Νέα

Περιοδος!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 303
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
χαχαχα τι μαλακες ειστε :birdman: :birdman: :birdman:

 

Επισκέπτης
Παίδες, για να ξαναγυρίσουμε στο θέμα:

Από ΤΡΕΙΣ πουτάνες (όλες Ρουμάνες) έχω μάθει ότι δεν κόβουν το γαμίσι λόγω περιόδου.
Η μια, σε μπουρδέλο.
Βάζουν μέσα βαθειά ένα σφουγγάρι, που κρατάει το αίμα και δεν το αφήνει να βγει.
Χρειάζεται αλλαγή (το σφουγγάρι) κάθε 1/2 ~ 1 ώρα.

Αν κάπου ξεφύγει και ο τύπος βγάζοντας την ψωλή του δει αίμα στην καπότα, του λέει: "Πω-πω, μου ήρθε περίοδος, θα φύγω τώρα" και πάει στα παραμέσα και αλλάζει το σφουγγάρι.

ΔΕΝ ΞΕΡΩ αν το σφουγγάρι είναι κοινό (αφρός πολυουρεθάνης σαν αυτό που πλένουμε τα πιάτα) ή κάτι ειδικόπου πωλείται στα φαρμακεία. Μάλλον κοινό είναι.

Αυτά επί του τεχνικού, κι όποιος ξέρει κι άλλα, να με συμπληρώσει.
Τύπε,λόγω τιμής μιλάς τώρα;
 

sferdeklos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2008
Μηνύματα
9.010
Κριτικές
2
Like
22
Πόντοι
66
Φίλε δεν του αξίζει να φάει ένα warning τώρα γι' αυτό που κάνει στα μάτια μας; :huh:
Ξανθαχούχας :2funny:
Σαν το άβαταρ του lust ήτανε τύπε;
Ποιο πουστροφατσα απο αρσενικο πορνο που ειχε ποσταρει ο Αντισθενης δεν θα ματαξαναυπαρξει.
 

jimminy

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
5.505
Like
21
Πόντοι
66
Παίδες, για να ξαναγυρίσουμε στο θέμα:

Από ΤΡΕΙΣ πουτάνες (όλες Ρουμάνες) έχω μάθει ότι δεν κόβουν το γαμίσι λόγω περιόδου.
Η μια, σε μπουρδέλο.
Βάζουν μέσα βαθειά ένα σφουγγάρι, που κρατάει το αίμα και δεν το αφήνει να βγει.
Χρειάζεται αλλαγή (το σφουγγάρι) κάθε 1/2 ~ 1 ώρα.

Αν κάπου ξεφύγει και ο τύπος βγάζοντας την ψωλή του δει αίμα στην καπότα, του λέει: "Πω-πω, μου ήρθε περίοδος, θα φύγω τώρα" και πάει στα παραμέσα και αλλάζει το σφουγγάρι.

ΔΕΝ ΞΕΡΩ αν το σφουγγάρι είναι κοινό (αφρός πολυουρεθάνης σαν αυτό που πλένουμε τα πιάτα) ή κάτι ειδικόπου πωλείται στα φαρμακεία. Μάλλον κοινό είναι.

Αυτά επί του τεχνικού, κι όποιος ξέρει κι άλλα, να με συμπληρώσει.
Η διογκωμένη πολυουρεθάνη εφαρμόζεται για περισσότερο από σαράντα χρόνια με επιτυχία σε κάθε είδους κτίρια, μειώνοντας σημαντικά το κόστος ψύξης, θέρμανσης κι εφαρμογής, και ενισχύοντας την αντίσταση των κτιρίων. Χαρακτηριστικό είναι ότι, συγκρινόμενο με όλα τα υπόλοιπα υλικά θερμομόνωσης, προσφέρει το χαμηλότερο συντελεστή θερμοαγωγιμότητας (λ) μειώνοντας δραστικά τη συνολική κατανάλωση ενέργειας του κτιρίου.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Φίλε δεν του αξίζει να φάει ένα warning τώρα γι' αυτό που κάνει στα μάτια μας; :huh:
Ξανθαχούχας :2funny:
Σαν το άβαταρ του lust ήτανε τύπε;

καποιος ειχε τσιμπησει φωτογραφια του καπως
και ειχε φτιαξει εκει μια μαλακια... η μαλακια εγραφε

"Ξανθαχουχας ταπεινος και καταφρονεμενος ανθρωπος"
 

Επισκέπτης
Φίλε δεν του αξίζει να φάει ένα warning τώρα γι' αυτό που κάνει στα μάτια μας; :huh:
Ξανθαχούχας :2funny:
Σαν το άβαταρ του lust ήτανε τύπε;
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Η διογκωμένη πολυουρεθάνη εφαρμόζεται για περισσότερο από σαράντα χρόνια με επιτυχία σε κάθε είδους κτίρια, μειώνοντας σημαντικά το κόστος ψύξης, θέρμανσης κι εφαρμογής, και ενισχύοντας την αντίσταση των κτιρίων. Χαρακτηριστικό είναι ότι, συγκρινόμενο με όλα τα υπόλοιπα υλικά θερμομόνωσης, προσφέρει το χαμηλότερο συντελεστή θερμοαγωγιμότητας (λ) μειώνοντας δραστικά τη συνολική κατανάλωση ενέργειας του κτιρίου.
Γεια σου ρε Τσακ τύπε :rockon:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Πες τύπε. Ξέρει ότι το κάνουμε επειδή τον αγαπούμε :grin:

καλα δεν εχει και τιποτα παραπανω...
απλα επειδη τον ελεγαν ξανθαχουχα επειδη
καμια φορα ανοιγεται εδω μεσα. Το χω κανει και εγω βεβαια
αρκετες φορες για να μην κραζω αυτα που έχω κανει  ;)
 

sferdeklos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2008
Μηνύματα
9.010
Κριτικές
2
Like
22
Πόντοι
66

jimminy

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
5.505
Like
21
Πόντοι
66
Ναι αλλα δεν λεω αλλα για να μην νομισει οτι
θελω να τον κοροιδεψω  ;)
No-Face.jpg
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom