Νέα

Πάτρα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lado
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 702K
  • Ετικέτες
    πάτρα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Πάτρας στον κατάλογο

thelastpm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.871
Κριτικές
1
Like
3.318
Πόντοι
456
Η Σόνια τι λέει από εμφάνιση;

Αυτή βρίσκεις τα πρωινά στη Λουξ.

Κορίνα και Λαρίσα ωραίες. Η Κορίνα προς το ανορεξικό.

Σε τρίο δεν ξέρω πώς θα λειτουργήσουν.

Σε απλές συναντήσεις δεν ξετρελάθηκα.
 

theodoros1977

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2017
Μηνύματα
152
Κριτικές
11
Like
502
Πόντοι
311

mixanikos85

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2019
Μηνύματα
241
Like
314
Πόντοι
21

PatrasmanX

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2020
Μηνύματα
122
Κριτικές
3
Like
235
Πόντοι
1
Έχει κανείς άποψη για Λένα από studio k?
 
Εγγρ.
11 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.472
Κριτικές
20
Like
2.587
Πόντοι
3.665
Καλό δείχνει από πίσω
 

Συνημμένα

  • 243198586_1463047507415983_9200995416769224856_n.jpg
    243198586_1463047507415983_9200995416769224856_n.jpg
    30 KB · Εμφανίσεις: 124

mixanikos85

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2019
Μηνύματα
241
Like
314
Πόντοι
21
παιδια συγνωμη για την έκφραση αλλα εδω στη πατρα ημαστε μπουρδελιαρηδες τις πλακας… ο κοσμος παει βλεπει και γαμαει .. τωρα απο τις φωτογραφιες τι να καταλαβεις.. παντως δεν ειναι καλη… εχουνε ερθει κατι καργιολες για μασαζ στη πατρα που δηλώνουμε φοιτήτριες .. εκει θα παω το απογευμα εγω
 

gianniskm

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2017
Μηνύματα
140
Like
261
Πόντοι
21
παιδια συγνωμη για την έκφραση αλλα εδω στη πατρα ημαστε μπουρδελιαρηδες τις πλακας… ο κοσμος παει βλεπει και γαμαει .. τωρα απο τις φωτογραφιες τι να καταλαβεις.. παντως δεν ειναι καλη… εχουνε ερθει κατι καργιολες για μασαζ στη πατρα που δηλώνουμε φοιτήτριες .. εκει θα παω το απογευμα εγω
Μπορεις να μοιραστεις αυτην την πληροφορια συναδελφε? Κατεβαινω πολυ συχνα για δουλεια πατρα κ θα βολευε
 

sotosdep2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2008
Μηνύματα
515
Like
1.910
Πόντοι
206
παιδια συγνωμη για την έκφραση αλλα εδω στη πατρα ημαστε μπουρδελιαρηδες τις πλακας… ο κοσμος παει βλεπει και γαμαει .. τωρα απο τις φωτογραφιες τι να καταλαβεις.. παντως δεν ειναι καλη… εχουνε ερθει κατι καργιολες για μασαζ στη πατρα που δηλώνουμε φοιτήτριες .. εκει θα παω το απογευμα εγω
Ελπίζω να περάσεις καλά και να μας δώσεις πληροφορίες
 
Εγγρ.
11 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.472
Κριτικές
20
Like
2.587
Πόντοι
3.665
παιδια συγνωμη για την έκφραση αλλα εδω στη πατρα ημαστε μπουρδελιαρηδες τις πλακας… ο κοσμος παει βλεπει και γαμαει .. τωρα απο τις φωτογραφιες τι να καταλαβεις.. παντως δεν ειναι καλη… εχουνε ερθει κατι καργιολες για μασαζ στη πατρα που δηλώνουμε φοιτήτριες .. εκει θα παω το απογευμα εγω
Πήγες και την δοκίμασες?Αν ναι,πες να ξέρουμε κι εμείς
 

sotosdep2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2008
Μηνύματα
515
Like
1.910
Πόντοι
206
Και να πει και να μην πει το ιδιο ειναι.Εχετε τις γνωστες πατρινιες που βαζουν στο kanesex αγγελιες που πατε και τους τα ακουμπατε και κατα τα αλλα οταν ειναι να γραψετε κατι σας πιανει μουγγα.Γι αυτο κατεβαινουν συχνα πυκνα κοπελες απο Αθηνα που πανε σε δικους τους πελατες χωρις να κανουν σουσουρο με αγγελιες στο kanesex και αλλου.
Έχεις κάποια καλή πρόταση?
 

mixanikos85

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2019
Μηνύματα
241
Like
314
Πόντοι
21
Ητα
Έχεις κάποια καλή πρόταση?
Τι να εχει να πει ρε με τον καθε βλακα εδω που πεταει πονηραδες… πηγα και περασα καλα αξιζε τα λεφτα που εδωσα 40… αλλα οχι να ερχετε καποια καινουργια γκομενα και να το μυρμιραμε πως ειναι αν ειναι καλη και τα σχετικα .. πας δοκιμάζεις και ενημερώνεις εγω ετσι κανω.. μεσοβδομαδα θα ερθει ενα τουμπανο την οποια εχω παρει και θα ενημερωσω
 

sotosdep2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2008
Μηνύματα
515
Like
1.910
Πόντοι
206
Ητα

Τι να εχει να πει ρε με τον καθε βλακα εδω που πεταει πονηραδες… πηγα και περασα καλα αξιζε τα λεφτα που εδωσα 40… αλλα οχι να ερχετε καποια καινουργια γκομενα και να το μυρμιραμε πως ειναι αν ειναι καλη και τα σχετικα .. πας δοκιμάζεις και ενημερώνεις εγω ετσι κανω.. μεσοβδομαδα θα ερθει ενα τουμπανο την οποια εχω παρει και θα ενημερωσω
Ευχαριστούμε συναγωνιστή! Αν πέρασες καλά τότε αυτό μετράει και μόνο αυτό. Κι εγώ με κάποια που την λένε χοντρή έχω περάσει πολύ σπεσιαλ
 

mixanikos85

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2019
Μηνύματα
241
Like
314
Πόντοι
21
Ευχαριστούμε συναγωνιστή! Αν πέρασες καλά τότε αυτό μετράει και μόνο αυτό. Κι εγώ με κάποια που την λένε χοντρή έχω περάσει πολύ σπεσιαλ
Να σε καλα φιλε θα σε ενημερωσω με προσωπικό μνμ μολις ερθει ο πυραυλος
 

mixanikos85

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2019
Μηνύματα
241
Like
314
Πόντοι
21
Ενταξει φιλος θα το ανακοινώσω εδω αλλα κάντε κανεναν κοπο και ενημερώστε κ εσεις .. ερχετε καποια γκομενα και δεν μπαινει κα μνεία στο κοπο να παει να δει ..
 

newman221

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2016
Μηνύματα
18
Like
12
Πόντοι
0
ΧΑΙΡΕΤΟ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ!!!
ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΜΕ ΤΗΝ ΤΖΟΥΛΙΑ ΣΤΟ 118 ΣΤΟ ΜΟΝΙΚΑ.
ΑΠΟ ΧΑΛΙΑ ΕΩΣ ΠΟΛΥ ΧΑΛΙΑ.....
ΜΠΗΚΕ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ.....ΕΝΑ ΞΕΡΟ ΠΡΑΜΑ....
ΚΑΘΙΣΕ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΚΑΙ ΜΕ ΚΟΙΤΑΓΕ.....ΑΜΑΝ ΛΕΩ ΔΕΝ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΚΑΛΑ
ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟΝ ΠΑΙΖΕΙ....ΚΑΜΙΑ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ.....ΛΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ.....
ΕΝΩ ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΝΟΝΙΣΕΙ ΣΤΟ ΣΑΛΟΝΙ ΧΩΡΙΣ ΣΚΟΥΦΙ ΠΙ@Α ΦΟΡΑΕΙ ΣΚΟΥΦΙ......ΩΡΑΙΟ ΜΠΟΥΚΙ ΠΑΝΤΩΣ ΝΑ ΣΗΜΕΙΩΘΕΙ..
ΤΗΝ ΕΒΑΛΑ ΣΤΑ 4 ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ.......ΓΙΑΤΙ ΛΙΓΟ ΑΚΟΜΑ ΘΑ ΜΟΥ ΕΠΕΦΤΕ.......
Η ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΤΗΣ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΚΑΘΟΛΟΥ ΣΩΣΤΗ ..... ΣΤΡΑΒΩΝΕ ΑΜΕΣΩΣ
ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΔΥΝΑΤΗ ΒΥΖΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΘΟΛΟΥ (ΓΟΥΣΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ) ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΚΑΤΙ ΝΑ ΜΕ ΦΤΙΑΞΕΙ!!! ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΔΕΙΞΕ ΗΤΑΝ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΝΑ ΦΥΓΕΙ!!
***********ΟΣΟ ΠΙΟ ΠΟΛΛΟΙ ΜΙΛΑΜΕ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΘΑ ΓΛΥΤΩΝΟΥΜΕ ΚΑΝΑ ΦΡΑΓΚΟ************************
 

propper79

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2016
Μηνύματα
346
Like
378
Πόντοι
21
αν οντως ισχυει την ηπιαμε.....Την αμαλια την πηδαγα τουλαχιστον 2 χρονια .....βασικα απο τοτε που ηρθε......ειδικοτερα απο τοτε που εφυγε η νικη πηγαινα μονο με αυτην.....εχω γραψει κριτικες πολλες........ηταν ενα μπιμπελο με στενο μουνακι που ποναγε στις αρχες οταν το γαμουσα γιαυτο φροντιζα και το εγλυφα πολυ ωρα......τεσπα......κριμα γιατι ηταν αγνο μουνακι....
 

thelastpm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.871
Κριτικές
1
Like
3.318
Πόντοι
456
αν οντως ισχυει την ηπιαμε.....Την αμαλια την πηδαγα τουλαχιστον 2 χρονια .....βασικα απο τοτε που ηρθε......ειδικοτερα απο τοτε που εφυγε η νικη πηγαινα μονο με αυτην.....εχω γραψει κριτικες πολλες........ηταν ενα μπιμπελο με στενο μουνακι που ποναγε στις αρχες οταν το γαμουσα γιαυτο φροντιζα και το εγλυφα πολυ ωρα......τεσπα......κριμα γιατι ηταν αγνο μουνακι....
Πού είσαι εσύ ρε συνάδελφε; Σε χάσαμε.

Η μικρή Τζούλια είναι παρόμοια φάση.
 

propper79

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2016
Μηνύματα
346
Like
378
Πόντοι
21
Πού είσαι εσύ ρε συνάδελφε; Σε χάσαμε.

Η μικρή Τζούλια είναι παρόμοια φάση.
επιστρεφω νοεμβριο.....τωρα ειμαι εκτος...........ασχολουμαι με τουριστριες αυτο το διαστημα!χαχαχα.........λειπω τον μισο χρονο εκτος πατρων
 

thelastpm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.871
Κριτικές
1
Like
3.318
Πόντοι
456
επιστρεφω νοεμβριο.....τωρα ειμαι εκτος...........ασχολουμαι με τουριστριες αυτο το διαστημα!χαχαχα.........λειπω τον μισο χρονο εκτος πατρων
Καλύτερες οι τουρίστριες από τις city τουρίστριες της Πάτρας.

Και δυστυχώς το χάσαμε το κορμί. Έτσι τουλάχιστον μου είπε η τσατσά στο Γ118.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom