Νέα

Πάτρα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lado
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 702K
  • Ετικέτες
    πάτρα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Πάτρας στον κατάλογο

Xoui

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
58
Like
83
Πόντοι
0
Εγώ 2 φορές που έχω πάει μετά καραντίνας δεν μου έδωσαν ούτε μου είπαν να φορέσω μάσκα και γαντια
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
εγω πριν μερες πηρα τη τζενη στο 120.
μια χαρα η κοπελα σταθερη αξια,αλλα ο τσατσος στο 10λεπτο αρχιζε και χτυπαγε τη πορτα,αυτο στα σπιτια αυτά δεν εχει ξανασυμβει,ναι θυμαμαι ταχα μου χτυπάγανε το κουδουνι όταν αργουσαν οι κοπελες και δεν εννοω 10λεπτο αλλα 20λεπτο και πανω.
 

Xoui

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
58
Like
83
Πόντοι
0
Από το χάλι που επικρατεί νομίζω η Μελίνα που είναι στο λιμάνι είναι η καλύτερη.
 

GIORGOSK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
6.558
Κριτικές
4
Like
2.323
Πόντοι
506
Ωραίο μουνι η Μελίνα και Ελληνίδα, έτσι μου είπε, πήγα μετά από χρόνια σε μπουρδελο και το μετάνιωσα, όχι ότι φταίει η κοπέλα, εγώ δεν είμαι για τέτοια
 

ducker13

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2011
Μηνύματα
352
Κριτικές
8
Like
371
Πόντοι
21
Tα μαγαζιά στη γλαυκου διαφημίζουν ότι ήρθε η isabella ποια όμως; μήπως αυτή που ήταν παλιά στο prosexeto; Αν πάει κάποιος, ας δώσει πληροφορίες...
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Tα μαγαζιά στη γλαυκου διαφημίζουν ότι ήρθε η isabella ποια όμως; μήπως αυτή που ήταν παλιά στο prosexeto; Αν πάει κάποιος, ας δώσει πληροφορίες...
είναι μια σχετικα κοντη με το ζορι 1.60 αδυνατη μελαχροινη με μακρυ μαλλι με το ζορι της βαζω 6/10.
δεν ξερω ποια ηταν στο προσεξετο μιας και μενω αθηνα και κατεβαινω πατρα κάθε 15 μερες.
στο 120 εκτος της ισαμπελας εχει φερει και μια μαρινα αν θυμαμαι καλα,ασχημη μελαχροινη παχια και μεγαλοκεφαλη.
στη μονικα αλυσιδα εχει ερθει επανω στην αγ,.στεφανου η μαργαρητα,εμφανησιακα πολύ μετρια μελαχροινη μεσαιου υψους αλλα η παρουσιαση στο σαλονι δεν με επεισε ότι κανει για πολλα.
και κατω στην οθωνος 106 εχει ερθει μια αννα αν τη λεω καλα εμφανησιακα χοντρη και κοντη και παλι πολλη ωμη στο σαλονι και τελικα δεν πηγα με καμια.
επισης στο 118 δουλευε η δημητρα  2 φορες εφαγα φολα
και στο 120 στο μονικας η γνωστη ευριδικη.
αυτή τη στιγμη στη πατρα αξιζει η αμαλια και η τζενη αντε και η ντανα
επισης η αλινα μια ουκρανη χοντρουλα αλλα ωραια ηταν πολύ δυνατη στο κρεβατι.
η λυση είναι να ερθουν στη πολη ρωσιδες και ουκρανεζες είναι εγγυηση.

 

Xaxanoulhs

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2020
Μηνύματα
88
Like
94
Πόντοι
0
Καλησπέρα. Ενημερώθηκα οτι η Μελίνα δυστυχώς έφυγε.. Δε τη πρόλαβα..
Αυτή η Τζένη τι είναι? Υπάρχει κάπου περιγραφή?
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Καλησπέρα. Ενημερώθηκα οτι η Μελίνα δυστυχώς έφυγε.. Δε τη πρόλαβα..
Αυτή η Τζένη τι είναι? Υπάρχει κάπου περιγραφή?
εφυγε η μελινα και ηρθε η τατιανα,σωμα καλο αλλα προσωπο μετριο,δεν με επεισε στο σαλονι και δεν περασα.
η τζενη είναι στο 120 στο ποταμι.
υψος 1.58 με 1.60 περιπου στηθος 2.5αρι κωλος κανονικος,ηλικια από 27 εως 33 μελαχροινη με μακρυ μαλλι.
 

Xaxanoulhs

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2020
Μηνύματα
88
Like
94
Πόντοι
0
εφυγε η μελινα και ηρθε η τατιανα,σωμα καλο αλλα προσωπο μετριο,δεν με επεισε στο σαλονι και δεν περασα.
η τζενη είναι στο 120 στο ποταμι.
υψος 1.58 με 1.60 περιπου στηθος 2.5αρι κωλος κανονικος,ηλικια από 27 εως 33 μελαχροινη με μακρυ μαλλι.
Σε ευχαριστώ φίλε μου! Από πρόσωπο και υπηρεσίες? αξίζει?
 

GiorgosM83

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2017
Μηνύματα
13
Κριτικές
2
Like
57
Πόντοι
0
Κάνω συχνα ταξίδια στην Πάτρα και θα με διέφερε κάτι αξιόλογο. έχεις να μου προτίνεις κανενα καλό? Σε ευχαριστώ εκ των προτέρων!
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Κάνω συχνα ταξίδια στην Πάτρα και θα με διέφερε κάτι αξιόλογο. έχεις να μου προτίνεις κανενα καλό? Σε ευχαριστώ εκ των προτέρων!
γλαυκου 120 τζενη
αγ.στεφανου μαργαριτα.
 

GiorgosM83

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2017
Μηνύματα
13
Κριτικές
2
Like
57
Πόντοι
0
Περσι τον Οκτώβρη που είχα ανέβη Πάτρα πέρασα στον Γλαύκο με τα αριθμημένα σπιτάκια ωραία φάση, δεν είχα ξανά τύχει μου άρεσει σαν ιδέα αυτό το χωριουδάκι δυστυχώς δεν έχει την ποιότητα που περιμένεις ίσως εγώ να μην έπεσε σε καλή βάρδια τότε. Για καμιά φοιτητριουλα η βίζιτα να επισκέπτετε ξενοδοχείο ξέρουμε?
 

mixanikos85

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2019
Μηνύματα
241
Like
314
Πόντοι
21
παντως για οποιον ενδιαφερομενο
ξαναγυρισρε στο studio k η μελινα η οποια εχει φοβερο στηθος και ωραια πισω κινηση και γενικος ειναι ευδιαθετη και απο υπηρεσιες πολυ παραπανω για τα δεδομενα τις πολης.. απλα υπαρχει και η μαργαριτα την οποια δεν εχω δει ακομα στη λουξ .. οποιος ξερει ας μας περιγραψει εμφανιση
 

ducker13

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2011
Μηνύματα
352
Κριτικές
8
Like
371
Πόντοι
21
Μαργαρίτα; ποια μαργαρίτα;
Ας δώσει κάποιος καμία πληροφορία... Περιγραφή
 

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
παντως για οποιον ενδιαφερομενο
ξαναγυρισρε στο studio k η μελινα η οποια εχει φοβερο στηθος και ωραια πισω κινηση και γενικος ειναι ευδιαθετη και απο υπηρεσιες πολυ παραπανω για τα δεδομενα τις πολης.. απλα υπαρχει και η μαργαριτα την οποια δεν εχω δει ακομα στη λουξ .. οποιος ξερει ας μας περιγραψει εμφανιση

Φίλε,την είχα πάρει και εγώ τη Μελίνα.
Ναζιάρα,βυζαρού και ομορφούλα.
Τη συστήνω σε όσους έχουν προτιμήσεις σε τέτοιες κοπέλες.
Αν ξανακατέβω Πάτρα,θα τρέξω σε αυτήν.
 

Fuckeros

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2017
Μηνύματα
563
Κριτικές
5
Like
267
Πόντοι
26
Έχει ανεβάσει κριτική συναγωνιστης για την μαργαρίτα.
Πηγαίνετε στο γλαυκου 118 εκεί την έχει ανεβάσει.
 
Εγγρ.
11 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.472
Κριτικές
20
Like
2.587
Πόντοι
3.665
Μιας και είχα χρόνο,έκανα μια βόλτα για ένα scouting..Καινούργιες κοπέλες που δεν είχα δει οπότε ήταν ότι έπρεπε.Πέτυχα την ίδια την Μόνικα στο σπίτι που δούλευε η γνωστή σε όλους Ντάνα...Ας γράψω στοιχεία λοιπόν....
Αθηνά - Κανονικό ύψος,ξανθιά,βυζάρα και ωραίος κώλος. Μάλλον θα είναι η επόμενη που θα πάω.Αρκετά ζεστή στο σαλόνι
Μαργαρίτα - Σχετικά κοντούλα,μελαχρινή σαν λατίνα όπως είπε ένας συναγωνιστής, μικρό στήθος και κωλαράκι. Ότι είχε βγεί από πελάτη και μου ήρθε στο σαλόνι όλα στην φόρα...μουνάκι πένα!!
Μισέλ - Κανονικό ύψος,μελαχρινή,αδύνατη,καλός κώλος αλλά μικρό βυζί.Βγήκε με κάτι τακούνια τεράστια και χάζευα τα πόδια της.20 ετών δηλώνει...
Μένει να πάω να δω την Μιχαέλα στο λιμάνι
Στο Studio K. είναι μια Τατιάνα φωτογραφία της οποίας υπάρχει στο FB
Για το πόσο καλές ή όχι είναι στα του αγώνα δεν ξέρω μιας και δεν έχω πάρει καμία.. Εννοείται ότι αν πάω,θα γράψω για ενημέρωση...Αν προλάβει άλλος,ας γράψει!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom