της σκίσει κι εκείνος τον δικό της (με το καυλί του πάντα);
Καλά εντάξει. Περίεργους "άντρες" έχετε στον τόπο σου.


Δεν ειναι θεμα τοπου και για μενα δεν κρινεται ο ανδρισμος καποιου απο το ποσο ανοιχτος ειναι ο κωλος του.....    :)


Επειδη εχουμε διαφορετικες αποψεις ομως, οσο να το συζηταμε δεν θα αλλαξει κατι....    :)
 

paloukoths

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2011
Μηνύματα
482
Like
0
Πόντοι
1

ψαχνει google τωρα τι κριμα που δεν θα βρει τιποτα γιατι μονο οι ντοπιοι ξερουν την περιοχη!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Δεν ειναι θεμα τοπου και για μενα δεν κρινεται ο ανδρισμος καποιου απο το ποσο ανοιχτος ειναι ο κωλος του.....    :)
Πούστηδες και παλικάρια γίναμε μαλλιά κουβάρια δηλαδή ε;

Επειδη εχουμε διαφορετικες αποψεις ομως, οσο να το συζηταμε δεν θα αλλαξει κατι....    :)
Αν είχαμε ίδιες δεν θα χρειαζόταν να το συζητήσουμε καθόλου.
 

paloukoths

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2011
Μηνύματα
482
Like
0
Πόντοι
1
Θα πρεπε να ξερω????   :huh:



Δεν ειναι θεμα τοπου και για μενα δεν κρινεται ο ανδρισμος καποιου απο το ποσο ανοιχτος ειναι ο κωλος του.....    :)


Επειδη εχουμε διαφορετικες αποψεις ομως, οσο να το συζηταμε δεν θα αλλαξει κατι....    :)

φυσικα και δεν την ξερεις! γιατι δεν εισαι απο θεσσαλονικη! ουτε ετσι οπως γραφεις γραφουν οι θεσσαλονικεις!  :tooth: :tooth: :tooth:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom