Νέα

Παύλος Χαικάλης Μου έδιναν 2-3 εκατ. για να ψηφίσω Πρόεδρο Δημοκρατίας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα paraskeuas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 51K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Επισκέπτης
δεν αφορουσε ακριβως αυτο η παρατηρηση μου. αυτο που επεσημανα ειναι οτι θα πρεπει να διαλεξεις: ειτε η κοινωνια εχει προοδευσει τοσο πολυ που της φαινεται φυσιολογικος ο γαμος των γκευ ειτε ειναι συντηρητικη και ψηφιζει αναλογα με τη θρησκεια και τα λογια του ανθιμου. και τα 2 δε γινεται ταυτοχρονως.

Αυτό που λέω είναι πως η κοινωνία συνεχώς προοδεύει κ προοδευτικοί άνθρωποι είναι η εγγύηση για αυτό.Αλλά έχω επίγνωση του τι συμβαίνει στην Ελλάδα.Ένα κολοχανίο με θρησκοληψία της πούτσας κ γω δεν βλέπω τον λόγο γιατί να αποκλείει ο Τσίπρας την πιθανότητα να τσιμπήσει ψήφους από τέτοια γίδια .Η ουσία είναι να πάρει την εξουσία κ ο σκοπός αγιάζει τα μέσα είναι η φιλοσοφία στη πολιτική.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Ξεχνάς αγαπητέ μου ότι ο Χαικάλης πήγε στον εισαγγελέα με το υλικό από την ρώτη συνάντηση.
Πεντακόσιες φορες το ειπαμε, ας το πουμε άλλη μια.
ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΠΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΑΜΕΣΩΣ??????????
 

defactor

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2010
Μηνύματα
41
Like
0
Πόντοι
0
Ρε μεγάλε έλεος με αυτή την παπαριά.

Ο Χαϊκάλης πήγε μεν στον εισαγγελέα υλικό αλλά αρνούνταν να αποκαλύψει το όνομα του μεσάζοντα.

Δηλαδή τι θα έπρεπε να κάνει ο εισαγγελέας;

Είχε ένα βίντεο που έδειχνε την πλάτη κάποιου που μιλάει και λέει διάφορες αυνάρτητες παπαριές. Τι θα μπορούσε δηλαδή να κάνει;

Είναι σα να σου φέρουν ένα βίντεο από μία κλοπή σε σουπερμάρκετ που φαίνεται μόνον η πλάτη κάποιου που κλέβει. Εσύ τι θα έκανες;

Και το γελοιοδέστερο όλων είναι η δικαιολογία που είπε ο Χαϊκάλης: "Δεν αποκάλυπτα το όνομα γιατί φοβόμουνα τις διαρροές".

Έλεος με αυτό τον θίασο.

Στην προσπάθεια ηρωοποίησης του Χαϊκάλη που έχουν αποδυθεί Βαξεβάνηδες, Press Project και λοιποί Συριζαίϊκοι οχετοί έχουν γράψει ότι κινδύνευε και η ζωή του.
Ρε φιλε εαν δεν αποκαλυψε τοτε το ονομα του διαμεσολαβητη ολα στημμενα ειναι. Τι να λεμε τωρα. Και μαλιστα απο τον Συριζα. Εσυ που φαινεσαι μαλ....λογικος για πες. Ο Σαμαρας γιατι εκανε μηνυση στον Χαικαλη και οχι στον διαμεσολαβητη του Συριζα (ο οποιος προφανως αυτοθυσιαζεται για να καψει τον Σαμαρα) που στην τελικη αυτος τον ενεμπλεξε στην υποθεση? Για πες καλο μου κομματοσκυλο...
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Ρε φιλε εαν δεν αποκαλυψε τοτε το ονομα του διαμεσολαβητη ολα στημμενα ειναι. Τι να λεμε τωρα. Και μαλιστα απο τον Συριζα. Εσυ που φαινεσαι μαλ....λογικος για πες. Ο Σαμαρας γιατι εκανε μηνυση στον Χαικαλη και οχι στον διαμεσολαβητη του Συριζα (ο οποιος προφανως αυτοθυσιαζεται για να καψει τον Σαμαρα) που στην τελικη αυτος τον ενεμπλεξε στην υποθεση? Για πες καλο μου κομματοσκυλο...
Κομματοσκυλο του Σαμαρα ο Βολταιρος.  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Το μπου είναι μαγικο λαίμαι... :2funny: :2funny: :2funny:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
get a life ρε καθυστερημενε. Αν καποιος μιλαει σαν κομματοσκυλο ετσι θα τον πω.
Πςςςςςςςςςςςςςςςςςς κι άλλος μαγκας του πληκτρολογιου...Ιδεολόγος βεβαίως και όχι κομματοσκυλο...
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
έχεις απάντηση πανίβλακα?

απαντηση ειναι η ελληνικη γλωσσα και η ετυμολογια της λεξης ρε ξεφτιλα πρεπει να το γραφουμε 50 φορες επειδη εισαι μπουμπουνας? ρωτα με κανα κλωνο τουλαχιστον να μη φαινεσαι βλαμενος
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.210
Κριτικές
1
Like
1.902
Πόντοι
366
Ρε φιλε εαν δεν αποκαλυψε τοτε το ονομα του διαμεσολαβητη ολα στημμενα ειναι. Τι να λεμε τωρα. Και μαλιστα απο τον Συριζα. Εσυ που φαινεσαι μαλ....λογικος για πες. Ο Σαμαρας γιατι εκανε μηνυση στον Χαικαλη και οχι στον διαμεσολαβητη του Συριζα (ο οποιος προφανως αυτοθυσιαζεται για να καψει τον Σαμαρα) που στην τελικη αυτος τον ενεμπλεξε στην υποθεση? Για πες καλο μου κομματοσκυλο...


Ωωωπππ.

Νέος Συριζαίϊκος κλώνος στο bou.

Και που είπα εγώ ρε βλαξ ότι εμπλέκεται ο Σύριζα;

Κρεττίνε.
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
γαμανε τα αγγλοελληνικα σφηνες παντως. μορφωση και αφροκρεμα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom