Νέα

Παύλος Χαικάλης Μου έδιναν 2-3 εκατ. για να ψηφίσω Πρόεδρο Δημοκρατίας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα paraskeuas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 51K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Γιάννης1

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2014
Μηνύματα
426
Like
2
Πόντοι
1
Προφανώς οι εβραίοι και οι γερμανοί που θέλουν να παραμείνει η κυβέρνηση των δοσιλόγων και να συνεχιστεί το ξεπούλημα της Ελλάδας μας, η οποία βρίσκεται στο καλύτερο οικόπεδο του κόσμου , γεμάτο φυσικό αέριο και πετρέλαιο

Για οτιδήποτε συμβαίνει στην Ελλάδα είναι λάθος να πιστεύουμε ότι βρίσκονται από πίσω οι εβραίοι, οι γερμανοί, οι αμερικάνοι κ.α.
Πόσο γεμάτο φυσικό αέριο και πετρέλαιο έχουμε ?? Φαίνεται για να το λες το έχεις μετρήσει.
Σε μερικά χρόνια θα ξέρουμε ακριβώς πόσο πετρέλαιο και αέριο έχουμε. Και εξαρτάται σε τι βάθος και τι ποσότητα θα βρίσκεται. Για παράδειγμα αν είναι στα 500 μέτρα βάθος και σε ικανή ποσότητα αξίζει να βάλεις έξεδρα άντλησης, αν είναι στα 2000 μέτρα σε μικρή ποσότητα δεν αξίζει. Επίσης είναι να αναρωτιέται κανείς ότι αφού έχουμε τόσο πετρέλαιο γιατί οι χώρες που λες δεν υποχρέωσαν από 10ετίες να το αντλήσουμε από κοινού. (μόνοι μας δεν μπορούμε) ώστε να μας φάνε το περισσότερο. (αυτό θα γίνει όπως και να έχει)
 

Γιώργος Ξύδης

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2011
Μηνύματα
12.340
Κριτικές
9
Like
4.696
Πόντοι
1.830
Ο Καμμενοςβτωρα δειχνει τη δυναμη του. Ειναι σαρξ εκ σαρκος της δεξιας και ξερει τις μεθοδους της. Ο ιδιος παντως απο παλια δεν εχει κατηγορηθει για ανεντιμοτητα. Για γραφικος που μπαινοβγαινε σε γραφεια εισαγγελεων, ναι αλλα για κλεψιες οχι. Πηγατε να τον διαλυσετε και τωρα θα σας χορεψει στο ταψι. Και θα κανει την υπερβαση συγκυβερνωντας με την αριστερα, αν και ακραιφνης δεξιος.

anel2.jpg


Και ενα δυο βιντεακια ακομα απ τον Κασιδιαρη και τελειωσε ο Σαμαρας.
Τα θεμελια της χουντας τριζουν...

τύπος με αβαταρ τον λένιν, πιστεύει Καμένο και περιμένει βιντεάκια της ΧΑ.

ζούμε στη πιο ψυχεδελική χώρα του κόσμου.
 

Γιώργος Ξύδης

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2011
Μηνύματα
12.340
Κριτικές
9
Like
4.696
Πόντοι
1.830
Για οτιδήποτε συμβαίνει στην Ελλάδα είναι λάθος να πιστεύουμε ότι βρίσκονται από πίσω οι εβραίοι, οι γερμανοί, οι αμερικάνοι κ.α.
Πόσο γεμάτο φυσικό αέριο και πετρέλαιο έχουμε ?? Φαίνεται για να το λες το έχεις μετρήσει.
Σε μερικά χρόνια θα ξέρουμε ακριβώς πόσο πετρέλαιο και αέριο έχουμε. Και εξαρτάται σε τι βάθος και τι ποσότητα θα βρίσκεται. Για παράδειγμα αν είναι στα 500 μέτρα βάθος και σε ικανή ποσότητα αξίζει να βάλεις έξεδρα άντλησης, αν είναι στα 2000 μέτρα σε μικρή ποσότητα δεν αξίζει. Επίσης είναι να αναρωτιέται κανείς ότι αφού έχουμε τόσο πετρέλαιο γιατί οι χώρες που λες δεν υποχρέωσαν από 10ετίες να το αντλήσουμε από κοινού. (μόνοι μας δεν μπορούμε) ώστε να μας φάνε το περισσότερο. (αυτό θα γίνει όπως και να έχει)

για οτιδήποτε συμβαίνει στην Ελλάδα στο γαλαξία φταίνε μόνο και πάντα οι εβραίοι.  :grin:
 

gamiarits

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
3.035
Like
2
Πόντοι
16
τύπος με αβαταρ τον λένιν, πιστεύει Καμένο και περιμένει βιντεάκια της ΧΑ.

ζούμε στη πιο ψυχεδελική χώρα του κόσμου.

Ο ιδιος ο Λενιν ειχε πει οτι θα συμμαχησει και με τον διαβολο. Το παν ειναι να πεσει ο Σαμαρας.
 

Aribas

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2013
Μηνύματα
1.165
Like
0
Πόντοι
16
Υπάρχει άνθρωπος που πιστεύει ότι υπάρχει σωτηρία για τούτο τον τόπο :think: :priest:
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.436
Κριτικές
3
Like
3.396
Πόντοι
786
Ο ιδιος ο Λενιν ειχε πει οτι θα συμμαχησει και με τον διαβολο. Το παν ειναι να πεσει ο Σαμαρας.

Ό Μπουλγκάκοφ στό Μαίτρ καί ή Μαργαρίτα είχε υποννοήσει ότι ό Βλαντίμιρ Ιλίτς Ουλιάνοφ ήταν ό ίδιος ό διάβολος, αλλά πέρασαν χρόνια καί καιροί. :grin:

URL]]
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.117
Like
5.778
Πόντοι
1.206
Ό Μπουλγκάκοφ στό Μαίτρ καί ή Μαργαρίτα είχε υποννοήσει ότι ό Βλαντίμιρ Ιλίτς Ουλιάνοφ ήταν ό ίδιος ό διάβολος, αλλά πέρασαν χρόνια καί καιροί. :grin:

Αυτός ρε ήταν σεσημασμένος αντεπαναστάτης και πράκτορας του διεθνούς κεγαλαίου! :)

Το άλλο διάσημό του έργο ήταν η "Λευκή Φρουρά" ως γνωστόν όπου εξυμνούσε τους νοσταλγούς του παλιού καθεστώτος! :cheesy:
 

Γιάννης1

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2014
Μηνύματα
426
Like
2
Πόντοι
1
Παιδιά ο Καμένος έχει ψυχολογικό πρόβλημα. Έχει ,,σαλτάρει,, ο άνθρωπος. Μόνο από το ότι πιστεύει πως μας ψεκάζουν φαίνεται ότι δεν πάει καλά. Δεν δικαιολογείται για πολιτικό οποιασδήποτε χώρας να πιστεύει ότι μας ψεκάζουν αεροπλάνα. Γενικά η συμπεριφορά του, τα λόγια του, οι φωνές του, κ.α δείχνουν σαλταρισμένο άτομο. Πιστεύω πως οι βουλευτές που έφυγαν από το κόμμα του το έκαναν λόγω της τρελής συμπεριφοράς του.
 

Βασιλοφρων13

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
34.780
Like
6.273
Πόντοι
1.406
Γατακια..μονο ο Χιος ξερει τι λενε τα ντιβιντι  :grin:

(ΜΙΛΑΕΙ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΜΕ ΤΟΝ ΧΑΙΚΑΛΗ)
-Βγαίνεις, ψηφίζεις στα ίσια, φροντίζω το δάνειο σου, πόσο θέλεις να το πληρώνεις 10-20 χρόνια, μια ζωή; Εγώ είμαι εδώ.

Τα τσεκάρω τα λεφτά, για να μην είναι χτυπημένα, από τίποτα εγκληματικές ενέργειες..Δεν είσαι μόνον εσύ, είσαστε πολλοί…Δεν έχω θέμα με τα λεφτά να είναι πλαστά αλλά φοβάμαι μήπως είναι από καμία απαγωγή Παναγόπουλου κλαι πλέξουμε, καταλαβαίνεις…Υπάρχουν σπασμένα νούμερα…

Δεν θα τα χαλάσεις για λίγο καιρό…όταν περάσει η φασαρία λίγα-λίγα θα τα κάνουμε χρυσό…Και θα τα πάς στην Αγγλία, θα τα βάλεις στον λογαριασμό και θα κάνεις πλάκες χρυσού μετά…

ΧΑΙΚΑΛΗΣ: Τα 7 κατοστάρικα είναι λίγα…

-ΠΡΟΣΩΠΟ: Ή θα βελτιώσεις τη ζωή σου τώρα ή θα φας την περιπέτεια…Παύλο, στα ακουμπάω , τα μετράμε, θα βγείς να κάνεις μια ωραία δήλωση και θα πας να ψηφίσεις…

Αύριο το πρωί θα στα δώσω…Θα την κάνουμε τη δουλειά μεταξύ δεύτερης και τρίτης ψηφοφορίας…Εγώ θα κλείσω ραντεβού με τον Σαμαρά και για το καινούργιο κόμμα…

ΧΑΙΚΑΛΗΣ; Εμένα δεν με έχει πάρει κανένας Σαμαράς, τώρα μου τα λές αυτά;

-Ο Σαμαράς μου είπε ότι θα τον καλέσουμε, για σένα….

ΣΕ ΛΙΓΟ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ

www.makeleio.gr/?p=235139]http://www.makeleio.gr/?p=235139[/url]
 

Eisenfaust

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Απρ 2011
Μηνύματα
1.217
Κριτικές
58
Like
2.597
Πόντοι
7.276
Για οτιδήποτε συμβαίνει στην Ελλάδα είναι λάθος να πιστεύουμε ότι βρίσκονται από πίσω οι εβραίοι, οι γερμανοί, οι αμερικάνοι κ.α.
Πόσο γεμάτο φυσικό αέριο και πετρέλαιο έχουμε ?? Φαίνεται για να το λες το έχεις μετρήσει.
Σε μερικά χρόνια θα ξέρουμε ακριβώς πόσο πετρέλαιο και αέριο έχουμε. Και εξαρτάται σε τι βάθος και τι ποσότητα θα βρίσκεται. Για παράδειγμα αν είναι στα 500 μέτρα βάθος και σε ικανή ποσότητα αξίζει να βάλεις έξεδρα άντλησης, αν είναι στα 2000 μέτρα σε μικρή ποσότητα δεν αξίζει. Επίσης είναι να αναρωτιέται κανείς ότι αφού έχουμε τόσο πετρέλαιο γιατί οι χώρες που λες δεν υποχρέωσαν από 10ετίες να το αντλήσουμε από κοινού. (μόνοι μας δεν μπορούμε) ώστε να μας φάνε το περισσότερο. (αυτό θα γίνει όπως και να έχει)
Έχεις ακουστά τη λέξη "ειρωνεία" ?
 

Επισκέπτης
αρχιδια του διναν του φαντασιοπληκτου
C++ κι από εμένα. Ρε δεν πάει στο διάολο, που θα μας το παίξει και πατριώτης, σιγά μην τον πιστέψω δηλαδή....
Όπως και το ποσό είναι υπερβολικό. Στραγάλια είναι και τα μοιράζουν έτσι?
Αφού υπάρχουν κι άλλοι 15 (δε θυμάμαι 165 πήρε??) που πρέπει να λαδωνόντουσαν. Ή μήπως αυτοί είχαν μικρότερη ταρίφα. Ουστ στο διάολο κι οι 300  :badair:
 

Βασιλοφρων13

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
34.780
Like
6.273
Πόντοι
1.406
Η γραπτή δήλωση του Γιώργου Αποστολόπουλου:

Με έκπληξη και οργή παρακολουθώ στα ΜΜΕ να με εμπλέκουν σε πολιτικές βεντέτες, υποκινούμενες από δόλια κομματικά συμφέροντα. Πρόκειται για θεατρικό αστυνομικό σενάριο με πρωταγωνιστή έναν έμπειρο κωμικό ηθοποιό και σκηνοθέτη, ένα μανιώδη showman πολιτικό αρχηγό.

Στους δολοπλόκους υπενθυμίζω απλά τη ρήση ουδείς ασφαλέστερος εχθρός εκ του ευεργεντηθέντος.

Είμαι στην άμεση διάθεση της Δικαιοσύνης για την αποκατάσταση της αλήθεια και της πραγματικότητας. Ολα στο φως χωρίς μοντάζ συρραφές και μηχανορραφίες.


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.436
Κριτικές
3
Like
3.396
Πόντοι
786
ΧΑΙΚΑΛΗΣ; Εμένα δεν με έχει πάρει κανένας Σαμαράς, τώρα μου τα λές αυτά;

-Ο Σαμαράς μου είπε ότι θα τον καλέσουμε, για σένα….

:grin:
palantir.jpg

http://[URL unfurl="true"]www.tsantirinews.gr/wp-content/uploads/2012/03/GEO_4427.jpg[/img[/URL]]
[img]http://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum/index.php?action=dlattach;topic=83462.0;attach=590773;image[/img[/URL]]
 

Επισκέπτης
Aκούστε το ηχητικό που διέρρευσε.Όλα χύμα τα λέει ο Αποστολόπουλος.

Του λέει θα χεις ραντεβού με Σαμαρά 2-3 φορές.
 

Βασιλοφρων13

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
34.780
Like
6.273
Πόντοι
1.406
Aκούστε το ηχητικό που διέρρευσε.Όλα χύμα τα λέει ο Αποστολόπουλος.

Του λέει θα χεις ραντεβού με Σαμαρά 2-3 φορές.
Το οποιο ραντεβου για να μη λενε ονοματα στο τηλ,το κανουν συνθηματικο,ραντεβου με γκομενα λεει ο Μπαλαφουτης,οχι ραντεβου με την Αλεξανδρα το κανει ο αλλος  :2funny: :2funny:
 

chessboxer

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2011
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
Μόλις διέρρευσε η συνομιλία Χαικάλη-Αποστολόπουλου

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom