Νέα

Παύλος Χαικάλης Μου έδιναν 2-3 εκατ. για να ψηφίσω Πρόεδρο Δημοκρατίας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα paraskeuas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 51K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
:rockon: :rockon: :rockon:

Μόνο έτσι απαντάς σε τέτοια χυδαία πολιτικά σκουλήκια! Αν είναι δυνατόν να πετάνε λάσπη και όποιον πάρει ο χάρος! Η αλητεία ορισμένων δεν έχει προηγούμενο.

Ρε μην ανησυχείτε, αύριο μεθαύριο εσείς θα είστε κυβέρνηση. Μαζί με κάτι ψεκασμένους θα 'σώσετε' τη χώρα (καλού κακού πάρτε και καμιά κρυφή κάμερα μαζί σας).
H αλητεία Βουδούρη και Παραστατίδη ενισχύει τις υποψίες μου, ότι ολο αυτό είναι κατασκευασμενο από κοινού από Συριζα-Ανελ για να κατασυκοφαντησουν οποιον θελει να ψηφισει πρόεδρο.
Ο κοσμος να ανοιξει τα ματια του και να ξυπνησει.

Να δει τι αθλιους παει να ψηφισει.
 

Mexikanos_

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.929
Like
7
Πόντοι
16
Είναι προφανες οτι το ολο ψέμα στήθηκε απο το σιριζα, και οτι εχει υπάρξει συμφωνία με τους κατεστραμένους.
Τόσο τα πρόσωπα, όσο και η σπουδή του αμορφωτου αρχηγου το σιριζι να κανει αμέσως δηλώσεις στηρίζοντας το ψέμα χωρίς να έχει μια ψύχραιμη ματιά των γεγονότων, δείχνει οτι ήταν ενημερος για το όλο σκηνικό - και σίγουρα συμμετείχε και ο ίδιος προσωπικά στο να κλεισει η εμπορική συμφωνια αναμεσα σε τριλιζι και ανεκ.

Ο χακαλαλις ηταν η επιλογή λόγω χαμηλής νοημοσύνης αλλα και "επαγγέλματος"

Είναι προφανές, ναι. Απ' όλα τα σημερινά γεγονότα εσύ αυτό συμπαίρανες. ΒΛΗΜΑ!
 

Walter White

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2014
Μηνύματα
1.516
Like
0
Πόντοι
16
Είναι προφανές, ναι. Απ' όλα τα σημερινά γεγονότα εσύ αυτό συμπαίρανες. ΒΛΗΜΑ!

Σιγα ρε γυφτακι που εσυ θα κριτικάρεις εμένα, βλακόμουτρο

Με τη λέξη "γεγονότα" τι ακριβως εννοεις;

Πρόσεξε πως απαντάς, θα σε κανω να κλάψεις - σήμερα έχω ρέντα.
 

Γιώργος Ξύδης

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2011
Μηνύματα
12.340
Κριτικές
9
Like
4.696
Πόντοι
1.830
δεν πιστεύω να έχει ξευτιλιστεί ποτέ προθυπουργός ευρωπαικής χώρας τόσο πολύ σε τόσο μικρό χρονικό διάστημα..  :grin:
ρε τι γελοίους τύπους πάει και βάζει στη βουλή ο κόσμος  :P

και το ακόμα καλύτερο είναι ότι υπάρχει κόσμος που αμφισβητεί τα βίντεο και τον ήχο
για χοντρή παράνοια !!!!

σίγουρα έχουν υπάρξει πάρα πολύ χειρότερα.

και βέβαια το αμφισβητούμε μέχρι να μας αποδείξει κάποιος ότι είναι αυθεντικό και δεν έχει κανενός είδους επεξεργασία (μοντάζ).
 

Mexikanos_

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.929
Like
7
Πόντοι
16
Σιγα ρε γυφτακι που εσυ θα κριτικάρεις εμένα, βλακόμουτρο

Με τη λέξη "γεγονότα" τι ακριβως εννοεις;

Πρόσεξε πως απαντάς, θα σε κανω να κλάψεις - σήμερα έχω ρέντα.

Κλάσε μου τ' αρχίδια πρεζέμπορα...
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Το όλο ψέμα ειναι τόσο πρόχειρα κατασκευασμένο, που θα γυρίσει ενάντια σε αυτους που το έστησαν - τσιπρι προσωπικά, και καημένο επισης προσωπικά.
Είναι δεδομένο ότι ολη αυτή η ιστορια θα ενισχυσει τη ΝΔ γιατι όχι μονο ηταν άγαρμπα σκηνοθετημενη, αλλά συνοδευτηκε και από την εντελως αψυχολογητη παρεμβαση Βουδούρη-Παραστατίδη.
Η Ρεπούση, οσο κι αν δεν την χωνευω, μια χαρα το εθεσε. "Μονο τους βουλευτες των ΑΝΕΛ προσπαθουν να χρηματισουν?"
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Είναι προφανές, ναι. Απ' όλα τα σημερινά γεγονότα εσύ αυτό συμπαίρανες. ΒΛΗΜΑ!
Όχι από τον Συριζα μονο. Από κοινου από Συριζα-Ανελ. Και οποιος δεν το διακρινει είναι στόκος. Σε καλυψα?
 

Γιώργος Ξύδης

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2011
Μηνύματα
12.340
Κριτικές
9
Like
4.696
Πόντοι
1.830
H αλητεία Βουδούρη και Παραστατίδη ενισχύει τις υποψίες μου, ότι ολο αυτό είναι κατασκευασμενο από κοινού από Συριζα-Ανελ για να κατασυκοφαντησουν οποιον θελει να ψηφισει πρόεδρο.
Ο κοσμος να ανοιξει τα ματια του και να ξυπνησει.

Να δει τι αθλιους παει να ψηφισει.

Ρε τύπε ναι! Είναι δυνατόν να μην ήταν προμελετημένη μια τέτοια επίθεση σε ανεξάρτητους βουλευτές; Και εννοείται πρέπει να τους μηνύσουν ΟΛΟΙ. Δεν γίνεται να εκτοξεύονται τέτοιες κατηγορίες και μένουν αναπάντητες.

 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
346
Πόντοι
86
ολο αυτό είναι κατασκευασμενο από κοινού από Συριζα-Ανελ

άρα για να κάνουμε και ένα high politics geopolitical assessment της κατάστασης.

γιατί ένα δεξιό και ένα αριστερό κόμμα ομονοούν στην αντίθεση προς το μνημόνιο και την εξυγίανση?

άρα παίζει αμερικάνικος παράγοντας υπονόμευσης του ευρώ?

αλλιώς γιατί να είναι έτσι αυτοκτονικοί?
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.738
Πόντοι
1.306
H αλητεία Βουδούρη και Παραστατίδη ενισχύει τις υποψίες μου, ότι ολο αυτό είναι κατασκευασμενο από κοινού από Συριζα-Ανελ για να κατασυκοφαντησουν οποιον θελει να ψηφισει πρόεδρο.
Ο κοσμος να ανοιξει τα ματια του και να ξυπνησει.

Να δει τι αθλιους παει να ψηφισει.

ποιες ειναι αυτες οι υποψιες;
 

Walter White

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2014
Μηνύματα
1.516
Like
0
Πόντοι
16
H αλητεία Βουδούρη και Παραστατίδη ενισχύει τις υποψίες μου, ότι ολο αυτό είναι κατασκευασμενο από κοινού από Συριζα-Ανελ για να κατασυκοφαντησουν οποιον θελει να ψηφισει πρόεδρο.
Ο κοσμος να ανοιξει τα ματια του και να ξυπνησει.

Να δει τι αθλιους παει να ψηφισει.

Προφανως υπάρχει απο κοινού προετοιμασία. Το "σενάριο" στη λεπτομέρειά του δε στέκει, ενώ η σπουδή του τσιπρι να "δικαιώσει" την "καταγγελία" δειχνει οτι ήξερε απο πριν το ολο σκηνικό - επειδή το είχε

Πολύ σωστά έπραξε ο Σαμαράς και έκανε μήνυση στο συκοφάντη.

Ειναι τελειωμένοι και ο χακαλλιλι, και ο κραμενος ενω τα σκάγια θα πάρουνε και το τρικριζα
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
346
Πόντοι
86

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Ρε τύπε ναι! Είναι δυνατόν να μην ήταν προμελετημένη μια τέτοια επίθεση σε ανεξάρτητους βουλευτές; Και εννοείται πρέπει να τους μηνύσουν ΟΛΟΙ. Δεν γίνεται να εκτοξεύονται τέτοιες κατηγορίες και μένουν αναπάντητες.
Οποιος εχει εστω και την ελαχιστη νοημοσυνη, εχει ηδη αντιληφθεί τι εχει παιχτεί.

Φυσικα δεν περιμενω από διαφορους συριζαιους εδώ μεσα (που ψηφιζουν συριζα αλλά δεν είναι συριζα) να το αντιληφθούν, καθώς η αριστερή εγκεφαλικη αγκυλωση δεν τους το επιτρεπει.

Καταγγελλει ο...Καμμένος ότι ενας συνεργάτης του (!!) πηγε να δωροδοκήσει έναν βουλευτή του, ανακατεύεται ο....Λάκης Λαζοπουλος (ο τηλεοπτικος εκπρόσωπος του Συριζα) και σπεύδουν "ανεξάρτητοι" βουλευτες που είναι με το ένα ποδι στο Συριζα να...καταγγειλουν ανερυθρίαστα οποιον ψηφιζει για προεδρο.

Και εχεις κατι συριζαιους εδώ μεσα να λενε τα δικα τους. Προβατάκια. Ξυπνατε.
 

Mexikanos_

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.929
Like
7
Πόντοι
16
Όχι από τον Συριζα μονο. Από κοινου από Συριζα-Ανελ. Και οποιος δεν το διακρινει είναι στόκος. Σε καλυψα?

Εσένα μπλε γλίτσα δε σου κάνω τη χάρη να σου απαντήσω, δεν έχει νόημα.

Είσαι τόσο δεξιός που και ο ίδιος ο Σαμαράς να ήταν στο βίντεο, πάλι στημένο είναι θα έλεγες.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Εσένα μπλε γλίτσα δε σου κάνω τη χάρη να σου απαντήσω, δεν έχει νόημα.

Είσαι τόσο δεξιός που και ο ίδιος ο Σαμαράς να ήταν στο βίντεο, πάλι στημένο είναι θα έλεγες.
Ηδη απαντησα ότι δεν εχω ελπιδα να αντιληφθουν αριστεροι αγκυλωμένοι εγκέφαλοι. Προφανως απευθύνομαι σε οσους εχουν ελπιδα να καταλαβουν.
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
346
Πόντοι
86
ανακατεύεται ο....Λάκης Λαζοπουλος

χρησιμοποίησαν την τεχνολογία του στούντιο του για να καθαρίσουν το βίντεο από άχρηστο ήχο.

τον εμπιστεύονταν ο Χαϊκάλης είπε. λόγω επαγγελματικής σχέσης.
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.913
Κριτικές
16
Like
14.814
Πόντοι
6.515
Προφανως υπάρχει απο κοινού προετοιμασία. Το "σενάριο" στη λεπτομέρειά του δε στέκει, ενώ η σπουδή του τσιπρι να "δικαιώσει" την "καταγγελία" δειχνει οτι ήξερε απο πριν το ολο σκηνικό - επειδή το είχε στήσει

μπορει τυπε, όμως η δηλωση του ότι ουτε η πλειοψηφια του κοσμου (όπως δειχνουν τα γκαλοπ και οι προσφατες ευρωεκλογες), ουτε η πλειοψηφια της βουλης επιθυμουν διατηρηση της κυβερνησης, είναι λογικη  :S
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
χρησιμοποίησαν την τεχνολογία του στούντιο του για να καθαρίσουν το βίντεο από άχρηστο ήχο.

τον εμπιστεύονταν ο Χαϊκάλης είπε. λόγω επαγγελματικής σχέσης.
Τι λες ρε παιδι μου. Η μετρο γκόλντουιν μαγερ επρεπε να καθαρισει τον ηχο.
 

Walter White

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2014
Μηνύματα
1.516
Like
0
Πόντοι
16
Ηδη απαντησα ότι δεν εχω ελπιδα να αντιληφθουν αριστεροι αγκυλωμένοι εγκέφαλοι. Προφανως απευθύνομαι σε οσους εχουν ελπιδα να καταλαβουν.

Να εισαι επιλεκτικός σε ποιους απαντας. Δινεις αξία σε φανατικά αμορφωτα γυφτάκια
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
μπορει τυπε, όμως η δηλωση του ότι ουτε η πλειοψηφια του κοσμου (όπως δειχνουν τα γκαλοπ και οι προσφατες ευρωεκλογες), ουτε η πλειοψηφια της βουλης επιθυμουν διατηρηση της κυβερνησης, είναι λογικη  :S
Ποια γκαλοπ εδειξαν ότι ο κοσμος θελει προωρες εκλογες?
Τι εδειξαν οι ευρωεκλογες περαν από το ότι η κυβερνηση ηταν 5 μοναδες μπροστα από την αξιωματικη αντιπολιτευση?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom