Νέα

Μπαλαντέρ για ζευγάρια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα assfucker7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 42
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
assfucker7

assfucker7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2023
Μηνύματα
230
Κριτικές
3
Like
1.425
Πόντοι
201
Ξέχασες να πεις για αυτούς που ψάχνουν υποτακτικούς πουστηδες να τους γλεντανε τον κωλο. Μάλλον για αυτό έβαλες έβαλες την αγγελία πουστρ@κο.
Αυτός που γουστάρει όλη αυτή την φάση το υποστηρίζει καλά φίλε μου
Γαμαει καλά δυνατά. Το ότι έχει ζευγάρια στρειτ και bi το ξέραμε ότι θες έχει.
Εγώ πάντως δεν πάω με ζευγάρια που ο άντρας είναι bi.
 

Sub36

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2024
Μηνύματα
14
Like
7
Πόντοι
0
Αυτός που γουστάρει όλη αυτή την φάση το υποστηρίζει καλά φίλε μου
Γαμαει καλά δυνατά. Το ότι έχει ζευγάρια στρειτ και bi το ξέραμε ότι θες έχει.
Εγώ πάντως δεν πάω με ζευγάρια που ο άντρας είναι bi.
Πάω εγώ
Οποίο ζευγάρι bi καλοδεχούμενο ;)
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
3.145
Like
15.748
Πόντοι
2.256
Ο " πολλές εμπειρίες " , που μάλλον είχα μπερδέψει τη γυναίκα μου , ξαφνικά κατεβασε την αγγελία του.
Από όσο μπορώ να θυμηθώ πάντως... ΚΩΛΆΡΑ η δικιά σου, όποια φώτο κι αν ήταν!!!! :wink:
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
3.145
Like
15.748
Πόντοι
2.256
Τύπε νηματοθέτη, συμφωνώ, όλα αυτά που λες υπάρχουν και συμβαίνουν με τα ζευγάρια απλά αν όντως ήσουν "μπαλαντέρ", θα την είχες βρει την άκρη σου χωρίς αγγελίες και χωρίς να διαφημίζεις την "πραμάτεια" σου και τις επιδόσεις σου.
Να ξέρεις πάντως ότι το πιο σημαντικό πράγμα σε αυτές τις φάσεις είναι η "εχεμύθεια" και η "αξιοπιστία"!!!
Διαφορετικά έρχεται η Νέμεσις με τον τρόπο που περιγράφει συχνά ο τύπος @kostakis27 !!!
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.429
Κριτικές
1
Like
7.389
Πόντοι
2.306
Αυτός που γουστάρει όλη αυτή την φάση το υποστηρίζει καλά φίλε μου
Γαμαει καλά δυνατά. Το ότι έχει ζευγάρια στρειτ και bi το ξέραμε ότι θες έχει.
Εγώ πάντως δεν πάω με ζευγάρια που ο άντρας είναι bi.
Στο διορθωσα λιγακι για να ελθει πιο κοντα στην ζοφερη πραγματικοτητα
 
OP
OP
assfucker7

assfucker7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2023
Μηνύματα
230
Κριτικές
3
Like
1.425
Πόντοι
201
Στο διορθωσα λιγακι για να ελθει πιο κοντα στην ζοφερη πραγματικοτητα
Το ότι γράφεις απο το 2015 δεν μου λέει κάτι.
Έχω παίξει σε βίλα με 30 ζευγάρια και 10 μπαλαντέρ, παίζω με ζευγάρια απο 2 site swinger. Πάω σε πάρτι που κάνουν συγκεκριμένα ζευγάρια.
Εσύ που ξέρεις τι άκρες εχω και πως το έβγαλες το πόρισμα χωρίς να με ξέρεις;
 
Τελευταία τροποποίηση:

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.429
Κριτικές
1
Like
7.389
Πόντοι
2.306
Το ότι γράφεις απο το 2015 δεν μου λέει κάτι.
Έχω παίξει σε βίλα με 30 ζευγάρια και 10 μπαλαντέρ, παίζω με ζευγάρια απο 2 site swinger. Πάω σε πάρτι που κάνουν συγκεκριμένα ζευγάρια.
Εσύ πως το έβαλες το πόρισμα χωρίς να με ξέρεις;
ετσι ειχα ενα προαισθημα, τωρα που απαντησες καταλαβα οτι επεσα εξω.
 
OP
OP
assfucker7

assfucker7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2023
Μηνύματα
230
Κριτικές
3
Like
1.425
Πόντοι
201
Τύπε νηματοθέτη, συμφωνώ, όλα αυτά που λες υπάρχουν και συμβαίνουν με τα ζευγάρια απλά αν όντως ήσουν "μπαλαντέρ", θα την είχες βρει την άκρη σου χωρίς αγγελίες και χωρίς να διαφημίζεις την "πραμάτεια" σου και τις επιδόσεις σου.
Να ξέρεις πάντως ότι το πιο σημαντικό πράγμα σε αυτές τις φάσεις είναι η "εχεμύθεια" και η "αξιοπιστία"!!!
Διαφορετικά έρχεται η Νέμεσις με τον τρόπο που περιγράφει συχνά ο τύπος @kostakis27 !!!
Λοιπόν για να το λήξουμε, εγώ αυτό που κάνω το γουστάρω και το υποστηρίζω δεν το κάνω για βιοποριστικους λόγους ξεκάθαρα , το χειρότερο είναι ένα ζευγάρι να πάρει βίζιτα, χίλιες φορές να πάει στα 2 μαγαζιά του χώρου στον Πειραιά και να βρει καμία γυναίκα μόνη γιατι μπαίνουν μόνες και έχω δει και θα το καταευχαρεστιθουν γιατί αυτές πολύ απλά το γουστάρουν. Το ότι έχω βάλει αγγελία το έχω κάνει γιατί πολλά ζευγάρια το ψάχνουν ακόμα είτε γιατί δεν ξέρουν τα παραπάνω μαγαζιά είτε θέλουν να μάθουν πληροφορίες για τον χώρο είτε για να δουν πως θα τους βγει πως θα αντιδράσει η γυναίκα σε εναν αγνωστο και ο άντρας αν θα ζηλέψει και για να απελευθεροθουν. Έχω πάει με πολλά ζευγάρια που έχουν φαντασίωση τρίο και θέλουν να δοκιμάσουν και με γυναίκα μετά. Το κοινό όμως με όλα τα ζευγάρια είναι ότι η γυναίκα θέλει να γαμιεται πολύ δυνατά.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Nubic

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.042
Κριτικές
9
Like
12.991
Πόντοι
3.836
Δικαίωμά σου να βάζεις αγγελία, είμαι σίγουρος ότι τα ζευγάρια που ενδιαφέρονται θα σου έχουν στείλει μήνυμα.
Δε μου λες παίκτη πηγαίνοντας στα γνωστά 2 μαγαζιά όταν υπάρχει singles night πιστεύεις ότι βγαίνει τίποτα; Έχει νόημα δηλαδή;
 
OP
OP
assfucker7

assfucker7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2023
Μηνύματα
230
Κριτικές
3
Like
1.425
Πόντοι
201
Δικαίωμά σου να βάζεις αγγελία, είμαι σίγουρος ότι τα ζευγάρια που ενδιαφέρονται θα σου έχουν στείλει μήνυμα.
Δε μου λες παίκτη πηγαίνοντας στα γνωστά 2 μαγαζιά όταν υπάρχει singles night πιστεύεις ότι βγαίνει τίποτα; Έχει νόημα δηλαδή;
Άμα η τσέπη σου το βαστάει είναι 80 ευρώ, καλά θα περάσεις επειδή η μέρες είναι συγκεκριμένες το ξέρουν τα ζευγάρια και πάνε για πολύ ξεσκισμα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Nubic

volleyman

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2024
Μηνύματα
10
Like
22
Πόντοι
0
τα single nights είναι μαλακία.
Τα ζευγάρια που παίζουν πραγματικά και δεν πάνε για να πιουν ποτό και να πούν 'πηγα σε swing bar', δεν πατάνε εκεί τέτοιες μέρες.
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
3.145
Like
15.748
Πόντοι
2.256
Λοιπόν για να το λήξουμε, εγώ αυτό που κάνω το γουστάρω και το υποστηρίζω δεν το κάνω για βιοποριστικους λόγους ξεκάθαρα , το χειρότερο είναι ένα ζευγάρι να πάρει βίζιτα, χίλιες φορές να πάει στα 2 μαγαζιά του χώρου στον Πειραιά και να βρει καμία γυναίκα μόνη γιατι μπαίνουν μόνες και έχω δει και θα το καταευχαρεστιθουν γιατί αυτές πολύ απλά το γουστάρουν. Το ότι έχω βάλει αγγελία το έχω κάνει γιατί πολλά ζευγάρια το ψάχνουν ακόμα είτε γιατί δεν ξέρουν τα παραπάνω μαγαζιά είτε θέλουν να μάθουν πληροφορίες για τον χώρο είτε για να δουν πως θα τους βγει πως θα αντιδράσει η γυναίκα σε εναν αγνωστο και ο άντρας αν θα ζηλέψει και για να απελευθεροθουν. Έχω πάει με πολλά ζευγάρια που έχουν φαντασίωση τρίο και θέλουν να δοκιμάσουν και με γυναίκα μετά. Το κοινό όμως με όλα τα ζευγάρια είναι ότι η γυναίκα θέλει να γαμιεται πολύ δυνατά.
Ξέρεις τι μου λες τώρα;;;
"Έλα παππού να σου δείξω πού το έχει η γιαγιά"!!!! :woldman:
 

Georgekor84

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2024
Μηνύματα
87
Κριτικές
1
Like
193
Πόντοι
0
Άμα η τσέπη σου το βαστάει είναι 80 ευρώ, καλά θα περάσεις επειδή η μέρες είναι συγκεκριμένες το ξέρουν τα ζευγάρια και πάνε για πολύ ξεσκισμα.
Στο c4c είναι 50, στο 2plus2 είναι 80. Αύριο Τετάρτη έχει από όσο ξέρω μπαλαντέρ βραδιά το c4c, το άλλο κάνει 2 φορές την εβδομάδα αν δε κάνω λάθος? Αλλά 50 πες οκ, ψιλοτρωγονται, 80 δεν είναι πολλά?
 

swingerboy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2019
Μηνύματα
604
Like
1.318
Πόντοι
206
Κανει και το c4c βραδιες για μπαλαντερ?
 

Akamatos

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2018
Μηνύματα
147
Like
394
Πόντοι
21

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.429
Κριτικές
1
Like
7.389
Πόντοι
2.306
Λοιπόν για να το λήξουμε, εγώ αυτό που κάνω το γουστάρω και το υποστηρίζω δεν το κάνω για βιοποριστικους λόγους ξεκάθαρα , το χειρότερο είναι ένα ζευγάρι να πάρει βίζιτα, χίλιες φορές να πάει στα 2 μαγαζιά του χώρου στον Πειραιά και να βρει καμία γυναίκα μόνη γιατι μπαίνουν μόνες και έχω δει και θα το καταευχαρεστιθουν γιατί αυτές πολύ απλά το γουστάρουν. Το ότι έχω βάλει αγγελία το έχω κάνει γιατί πολλά ζευγάρια το ψάχνουν ακόμα είτε γιατί δεν ξέρουν τα παραπάνω μαγαζιά είτε θέλουν να μάθουν πληροφορίες για τον χώρο είτε για να δουν πως θα τους βγει πως θα αντιδράσει η γυναίκα σε εναν αγνωστο και ο άντρας αν θα ζηλέψει και για να απελευθεροθουν. Έχω πάει με πολλά ζευγάρια που έχουν φαντασίωση τρίο και θέλουν να δοκιμάσουν και με γυναίκα μετά. Το κοινό όμως με όλα τα ζευγάρια είναι ότι η γυναίκα θέλει να γαμιεται πολύ δυνατά.
τελικα δεν καταλαβα, το κανεις για βιοποριστικους λογους ή οχι?
 

Georgekor84

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2024
Μηνύματα
87
Κριτικές
1
Like
193
Πόντοι
0
Κανει και το c4c βραδιες για μπαλαντερ?
Αύριο Τετάρτη έχει βραδιά μπαλαντέρ. Από όσο ξέρω μονο κάποιες Τετάρτες το μήνα, όχι κάθε Τετάρτη δηλαδή και μπαίνει περιορισμένος αριθμός αντρών μπαλαντέρ σύμφωνα με τα ζευγάρια που έχει το μαγαζί.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom