Νέα

Πάτρα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lado
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 711K
  • Ετικέτες
    πάτρα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Πάτρας στον κατάλογο

BCS

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2022
Μηνύματα
25
Like
24
Πόντοι
0
Με τη βίκη στο Νάντιας πήγαινα πολλές φορές και ειχα γίνει ας το πουμε πελάτης και αυτό θα το εξηγήσω πιο μετά το ας το πούμε.
Η βικη είναι μια 35αρα απο Αλβανία εμφανισιακά ειδικα σωμα εχει καλό,λιγο στο προσωπο με χαλαει αλλά ειναι μια 7.5 8αρα με το σπαθί της.
Πηγαινα 3 φορες το μηνα επι δεν θυμάμαι πόσους μήνες τέλος παντων ικανοποιημένος,ωσπου την τελευταία φορα ζητησα ως πελάτης κατι έξτρα και ζητησε παραπάνω,της λεω δεν έχω τώρα αν θες το κανεις με ξερεις της λεω ειμαι πελάτης.
Και μου λέει δεν με νοιαζει αν είσαι πελάτης και ουτε περιμένω απο έναν να βγάλω εδω μέσα,καλά της λέω πάμε κανονικά και μου λέει άστο φύγε ξενέρωσα και μου εδωσε τα λεφτα πίσω.
Με λίγα λόγια δεν κοιτάει αν είναι καποιος πελάτης και της έχει αφήσει τοσα λεφτά,την ενδιαφέρει μόνο να έχει ροή να βγάζει.
Κάποιοι θα διαφωνήσουν μαζι μου αλλα όταν παω τόσες φορες εχω αφήσει τοσα λεφτά θα ηθελα μια πιο καλη αντιμετώπιση.
Ξέρεις εάν επέστρεψε ή ακόμα είναι κλειστό;
 

Kostas(3)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
843
Like
1.966
Πόντοι
206
Φιλαρακι ειναι καλη η στεφανια για παρθενο και δεχονται ανηλικους για ενα παιδι ρωταω που ειναι 16 εγω ειμαι 18 κ θελω να παω

Ναι μια χαρα επιλογη ειναι η Στεφανια φιλε,ειναι εμπειρη στον χωρο και πολυ καλος χαρακτηρας.Θα σεβαστει τον πρωταρη και τον παρθενο.Τωρα εσυ που εισαι 18 να πας,το 16χρονο γιατι να το πας απο τωρα?Απλως ρωταω.

Με τη βίκη στο Νάντιας πήγαινα πολλές φορές και ειχα γίνει ας το πουμε πελάτης και αυτό θα το εξηγήσω πιο μετά το ας το πούμε.
Η βικη είναι μια 35αρα απο Αλβανία εμφανισιακά ειδικα σωμα εχει καλό,λιγο στο προσωπο με χαλαει αλλά ειναι μια 7.5 8αρα με το σπαθί της.
Πηγαινα 3 φορες το μηνα επι δεν θυμάμαι πόσους μήνες τέλος παντων ικανοποιημένος,ωσπου την τελευταία φορα ζητησα ως πελάτης κατι έξτρα και ζητησε παραπάνω,της λεω δεν έχω τώρα αν θες το κανεις με ξερεις της λεω ειμαι πελάτης.
Και μου λέει δεν με νοιαζει αν είσαι πελάτης και ουτε περιμένω απο έναν να βγάλω εδω μέσα,καλά της λέω πάμε κανονικά και μου λέει άστο φύγε ξενέρωσα και μου εδωσε τα λεφτα πίσω.
Με λίγα λόγια δεν κοιτάει αν είναι καποιος πελάτης και της έχει αφήσει τοσα λεφτά,την ενδιαφέρει μόνο να έχει ροή να βγάζει.
Κάποιοι θα διαφωνήσουν μαζι μου αλλα όταν παω τόσες φορες εχω αφήσει τοσα λεφτά θα ηθελα μια πιο καλη αντιμετώπιση.

Δεν ξερω τι ακριβως ειπατε και τι ζητησες αλλα η σεξεργατρια που περιγραφεις,μου κανει σκατοχαρακτηρας.Μπορουσε απλα να σου πει δεν κανω αυτο η΄΄ δεν κανω το αλλο.Αυτο το παρε τα λεφτα και φυγε ειναι μεγαλη προσβολη για μενα και δεν θα με ξαναεβλεπε ουτε ζωγραφιστο.Στα παπαρια σου και εσυ,λες και σωθηκαν οι πουτανες να πας?Μια εφυγε,αλλες θα ερθουν,ετσι πανε αυτα.
 

kaki_epiroi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2012
Μηνύματα
965
Κριτικές
6
Like
1.311
Πόντοι
486
Καλησπέρα από έναν παλιό ποτ πρόλαβε τα παρακμιακα της Όθωνος δίπλα στην ψαροταβέρνα και τις αρχές του προsexετο!!
Τώρα βλέπω η κατάσταση κάπως έχει φτιάξει με 2-3 επιλογές.
 

dotspot

Νέο Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2008
Μηνύματα
4
Like
3
Πόντοι
0
Με τη βίκη στο Νάντιας πήγαινα πολλές φορές και ειχα γίνει ας το πουμε πελάτης και αυτό θα το εξηγήσω πιο μετά το ας το πούμε.
Η βικη είναι μια 35αρα απο Αλβανία εμφανισιακά ειδικα σωμα εχει καλό,λιγο στο προσωπο με χαλαει αλλά ειναι μια 7.5 8αρα με το σπαθί της.
Πηγαινα 3 φορες το μηνα επι δεν θυμάμαι πόσους μήνες τέλος παντων ικανοποιημένος,ωσπου την τελευταία φορα ζητησα ως πελάτης κατι έξτρα και ζητησε παραπάνω,της λεω δεν έχω τώρα αν θες το κανεις με ξερεις της λεω ειμαι πελάτης.
Και μου λέει δεν με νοιαζει αν είσαι πελάτης και ουτε περιμένω απο έναν να βγάλω εδω μέσα,καλά της λέω πάμε κανονικά και μου λέει άστο φύγε ξενέρωσα και μου εδωσε τα λεφτα πίσω.
Με λίγα λόγια δεν κοιτάει αν είναι καποιος πελάτης και της έχει αφήσει τοσα λεφτά,την ενδιαφέρει μόνο να έχει ροή να βγάζει.
Κάποιοι θα διαφωνήσουν μαζι μου αλλα όταν παω τόσες φορες εχω αφήσει τοσα λεφτά θα ηθελα μια πιο καλη αντιμετώπιση.
Κάτσε λίγο ρε συ Doncic; Λες πως πήγαινες τρεις φορές το μήνα, και δεν ξέρεις κι εσύ για πόσους μήνες, κι ότι είχες γίνει κάτι σαν πελάτης, παρόλαυτα δεν έμαθες ποτέ ότι είναι ΕΛΛΗΝΙΔΑ και όχι από την Αλβανία!!! Επίσης φαίνεται ότι δεν έχεις καμία σχέση με ελεύθερο επάγγελμα και την παροχή υπηρεσιών. Φυσιολογικά θα είσαι υπάλληλος με κάποιο μισθό, μήνας μπαίνει μήνας βγαίνει. Μάθε λοιπόν πως στην παροχή υπηρεσιών δεν υπάρχει «βερεσέ», όσο κι αν είσαι πελάτης! Φαντάσου τον εαυτό σου να πηγαίνεις ένα εστιατόριο και να τρως μακαρόνια με κιμά. Και κάποια μέρα να θες να φας αστακομακαρονάδα! Ο εστιάτορας δεν είναι υποχρεωμένος να στη φτιάξει μόνο και μόνο επειδή σε ξέρει. Στο κάτω κάτω θα πήγαινες ποτέ σε εστιατόριο χωρίς χρήματα;;;; Πως λοιπόν πας χωρίς αρκετά χρήματα και ζητάς κάτι παραπάνω σε οίκο ανοχής; Να σου δώσω και μία συμβουλή: ο τρόπος που ζητάς κάτι, είναι πολύ σημαντικός! Μήπως ο τρόπος σου ήταν αγενής, προκλητικός και ασεβής; Σκέφτηκες ποτέ ότι προσέβαλλες τη Βίκυ; Και τελικά, το γεγονός ότι τα κορίτσια πληρώνονται για να κάνουν σεξ δε σημαίνει ότι δεν έχουν όρια και κανόνες ή ότι δεν έχουν επιλογή στην παροχή υπηρεσιών! Αυτά, για να μην βγαίνει λανθασμένη εικόνα, για ανθρώπους και καταστάσεις, μόνο και μόνο επειδή σου αρνήθηκε την παροχή.
 

Ntonpinelo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2022
Μηνύματα
464
Κριτικές
12
Like
3.259
Πόντοι
731
Εγώ θα ήθελα να παραθέσω μια εμπειρία πού είχα πριν κάτι βδομάδες που σε studio στο λιμάνι που εργαζόταν η Στέλλα.Η οποία δουλεύει και Αθήνα στο Διδύμου 22 ός Βικτώρια (αν δεν κάνω λάθος τό όνομα ) την είχα πάρει εκεί μια φορά και η κοπέλα είναι τούρμπο τα κάνει όλα με μόλις 20 ευρώ . Πέρασα λοιπόν και λέω επιτέλους θα περάσω καλά για πρώτη φορά στην Πάτρα.Οταν ήρθε στο δωμάτιο της είπα ότι την ξέρω από την Αθήνα, ξεκίνησε η φάση με ένα συγκρατημένο από αυτήν πρόγραμμα (είχα πληρώσει απλό)την ρώτησα γιατί αυτό και μου λέει εδώ δεν είναι όπως στην Αθήνα.Στην πορεία ξεφύγαμε από το πρόγραμμα γιατί η γυναίκα είναι τούρμπο και καλού χαρακτήρα πού μου έκανε την χάρη. Εκεί που θέλω να καταλήξω είναι ότι τα κορίτσια έχουνε την συμπεριφορά φόλας γιατί έτσι δουλεύουν τα μαγαζιά εδώ, περιμένοντας να βγάλουν χρήματα από προγράμματα τον 50 100 ευρώ.που ανάθεμα και αν τα παίρνει κανείς.αλλα και να έχεις σκοπό να χαλάσεις τόσα χρήματα πάς Αθήνα. Καλά είναι να ενισχύσουμε αυτά τα μαγαζιά να μείνουν ανοιχτά καί νά ανανεώνουν το ρόστερ, αλλά βαρέθηκα να τρώω φολες.περναω από Πάτρα συχνά και δεν σταματάω ποια, ελπίζω αν διαβάζουν τα αφεντικά να αλλάξουν κάτι.
Είμαι νέος στο bou αλλά χρόνια στην πιάτσα (για τους κακεντρέχεις)
 

sotosdep2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2008
Μηνύματα
515
Like
1.910
Πόντοι
206

PatrasmanX

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2020
Μηνύματα
129
Κριτικές
3
Like
252
Πόντοι
1
Το Κ ηταν κλειστο σημερα στις 9 το βραδυ, δεν ξερω τι μπορει να εγινε αλλα καποιος ειχε πει οτι ηταν κλειστο και το διπλα πριν κατι μερες.
Λετε να εφαγαν ντου;
 

sotosdep2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2008
Μηνύματα
515
Like
1.910
Πόντοι
206

palikariomorfo

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2015
Μηνύματα
149
Like
26
Πόντοι
1
H παλιά η Νάντια ξέρετε τι απέγινε; Το σταμάτησε το επάγγελμα ή έφυγε για άλλη πόλη;
 

Xaxanoulhs

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2020
Μηνύματα
88
Like
94
Πόντοι
0
Ναι μια χαρα επιλογη ειναι η Στεφανια φιλε,ειναι εμπειρη στον χωρο και πολυ καλος χαρακτηρας.Θα σεβαστει τον πρωταρη και τον παρθενο.Τωρα εσυ που εισαι 18 να πας,το 16χρονο γιατι να το πας απο τωρα?Απλως ρωταω.



Δεν ξερω τι ακριβως ειπατε και τι ζητησες αλλα η σεξεργατρια που περιγραφεις,μου κανει σκατοχαρακτηρας.Μπορουσε απλα να σου πει δεν κανω αυτο η΄΄ δεν κανω το αλλο.Αυτο το παρε τα λεφτα και φυγε ειναι μεγαλη προσβολη για μενα και δεν θα με ξαναεβλεπε ουτε ζωγραφιστο.Στα παπαρια σου και εσυ,λες και σωθηκαν οι πουτανες να πας?Μια εφυγε,αλλες θα ερθουν,ετσι πανε αυτα.
Η Στεφανία ειναι όπως φαίνεται στις φώτο στο FB? Ή έχει και άλλα κιλάκια?
 

Kostas(3)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
843
Like
1.966
Πόντοι
206
Η Στεφανία ειναι όπως φαίνεται στις φώτο στο FB? Ή έχει και άλλα κιλάκια?

Τελευταία φορά που πήγα πριν κανένα μήνα περίπου,έτσι ήταν.Εχει μια χαρά σώμα για την ηλικία της.
 

palikariomorfo

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2015
Μηνύματα
149
Like
26
Πόντοι
1
τελικά η Βίκυ δουλεύει παιδιά; Πέρασε κανείς πρόσφατα;
 

ducker13

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2011
Μηνύματα
353
Κριτικές
9
Like
401
Πόντοι
21
ΠΑΡΑΚΜΉ ΠΑΡΑΚΜΉ ΠΑΡΑΚΜΉ.
Επίσκεψη σε όλα τα τσαρδί της πόλης χθες. Το πρώην Nantias κλειστό. Το Κ είχε την αγάπη η οποία καμία σχέση με τις φώτο που παίζει στο φατσοβιβλιο. Πολύ αδύνατη πεσμένο στήθος και μόλις της είπα θα κάνω μια βόλτα πρώτα και θα γυρίσω ναι αντε μου λέει γιατί καθαρίζουμε κιόλας τα δωμάτια με ειρωνικό ύφος. Στο ξεσπάω στο πρώτο ήταν μια Εύα κοντή με καλό ηυχι γεματουλα, βγήκε τσιτσιδι στη βεράντα μιας και η τσα2 έλειπε. Το Νιμου της αξύριστο τουλάχιστον μια βδομάδα. Δε πλησιάζω σε τέτοιο θέαμα στο πιο μέσα μια Τζούλιαν ξερακιανη, αδύνατη σε βαθμό υποσιτισμού.
Στο δίπλα στο μονικας μια μαγδα, μελαχρινή, γύφτο Ρουμάνα μου φάνηκε στα γρήγορα που βγήκε στο σαλόνι. Άκυρο κι εκεί. Τέλος απέναντι από τη λουξ μια Ρουμάνα δε θυμάμαι όνομα, ήταν με θύμα εε συγνώμη με πελάτη όσο περίμενα μετρίου αναστηματος αλλά φουλ κυτταρίτιδα σε βαθμό κακουργηματος. Η αλήθεια είναι πως είχα να επισκεφθώ τα μαγαζιά κάτι παραπάνω από 2,5 ψρονια. Αλλά τέτοια καταντια τέτοιες ξεπεσμός δεν το περίμενα με τπτ....
Αυτά τα λίγα.
Μαύρο κι ακυρο από εμένα. Προτιμότερο να βάζεις στην άκρη ένα 150αρι και να πάρεις ένα call girl οπότε αυτό κάτσει και είναι συνήθως ανωτερω από αυτό που αντίκρυσμα χθες...
 

Ntonpinelo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2022
Μηνύματα
464
Κριτικές
12
Like
3.259
Πόντοι
731
ΠΑΡΑΚΜΉ ΠΑΡΑΚΜΉ ΠΑΡΑΚΜΉ.
Επίσκεψη σε όλα τα τσαρδί της πόλης χθες. Το πρώην Nantias κλειστό. Το Κ είχε την αγάπη η οποία καμία σχέση με τις φώτο που παίζει στο φατσοβιβλιο. Πολύ αδύνατη πεσμένο στήθος και μόλις της είπα θα κάνω μια βόλτα πρώτα και θα γυρίσω ναι αντε μου λέει γιατί καθαρίζουμε κιόλας τα δωμάτια με ειρωνικό ύφος. Στο ξεσπάω στο πρώτο ήταν μια Εύα κοντή με καλό ηυχι γεματουλα, βγήκε τσιτσιδι στη βεράντα μιας και η τσα2 έλειπε. Το Νιμου της αξύριστο τουλάχιστον μια βδομάδα. Δε πλησιάζω σε τέτοιο θέαμα στο πιο μέσα μια Τζούλιαν ξερακιανη, αδύνατη σε βαθμό υποσιτισμού.
Στο δίπλα στο μονικας μια μαγδα, μελαχρινή, γύφτο Ρουμάνα μου φάνηκε στα γρήγορα που βγήκε στο σαλόνι. Άκυρο κι εκεί. Τέλος απέναντι από τη λουξ μια Ρουμάνα δε θυμάμαι όνομα, ήταν με θύμα εε συγνώμη με πελάτη όσο περίμενα μετρίου αναστηματος αλλά φουλ κυτταρίτιδα σε βαθμό κακουργηματος. Η αλήθεια είναι πως είχα να επισκεφθώ τα μαγαζιά κάτι παραπάνω από 2,5 ψρονια. Αλλά τέτοια καταντια τέτοιες ξεπεσμός δεν το περίμενα με τπτ....
Αυτά τα λίγα.
Μαύρο κι ακυρο από εμένα. Προτιμότερο να βάζεις στην άκρη ένα 150αρι και να πάρεις ένα call girl οπότε αυτό κάτσει και είναι συνήθως ανωτερω από αυτό που αντίκρυσμα χθες...
Μπράβο για την ενημέρωση.
Και σύμφωνο σε όλα.
Οπότε περάσω θα γράψω.....μπας και ανέβει το thrend
ΠΑΡΑΚΜΉ ΠΑΡΑΚΜΉ ΠΑΡΑΚΜΉ.
Επίσκεψη σε όλα τα τσαρδί της πόλης χθες. Το πρώην Nantias κλειστό. Το Κ είχε την αγάπη η οποία καμία σχέση με τις φώτο που παίζει στο φατσοβιβλιο. Πολύ αδύνατη πεσμένο στήθος και μόλις της είπα θα κάνω μια βόλτα πρώτα και θα γυρίσω ναι αντε μου λέει γιατί καθαρίζουμε κιόλας τα δωμάτια με ειρωνικό ύφος. Στο ξεσπάω στο πρώτο ήταν μια Εύα κοντή με καλό ηυχι γεματουλα, βγήκε τσιτσιδι στη βεράντα μιας και η τσα2 έλειπε. Το Νιμου της αξύριστο τουλάχιστον μια βδομάδα. Δε πλησιάζω σε τέτοιο θέαμα στο πιο μέσα μια Τζούλιαν ξερακιανη, αδύνατη σε βαθμό υποσιτισμού.
Στο δίπλα στο μονικας μια μαγδα, μελαχρινή, γύφτο Ρουμάνα μου φάνηκε στα γρήγορα που βγήκε στο σαλόνι. Άκυρο κι εκεί. Τέλος απέναντι από τη λουξ μια Ρουμάνα δε θυμάμαι όνομα, ήταν με θύμα εε συγνώμη με πελάτη όσο περίμενα μετρίου αναστηματος αλλά φουλ κυτταρίτιδα σε βαθμό κακουργηματος. Η αλήθεια είναι πως είχα να επισκεφθώ τα μαγαζιά κάτι παραπάνω από 2,5 ψρονια. Αλλά τέτοια καταντια τέτοιες ξεπεσμός δεν το περίμενα με τπτ....
Αυτά τα λίγα.
Μαύρο κι ακυρο από εμένα. Προτιμότερο να βάζεις στην άκρη ένα 150αρι και να πάρεις ένα call girl οπότε αυτό κάτσει και είναι συνήθως ανωτερω από αυτό που αντίκρυσμα χθες...

ΠΑΡΑΚΜΉ ΠΑΡΑΚΜΉ ΠΑΡΑΚΜΉ.
Επίσκεψη σε όλα τα τσαρδί της πόλης χθες. Το πρώην Nantias κλειστό. Το Κ είχε την αγάπη η οποία καμία σχέση με τις φώτο που παίζει στο φατσοβιβλιο. Πολύ αδύνατη πεσμένο στήθος και μόλις της είπα θα κάνω μια βόλτα πρώτα και θα γυρίσω ναι αντε μου λέει γιατί καθαρίζουμε κιόλας τα δωμάτια με ειρωνικό ύφος. Στο ξεσπάω στο πρώτο ήταν μια Εύα κοντή με καλό ηυχι γεματουλα, βγήκε τσιτσιδι στη βεράντα μιας και η τσα2 έλειπε. Το Νιμου της αξύριστο τουλάχιστον μια βδομάδα. Δε πλησιάζω σε τέτοιο θέαμα στο πιο μέσα μια Τζούλιαν ξερακιανη, αδύνατη σε βαθμό υποσιτισμού.
Στο δίπλα στο μονικας μια μαγδα, μελαχρινή, γύφτο Ρουμάνα μου φάνηκε στα γρήγορα που βγήκε στο σαλόνι. Άκυρο κι εκεί. Τέλος απέναντι από τη λουξ μια Ρουμάνα δε θυμάμαι όνομα, ήταν με θύμα εε συγνώμη με πελάτη όσο περίμενα μετρίου αναστηματος αλλά φουλ κυτταρίτιδα σε βαθμό κακουργηματος. Η αλήθεια είναι πως είχα να επισκεφθώ τα μαγαζιά κάτι παραπάνω από 2,5 ψρονια. Αλλά τέτοια καταντια τέτοιες ξεπεσμός δεν το περίμενα με τπτ....
Αυτά τα λίγα.
Μαύρο κι ακυρο από εμένα. Προτιμότερο να βάζεις στην άκρη ένα 150αρι και να πάρεις ένα call girl οπότε αυτό κάτσει και είναι συνήθως ανωτερω από αυτό που αντίκρυσμα χθες...
Ωραία ενημέρωση....
Θα ανταποδώσω οπότε βρεθώ στην πόλη...
Ας γράψουμε λίγο ο κάθε ένας την βόλτα του μπας και ανέβει λίγο το thread..
Είναι όντως χαλιά μαύρα εδώ και καιρό..
Call girl κάποια από το kanesex...στο 100αρι πού έχω δοκιμάσει είναι πάλι πολύ μέτρια.
Νομίζω συμφέρει μια στο τόσο Αθήνα.
 

mixanikos85

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2019
Μηνύματα
246
Like
315
Πόντοι
21
Δεν μηλαει κανεις δυστυχως , εγω εχω παει καποιες φορες δαν εχω βρει τπτ αξιόλογο… νομιζω οτι κάποιας περιπτώσεις απο το κανε σεξ αξιζουνε εγω 2-3 που εχω δόκιμασει τις εχω προτηνει .. χωρις καμια ενημερωση ομως αν πηγα καποιος και τα σχετικα ..
 

Ntonpinelo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2022
Μηνύματα
464
Κριτικές
12
Like
3.259
Πόντοι
731
Δεν μηλαει κανεις δυστυχως , εγω εχω παει καποιες φορες δαν εχω βρει τπτ αξιόλογο… νομιζω οτι κάποιας περιπτώσεις απο το κανε σεξ αξιζουνε εγω 2-3 που εχω δόκιμασει τις εχω προτηνει .. χωρις καμια ενημερωση ομως αν πηγα καποιος και τα σχετικα ..
Παρακολουθώ καιρό και βλέπω μόνο να ρωτάνε και μετά καμία ενημέρωση.
Εγώ οπότε είναι ο δρόμος μου θα κάνω ενημέρωση.. όπως και από το kanesex στο άλλο thread.
Παλιές βόλτες και ότι θυμάμαι.
Τώρα ήρθα στην παρέα.
Ο βανταμ τι έγινε ρε;
 

Ntonpinelo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2022
Μηνύματα
464
Κριτικές
12
Like
3.259
Πόντοι
731
Σήμερα περνούσα έξω από την Πάτρα καί είπα να κάνω ένα πέρασμα να δω τι παίζει.. σταματάω στο πρώτο στην αγ, Στεφάνου που είναι μόνο του απέναντι από την λουξ .
Είχε μια καινούργια... Όνομα Νάταλι...ξανθό μαλλί καρέ ..όμορφο μικρό αλλά στητο στήθος.... λευκό δέρμα και γενικά κορμάρα... κάτι λίγα τατουάζ στα πόδια, δεν έδωσα σημασία γιατί μου άρεσε και είχα αποφασίσει ότι θα περάσω..
Πείρα για πρώτη φορά πρόγραμμα στα 50 με ελεύθερο στοματικό και δεν μετάνιωσα.
Το κορίτσι είναι έρωτας μέσα,. χαλαρή χωρίς βιασύνη.. καλη πίπα που άνετα μπορείς να χύσεις.. δεν λέει όχι σε τίποτα, στήνεται πολύ καλά και σε αφήνει να μπαίνεις όλος μέσα..στα τέσσερα είναι ένα ποίημα.. ένιωσα ότι το απολάμβανε καί αυτή . Θα προσπαθήσω να ανεβάσω κριτική.. είναι από τα λίγα καλά κομμάτια που έχω δει τελευταία στην Πάτρα.θα έλεγα να την επισκεφθείτε.
Δεν ξέρω πόσο καιρό θα μείνει.. ελπίζω να την προλάβω στο επόμενο πέρασμα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom