Νέα

Περί κριτικών για μπουρδέλα/στούντιο (προβληματισμοί, νέοι κανόνες κλπ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 911
  • Εμφανίσεις 36K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
συμφωνω... να μην μπορει νεος μελος να γραψει την πρωτη του ever κριτικη,αν δεν εχει συμπληρωσει ενα αριθμο ποστ σε οπιοδηποτε θρεντ/ανα κατηγορια...κοινως ενας π.χ. προμοτορας .....πουλο θα παρει...
:thumbsup:
Παρουσίασες το δεύτερο αντικειμενικό κριτήριο-κανόνα που πρέπει να ισχύσει.Ανατρέχοντας στα μηνύματα του υπό εξέταση κριτικογράφου κρίνουμε κατά προσέγγιση το ποιόν του.

Το πρώτο αντικειμενικό κριτήριο-κανόνας (ανώτατο όριο 2 κριτικών ανά ιερόδουλη από κάθε μέλος) ήδη έχει ανακοινωθεί από τον Αντισθένη και εφαρμόζεται.Βάσει αυτού σβήστηκε κριτική του Billy7 για την Μπάρμπορα.
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Δεν  γράφω  ποτέ στα threads  άλλα στο θέμα αυτό  νομίζω πως πρέπει να παρέμβω .  Στο ότι  ο  καινούργιος να μην μπορεί να γράψει κριτική επειδή δεν έχει posts  το βρίσκω ρατσιστικό η στη τελική αδικία γιατί εγώ έχω 4-5 κριτικές άλλα ούτε ένα ποσταρισμα αυτό όμως δεν σημάνει ότι έχω διαφημιστική ούτε  προμοταρω  καμιά. Και στην τελική  δικαίωμα  μου να μην ποστάρω  και να γράφω καμία κριτική αραιά και που,  εκεί που πιστεύω ότι χρειάζεται  γιατί  δεν νομίζω ο καθένας  γραφεί  κριτική  για κάθε μια που γαμησε . :grin:

Χαχα εσενα ειχα στο μυαλο μου  :cheesy: τωρα θα απαντουσα στον φιλο dimmits



Υπαρχουν μελη που δε γραφουν στο φορυμ και δεν ειναι προμοτορες ενω γραφουν κριτικες
Υπαρχουν μελη που δε ξερουν απο υπολογιστες τοσο καλα και ειναι ευκολο
Υπαρχουν παντρεμενοι κλτ που κρυφογραφουν και δεν εχουν χρονο να φτασουν τα 20000 ποστ
Υπάρχουν ξυράφια που φοβούνται το αίμα
καράβια αλλεργικά στο νερό
παιδιά που σιχαίνονται τα παιχνίδια
μπαλαρίνες που μισούν το χορό
υπάρχουν εραστές που αρνιούνται το θάνατο
υπάρχω κι εγώ...

 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
Δεν  γράφω  ποτέ στα threads  άλλα στο θέμα αυτό  νομίζω πως πρέπει να παρέμβω .  Στο ότι  ο  καινούργιος να μην μπορεί να γράψει κριτική επειδή δεν έχει posts  το βρίσκω ρατσιστικό η στη τελική αδικία γιατί εγώ έχω 4-5 κριτικές άλλα ούτε ένα ποσταρισμα αυτό όμως δεν σημάνει ότι έχω διαφημιστική ούτε  προμοταρω  καμιά. Και στην τελική  δικαίωμα  μου να μην ποστάρω  και να γράφω καμία κριτική αραιά και που,  εκεί που πιστεύω ότι χρειάζεται  γιατί  δεν νομίζω ο καθένας  γραφεί  κριτική  για κάθε μια που γαμησε . :grin:
αν θελεις να το δεις ρατσιστικα δικαωμα σου...εγω μια προταση εκανα κ την βρισκω δικαιη,δεν περιμενω να συμφωνησουν ολοι μαζι μου...
ειμαι γραμενος σαν μελος εδω κ τρια χρονια σε κανα δυο ξενα φορουμ (διαφορετικου ενδιαφεροντος απο μπουρδελα)...στα συγκεκριμενα ακομη κ μελος να γραφτεις δεν εχεις προσβαση σε ολα τα senction του σαιτ (σε ολες τις κατηγοριες), αν δεν συμπληρωσεις πρωτα ενα συγκεκριμενο αριθμο ποστ κ ενα συγκεκριμενο χρονο παραμονης (σαν νεοφερμενο μελος ) στο σαΐτ...αδικο?ισως,μπορει κ οχι...η συνταγη ομως λειτουργει για τον οποιοδηποτε σπαμερ κ ανεπιθυμητο...εκει δεν ειδα να παραπονιεται κανεις,ακομη κ ενα νεα μελοι που ρωτανε το γιατι,απλα τους ανακοινωνονται οι κανονες του σαΐτ κ τους σεβονται...αυτοι ειναι μαλακες? ή κορόΐδα?Δεν νομιζω...
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
Υπαρχουν μελη που δε γραφουν στο φορυμ και δεν ειναι προμοτορες ενω γραφουν κριτικες
Υπαρχουν μελη που δε ξερουν απο υπολογιστες τοσο καλα και ειναι ευκολο
Υπαρχουν παντρεμενοι κλτ που κρυφογραφουν και δεν εχουν χρονο να φτασουν τα 20000 ποστ
Υπάρχουν ξυράφια που φοβούνται το αίμα
καράβια αλλεργικά στο νερό
παιδιά που σιχαίνονται τα παιχνίδια
μπαλαρίνες που μισούν το χορό
υπάρχουν εραστές που αρνιούνται το θάνατο
υπάρχω κι εγώ...

Υπαρχουν κ κανονες που καλο ειναι καποια στιγμη να εφαρμοζονται ή ακομη κ να δοκιμαζονται εστω κ πιλοτικα...
Μην αφοριζετε αμεσως μια προταση αν δεν την δειτε κ στην πραξη...ξερω οτι υπαρχουν ολες οι κατηγοριες φιλε τζο που αναφερεις...δεν αναφερθηκα σε 2000 ή 3000 κ βαλε ποστ...αναφερομαι σε ενα αριθμο ποστ που θα ειναι λογικο κ ισως γρηγορα εφικτο.
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Πλαφον !

Χαζομαρα , σορυ κιολας

Μια ζωη τα ιδια , εκει εχουν προβληματα εμεις την πληρωνουμε
..την Αθηνα μου μεσα . Εκει εχει νεφος , στο Ανω Γαμοχωρι μου βαλαν καρτα καυσαεριων

Εμεις δεν εχουμε τετοιο προβλημα  αν εκει ειναι τοσο μεγαλο και θελετε να εφαρμοσετε το μετρο
στο Δακτυλιο σας νομιζοντας οτι θα αποδοσει καντε το αλλα ... Τι ?
Παντως μου θυμηζει λιγο τον νομο Σιμητη ,
που για να μην παιζουν οι υπουργοι του φρουτακια ,  απαγορευσε το ΠακΜαν
Οι δε προμοτορονταβατζοδιαφημηστες θα γραφουν απλα με κλωνους κλτ κλτ ,δωρο αδωρο ειναι :/
Οχι οτι δεν θα ειναι αποτελεσματικα τα "μετρα " που προταθηκαν
αλλα ειναι απλα αχρηστα και δε θα κανουν καλο στο σαιτ
Δεν εχετε αδικο για τους προμοτοροτετοιους , αλλα στον βωμο της "διαφανειας"
θα θυσιαστουν , η ενημερωση , ο χαβαλες  η πλακα και πολλα αλλα :(

Φιλτρο βαζει ο καθενας στο μυαλο του και στα ματια του γενικο δεν μπορει να μπει
κι αν μπει αναιρει το ιδιο το σαιτ το οποιο υπαρχει για να γραφονται πραγματα και οχι
γαι να μην γραφονται...

Εμεις εδω μια γκομενα εχουμε και ενα μπουρδελο οποτε Ολοι , ολες τις φορες αυτην πηδαμε
Προσπαθουμε μεσω των κριτικων να δουμε ποιες ωρες την ημερα εχει καλυτερες επιδοσεις
βεβαια τελευταια εχει παραγινει το κακο και μερικοι
πανε γαμανε πρωι πρωι πριν πανε στη δουλεια κι ετσι προμοταρονται οι πρωινες επιδοσεις  ,
αυτο που μου την δινει ομως
Προτεινω να μπει πλαφον , οχι πανω απο τρεις πρωινες κριτικες
να δουμε και το απογευμα τι ρολο βαραει.
Το λεω γιατι εμενα με βολευει να πηγαινω απογευματα αλλα κανεις δε γραφει τι γινετε εκεινη την ωρα...
Μου φαινετε θα παω στην τυχη , μπορει αν κλαιω τα φραγκα μου στο τελος που εβγαλα
με κοπο και ιδρωτα αλλα τι να κανω ? θα παω κι οτι γινει
Θα σας πω τι εγινε απο δω γιατι κριτικες δε γραφω ,
οι λογοι ειναι κρυμενοι στα παιδικα μου χρονια ....

Τι πλαφον ?

Πλαφον να μπει στους σχολιασμους να μη λεμε τα ιδια και τα ιδια
να αποφασισει η διευθηνση τι θελει και να συνεχισουν
οσοι θελουν να γραφουν να γραφουν
οσοι θελουν να διαβαζουν να διαβαζουν
και οσοι θελουν να κανουν το θεμα μπαχαλο να φυγουν
και να τελειωνει το θεμα

Βαρατε τον Αντισθενη  :tickedoff:
 

Επισκέπτης
Εχει γινει προταση στον Antistheni για maximum 2 κριτικων / ανα κοπελα και ειχε δηλωσει οτι θα το μελετησει.Δεν εχει ανακοινωσει ακομα την αποφαση του.Ουτε και εγω τουλαχιστον την εχω δει καπου.
Ήδη ανακοινώθηκε:

Και εφαρμόστηκε στην κριτική του  Billy7 για την Μπάρμπορα που διαγράφηκε.

 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
Ήδη ανακοινώθηκε:

Και εφαρμόστηκε στην κριτική του  Billy7 για την Μπάρμπορα που διαγράφηκε.
:thumbsup:
προτεινω να βγαινει κ το μηνυμα:εχετε ηδη καταχωρησει 2 φορες κριτικη για την ιδια κοπελα...
τζο ασε τους δακτυλιους,τα φρουτακια κ τους παρεκλομενους...η προταση  ειναι πολυ συγκεκριμενη κ δεν μπερδευει αυτους που γουσταρουν μονο να διαβαζουν ή αυτους που θελουν κ να γραφουν....υπαρχει κ η beta βερσιον για κατι κ βλεπουμε...
(jockerx αν θες ανεφερε το προηγουμενο ποστ μου (για τις κριτικες )στον αντισθενη να το μελετησει...)
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Υπαρχουν κ κανονες που καλο ειναι καποια στιγμη να εφαρμοζονται ή ακομη κ να δοκιμαζονται εστω κ πιλοτικα...
Μην αφοριζετε αμεσως μια προταση αν δεν την δειτε κ στην πραξη...ξερω οτι υπαρχουν ολες οι κατηγοριες φιλε τζο που αναφερεις...δεν αναφερθηκα σε 2000 ή 3000 κ βαλε ποστ...αναφερομαι σε ενα αριθμο ποστ που θα ειναι λογικο κ ισως γρηγορα εφικτο.

Τι να δω ? το πολυ πολυ να μην δω  :grin:
Το να ΜΗΝ δω μια κριτικη απο καποιο μελος ( σαν τον μαιμουδιτσο ) ειναι κριμα
Το να δω μια νταβατζοκριτικη δε μου λεει τιποτα , μπορω να την αγνοησω
Τοσο εντονο ειναι το προβλημα ?  :think:

Σε καθε περιπτωση μη κανουμε σαν παιδακια που φοβουνται μη παρασυρθουν  απο τον κακο νταβατζη προτοτορα  :-

Τους δακτυλιους δε τους αφηνω , δε μπορουνν να μπουν στο ιδιο τσουβαλι ολα
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
εσβησα δυο μηνυματα μου,αλλα σε καμμια περιπτωση δεν ανακαλω την γνωμη μου...λυπαμαι αν ενοχλησαν τον φιλο κ συμπαθη τζο.σορυ για το σπαμ...
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
29.204
Πόντοι
35.368
Eπειδή το θέμα της δημοσίευσης αυστηρά μέχρι 2 κριτικών για την ίδια κοπέλα και του ορισμού ανώτερου αριθμού μηνυμάτων για ένα νεοεγγραφόμενο μέλος προκειμένου να δημοσιεύσει κριτική είναι θέματα που αφορούν πιστεύω όλα τα μέλη του φόρουμ αποφάσισα να εκθέσω και εγώ τις απόψεις μου επι του θέματος.

Όσον αφορα το πρώτο σκέλος θα συμφωνήσω οτι θα αποτρέψει σημαντικά την προσπάθεια διαφήμησης και παραπλάνησης των υπολοίπων μελών αλλά πιστεύω ακράδαντα οτι θα δημιουργήσει και άλλα σημαντικά προβλήματα.

Όπως όλοι ξέρουμε οι αποδόσεις αρκετών κοριτσιών με την πάροδο του χρόνου αλλάζουν σημαντικά.Άλλες κοπέλες ξεκινούν σαν αστέρια και εξελίσσονται σε φόλες και ξεπέτες ενώ άλλες ξεκινούν δειλά-δειλά και εξελίσονται σε μεγάλα αστέρια.Εδώ ίσως ο περιορισμός των αυστηρά 2 κριτικών εντός ενός εύλογου χρονικού διαστήματος θα ήταν σαφώς ικανός να πληροφορήσει τα μέλη αν όντως τα κορίτσια παρουσίαζαν στις συμπεριφορές τους μία προβλεπόμενη κυκλικότητα.Επειδή όμως έχουμε να κάνουμε με ανθρώπους και όχι με μηχανήματα τι γίνεται με τις κοπέλες εκείνες που η συμπεριφορά τους δεν μπορεί να προβλεφθεί εντός του τιθέμενου χρονικού διαστήματος;;
Αν μία κοπέλα έχει ασταθή απόδοση σε μένα τον ίδιο και έχω μία επιτυχημένη συνεύρεση και μία αποτυχημένη και ύστερα σε μικρότερο χρονικό διάστημα η κοπέλα πάλι βελτιωθεί σημαντικά ο περιορισμός του αριθμού των κριτικών δεν θα με περιορίσει απο το να πληροφορήσω τους συναγωνιστές οτι η κοπέλα πάλι καλυτέρεψε;;
Γι αυτό ο διαχειριστής θα πρέπει να εκλάβει σταθερά και αυτό τον παράγοντα των ασταθών συμπεριφορών και να επιτρέπει την δημοσίευση παραπάνω απο 2 κριτικών      υπο την αίρεση οτι θα υπάρχει σημαντική αλλαγή στην συμπεριφορά της ιερόδουλης.Πχ απο αστέρι σε ξεπέτα, αν σταματήσει να παρέχει extras,αν αρχίσει και κάνει extras που παλιότερα δεν έκανε. Δηλαδή με λίγα λόγια προτείνω να μην είμαστε απόλυτοι και απαγορευτικοι στους κανόνες στην συγκεκριμένη περίπτωση αλλά όλα να γίνονται υπο αίρεση γιατί έτσι θα εμποδίζεται η πληροφόρηση.

Επίσης άλλο πρόβλημα που μπορεί να παρουσιαστεί είναι όταν σε έναν οίκο δουλέψει κοπέλα με το ίδιο όνομα, τότε τι γίνεται;; Επομένως ο διαχειριστής εδώ σαφώς και δεν πρέπει να βάλει αλγόριθμο αλλά να επεμβαίνει ο ίδιος.Ο ενημερωτής θα πρέπει σαφώς να αναφέρει στην κριτική του  οτι αναφέρεται σε άλλη κοπέλα και θα πρέπει και ο διαχειριστής αν δεν μπορεί να παρακολουθήσει όλες τις κριτικές να ορίσει και moderators που θα κάνουν αυτή την δουλειά.

Επίσης αν η ίδια κοπέλα δουλεύει και σε άλλους οίκους ταυτόχρονα ο περιορισμός των αυστηρά 2 κριτικών δεν θα καταστρατηγηθεί;

Όσον αφορά το δεύτερο σκέλος περί της δημοσίευσης αυστηρά συγκεκριμένου αριθμού posts και παραμονής στο site προκειμένου κάποιος να δημοσιεύσει κριτική καθώς και του περιορισμένου ορίου στην βαθμολόγηση που ισχύει για τα νεοεισερχόμενα μέλη  είμαι κάθετα αντίθετος.
Με βάση την αρχή της δημοκρατικότητας κάτι τέτοιο δεν θα πρέπει σε καμία περίπτωση να ισχύσει γιατί θα αποτρέψει κάποια μέλη που επιθυμούν να προσφέρουν ενημέρωση να το πράξουν.Οπότε τα ενεργά μέλη απο την μείωση των ήδη μειωμένων κριτικών λόγω της οικονομικής κρίσης θα έχουν στην διάθεση τους λιγότερη πληροφόρηση.
Δεν νομίζω ο διαχειριστής του site να επιθυμεί την μείωση της επισκεψιμότητας που τα παραπάνω θα προκαλέσουν.
 

Επισκέπτης
Eπειδή το θέμα της δημοσίευσης αυστηρά μέχρι 2 κριτικών για την ίδια κοπέλα και του ορισμού ανώτερου αριθμού μηνυμάτων για ένα νεοεγγραφόμενο μέλος προκειμένου να δημοσιεύσει κριτική είναι θέματα που αφορούν πιστεύω όλα τα μέλη του φόρουμ ...
Αν και συμφωνώ με τους συναγωνιστές που υποστηρίζουν ότι κάθε μέλος δεν θα πρέπει να γράφει πάνω από 2 κριτικές για μια κοπέλα, ενδεχομένως να μην υπάρχει μία ιδανική λύση η οποία να είναι παράλληλα και πρακτική.
Οι απόψεις που διατύπωσε ο Προφέσορ είναι πολύ σωστές και τα προβλήματα που θα προκύψουν από ένα τέτοιο μέτρο είναι ρεαλιστικά. Προφανώς ούτε εγώ έχω να προτείνω προς το παρών κάποια ικανοποιητική λύση.

edit:

Επίσης άλλο πρόβλημα που μπορεί να παρουσιαστεί είναι όταν σε έναν οίκο δουλέψει κοπέλα με το ίδιο όνομα, τότε τι γίνεται;; Επομένως ο διαχειριστής εδώ σαφώς και δεν πρέπει να βάλει αλγόριθμο αλλά να επεμβαίνει ο ίδιος.Ο ενημερωτής θα πρέπει σαφώς να αναφέρει στην κριτική του  οτι αναφέρεται σε άλλη κοπέλα και θα πρέπει και ο διαχειριστής αν δεν μπορεί να παρακολουθήσει όλες τις κριτικές να ορίσει και moderators που θα κάνουν αυτή την δουλειά.

συμπληρωματικά...
Υπάρχουν περιπτώσεις που ένα όνομα π.χ Εμμανουέλα να γραφεί με διαφορετικούς τρόπους όπως π.χ Εμανουέλλα ή Εμανουέλα (λόγω βιασύνης, λόγω ανορθόγραφου συγγραφέα και δεν ξέρω τι άλλο....)
Στο κατάλογο κάποιου μπουρδέλου μια τέτοια περίπτωση όπως η παραπάνω, θα αποτρέψει την ομαδοποίηση τριών διαφορετικών κριτικών (όσες και οι παραλλαγές του ονόματος με βάση την ορθογραφία) οι οποίες στην ουσία είναι για το ίδιο πρόσωπο.
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.422
Κριτικές
61
Like
42.538
Πόντοι
22.785
Τελικά διά μέσου τών κριτικών ....
αί κατευθηντήριαι γραμμές μου
ώς πρός τήν ώρα συνουσιασμού ήλαξαν ......

Ποτέ ποιά βράδυ ή άπόγευμα ......

:think:Πάντα πρωί , πρίν ή Πούλια συναντήση τόν Αύγερινό !!!!!!
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
29.204
Πόντοι
35.368
Αν και συμφωνώ με τους συναγωνιστές που υποστηρίζουν ότι κάθε μέλος δεν θα πρέπει να γράφει πάνω από 2 κριτικές για μια κοπέλα, ενδεχομένως να μην υπάρχει μία ιδανική λύση η οποία να είναι παράλληλα και πρακτική.
Οι απόψεις που διατύπωσε ο Προφέσορ είναι πολύ σωστές και τα προβλήματα που θα προκύψουν από ένα τέτοιο μέτρο είναι ρεαλιστικά. Προφανώς ούτε εγώ έχω να προτείνω προς το παρών κάποια ικανοποιητική λύση.
Να σκεφτείς οτι εγώ σπανίως γράφω δεύτερη κριτική για την ίδια κοπέλα και όταν το έχω κάνει το γράφω για να πληροφορήσω για κάποια μεταβολή.
 

Φανούρης Τζούρας

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
10 Νοε 2011
Μηνύματα
1.033
Κριτικές
526
Like
3.957
Πόντοι
14.156
... ο διαχειριστής θα πρέπει να εκλάβει σταθερά  αυτό τον παράγοντα των ασταθών συμπεριφορών και να επιτρέπει την δημοσίευση παραπάνω απο 2 κριτικών...

Καλημέρα. Δεν νομίζω ότι χρειάζεται ν' αρθεί ο περιορισμός της ανάρτησης μέχρι δύο κριτικές ανά κοπέλα γ' αυτόν τον λόγο. Απλά όποιος έχει κάτι διαφορετικό να προσθέσει, θα μπορεί να το κάνει με σχόλιο κάτω από την κριτική.

   

 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.422
Κριτικές
61
Like
42.538
Πόντοι
22.785
Καλημέρα. Δεν νομίζω ότι χρειάζεται ν' αρθεί ο περιορισμός της ανάρτησης μέχρι δύο κριτικές ανά κοπέλα γ' αυτόν τον λόγο. Απλά όποιος έχει κάτι διαφορετικό να προσθέσει, θα μπορεί να το κάνει με σχόλιο κάτω από την κριτική.

   

Αγαπημένε όλα κρίνονται άπό τό μαρούλι.... ΤΕΛΟΣ !!!!!!1
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
:thumbsup:
Η αέναη διαλεκτική πάλη μεταξύ τύπου και ουσίας.

Και πάλι από την αρχή να πρέπει να ανοίξει άλλον λογαριασμό και να προσπαθεί να πείσει.Και ούτω καθ'εξής....
Ακριβως γιαυτο τον λογο θα πρεπει να εφαρμοστει το μετρο αυτο ......
Ετσι πιστευω οτι θα γινουν πιο σωστες και αντικειμενικες οι κριτικες, χωρις δολο..... !!!!!!
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Καλημέρα. Δεν νομίζω ότι χρειάζεται ν' αρθεί ο περιορισμός της ανάρτησης μέχρι δύο κριτικές ανά κοπέλα γ' αυτόν τον λόγο. Απλά όποιος έχει κάτι διαφορετικό να προσθέσει, θα μπορεί να το κάνει με σχόλιο κάτω από την κριτική.

   
σωστος !!!!
 

Φανούρης Τζούρας

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
10 Νοε 2011
Μηνύματα
1.033
Κριτικές
526
Like
3.957
Πόντοι
14.156
Αγαπημένε όλα κρίνονται άπό τό μαρούλι.... ΤΕΛΟΣ !!!!!!1

Εγώ θα έγραφα ότι με τον τρόπο που προτείνω εγώ περιορίζεται ο αριθμός των κριτικών που μπορεί να γράψει κάποιος και αυτό μπορεί σε κάποιους να μήν αρέσει. Αλλο ν' ανεβάζεις κριτική και άλλο να προσθέτεις απλά ένα σχόλιο σε κριτική κάποιου άλλου. Ούτε σ' εμένα θα άρεσε να ''πω'' την αλήθεια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom