Νέα

Παύλος Χαικάλης Μου έδιναν 2-3 εκατ. για να ψηφίσω Πρόεδρο Δημοκρατίας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα paraskeuas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 51K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gamiarits

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
3.035
Like
2
Πόντοι
16
Τραγικη ειρωνεια. Ο Χαικαλης που εκανε τον παπα εμελλε να κανει τον επικηδειο της ΝΔ
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

hqdefault.jpg

 

Βασιλοφρων13

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
34.779
Like
6.273
Πόντοι
1.406
Καλα αυτος ο Αποστολοπουλος ηταν συνεργατης του Καμμενου μεχρι πριν λιγο καιρο..τι γινεται ρε πουστη μου  :think:
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.913
Κριτικές
16
Like
14.814
Πόντοι
6.515
δεν μπορουσε να τα παρει και μετα να τους τη σκασει και να μην ψηφισει?  :think: :2funny:
 

Laser Dildo

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.095
Like
15
Πόντοι
16
"Άνθρωπος" που αρνήθηκε να πουλήσει την ψώφο του για 2-3 εκατομμύρια, είναι και επισήμως και με τη βούλα και με 29 υπογραφές γιατρών καθυστερημένος και άρα ακατάλληλος να έχει οποιοδήποτε αξίωμα.

Λέμε τώρα, γιατί κατά τα άλλα αυτά τα ποσά και γενικά η ιστορία του "Φόρεστ" Χαϊκάλη είναι για γέλια
 

Γιώργος Ξύδης

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2011
Μηνύματα
12.340
Κριτικές
9
Like
4.696
Πόντοι
1.830
Γατακια..μονο ο Χιος ξερει τι λενε τα ντιβιντι   :grin:

(ΜΙΛΑΕΙ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΜΕ ΤΟΝ ΧΑΙΚΑΛΗ)
-Βγαίνεις, ψηφίζεις στα ίσια, φροντίζω το δάνειο σου, πόσο θέλεις να το πληρώνεις 10-20 χρόνια, μια ζωή; Εγώ είμαι εδώ.

Τα τσεκάρω τα λεφτά, για να μην είναι χτυπημένα, από τίποτα εγκληματικές ενέργειες..Δεν είσαι μόνον εσύ, είσαστε πολλοί…Δεν έχω θέμα με τα λεφτά να είναι πλαστά αλλά φοβάμαι μήπως είναι από καμία απαγωγή Παναγόπουλου κλαι πλέξουμε, καταλαβαίνεις…Υπάρχουν σπασμένα νούμερα…

Δεν θα τα χαλάσεις για λίγο καιρό…όταν περάσει η φασαρία λίγα-λίγα θα τα κάνουμε χρυσό…Και θα τα πάς στην Αγγλία, θα τα βάλεις στον λογαριασμό και θα κάνεις πλάκες χρυσού μετά…

ΧΑΙΚΑΛΗΣ: Τα 7 κατοστάρικα είναι λίγα…

-ΠΡΟΣΩΠΟ: Ή θα βελτιώσεις τη ζωή σου τώρα ή θα φας την περιπέτεια…Παύλο, στα ακουμπάω , τα μετράμε, θα βγείς να κάνεις μια ωραία δήλωση και θα πας να ψηφίσεις…

Αύριο το πρωί θα στα δώσω…Θα την κάνουμε τη δουλειά μεταξύ δεύτερης και τρίτης ψηφοφορίας…Εγώ θα κλείσω ραντεβού με τον Σαμαρά και για το καινούργιο κόμμα…

ΧΑΙΚΑΛΗΣ; Εμένα δεν με έχει πάρει κανένας Σαμαράς, τώρα μου τα λές αυτά;

-Ο Σαμαράς μου είπε ότι θα τον καλέσουμε, για σένα….

ΣΕ ΛΙΓΟ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ

www.makeleio.gr/?p=235139]http://www.makeleio.gr/?p=235139[/url]

Η απαγωγή Παναγόπουλου που κολλάει; Αφήνεται υπονοούμενο δηλαδή ότι λεφτά από την απαγωγή Παναγόπουλου βρίσκονται στα χέρια αυτών που θέλουν να χρηματίσουν τον Χαικάλη;;;;  :headbang: :headbang:
 

Βασιλοφρων13

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
34.779
Like
6.273
Πόντοι
1.406
Τραγικη ειρωνεια. Ο Χαικαλης που εκανε τον παπα εμελλε να κανει τον επικηδειο της ΝΔ
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

hqdefault.jpg
Καλα τυπε μη βιαζεσαι να στειλεις στεφανι.Εδω κελαηδησε το δεξι του χερι πριν λιγους μηνες,και μετα το μονο που σχολιαστηκε ηταν οτι ειχε συναντησεις με τον κακο Κασιδιαρη και αυτα που ελεγε εγιναν γαργαρα,λες και συζητουσανε για γκομενες...
 

gamiarits

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
3.035
Like
2
Πόντοι
16
"Άνθρωπος" που αρνήθηκε να πουλήσει την ψώφο του για 2-3 εκατομμύρια, είναι και επισήμως και με τη βούλα και με 29 υπογραφές γιατρών καθυστερημένος και άρα ακατάλληλος να έχει οποιοδήποτε αξίωμα.

Το οτι θα διωκοταν συντομα για κακουργηματικη δωροδοκια αν δεχοταν ουτε σαν σκεψη, ε;
Η νομιζετε οτι μια μελλοντικη κυβερνηση αριστερας θα αφησει αψαχτους απ το ΣΔΟΕ οσους τα γυρισαν για την εκλογη προεδρου;
 

THE TALISMAN

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
115
Κριτικές
8
Like
2
Πόντοι
1
Η απαγωγή Παναγόπουλου που κολλάει; Αφήνεται υπονοούμενο δηλαδή ότι λεφτά από την απαγωγή Παναγόπουλου βρίσκονται στα χέρια αυτών που θέλουν να χρηματίσουν τον Χαικάλη;;;;  :headbang: :headbang:
Αν τα πράγματα είναι όπως τα λέει ο Χαϊκάλης και όπως τα ακούμε στο ηχητικό, τότε πρέπει να αναγνωρίσουμε ότι ο τύπος είναι πραγματικά αξιόλογος και πολύ καλύτερος από πολλούς επαγγελματίες πολιτικούς.
 

Laser Dildo

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.095
Like
15
Πόντοι
16
Το οτι θα διωκοταν συντομα για κακουργηματικη δωροδοκια αν δεχοταν ουτε σαν σκεψη, ε;
Η νομιζετε οτι μια μελλοντικη κυβερνηση αριστερας θα αφησει αψαχτους απ το ΣΔΟΕ οσους τα γυρισαν για την εκλογη προεδρου;
1) Θα ανοίξει θυρίδες για να βρει μετρητά ή χρυσο το ΣΔΟΕ? Ή μιλάμε για τόσο μαλάκα που θα δεχόταν το δωράκι σε κατάθεση σε λογαριασμό, οπότε συμφωνείς στο ότι θα επρόκειτο για τεράστιο στόκο?
2) Πότε ακριβώς θα έρθει η μελλοντική κυβέρνηση αριστεράς που θα έχει και διάθεση κιόλας να ταράξει τα νερά και να κινητοποιήσει το ΣΔΟΕ? Έλεος στην Ελλάδα του 2014 είμαστε, όχι στον κόσμο του  Ντίσνευ
 

Επισκέπτης
Ο Σαμαράς κάνει μήνυση στον Χαικάλη

χαχαχα

μαλάκες έχω λιώσει με τον πιτσαδόρο

πρωτάκουστο λεμε
 

Γιώργος Ξύδης

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2011
Μηνύματα
12.340
Κριτικές
9
Like
4.696
Πόντοι
1.830

Επισκέπτης
Στην αντίδραση του πιτσαδόρου εστιάστε χαχα
 

Γιώργος Ξύδης

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2011
Μηνύματα
12.340
Κριτικές
9
Like
4.696
Πόντοι
1.830
Στην αντίδραση του πιτσαδόρου εστιάστε χαχα

Πολύ καλά έκανε. Όπως και στην περίπτωση του Κασιδιάρη, πρόκειται για προϊόν εγκληματικής ενέργειας και ως τέτοιο πρέπει να αντιμετωπίζεται. Σιγά μη φτάσουμε στο σημείο να λαμβάνει πρωθυπουργός cd με παράνομα μαγνητοφωνημένες συνομιλίες από (κάθε λογής) Χαικάλιδες.

Τελικά δεν μου πες, πιστεύεις Χαικάλη;
 

Επισκέπτης
Το μόνο που έκανε ήταν να δείξει τον πανικό του.

Θα πέσει με μεγάλο θόρυβο ο πίτσας
 

serapis

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.673
Κριτικές
29
Like
7
Πόντοι
2.007
Μεγάλη φασαρία για το τίποτα. Ενα κανάλι, μάλιστα, ξεκολιάστηκε να λεει χονδρομαλακίες.
 

Επισκέπτης
εμεις πιστευουμε μονο Σαμαρα και μνημονιακους τυπε ...Σαμαρα Δεξια και Κωτσο βασιλια.. :cheesy:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom