Νέα

Πάτρα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lado
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 702K
  • Ετικέτες
    πάτρα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Πάτρας στον κατάλογο

Panospatrinos

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
14
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
0
Καλησπέρα καινούργιος μέλος στην Μελίνα πήγα πριν 2 μέρες πολύ καλή και πολύ όμορφη στο πρόσωπο υστερεί ελαφρώς στην πιπα
 

Panospatrinos

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
14
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
0
Ρε παιδιά για βοηθήστε θέμα πως ανοίγω; να πω περισσότερα για την Μελίνα ευθιαδετη. Ομιλητικη με χιούμορ. Σου κάνει ένα πολύ ωραίο χαιδεμα αλλά όχι για πολύ ίσα ίσα δεν δίνει πολύ χρόνο στην πιπα άσχημο αυτό στο γαμηση αρκετά καλή οκ ψεύτικα βογγητα αλλά σίγουρα είναι μια καλούτσικη επιλογή για την ώρα η ναντια έκανε ανακαινηση αρκετά καλό το μαγαζί εγώ την γνωρίζω προσωπικά χρόνια όχι μόνο μέσα από την δουλειά. Δεν υπάρχει προσωπικό δυστυχώς και η ώρες λειτουργίας δεν είναι στάνταρ
 

Panospatrinos

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
14
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
0
Πως γίνετε η κριτηκι που ακριβώς πάω και τι κάνω ευχαριστω
 

Panospatrinos

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
14
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
0
Έγραψα κριτική οκ πως μπορώ να ανοίξω θέμα;
 

Panospatrinos

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
14
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
0
Παιδιά γνωρίζουμε τίποτα για κάνα φθηνό σε σπίτι εγώ έχω μια στα 20ε αλλά δεν συγκρίνετε με αυτές στα στούντιο οσο αναφορά την εμφάνιση στα 20 είναι με μασάζ μαζί
 

sotosdep2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2008
Μηνύματα
515
Like
1.910
Πόντοι
206
Για δώσε καμιά πληροφία έστω σε pm
 

Panospatrinos

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
14
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
0
Ρε παιδιά βοηθήστε με λίγο πως στέλνω μην pm πάω εκεί που μου λέει νεα pm το πατάω και μου βγάζει ένα πίνακα νέο μήνυμα εισερχόμενα απεσταλμένα πατάω νέο μην και μου γράφει σφαλμα
 

Panospatrinos

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
14
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
0
Σφάλμα και από κάτω δεν μπορείτε να στείλετε μην...... Δεν ξέρω γιατι
 

Panospatrinos

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
14
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
0
Βουλγάρα κάπου στα 50 52 νταρντανα πολύ ψάχνω να βρω το τηλ της γιατί κάπου το έχασα έχει ένα δυάρι γκαρσονιερα θα σε γελάσω μετά τα ψηλαλωνια δουλεύει με πολύ γνωστούς λόγο φοβου
 

propper79

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2016
Μηνύματα
346
Like
378
Πόντοι
21
καλησπερα!πηγε κανεις επανω????ποιες κοπελες δουλευουν??ηρθε καμια καινουργια?
 

Panospatrinos

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
14
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
0
Παιδιά έφτιαξε το θέμα με τα pm όλα οκ
 

Panospatrinos

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
14
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές αν κάποιος έχει πάει στης Μόνικα Όθωνος Αμαλίας ας μας πει τι παιζει
 

Κωλόγατο

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2019
Μηνύματα
228
Like
103
Πόντοι
1
Οχι οτι ειχε κοσμοσυρροη, αλλα εχθες το βραδακι που περασα ειδα και μερικα αυτοκινητα στα παρκινγκ. Αλλες φορες ειχε νεκρα. Ισως βολευε το οτι ηταν Σαββατοβραδο. Ευτυχως πετυχα νεαροκοσμο κι οχι τιποτα γεροντια με τα αγροτικα η ακομα χειροτερα, πακις. Στο 120 το ενα ηταν κλειστο, στο αλλο μια ψιλογαμευσιμη ξανθια (λιγο κρυοκωλη μου φανηκε), στα αλλα δεν ρωτησα. Στο 118 ειχε Ευριδικη στο Β' σπιτακι και Αμαλια στο Γ'.
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Οχι οτι ειχε κοσμοσυρροη, αλλα εχθες το βραδακι που περασα ειδα και μερικα αυτοκινητα στα παρκινγκ. Αλλες φορες ειχε νεκρα. Ισως βολευε το οτι ηταν Σαββατοβραδο. Ευτυχως πετυχα νεαροκοσμο κι οχι τιποτα γεροντια με τα αγροτικα η ακομα χειροτερα, πακις. Στο 120 το ενα ηταν κλειστο, στο αλλο μια ψιλογαμευσιμη ξανθια (λιγο κρυοκωλη μου φανηκε), στα αλλα δεν ρωτησα. Στο 118 ειχε Ευριδικη στο Β' σπιτακι και Αμαλια στο Γ'.
στο 120 η ξανθια ηταν καινουργια?
θυμασε το ονομα της?
 

Panospatrinos

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
14
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
0
Συναγωνιστές Μελίνα εγγύηση στο στούντιο κ
 

Panospatrinos

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
14
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
0
Να καταθέσω στους συναγωνιστές ότι βίζιτες στην Πάτρα υπάρχουν πολλές έλλειψη στα στούντιο δυστυχώς μεγάλες
 

mixanikos85

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2019
Μηνύματα
241
Like
314
Πόντοι
21
αν υπαρχει κατι καλο σε βυζιτα ενημερωσε μας φιλε μου να ψωνισουμε τπτ.. ευχαριστω εκ το προταιρων
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom