Νέα

Περιοδος!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 303
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
No-Face.jpg

που βρηκες φωτογραφια μου ρε  :huh:
 

Επισκέπτης
καλα δεν εχει και τιποτα παραπανω...
απλα επειδη τον ελεγαν ξανθαχουχα επειδη
καμια φορα ανοιγεται εδω μεσα. Το χω κανει και εγω βεβαια
αρκετες φορες για να μην κραζω αυτα που έχω κανει  ;)
Πάντως είναι ωραίος τύπος ο αχαχούχας φίλε.

Παλια. Το ειχε βαλει στο κεντρικο για κανα μηνα. Στις ειδησεις.
Ειχα φτιαξει και thread "Οξω πουστη απο την κεντρικη σελιδα"... κατι τετοιο.
Πολυ σιχαμερη πουστρα.
Για να σου έχει μείνει στο μυαλό, φαντάζομαι :2funny:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.271
Πόντοι
8.006
Δεν παμε καλα.
Μιλαγα στο τηλεφωνο και ξαφνικα μπαινω και βλεπω οκτω σελιδες θεμα για την περιοδο.
Τι ειναι αυτα???
 

Επισκέπτης
Εγω το εχω κανει με πουτανα ακαποτα οταν ειχε περιοδο και μου ζητησε να της φερω ταμπον(μπαμπακι) για να μην τρεξει το αιμα και λερωσει το κρεβατι πριν παει στο μπανιο να βγαλει και το προηγουμενο που ειχε βαλει μεσα στο νιμου της.
Οταν της ερχεται για 3-4 μερες δεν παει στην δουλεια ομως υπαρχουν και καποιες που ο μαστρωπος τους τις υποχρεωνει να δουλευουν και οταν εχουν περιοδο ακομα.
Καποιες αλλες κανουν μια ενεση ορμονης που αναστελλει την περιοδο για αρκετους μηνες.
Eγω παντως με μια γκομενα που τα ειχα δεν υπηρξε ποτε μηνας που να μην το καναμε οταν ειχε περιοδο.(ακαποτα εννοειται) Αλλωστε μου το ζηταγε μονη της και φυσικα ηταν η καλυτερη μας μιας και δεν υπηρχε και ο κινδυνος της εγκυμοσυνης. Ομολογουμενως καποιες φορες η μυρωδια του αιματος λειτουργουσε και καβλωτικα.
Ειλικρινα δεν καταλαβαινω ποιο ειναι το προβλημα για τον ανδρα με το αιμα. Μηπως και σε αλλα θηλαστικα η επιμαχη περιοδος του οιστρου δεν συνοδευεται και απο αιμοραγια;(που δεν ειναι βεβαια κι'απαραιτητα το ιδιο ακριβως με την περιοδο της γυναικας).
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
Εγω το εχω κανει με πουτανα ακαποτα οταν ειχε περιοδο και μου ζητησε να της φερω ταμπον(μπαμπακι) για να μην τρεξει το αιμα και λερωσει το κρεβατι πριν παει στο μπανιο να βγαλει και το προηγουμενο που ειχε βαλει μεσα στο νιμου της.
Οταν της ερχεται για 3-4 μερες δεν παει στην δουλεια ομως υπαρχουν και καποιες που ο μαστρωπος τους τις υποχρεωνει να δουλευουν και οταν εχουν περιοδο ακομα.
Καποιες αλλες κανουν μια ενεση ορμονης που αναστελλει την περιοδο για αρκετους μηνες.
Eγω παντως με μια γκομενα που τα ειχα δεν υπηρξε ποτε μηνας που να μην το καναμε οταν ειχε περιοδο.(ακαποτα εννοειται) Αλλωστε μου το ζηταγε μονη της και φυσικα ηταν η καλυτερη μας μιας και δεν υπηρχε και ο κινδυνος της εγκυμοσυνης. Ομολογουμενως καποιες φορες η μυρωδια του αιματος λειτουργουσε και καβλωτικα.
Ειλικρινα δεν καταλαβαινω ποιο ειναι το προβλημα για τον ανδρα με το αιμα. Μηπως και σε αλλα θηλαστικα η επιμαχη περιοδος του οιστρου δεν συνοδευεται και απο αιμοραγια;(που δεν ειναι βεβαια κι'απαραιτητα το ιδιο ακριβως με την περιοδο της γυναικας).
πρωτα απ ολα το αιμα της περιοδου δεν ειναι ενα απλο αιμα...

βρωμαει .δε μυριζει οπως το αιμα που βγαινει αν ανοιξει μια πληγη...

και δεν ειναι μονο αιμα...ειναι και καφε βλεννα και δεν ξερω κι εγω τι αλλα κατεβαζει το βρωμομουνο τους που βρωμανε...
 

Επισκέπτης
Εγω το εχω κανει με πουτανα ακαποτα οταν ειχε περιοδο και μου ζητησε να της φερω ταμπον(μπαμπακι) για να μην τρεξει το αιμα και λερωσει το κρεβατι πριν παει στο μπανιο να βγαλει και το προηγουμενο που ειχε βαλει μεσα στο νιμου της.
Οταν της ερχεται για 3-4 μερες δεν παει στην δουλεια ομως υπαρχουν και καποιες που ο μαστρωπος τους τις υποχρεωνει να δουλευουν και οταν εχουν περιοδο ακομα.
Καποιες αλλες κανουν μια ενεση ορμονης που αναστελλει την περιοδο για αρκετους μηνες.
Eγω παντως με μια γκομενα που τα ειχα δεν υπηρξε ποτε μηνας που να μην το καναμε οταν ειχε περιοδο.(ακαποτα εννοειται) Αλλωστε μου το ζηταγε μονη της και φυσικα ηταν η καλυτερη μας μιας και δεν υπηρχε και ο κινδυνος της εγκυμοσυνης. Ομολογουμενως καποιες φορες η μυρωδια του αιματος λειτουργουσε και καβλωτικα.
Ειλικρινα δεν καταλαβαινω ποιο ειναι το προβλημα για τον ανδρα με το αιμα. Μηπως και σε αλλα θηλαστικα η επιμαχη περιοδος του οιστρου δεν συνοδευεται και απο αιμοραγια;(που δεν ειναι βεβαια κι'απαραιτητα το ιδιο ακριβως με την περιοδο της γυναικας).
Τύπε,μη δώσεις ποτέ σου αίμα για συνάνθρωπο.
Και χειραψία μόνο με γάντι :grin:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
πρωτα απ ολα το αιμα της περιοδου δεν ειναι ενα απλο αιμα...

βρωμαει .δε μυριζει οπως το αιμα που βγαινει αν ανοιξει μια πληγη...

και δεν ειναι μονο αιμα...ειναι και καφε βλεννα και δεν ξερω κι εγω τι αλλα κατεβαζει το βρωμομουνο τους που βρωμανε...

ΑΧΑΧΑΧΧΑ κατσε ρε κερατα μην τα λες αποτομα..
χαχαχαχχαχαχαχχα

μορφες. ΜΟΡΦΕΣ! Ο ενας πιο μορφη απο τον αλλον εδω μεσα

ειναι και μια καφε γλιτσα τυπε που μενει παντα στον πατο

τονος ριο μαρε παιζει πολυ ψαριλα οταν εχει περιοδο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom