Νέα

Παύλος Χαικάλης Μου έδιναν 2-3 εκατ. για να ψηφίσω Πρόεδρο Δημοκρατίας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα paraskeuas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 51K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.117
Like
5.778
Πόντοι
1.206
Πίσω από τη Χούντα ήταν οι ΗΠΑ .

Τώρα δεν υπάρχει μεγάλη δύναμη που να θέλει
να έχουμε δικτατορία .

Τώρα αν γίνει δικτατορία θα μας πετάξει έξω η Ε.Ε. τύπε μου, οπότε νά 'χαμε να λέγαμε.

Πάλι έξω θα πέσουμε οικονομικά!
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
599
Πόντοι
246
Χθες εδωσα 50 ευρω ενισχυση απο το υστερημα μου σε αντιεξουσιαστικη παραταξη πανεπιστημιου. Πηρα να διαβασω και φανζιν τους. Το ιδιο να κανεις και εσυ, να πιασουν τοπο τα λεφτα σου.
αν φας ενα 50ευρω, το χεσεις, το κανεις χαρτοπολεμο και το σκορπισεις στον βορειο παγωμενο ωκεανο. πιανει περισσοτερο τοπο απο το να το δωσεις σε αντιεξουσιαστικη οργανωση
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Ανοιξα το ταμπλετ μεχρι να ζεστανει το νερο και επεσα στην πολιτικη αλητεια σας. Μπορει η φαση με τον Χαικαλη να εχει μελανα σημεια αλλα η αυτο δεν σημαινει οτι η ΝΔ ειναι καθαρη.
Ενα σου λεω μονο. Χθες εδωσα 50 ευρω ενισχυση απο το υστερημα μου σε αντιεξουσιαστικη παραταξη πανεπιστημιου. Πηρα να διαβασω και φανζιν τους. Το ιδιο να κανεις και εσυ, να πιασουν τοπο τα λεφτα σου.
Εκανες και κανενα τσιγαρακι εκει τύπε? Σε βλεπω ανεβασμενο.
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
Ενα σου λεω μονο. Χθες εδωσα 50 ευρω ενισχυση απο το υστερημα μου σε αντιεξουσιαστικη παραταξη πανεπιστημιου. Πηρα να διαβασω και φανζιν τους. Το ιδιο να κανεις και εσυ, να πιασουν τοπο τα λεφτα σου.

Και δεν πηγαινες βρε τυπε σε κανενα μπουρδελακι να εχουν και αποδωση τα λεφτα σου παρα να τα σκορπας ετσι?  :grin: Τωρα καποιος απο την αντιεξουσιαστικη παραταξη θα χαρει τα ευρω σου στην Φυλης!  :humpleg:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Και δεν πηγαινες βρε τυπε σε κανενα μπουρδελακι να εχουν και αποδωση τα λεφτα σου παρα να τα σκορπας ετσι?  :grin: Τωρα καποιος απο την αντιεξουσιαστικη παραταξη θα χαρει τα ευρω σου στην Φυλης!  :humpleg:
Ρε το διανοείσαι ότι ο άλλος ειχε 50 ευρω και τα εδωσε στους απλυτους?
 

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
Και για να πάμε στον πατριώτη πρωθυπουργό, με ποια κριτήρια προσωπικότητας επέλεξε τον Δήμα και κινδυνεύει να μην βγάλει πρόεδρο και να κινδυνεύει να πάει στη χρεωκοπία η χώρα. Είναι καλλίτερα που όταν άρπαζε τα χαστούκια από την Μαρίκα (περπάταγε τότε) στη Μόσχα και δεν έβγαζε κιχ, από την Δαμανάκη π.χ. να πούμε που έκανε αντίσταση στη χούντα?
Και μάλιστα να επιμένει σε αυτόν παρά τους 160 που πήρε? Εδώ κατ΄εσάς παίζεται το μέλλον της χώρας. Στο Δήμα θα κολλήσουμε?
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Και για να πάμε στον πατριώτη πρωθυπουργό, με ποια κριτήρια προσωπικότητας επέλεξε τον Δήμα και κινδυνεύει να μην βγάλει πρόεδρο και να κινδυνεύει να πάει στη χρεωκοπία η χώρα. Είναι καλλίτερα που όταν άρπαζε τα χαστούκια από την Μαρίκα (περπάταγε τότε) στη Μόσχα και δεν έβγαζε κιχ, από την Δαμανάκη π.χ. να πούμε που έκανε αντίσταση στη χούντα?
Και μάλιστα να επιμένει σε αυτόν παρά τους 160 που πήρε? Εδώ κατ΄εσάς παίζεται το μέλλον της χώρας. Στο Δήμα θα κολλήσουμε?
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

pgp74

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
6.351
Κριτικές
6
Like
23
Πόντοι
66
Και για να πάμε στον πατριώτη πρωθυπουργό, με ποια κριτήρια προσωπικότητας επέλεξε τον Δήμα και κινδυνεύει να μην βγάλει πρόεδρο και να κινδυνεύει να πάει στη χρεωκοπία η χώρα. Είναι καλλίτερα που όταν άρπαζε τα χαστούκια από την Μαρίκα (περπάταγε τότε) στη Μόσχα και δεν έβγαζε κιχ, από την Δαμανάκη π.χ. να πούμε που έκανε αντίσταση στη χούντα?
Και μάλιστα να επιμένει σε αυτόν παρά τους 160 που πήρε? Εδώ κατ΄εσάς παίζεται το μέλλον της χώρας. Στο Δήμα θα κολλήσουμε?

Το τερμάτισες.
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.210
Κριτικές
1
Like
1.902
Πόντοι
366

rouKoun13

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.562
Κριτικές
2
Like
60
Πόντοι
16
στην ακροπολη επαρση και υποστολη της σημαιας κανει η προεδρικη φρουρα. δεν ξεχνιεται απο βυσμα.
εδω εισαι λαθος.
Το κανουν μαζι με το 951 ταγμα της στρατονομιας.Ημασταν μαζι στο στρατοπεδο στην κατεχακη.
Και ηταν απο τις πιο ωραιες υπηρεσιες.
Στο γυρισμο φερναν καφε για ολο τους γνωστους.
 

nomercy

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.283
Κριτικές
15
Like
225
Πόντοι
1.240
να αλλαξει το θεμα του τοπικ , σε "Παύλος Χαικάλης ζητησα χρηματα για να ψηφίσω Πρόεδρο Δημοκρατίας" βρωμα, μποχα .....
 

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
να αλλαξει το θεμα του τοπικ , σε "Παύλος Χαικάλης ζητησα χρηματα για να ψηφίσω Πρόεδρο Δημοκρατίας" βρωμα, μποχα .....

Ξεχνάς αγαπητέ μου ότι ο Χαικάλης πήγε στον εισαγγελέα με το υλικό από την ρώτη συνάντηση. Πως θα μπορούσε να πάρει χρήματα. Ενώ ο Αποστολόπουλος μάζευε υλικό για πάρτη του. Ο Χαικάλης αποδείχτηκε απείρως πιό έξυπνος από τον Αποστολόπουλο. Και βέβαια δεν το ξεχνάς αλλά δεν σε βολεύει η εξέληξη της υπόθεσης. Όπως όμως έγραψα και χτες η άποψή μου είναι ότι ο Αποστολόπουλος, άλλο είχε στο μυαλό του και δεν εκτελούσε εντολές για πραγματική δωροδοκία.
Δωροδοκείς πολιτικά όταν είσαι κοντά στους 180. Όχι όταν έχεις μόνο 160.
 

GSAKKI

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2010
Μηνύματα
2.777
Κριτικές
1
Like
209
Πόντοι
36
xωρίς να είμαι σίγουρος τι είναι ψέμα και τι αλήθεια το αποτελεσμα όλων αυτών είναι να πάμε σε εκλογές και επίσης με την πωλωση αυτη που θα υπάρχει να μοιραστουν νδ-συρυζα ψήφους από άλλα κόμματα.επίσης πιθανο είναι να το παλέψειγια το 3% ο καμμένος με την διαφήμηση "ακεραιότητας" που του προσφέρει αυτή η υπόθεση για οσους τουλαχιστό υοθετήσουν τις καταγγελίες...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom