Νέα

Παύλος Χαικάλης Μου έδιναν 2-3 εκατ. για να ψηφίσω Πρόεδρο Δημοκρατίας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα paraskeuas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 51K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Nα μας πουν λίγο οι παρατρεχάμενοι του πίτσα πως βλέπουν τη ψηφοφορία?Τους 160 τους πιάνετε τη Τρίτη?λολ
 

talladmirer

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.777
Like
19
Πόντοι
16
Αν με 2-3 μύρια παίρνεις μια ψήφο τότε με  1 δις βγαίνω πρόεδρος δημοκρατίας κι εγώ :tickedoff: :dancing:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
...με παίρνει τηλέφωνο χθες φίλη Ρωσίς και με ρωτάει: τί γίνεται ρε nitros με αυτόν τον Αποστολόπουλο που λενε στις ειδήσεις τι έκανε?
Λέω μαλακίες μην ασχολείσαι ...και γυρνάει και μου κάνει, ρε θυμάσαι ένα μεγάλο που σου είπα ειχα γνωρίσει πριν 3 μήνες στο mamba με την αμαξαρα και με πήγαινε εστιατόρια ,μπουζούκια και με είχε ζαλίσει με τις γνωριμίες που έχει?
Λεω ναι και? Ε αυτός είναι ρε μου κάνει !
Και γιατί τον έκοψες ρε κορόιδο την ρωτάω θα σε χρύσωνε...
Βρε μου λεει μου το παιζε σοβαρός και μπλα μπλας και τον ρώτησα καλά ρε Γιώργο και εσυ μόνος σου πως την βγάζεις δηλάδή μόνο από το mamba?
Να ναι καλά τα κορίτσια μου απάντησε για μια ώρα και έξω από την πόρτα....

Αυτά...για να μην ξεχνιόμαστε ότι γράφουμε σε τσοντοσάιτ

καλα ολους τους πηρε αυτη φιρμανι τον εβγαλε  :cheesy:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
εδω εισαι λαθος.
Το κανουν μαζι με το 951 ταγμα της στρατονομιας.Ημασταν μαζι στο στρατοπεδο στην κατεχακη.
Και ηταν απο τις πιο ωραιες υπηρεσιες.
Στο γυρισμο φερναν καφε για ολο τους γνωστους.

το 951 κανει τον λυκαβητο. μηπως μπερδευεσαι
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
161
Like
5.826
Πόντοι
37.127
Nα μας πουν λίγο οι παρατρεχάμενοι του πίτσα πως βλέπουν τη ψηφοφορία?Τους 160 τους πιάνετε τη Τρίτη?λολ

και τον πίτσα θα αντικαταστήσει κάποιος που έξυνε τα παπάρια του έως τα 40...Ελλάς το μεγαλείο σου

"Κύριε Γκόλια, σας ενημερώνω για τα εξής: Από το Φλεβάρη του 2000 είμαι διπλωματούχος Πολιτικός Μηχανικός του ΕΜΠ και από τον Ιούνη του ίδιου χρόνου μέλος του ΤΕΕ, έχοντας άδεια ασκήσεως επαγγέλματος. Από το 2000 ανήκω στην ολοένα και διευρυνόμενη κατηγορία των μηχανικών με μπλοκάκι, δηλαδή με δελτίο παροχής υπηρεσιών σε περισσότερους του ενός εργοδότη. Παράλληλα το 2003 ολοκλήρωσα τις σπουδές μου στη πολεοδομία και χωροταξία, σε διατμηματικό μεταπτυχιακό πρόγραμμα του ΕΜΠ. Το 2006 έχοντας κλείσει πενταετία και πληρώντας την απαιτούμενη από το νόμο τεχνική εμπειρία, έκανα αίτηση εγγραφής στο μητρώο ΜΕΚ του ΥΠΕΧΩΔΕ. Η αίτηση εγκρίθηκε και απέκτησα πτυχίο β’ τάξης. Το Φλεβάρη του 2006 κατέθεσα το πτυχίο μου στη στελέχωση τεχνικής εταιρίας από κοινού με τον ξάδελφο μου και μηχανολόγο μηχανικό Γ. Τσίπρα, συστήνοντας ομόρρυθμη τεχνική εταιρία. Η εν λόγω ομόρρυθμη εταιρία από το Φλεβάρη του 2006 ως σήμερα δεν έχει να επιδείξει σημαντικό απολογισμό. Σας παραθέτω τα επίσημα στοιχεία από το Ε9 της εφορείας που δείχνουν για το 2006 κέρδη 7091,63 ευρώ και για το 2007 ζημία 3534,07 ευρώ. Αντιστοίχως το ατομικό μου εισόδημα από την έναρξη της εταιρίας ως σήμερα βρίσκεται στα ίδια χαμηλά επίπεδα, γεγονός που αποδεικνύεται από τις σχετικές φορολογικές μου δηλώσεις. Πιο συγκεκριμένα το 2006 είχα εισόδημα 9500 ευρώ και το 2007,  11174,60 ευρώ. Αντιλαμβάνεστε λοιπόν ότι οποιαδήποτε σκέψη για ευνοϊκή επιρροή της αναγνωρισιμότητάς μου στην επαγγελματική μου δραστηριότητα ως πολιτικού μηχανικού, δεν επιβεβαιώνεται από κανένα στοιχείο και δεν έχει καμία σχέση με την πραγματικότητα. Σε ότι αφορά το σκέλος του ερωτήματός σας για το ασυμβίβαστο ή μη της συμμετοχής μου σε τεχνική εταιρία, όντας πρόεδρος του ΣΥΝ, σας ενημερώνω ότι από την ανάληψη των καθηκόντων μου, δεν έχω δυνατότητα να ασκώ επαγγελματική δραστηριότητα, όχι λόγω νομικού ή ηθικού κολλήματος, αλλά λόγω έλλειψης χρόνου. Για το λόγο αυτό έχω κινήσει τη διαδικασία και της τυπικής αντικατάστασής μου στη στελέχωση της εταιρίας, δίνοντας ένα εύλογο χρονικό περιθώριο στην εταιρεία να βρει άλλο συνάδελφο-συνεργάτη έτσι ώστε να προχωρήσουμε και στην τυπική τροποποίηση και αντικατάσταση. Είμαι ιδιαίτερα ευτυχής που δεν υπήρξα ποτέ ανεπάγγελτος ή κρατικοδίαιτος ή εισοδηματίας από τη περιουσία της οικογένειά μου. Σε συνθήκες ιδιαίτερα σκληρές για ένα νέο μηχανικό προσπάθησα να ασκήσω το επάγγελμα μου, στο οποίο και σκοπεύω να επιστρέψω όταν ‘ξεμπερδέψω’ με τα δημόσια αξιώματα."   

Αλέξης Τσίπρας   
Πηγή:
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
αυτός ούτε μελέτη για τα γκρο μπετά δεν μπορεί να σου βγάλει και μου θέλει να επιστρέψει και στο επάγγελμα.
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Όπως όμως έγραψα και χτες η άποψή μου είναι ότι ο Αποστολόπουλος, άλλο είχε στο μυαλό του και δεν εκτελούσε εντολές για πραγματική δωροδοκία.
Δωροδοκείς πολιτικά όταν είσαι κοντά στους 180. Όχι όταν έχεις μόνο 160.

σωστο αυτο.
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Είμαι ιδιαίτερα ευτυχής που δεν υπήρξα ποτέ ανεπάγγελτος ή κρατικοδίαιτος ή εισοδηματίας από τη περιουσία της οικογένειά μου."     

Αλέξης Τσίπρας     

δηλαδη επαγγελμα θεωρειται να εισαι γραμμενος σε μητρωα, οχι να δουλευεις. και τον ταιζε το μητρωο οχι η οικογενεια.
δηλαδη ειναι ευτυχης που ειναι ηλιθιος λεγοντας μαλακιες.
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
στο πρώτο βίντεο που έβαλα πριν, στο 0:14 πάει να του φύγει το "δεν είμαι χρι..." αλλά το γυρνάει σε "δεν είμαι θρησκευόμενος"
 

gamiarits

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
3.035
Like
2
Πόντοι
16
communism_by_theinternetproject-d4npuw4.png
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
599
Πόντοι
246
εχει την περιστερα με συμφωνο συμβιωσης και εχουν 2 εξωγαμα παιδια και στο πρωτο απο τα οποια εδωσαν με τελετη ονοματοδοσιας (!!!) το ονομα ερνεστο (απο τον τσε και βαρα) και περιμενετε να δηλωσει ο ιδιος τι ειναι; αυτος μυριζει λιβανι και καιγεται
 

asia_fun

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
3.888
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
εχει την περιστερα με συμφωνο συμβιωσης και εχουν 2 εξωγαμα παιδια και στο πρωτο απο τα οποια εδωσαν με τελετη ονοματοδοσιας (!!!) το ονομα ερνεστο (απο τον τσε και βαρα) και περιμενετε να δηλωσει ο ιδιος τι ειναι; αυτος μυριζει λιβανι και καιγεται
μαλιστα το ακουσαμε και αυτο  :jerking:
εξωγαμα τα παιδια του τσιπρα που ειναι με τη γυναικα του απ το λυκειο :uglystupid:
και δεν φαινετε τουλαχιστον και μουρνταρης
ενω εσεις  οι ακροδεξιοι νεοναζι (τους ψηφισατε αρα ειστε)
που παντρευτηκατε στην εκκλησια (καλα κανατε αμα γουσταρατε)
τα παιδια σας ειναι πιο "νομιμα"  :jerking:
ειπαμε το μοτο των αξεστων ακροδεξιων
πατρις θρησκεια οικογενεια
και τρεχετε στα μπουρδελα στουντιο για αλλοδαπες ιεροδουλες την κυριακη το πρωι
εν ωρα λειτουργιας  :2funny:

 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.277
Πόντοι
8.645
μαλιστα το ακουσαμε και αυτο  :jerking:
εξωγαμα τα παιδια του τσιπρα που ειναι με τη γυναικα του απ το λυκειο :uglystupid:
και δεν φαινετε τουλαχιστον και μουρνταρης
ενω εσεις  οι ακροδεξιοι νεοναζι (τους ψηφισατε αρα ειστε)
που παντρευτηκατε στην εκκλησια (καλα κανατε αμα γουσταρατε)
τα παιδια σας ειναι πιο "νομιμα"  :jerking:
ειπαμε το μοτο των αξεστων ακροδεξιων
πατρις θρησκεια οικογενεια
και τρεχετε στα μπουρδελα στουντιο για αλλοδαπες ιεροδουλες την κυριακη το πρωι
εν ωρα λειτουργιας  :2funny:

Το προβλημα δεν ειναι αυτο. Δικαιωμα του καθενος τι θα κανει στη ζωη του. Για τα βιντεκια του τσολια δε θα κανεις κανενα σχολιο;
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
599
Πόντοι
246
μαλιστα το ακουσαμε και αυτο  :jerking:
εξωγαμα τα παιδια του τσιπρα που ειναι με τη γυναικα του απ το λυκειο :uglystupid:
και δεν φαινετε τουλαχιστον και μουρνταρης
ενω εσεις  οι ακροδεξιοι νεοναζι (τους ψηφισατε αρα ειστε)
που παντρευτηκατε στην εκκλησια (καλα κανατε αμα γουσταρατε)
τα παιδια σας ειναι πιο "νομιμα"   :jerking:
ειπαμε το μοτο των αξεστων ακροδεξιων
πατρις θρησκεια οικογενεια
και τρεχετε στα μπουρδελα στουντιο για αλλοδαπες ιεροδουλες την κυριακη το πρωι
εν ωρα λειτουργιας  :2funny:
το εξωγαμο δεν ειναι βρισια. σημαινει παιδι εκτος γαμου. η ελληνικη γλωσσα εχει ακριβολογια. αφου ο τσιπρας δεν εχει παντρευτει και τα παιδια του εχουν γεννηθει εκτος γαμου, αρα ειναι εξωγαμα. κανω καπου λαθος; το συνθημα των ακροδεξιων μπουρδελιαρηδων φανταζομαι (γιατι δεν ανηκω σε αυτους) ειναι το πατρις - θρησκεια - οικογενεια - μπουρδελα και ευγενεια
 

Heartbreaker83

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.814
Like
12
Πόντοι
16
εχει την περιστερα με συμφωνο συμβιωσης και εχουν 2 εξωγαμα παιδια και στο πρωτο απο τα οποια εδωσαν με τελετη ονοματοδοσιας (!!!) το ονομα ερνεστο (απο τον τσε και βαρα) και περιμενετε να δηλωσει ο ιδιος τι ειναι; αυτος μυριζει λιβανι και καιγεται

Τι λε ρε τυπε

Μεχρι και στον Πάπα πηγε :2funny:

Για να βγει ειναι ικανος και να Βουτηξει για τον σταυρο στα φωτα :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom