Νέα

Πάτρα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lado
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 702K
  • Ετικέτες
    πάτρα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Πάτρας στον κατάλογο

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Μιας και είχα χρόνο,έκανα μια βόλτα για ένα scouting..Καινούργιες κοπέλες που δεν είχα δει οπότε ήταν ότι έπρεπε.Πέτυχα την ίδια την Μόνικα στο σπίτι που δούλευε η γνωστή σε όλους Ντάνα...Ας γράψω στοιχεία λοιπόν....
Αθηνά - Κανονικό ύψος,ξανθιά,βυζάρα και ωραίος κώλος. Μάλλον θα είναι η επόμενη που θα πάω.Αρκετά ζεστή στο σαλόνι
Μαργαρίτα - Σχετικά κοντούλα,μελαχρινή σαν λατίνα όπως είπε ένας συναγωνιστής, μικρό στήθος και κωλαράκι. Ότι είχε βγεί από πελάτη και μου ήρθε στο σαλόνι όλα στην φόρα...μουνάκι πένα!!
Μισέλ - Κανονικό ύψος,μελαχρινή,αδύνατη,καλός κώλος αλλά μικρό βυζί.Βγήκε με κάτι τακούνια τεράστια και χάζευα τα πόδια της.20 ετών δηλώνει...
Μένει να πάω να δω την Μιχαέλα στο λιμάνι
Στο Studio K. είναι μια Τατιάνα φωτογραφία της οποίας υπάρχει στο FB
Για το πόσο καλές ή όχι είναι στα του αγώνα δεν ξέρω μιας και δεν έχω πάρει καμία.. Εννοείται ότι αν πάω,θα γράψω για ενημέρωση...Αν προλάβει άλλος,ας γράψει!!
λοιπον να σημειωσω ότι με τη μαργαριτα εχω παει 2 φορες,δηλωνει ισπανιδα αλλα είναι από βενεζουελα η κολομβια μαλλον,σχετικα απειρη την πρωτη φορα που εγραψα κριτικη όλα καλα την δευτερη φορα όμως που πηγα μου βιαζοταν πολύ,πονηρεψε και ηθελε μεσα σε 10 λεπτα να με ξεπεταξει,κοντη δεν είναι απλα δεν φοραει ψιλοτακουνα 20ποντα στο σαλονι,εχει υψος γυρω στο 1.68 με 1.70 προσωπο πολύ μετριο στηθος μικρο κωλος μετριος.
η μιχαελα στο λιμανι είναι η δημητρα
την αθηνα την ειδα χθες αλλα περιμενω να δοκιμασει καποιος συναγωνιστης να μας πει τι λεει από υπηρεσίες.
στο στουντιο κ στη σελιδα στο φβ διαφημιζει μια ρεββεκα με την τατιανα ειχα παει αρχες του μηνα καλη και δεκτικη κοπελα απλα είναι ηλικιακα γυρω στα 35 και..
 
Εγγρ.
11 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.472
Κριτικές
20
Like
2.587
Πόντοι
3.665
H Δήμητρα έγινε...Μιχαέλα...?? Μα καλά για μαλάκες μας έχουν??? Ή θα αλλάξει υπηρεσίες η κοπέλα?? Γελάει ο κόσμος...
Jean Claud ευχαριστώ για το συμπλήρωμα στα στοιχεία.. Έχεις γράψει κριτική για Τατιάνα για να δούμε? Όσο για την Μαργαρίτα είχε λίγο υφάκι πονηρής,έχεις δίκιο...Δεν ξέρω τί κάνει μέσα προσωπικά,αλλά εμπιστεύομαι όσα γράφουν οι συναγωνιστές
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
H Δήμητρα έγινε...Μιχαέλα...?? Μα καλά για μαλάκες μας έχουν??? Ή θα αλλάξει υπηρεσίες η κοπέλα?? Γελάει ο κόσμος...
Jean Claud ευχαριστώ για το συμπλήρωμα στα στοιχεία.. Έχεις γράψει κριτική για Τατιάνα για να δούμε? Όσο για την Μαργαρίτα είχε λίγο υφάκι πονηρής,έχεις δίκιο...Δεν ξέρω τί κάνει μέσα προσωπικά,αλλά εμπιστεύομαι όσα γράφουν οι συναγωνιστές
γενικα η δημητρα δεν κραταει πελατη γιατι πολύ απλα η κοπελα δεν το εχει από υπηρεσίες αλλα και εμφανησιακα παλι δεν μου αρεσει.
λοιπον η τατιανα νομιζω εχει φυγει,ειναι μια 35αρα υψος γυρω στο 1.75 προσωπο αδιαφορο προς μετριο στηθος μικρο αλλα σωμα και κωλος μια χαρα,απο υπηρεσίες είναι δεχτικη στα περισσοτερα και αξιζει γενικα να πας μαζι της.
λοιπον οσο για την μαργαριτα προσπαθει να δειξει ότι είναι θερμη,την πρωτη φορα περασα σχετικα καλα αλλα τη δευτερη μου τα επρηξε με την ωρα και όπως δεν μπορουσα να επικοινωνήσω γιατι ξερει μονο ισπανικα μου εκανε νοημα με το χερι στο 5λεπτο που ηταν στο δωματιο.
σημερα επισκευτηκα την αθηνα,υψος γυρω στο 1.62 αλλα με παραπανησια κιλα σε κωλο και στηθος,το στηθος μεγαλο αλλα πεσμενο λιγο,προσωπο αδιαφορο μετριο.
από υπηρεσίες τωρα μπηκε μεσα φουριοζα αλλα δυστηχως ο θεατρινισμος σ ένα εμπειρο ματι φαινεται,ναι μεν φιλαει και γλυφει καλα και η πιπα καλη δυνατη αλλα στο σεξ εβγαζε ψευτοκραυγες και μολις τελιωσα σε 5 δευτερόλεπτα ειχε φυγει από το δωματιο.
δεν δημιουργησε κλιμα και οι ψευτοκραυγες και η δυνατη πιπα δεν με συγκινουν να ξαναπερασω μαζι της.

 
Εγγρ.
11 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.472
Κριτικές
20
Like
2.587
Πόντοι
3.665
Αν δεν το έχει,τότε μην το κάνει..Με το ζόρι δεν γίνεται τίποτα ούτε αλλάζει κάτι με αλλαγή ονόματος.....
Πάμε παρακάτω...Μαργαρίτα...Ισπανικά και ρολόι??Τί είναι η Barcelona χθες που μέτραγε goals?? :2funny::2funny::2funny::D::D::D:
Χρήσιμη η κριτική για Αθηνά γιατί σκεφτόμουν να πάω..Πήγα στην Ευρυδίκη πάντως και θα πετάξω μια κριτική γιατί χρωστάω
 

Xaxanoulhs

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2020
Μηνύματα
88
Like
94
Πόντοι
0
Καλημέρα στους φίλους. Βρίσκεται η Μελίνα εδώ και αρκετές μέρες στο Studio K στην Πάτρα κάτω. Έχω πάει 2 φορές με τη κοπέλα.
Η πρώτη φορά ήταν λίγο περίεργη, η δεύτερη όμως ήταν πολύ καλύτερη από πλευράς της κοπέλας και από την δική μου πλευρά.
 
Εγγρ.
11 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.472
Κριτικές
20
Like
2.587
Πόντοι
3.665
Καλησπέρα..Ημερήσια ενημέρωση μιας και πήρα τηλέφωνο...Στα της Μόνικας είναι Ντάνα,Αθηνά,Μαργαρίτα και Μιχαέλα (Δήμητρα) σήμερα και στο Studio K όντως είναι η Μελίνα η καύλα!!!
 

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Καλημέρα στους φίλους. Βρίσκεται η Μελίνα εδώ και αρκετές μέρες στο Studio K στην Πάτρα κάτω. Έχω πάει 2 φορές με τη κοπέλα.
Η πρώτη φορά ήταν λίγο περίεργη, η δεύτερη όμως ήταν πολύ καλύτερη από πλευράς της κοπέλας και από την δική μου πλευρά.

Όντως,αξίζει η Μελίνα !
Την είχα πάρει μια φορά και είχα τρελαθεί.

Από Αθήνα είμαι.Αν κατέβω Πάτρα,θα την ξαναπάρω ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ φίλοι μου !
 

Xaxanoulhs

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2020
Μηνύματα
88
Like
94
Πόντοι
0
Καλημέρα στους φίλους. Βρίσκεται η Μελίνα εδώ και αρκετές μέρες στο Studio K στην Πάτρα κάτω. Έχω πάει 2 φορές με τη κοπέλα.
Η πρώτη φορά ήταν λίγο περίεργη, η δεύτερη όμως ήταν πολύ καλύτερη από πλευράς της κοπέλας και από την δική μου πλευρά.

Όντως,αξίζει η Μελίνα !
Την είχα πάρει μια φορά και είχα τρελαθεί.

Από Αθήνα είμαι.Αν κατέβω Πάτρα,θα την ξαναπάρω ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ φίλοι μου !
Καλησπέρα!
Αν και πολύ όμορφη η συγκεκριμένη κοπέλα, με δυνατά σημεία τα βυζιά και τον κώλο, σε μένα την πρώτη φορά ήταν περίεργη. Είχε κάνει κάποια άστοχα σχόλια, και καθώς είμαι και άβγαλτος εγώ, δεν το είχα ευχαριστηθεί όσο ήθελα.
Στην δεύτερη φορά η κοπέλα ήταν πιο χαλαρή και πιο επι τω έργω, και πήγε καλύτερα. Έχω σκοπό να προσπαθήσω και 3η φορά για το άριστο.
 
Εγγρ.
11 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.472
Κριτικές
20
Like
2.587
Πόντοι
3.665
Μαργαρίτα,Αμαλία και Ευριδίκη είναι στην Μόνικα και Μαριάννα στο Studio K. Πήρα χθες την Μαριάννα... Καλά περάσαμε...
 

Συνημμένα

  • 119194673_1191706921216711_5837147577152052421_n.jpg
    119194673_1191706921216711_5837147577152052421_n.jpg
    18,2 KB · Εμφανίσεις: 35

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Μαργαρίτα,Αμαλία και Ευριδίκη είναι στην Μόνικα και Μαριάννα στο Studio K. Πήρα χθες την Μαριάννα... Καλά περάσαμε...
διαβασα τη κρητικη σου πες μας τι υψος εχει περιπου μεγεθος στηθους και οπισθια.
Αξιζει να παει καποιος γενικα απο θεματα υπηρεσιων?
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.404
Πόντοι
2.786
διαβασα τη κρητικη σου πες μας τι υψος εχει περιπου μεγεθος στηθους και οπισθια.
Αξιζει να παει καποιος γενικα απο θεματα υπηρεσιων?
Eσύ είσαι φτωχομπινές. Δεν γαμάς με 10άρικο εκεί! Οπότε ξέχνα το! :tooth:
 
Εγγρ.
11 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.472
Κριτικές
20
Like
2.587
Πόντοι
3.665
Μαργαρίτα,Αμαλία και Ευριδίκη είναι στην Μόνικα και Μαριάννα στο Studio K. Πήρα χθες την Μαριάννα... Καλά περάσαμε...
διαβασα τη κρητικη σου πες μας τι υψος εχει περιπου μεγεθος στηθους και οπισθια.
Αξιζει να παει καποιος γενικα απο θεματα υπηρεσιων?

Ύψος κοντά στο 1.70 αλλά είχε τακούνια. Κώλο τον βλέπεις στην φωτογραφία...Βυζί μεγάλο φυσικό..
 

PatrasmanX

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2020
Μηνύματα
122
Κριτικές
3
Like
235
Πόντοι
1
Συναγωνιστες θελω τα φωτα σας!
Μου εχει λειψει το ισπανικο απο την ζωη μου και θελω να μου προτεινετε καποια που να εχει τα καταλληλα προσοντα για να γινει μια ωραια κατασταση! Προς το παρον δεν εχω βρει κατι ωραιο οποτε εχει τυχει να βγω με εξαιρεση την Δημητρα αλλα δεν το πολυεχει η κοπελα
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Συναγωνιστες θελω τα φωτα σας!
Μου εχει λειψει το ισπανικο απο την ζωη μου και θελω να μου προτεινετε καποια που να εχει τα καταλληλα προσοντα για να γινει μια ωραια κατασταση! Προς το παρον δεν εχω βρει κατι ωραιο οποτε εχει τυχει να βγω με εξαιρεση την Δημητρα αλλα δεν το πολυεχει η κοπελα
η Δήμητρα γενικα δεν το εχει ναι μεν εχει το υψος και τα στηθη αλλα ειναι σκετο γελαδι στις υπηρεσιες.
Κοιτα για ντανα καλο στηθος αλλα τεχνικο και την αθηνα φυσικο το κοβω 4αρι.
Οι αλλες σε θεμα στηθπυς ειναι κατω τπυ μετρίου.
 

PatrasmanX

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2020
Μηνύματα
122
Κριτικές
3
Like
235
Πόντοι
1
Ειδα την Αθηνα σε βολτα σημερα αλλα δεν ειχε αρκετο για ισπανικο δυστυχως... Αρα μενει να τσεκαρω την Ντανα.
Η Ναντια που ειχε τα καταλληλα πρεπει να εχει σταματησει
 

giant123

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2009
Μηνύματα
171
Κριτικές
5
Like
172
Πόντοι
1
Νάντια; Πότε και πού ήταν η Νάντια; Δεν έχω ξανακούσει αυτό το όνομα...

Λες αυτή στη Σαχτούρη 1. Εντάξει, καιρός ήταν να σταματήσει...
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Νάντια; Πότε και πού ήταν η Νάντια; Δεν έχω ξανακούσει αυτό το όνομα...

Λες αυτή στη Σαχτούρη 1. Εντάξει, καιρός ήταν να σταματήσει...
αυτη στη Σαχτούρη λεει ειχε μασταρια 4αρια και....αλλα τα χρονια φαινοντουσαν πανω της,πηγα πριν κανα μηνα μιας και μενω αθηνα και κατεβαινω ανα δευτερη βδομαδα πατρα πηγα και δεν ηταν η ναντια ηταν μια αλλη ρωτησα η ναντια και μου ελεγε ο τσατσος δικαιολογιες οτι θα δουλεψει αλλα δεν ξερει ποτε κλπ.
Η αθηνα παντως εχει μασταρια
 
Εγγρ.
11 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.472
Κριτικές
20
Like
2.587
Πόντοι
3.665
Η Μαριάννα τα έχει για ισπανικό πάντως και η Μελίνα...Και οι 2 στο studio K... Δεν είναι τεράστια αλλά είναι στο μέγεθος που πρέπει για ισπανικό!!
 

Xaxanoulhs

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2020
Μηνύματα
88
Like
94
Πόντοι
0
Καλημέρα. Η Μαριάννα έφυγε και ήρθε μία Δανάη. Την έχει δει κανείς?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom