Νέα

Πάτρα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lado
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 702K
  • Ετικέτες
    πάτρα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Πάτρας στον κατάλογο

texeira

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2011
Μηνύματα
71
Like
0
Πόντοι
0
για οποιον ενδιαφερεται για γυναικες ανεξαρτητες ας επικοινωνησει fuelmaster1988@gmail.com
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
στην αθηνα καποια τσαρδια στο κεντρο δουλευουν στη ζουλα
η πατρα μου ειπαν νεκρα σκετη.
η λυση μεχρι να ανοιξουν είναι να ερθουν τιποτα κολ γκιρλ εξ αθηνων.
 

ducker13

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2011
Μηνύματα
352
Κριτικές
8
Like
371
Πόντοι
21
15 Ιουνίου ανοίγουν είπαν...
Τουλάχιστον με αφορμή την επανέναρξη της δραστηριότητας, ας κοιτάξουν να ανανεωθούν όσον αφορά και τα κορίτσια...
 

Sak8121

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2018
Μηνύματα
23
Κριτικές
1
Like
174
Πόντοι
0
Παιδιά ξέρουμε με τη κανόνες θα ανοίξουν?
 

giant123

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2009
Μηνύματα
171
Κριτικές
5
Like
172
Πόντοι
1
Ανοίξανε στην Πάτρα; Έχουμε κανένα νέο;
 

ducker13

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2011
Μηνύματα
352
Κριτικές
8
Like
371
Πόντοι
21
Και αν άνοιξαν;
Με μάσκα είπαν μιας χρήσης θα γίνεται το "έργο"
 

Arkaios

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2020
Μηνύματα
23
Like
60
Πόντοι
0
Έλα όλα καλά μάγκες. Καλημέρα μπαίνω χρόνια αλλά σήμερα γράφτηκα ίσα για ενημέρωση. Λοιπόν άνοιξαν τα μαγαζιά.. Και τα κάτω και τα πάνω της Πάτρας. Πήγα γλαυκού.. Οι γνωστές.. Μπήκα στη Σάρα.. Μου έφεραν μάσκα και γάντια να φορέσω.. Κανονικά πρέπει να έχει ο πελάτης. Ζητάνε μικρό όνομα και τηλ.. Δίνεις ότιναναι.. Βάζουν σεντόνι μιας χρήσης. Στα του αγώνα η γνωστή Σαρα.. Αυτά στο 120..
 

Κωλόγατο

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2019
Μηνύματα
228
Like
103
Πόντοι
1
Μασκα και γαντια; Δηλαδη ουτε να νιωσουμε το χουφτωμα μπορουμε, ουτε να γλειψουμε ποδια και βυζια; Σαν τους νιντζα θα μοιαζουμε; Ε δεν αξιζει ουτε ευρω. Κακο και για εμας τους πελατες αλλα και για τις επιχειρησεις. Υπομονη μεχρι να "ξεχαστουν" αυτα τα μετρα. Θα ξεθυμανουν.
 

Arkaios

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2020
Μηνύματα
23
Like
60
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδες. Για κάποιο λόγο δε μπορώ ν απαντήσω σε pm.. Κάτι error. Ναι με την κοπέλα φόρεσα μάσκα και γάντια. Το ζήτησε η ίδια ήταν και 1η μέρα. Μου είπε ότι μπορεί να μπουκάρει υγειονομικό κτλ.. Υπερβολές.. Ενώ με ξέρει κ είμαι καθαρός πάντα. Κατά τ άλλα κάνει ακα.. Μλκς σορρυ κι ολας. Της το πα.. Θέλει αλλαγή το σετ πια. Δε τα βλέπω να κρατάνε για πολύ ακόμα έτσι όπως πάμε.
 

PatrasmanX

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2020
Μηνύματα
122
Κριτικές
3
Like
235
Πόντοι
1
Καλημερα συναγωνιστες, περασα χθες απο γλαυκο και ειχε μια πολυ ωραια κοπελα με ονομα Φουρειρα αλλα δε μπηκα γιατι με πηραν τηλ πανω στο σαλοναρισμα και εφυγα.
Εχει παει κανεις να δωσει τα φωτα του για τα εντος; Παντως σαν εμφανιση ηταν απιστευτη
 

newman221

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2016
Μηνύματα
18
Like
12
Πόντοι
0
Καλημερα συναγωνιστες, περασα χθες απο γλαυκο και ειχε μια πολυ ωραια κοπελα με ονομα Φουρειρα αλλα δε μπηκα γιατι με πηραν τηλ πανω στο σαλοναρισμα και εφυγα.
Εχει παει κανεις να δωσει τα φωτα του για τα εντος; Παντως σαν εμφανιση ηταν απιστευτη

Καλημερα man σε ποιο σπιτι στην γλαυκου......??
Λεω να επισκεφτω .......
 

PatrasmanX

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2020
Μηνύματα
122
Κριτικές
3
Like
235
Πόντοι
1
Επειδη δε τα ξερω τα νουμερα τους, ειναι το πρωτο οπως ανεβαινεις το ποταμι διπλα απο το βενζιναδικο που εχει 2 σπιτια. Ηταν στο 2ο σπιτι στο βαθος
 

Fuckeros

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2017
Μηνύματα
563
Κριτικές
5
Like
267
Πόντοι
26
Οταν πηγα εγω τη Δευτέρα ηταν η ντανα η ευριδικη η αμαλια και η αλισα.
Πήρα την ντανα αλλά έχει χαλασει τελευταία.
Έχει παχύνει και φαίνεται στη κοιλιά το πάχος. Μέτρια πράγματα,και η ευριδικη που ειδα στη τσάρκα τιποτα το ιδιαίτερο.
Ο στόλος θέλει ανανέωση γιατί εχουν κορεστεί. 
 

Fuckeros

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2017
Μηνύματα
563
Κριτικές
5
Like
267
Πόντοι
26
Δωστε συναγωνιστές πληροφορίες για την φουρειρα?ύψος εθνικότητα ηλικία στήθος χρώματα κλπ.
 

propper79

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2016
Μηνύματα
346
Like
378
Πόντοι
21
Δωστε συναγωνιστές πληροφορίες για την φουρειρα?ύψος εθνικότητα ηλικία στήθος χρώματα κλπ.


δυστυχως εκατσε για 2-3 μερες κ εφυγε.....μου το ειπαν απο πανω.....ας μας πει ο φιλος τι ελεγε η κοπελα εμφανησιακα..
 

propper79

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2016
Μηνύματα
346
Like
378
Πόντοι
21
Συναδελφοι ολοι εσεις που διαμενετε μονιμα Πατρα,καλο ειναι να παιρνετε ενα τηλεφωνο επανω στης Μονικας για να μαθαινουμε ποιες κοπελες δουλευουν.Επειδη ειναι προβλημα το να πηγαινεις συχνα πυκνα με το αμαξι εκει πανω και επειδη κατα καιρους η Μονικα φερνει καλα μουνια(βλεπε τωρα Φουρειρα)ας παιρνουμε τηλεφωνα ωστε να ειμαστε ενημεροι....Μας ενημερωνουν αριστα μεσω τηλεφωνου...εγω παιρνω συχνα-πυκνα να βλεπω τι γινετε.....Αν ακουσετε νεα αφιξη ας μπειτε εδω να γραψετε οτι ηρθε νεα κοπελα ωστε να πεταχτουμε επανω να τσεκαρουμε...Τα τηλεφωνα ειναι στην σελιδα στο facebook.
 

Panos Bolis

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2020
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Μάγκες θα μου πείτε ακριβώς οδό για να επισκεφθώ Συντομα?
Και πια κοπέλα κατά προτιμηση σας.
 

Panos Bolis

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2020
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Υπάρχει κάποιο σπίτι ή μπουρδελο κοντά στο νέο λιμάνι? Γιατί είμαι ναυτικός.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom