Νέα

Πάτρα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lado
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 711K
  • Ετικέτες
    πάτρα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Πάτρας στον κατάλογο

JiJoe26

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2016
Μηνύματα
20
Like
16
Πόντοι
0
Καλησπέρα,

Η φωτό της Βαρβάρας απο Κ είναι fake, φαίνεται άλλωστε, νομίζω μπορείτε να τις ξεχωρίζετε, διαφέρουν κατά πολύ όταν βάζουν τις πραγματικές μέσα απο το χώρο...
Μελαχρινη ψιλη γεματουλα νταρντανα γενικα , δεν πέρασα, ουτε εκατσα να δω λεπτομερειες.

Για βίκυ που είναι συνέχεια κλειστή η πόρτα έμαθα από τρίτο και θέλω να το διαψευσει η να το επιβεβαιώσει καποιος. Το αυξησε σε 50 και κάνει μόνο ραντεβού?
 

palikariomorfo

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2015
Μηνύματα
149
Like
26
Πόντοι
1
Καλησπέρα,

Η φωτό της Βαρβάρας απο Κ είναι fake, φαίνεται άλλωστε, νομίζω μπορείτε να τις ξεχωρίζετε, διαφέρουν κατά πολύ όταν βάζουν τις πραγματικές μέσα απο το χώρο...
Μελαχρινη ψιλη γεματουλα νταρντανα γενικα , δεν πέρασα, ουτε εκατσα να δω λεπτομερειες.

Για βίκυ που είναι συνέχεια κλειστή η πόρτα έμαθα από τρίτο και θέλω να το διαψευσει η να το επιβεβαιώσει καποιος. Το αυξησε σε 50 και κάνει μόνο ραντεβού?
Υπάρχει κάπου το κινητό της Βίκυς;
 

Ntonpinelo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2022
Μηνύματα
464
Κριτικές
12
Like
3.259
Πόντοι
731
Πέρασμα από Πάτρα.
Αγ.στεφανου λουξ μια σχετικά μικρούλα αλλά λίγο ατσουμπαλι δεν με έπεισε στο σαλόνι.
Στα πολλά αν καί δεν μπήκα σε όλα ξεχωρίζε η Τζούλια με το μελαχρινό σγουρό μαλλί και με τα μεγάλα ελαφρός κρέμαμένα βυζιά.
Στα κάτω δεν πήγα.φολοτσουλιανα μάλλον θα είχε..
Έφυγα για λιμάνι καί πείρα την Στέλλα.Καλη πίπα καί ωραίο πρόγραμμα.... γνωστό εξ Αθήνας ως Βικτώρια.
 

ducker13

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2011
Μηνύματα
353
Κριτικές
9
Like
401
Πόντοι
21
Πέρασμα από Πάτρα.
Αγ.στεφανου λουξ μια σχετικά μικρούλα αλλά λίγο ατσουμπαλι δεν με έπεισε στο σαλόνι.
Στα πολλά αν καί δεν μπήκα σε όλα ξεχωρίζε η Τζούλια με το μελαχρινό σγουρό μαλλί και με τα μεγάλα ελαφρός κρέμαμένα βυζιά.
Στα κάτω δεν πήγα.φολοτσουλιανα μάλλον θα είχε..
Έφυγα για λιμάνι καί πείρα την Στέλλα.Καλη πίπα καί ωραίο πρόγραμμα.... γνωστό εξ Αθήνας ως Βικτώρια.
Δε μας την περιγράφεις λίγο μη φάμε καμία φόλα από τις φώτο;
 

Ntonpinelo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2022
Μηνύματα
464
Κριτικές
12
Like
3.259
Πόντοι
731
Δε μας την περιγράφεις λίγο μη φάμε καμία φόλα από τις φώτο;
Αν καί σήμερα πρέπει να είναι τελευταία μέρα η Στέλλα (Βικτόρια ) έχει κριτικές στο δυδυμου 27 Αθήνα.Γραφουν αναλυτικά η συναγωνιστές.
Είναι δυο μέτρα τής γόβες, στήθος δυάρι θα το έλεγα όχι πολύ πεσμένο , ποδακλες που όταν της ανοίγει τέρμα είναι καύλα.
Είναι αυτή στης φωτογραφίες λίγο ποιο ταλαιπωρημένη.εγω πήγα για την πίπα και για την περιποίηση πού κάνει στην γύρω περιοχή.
Προσοχή αν χαλαρώσεις θα σε δαχυλιασει...
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.702
Like
11.648
Πόντοι
2.406
Αν καί σήμερα πρέπει να είναι τελευταία μέρα η Στέλλα (Βικτόρια ) έχει κριτικές στο δυδυμου 27 Αθήνα.Γραφουν αναλυτικά η συναγωνιστές.
Είναι δυο μέτρα τής γόβες, στήθος δυάρι θα το έλεγα όχι πολύ πεσμένο , ποδακλες που όταν της ανοίγει τέρμα είναι καύλα.
Είναι αυτή στης φωτογραφίες λίγο ποιο ταλαιπωρημένη.εγω πήγα για την πίπα και για την περιποίηση πού κάνει στην γύρω περιοχή.
Προσοχή αν χαλαρώσεις θα σε δαχυλιασει...
Τιμη βρο?
 

Ntonpinelo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2022
Μηνύματα
464
Κριτικές
12
Like
3.259
Πόντοι
731
Τι τιμές παίζουν Πάτρα ρε μάγκες
Άστα.... Για να γαμησεις Βικτώρια με υπηρεσίες του 20αρικου στην Αθήνα θέλεις 50 ευρώ.
Αλλιώς 30 αποστειρωμενο.
Καί φαντάσου όταν τρως και φόλα πού είναι το 90/100 .
Αν θέλεις να ρίξεις δύο γάντια συμφέρει να πάς Αθήνα.
Τότε όμως θα κλείσουν η θα πέσει και άλλο η ποιότητα..
Εγώ περαστικός είμαι αλλά αφήνω κάνα ευρώ ακόμα.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.702
Like
11.648
Πόντοι
2.406
Άστα.... Για να γαμησεις Βικτώρια με υπηρεσίες του 20αρικου στην Αθήνα θέλεις 50 ευρώ.
Αλλιώς 30 αποστειρωμενο.
Καί φαντάσου όταν τρως και φόλα πού είναι το 90/100 .
Αν θέλεις να ρίξεις δύο γάντια συμφέρει να πάς Αθήνα.
Τότε όμως θα κλείσουν η θα πέσει και άλλο η ποιότητα..
Εγώ περαστικός είμαι αλλά αφήνω κάνα ευρώ ακόμα.
Κατάλαβα. Χ κεφάλαιο. Γαματα με κεφαλαία γραμματα
 

Ntonpinelo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2022
Μηνύματα
464
Κριτικές
12
Like
3.259
Πόντοι
731
Έχουμε μια καινούργια στο studio K στο λιμάνι.....
Η είναι η Ναταλία με τα στητα εφηβικά βυζιά;
Αν πάει κάποιος ας ενημερώσει
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
907
Κριτικές
35
Like
7.246
Πόντοι
3.436
Τι τιμές παίζουν Πάτρα ρε μάγκες
Από 30 ευρώ αρχίζει το απλό κ στον Γλαύκο το ελεύθερο στοματικό κάποιες το έχουν 50.
Στα studio οι τιμές ανεβαίνουν κλιμακωτά όπως στα δικά μας τα Αθηναικα studio.
Η Πάτρα ειναι εκπληκτική πόλη....εχει ωραία σημεια να πας.....έπρεπε να έχει ποιο έντονη πορνικη ζωή όπως παλιά.
Περαστικός είμαι κάποιες φορές από εκεί ,αλλά δεν αξίζει για μπουρδελα κάτω από αυτές τις συνθήκες. Καλύτερα εδώ Αθηνα.
Παλια η Πάτρα είχε 14 μπουρδελα μέσα στην πόλη, ξέρουν οι ντόπιοι....
απο Οθονος Αμαλίας, στην Μπουμπούλίνας, στην Ασκληπιείου στην Τσαμαδού, Ρηγα Φεραίου μέχρι κ τα προσφυγικά.
Έβρισκες ότι ήθελες....
Ενα μπουρδελο τώρα στην Τσαμαδού δίπλα στο Μετροπολης ένα ξενυχταδικο, το έχουν κάνει φροντιστήριο.
 

Ntonpinelo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2022
Μηνύματα
464
Κριτικές
12
Like
3.259
Πόντοι
731
Από 30 ευρώ αρχίζει το απλό κ στον Γλαύκο το ελεύθερο στοματικό κάποιες το έχουν 50.
Στα studio οι τιμές ανεβαίνουν κλιμακωτά όπως στα δικά μας τα Αθηναικα studio.
Η Πάτρα ειναι εκπληκτική πόλη....εχει ωραία σημεια να πας.....έπρεπε να έχει ποιο έντονη πορνικη ζωή όπως παλιά.
Περαστικός είμαι κάποιες φορές από εκεί ,αλλά δεν αξίζει για μπουρδελα κάτω από αυτές τις συνθήκες. Καλύτερα εδώ Αθηνα.
Παλια η Πάτρα είχε 14 μπουρδελα μέσα στην πόλη, ξέρουν οι ντόπιοι....
απο Οθονος Αμαλίας, στην Μπουμπούλίνας, στην Ασκληπιείου στην Τσαμαδού, Ρηγα Φεραίου μέχρι κ τα προσφυγικά.
Έβρισκες ότι ήθελες....
Ενα μπουρδελο τώρα στην Τσαμαδού δίπλα στο Μετροπολης ένα ξενυχταδικο, το έχουν κάνει φροντιστήριο.
Έτσι ακριβώς.
Η Πάτρα είναι πανέμορφη και είναι από τής πόλης που αξίζει να μένεις κέντρο.
Για ψώνια για καφέ για κλαμπ για ουζακι στην ακροθαλασσιά,
Όλα μέσα στα πόδια σου.
Αν ανεβάσει την σεξουαλικό κομμάτι θα μετακινήσω...

Πάντως αυτό που δεν μπορώ να εξηγήσω γιατί στην Πάτρα η κοπέλες είτε σε οίκους είτε σαν call girl έχουν συμπεριφορά φόλας.
Κάποιες όπως Στέλα (Βικτώρια από δυδυμου)αν δεν της έλεγα ότι την ξέρω από Αθήνα ήταν έτοιμη να με πάει σε γαμησι για φαντάρους.
Τα call girl ακόμα χειρότερα..
Αν δουλεύουν καί στην Αθήνα έτσι θα είχαν πεινάσει.
Άσε τό ότι περνάς μετά από δύο μήνες και πάς Γλαύκο και βλέπεις της ίδιες.... μέχρι και ο Μέσι παίρνει μεταγραφή.... αυτές τίποτα
Το studio K κάτι κάνει από μεταγραφές
 

mixanikos85

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2019
Μηνύματα
246
Like
315
Πόντοι
21
Καλημερα αυτη η μαρινα στο studio k λέτε να λεει τπτ ξερει κανεις; Μπορει να παω το βραδυ να δω
 

Ntonpinelo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2022
Μηνύματα
464
Κριτικές
12
Like
3.259
Πόντοι
731
Καλημερα αυτη η μαρινα στο studio k λέτε να λεει τπτ ξερει κανεις; Μπορει να παω το βραδυ να δω
Αν καί νομίζω ότι έχει μια Ναταλία από ότι είδα στο FB..
Ενημέρωσε αν πήγες και τή είδες;
Είναι στο δρομολόγιο μου αύριο Πάτρα.
Να σταματήσω αν αξίζει.
 

mixanikos85

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2019
Μηνύματα
246
Like
315
Πόντοι
21
Αν καί νομίζω ότι έχει μια Ναταλία από ότι είδα στο FB..
Ενημέρωσε αν πήγες και τή είδες;
Είναι στο δρομολόγιο μου αύριο Πάτρα.
Να σταματήσω αν αξίζε
Αν καί νομίζω ότι έχει μια Ναταλία από ότι είδα στο FB..
Ενημέρωσε αν πήγες και τή είδες;
Είναι στο δρομολόγιο μου αύριο Πάτρα.
Να σταματήσω αν αξίζει.
Φιλε ημουνα λιγο κουρασμενος εχθες και επιασε και η βροχη και δεν μπορεσα να παω .. θα προσπαθησω για σημερα ξανα
 

ikarus1967

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2022
Μηνύματα
129
Κριτικές
6
Like
386
Πόντοι
21
Στο Studio K είναι η Ναταλία που δούλευε πριν από λίγες εβδομάδες στο Γλαύκο. Η φωτογραφία στο fb δείχνει όπως συχνά άλλη κοπέλα. Η κοπέλα είναι πολύ καλή - ιδιαίτερα το στοματικό το έχει.
 

ducker13

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2011
Μηνύματα
353
Κριτικές
9
Like
401
Πόντοι
21
Στο Studio K είναι η Ναταλία που δούλευε πριν από λίγες εβδομάδες στο Γλαύκο. Η φωτογραφία στο fb δείχνει όπως συχνά άλλη κοπέλα. Η κοπέλα είναι πολύ καλή - ιδιαίτερα το στοματικό το έχει.
Μία περιγραφή θα μπορούσες να μας κάνεις σύντροφε;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom