Νέα

Πάτρα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lado
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 702K
  • Ετικέτες
    πάτρα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Πάτρας στον κατάλογο

prkdi

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
107
Like
170
Πόντοι
1
Καλησπέρα! Λέω να περάσω την επόμενη βδομάδα μια βόλτα από τη Νάντια.. Είδα στη σελίδα του studionantias στο φβ ότι δέχεται με ραντεβού! Επειδή από ότι είδα οι τιμές είναι λίγο τσιμπημένες - 1ωρα 130€- ήθελα να ρωτήσω, αξίζει από υπηρεσίες και από εμφάνιση? Ελεύθερο στοματικό κάνει? Σε τηλέφωνο που έκανα μου είπαν ότι αυτά δεν τα λέμε από το τηλέφωνο! Αν κάποιος έχει πάει και ξέρει ας δώσει τα φώτα του :)
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Καλημέρα. Η Μαριάννα έφυγε και ήρθε μία Δανάη. Την έχει δει κανείς?
πήγα εγω τυπε μιας και την ειχα σταμπαρει να κανει τουρ σπαρτη καλαματα κλπ ειπα να παω απο κοντα να δω τι παιζει.
Ενα κοντοπουτανακι ειναι που δηλωνει κρητηκια αλλα με χαρακτήρα σνομπ μιας και στο σαλονι εβγαλε λιγο ξυνιλα οταν ζητησα ενα πρόγραμμα με καλυτερη τιμη νομιζε οτι θα περναγα αλλα εφυγα.
Ενα μελαχροινο ηταν υψος το πολυ 1.60 βυζι τεχνικο κωλο μετριο.
Απο προσωπο μετριπ και εβγαζε λιγο πουτανε.
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Καλησπέρα! Λέω να περάσω την επόμενη βδομάδα μια βόλτα από τη Νάντια.. Είδα στη σελίδα του studionantias στο φβ ότι δέχεται με ραντεβού! Επειδή από ότι είδα οι τιμές είναι λίγο τσιμπημένες - 1ωρα 130€- ήθελα να ρωτήσω, αξίζει από υπηρεσίες και από εμφάνιση? Ελεύθερο στοματικό κάνει? Σε τηλέφωνο που έκανα μου είπαν ότι αυτά δεν τα λέμε από το τηλέφωνο! Αν κάποιος έχει πάει και ξέρει ας δώσει τα φώτα του :)
τωρα που η ναντια εγινε πατσογρια ζηταει 130 ρε τυπε,παει καλα και στο τελος είχε πεσει πολυ απο υπηρεσιες ψιλοβαριοταν.
 
  • Like
Αντιδράσεις: prkdi

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Στουντιο κ εχει έρθει μια ζιζελ,έχει παει κανεις να μας πει εντυπωσεις?
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Παρασκευη ειχα παει στουντιο κ να δω ζιζελ,δεν περασα μια και το σαλοναρισμα δεν εκανε κλικ δεν εβγαλε κατι το σεξι συν οτι φαινοταν πολυ πλαστικη σε στηθος κωλο κοιλια ασε τα αμετρητα τατου μεχρι και το προσωπο ειχε μποτοξ και στα χειλη.
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Ειχα παει εγω αν θυμαμαι καλα αρχες Αυγούστου.
Ειναι κοντα στα 40 ουκρανεζα εχει υψος 1.77 και γενικα ειναι δεκτική απο υπηρεσιες το μονο μειων οταν τελειώσεις φευγει κατευθιαν.
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Καταδρομικη σημερα στη πολη.
Το μονικας εφερε δυο καινούργιες κοπελες η μια στο αγ.στεφανου ονοματι τζουλιαννα μια αδυνατη κοντή γυρω στα 23 δεν μου γεμισε το ματι,η αλλη στο οθωνος 106 ονοματι ξενια μου ειπε η τσατσα ενω επανω μου ειπαν οτι αυτη στο λιμανι τη λενε σονια.τελος παντων αδιαφορη και αυτη γενικα πολυ μα παρα πολυ μετρια και οταν δεν την πηρα ελεγε κατι στα ρουμανικα μαλλον με εβριζε.προσωπο 6αρι κωλος ψιλομεγαλος ηλικιας εκει στα 25 υψος μετριο 1.60 με 1.63
 

mixanikos85

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2019
Μηνύματα
241
Like
314
Πόντοι
21
πηγα κ εγω εχθες μια βολτα αυτη τη σονια που λες οντως μου φενετε αδιαφορη απλα αν ειδα καλα πρεπει να ειχε δυνατο πολυ πεταχτο κωλο εκτος αν τον εκανε ετσι το κορμακι που φοραγε.. απο προσωπο τπτ ομως
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Με λιγα λογια οι δυο καινούργιες που εφερε δεν λενε τιποτα περιμενουμε αλλαγές και καλυτερες.
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Τίποτα..Σόνια και Ευρυδίκη σήμερα...Ανανέωση καμία....
η σονια ειναι ενα μαυρο χαλι,ειδικα στο προσωπο την βαθμολογεις με 2 στα 10.
Μα ρεσει που μια τσατσα μου λεγε περιμενε ερχονται 2 κοπελαρες που θα ξετρελεις και μολις τις ειδα της λεω χειροτερες καθε φορα και χειροτερα.
 

BABES

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2020
Μηνύματα
28
Like
1
Πόντοι
0
σας περιμενω...
https://*****/erotikes-gnorimies/live-cid-5fb2d5edcbbc1226-το-σκαιπ-μου/
 

BABES

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2020
Μηνύματα
28
Like
1
Πόντοι
0
κοπελες για ραντεβου διαθεσιμες για λιγες μερες ..πληροφοριες με μηνυμα εδω αρχικα
 

propper79

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2016
Μηνύματα
346
Like
378
Πόντοι
21
Καλησπερα παιδες!Καραντινα και παλι και επιστροφη στις γνωριμες καταστασεις.....Καταρχας οτι αφορα τις βιζιτες αυτες τις μερες στην πολη μας μονο οι γνωστες πατσαβουρες 40φευγα εχουν απομεινει να μας θυμηζουν οτι ο εμετος ειναι κατι που προκαλειται απο το στομαχι....και επειδη ειδα και το πιο πανω μνμ καλο ειναι να υπαρξουν φωτογραφιες και τιμες με υπηρεσιες οταν καποιος βαζει αγγελια και οχι ετσι στο κουτουρου....και να ειμαστε και πιο προσεκτικοι με την λεξη ¨΄΄κοπελες΄΄(εχω λογο που το λεω)
Στα του στουντιου τωρα,οπως τα ειπαν και οι πιο πανω....οι δυο καινουργιες που ηρθαν ηταν αστα να πανε....μονο θετικο οτι δινανε κωλο......αν αυτη η Τζουλιανα ηταν πιο παχια θα ηταν πολυ καλο μουνακι....Εγω πηγα 2 φορες με την Αμαλια η οποια λιγο εχει αδυνατισει αλλα αυτην την φορα γαμηθηκε πολυ δυνατα και δεν εφερε αντιρρηση καμια σε σχεση με περσυ που οταν τον εχωνα βαθεια την ποναγε και μου εκανε το σχετικο νοημα..εχει ανοιξει το μουνακι της πολυ,πηγα λιγο πιωμενος και τις δυο φορες και την σφυροκοπησα πολυ αγρια σε βαθμο που μετα απο 20 λεπτα ειπα να τον παιξω να χυσω διοτι δεν με εβλεπα να τελειωνω,αλλα δεν μου εκανε κανενα παραπονο....γι αυτο και την επιλεγω απο τοτε που εφυγε η Νικη....Επισης γαμησα μια μερα την Λαρισα,η οποια δουλευε στα απο πανω σπιτια....μελαχρινη πολυ καλο στηθος με πεταχτουλα ρωγα αφρατουλης κωλος ολιγον τι πιασιαρικη γκομενα....Πολυ γκρινιαρα βεβαια,δεν σε αφηνει πολλα πολλα αλλα στο ακαποτο τσιμπουκι ηταν καλη.....εχει ωραιες χειλαρες.....μαλλον αλβανιδα ειναι....αυτα....καλα κουραγια...
 

Fuckeros

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2017
Μηνύματα
563
Κριτικές
5
Like
267
Πόντοι
26
Παίδες τι γίνεται?
Εχουμε πήξει που θα πηδησουμε?υπαρχει τιποτα διαθεσιμο .
 

propper79

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2016
Μηνύματα
346
Like
378
Πόντοι
21
Μαγκες χρονια πολλά και καλες γιορτεςσε ολους!Επειδη προφανως οπως παει το πραγμα φαινετε οτι τα στουντιο θα ανοιξουν πολυ αργα και μαλλον θα εχουν την τυχη των κλαμπ δλδ μολις τελειωσουν οι εμβολιασμοι,κατι που σημαινει παμε για καλοκαιρι,οποιος εχει το οποιοδηποτε νεο για βιζιτα/αγοραιο ερωτα και τα συναφη ας μπαινει εδω να ενημερωνει...Στανταρ και τον φεβρουαριο θα ειμαστε σε λοκνταουν οποτε ας μην κανουμε ονειρα για Γλαυκο...Ας ενημερωνομαστε απο δω τουλάχιστον διοτι ειναι ακομη μακρυ το διαστημα της αγαμιας κ δεν θα την παλεψουμε.
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
901
Κριτικές
35
Like
7.163
Πόντοι
3.436
Επειδή εκεί στην Πάτρα γίνεται χαμός από τσιγγανες δεν υπάρχει περίπτωση να μην παίζουν μπάλα κάπου.
Εδώ γίνεται αλλου, δεν θα γίνεται στην Πάτρα..
Μηλιστε ας ανοιξουν τα στόματα..
Δεν λέω πιάτσα τύπου συγκρου..
Εννοώ σε κάνα παρκιν σουπερμάρκετ, σε κάνα φανάρι..
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom