Νέα

Πάτρα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lado
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 702K
  • Ετικέτες
    πάτρα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Πάτρας στον κατάλογο

thelastpm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.871
Κριτικές
1
Like
3.318
Πόντοι
456
Η Τζούλια που λες συνάδελφε (Μόνικας Β) είναι καινούρια;

Στο 120 (1,2,3) τελευταία φορά που πήγα ήταν η γνωστή Τζούλια, η Κορίνα και η Στέλλα. Για τη Στέλλα έχει κάποιος άποψη;
Ό,τι νάναι λόγω emental.

Η Στέλλα για την οποία ρωτάω είναι η Λίζα αν έχει πάει κάποιος μαζί της.
 

prkdi

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
107
Like
172
Πόντοι
1
έχει κάποιος συναγωνιστής εμπειρία από την χριστίνα στο κανεσεξ; μου είπε 80 σε χώρο μου χαλαρά για δύο χέρια και ότι δίνει και κουλούρι (αν υπάρχει αντιπρόταση δεκτή)
Όπως είπε και ο φίλος παραπάνω είσαι σε λάθος νήμα! Την είχα πάρει πριν κάνα δυο μήνες. Πολύ καλή, δεν λέει όχι σε τίποτα. Δεν ξέρω αν θα σου αρέσει ο σωματοότυπος της, είναι πολύ αδύνατη αλλά σίγουρα δεν θα κλάψεις τα χρήματα σου.
 

177

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2018
Μηνύματα
97
Like
49
Πόντοι
0
Όπως είπε και ο φίλος παραπάνω είσαι σε λάθος νήμα! Την είχα πάρει πριν κάνα δυο μήνες. Πολύ καλή, δεν λέει όχι σε τίποτα. Δεν ξέρω αν θα σου αρέσει ο σωματοότυπος της, είναι πολύ αδύνατη αλλά σίγουρα δεν θα κλάψεις τα χρήματα σου.
ευχαριστώ συναγωνιστή
 

Apeiros1234

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2021
Μηνύματα
164
Κριτικές
2
Like
524
Πόντοι
81

PatrasmanX

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2020
Μηνύματα
122
Κριτικές
3
Like
235
Πόντοι
1
Συναγωνιστες παιζει τιποτα σημερα ή κλειστα λογω ημερας;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Επισης, εχει κανεις γνωμη για Λιζα στο 120;
 
Εγγρ.
18 Δεκ 2020
Μηνύματα
28
Like
6
Πόντοι
0
Μαγκες, σε ποια μου προτείνεται να παω και πιστεύετε αξίζει; Δεν μ αρέσουν με παραπανισια κιλα, τι προτείνετε;
 
Εγγρ.
11 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.472
Κριτικές
20
Like
2.587
Πόντοι
3.665
Μαγκες, σε ποια μου προτείνεται να παω και πιστεύετε αξίζει; Δεν μ αρέσουν με παραπανισια κιλα, τι προτείνετε;

Αμαλία..Μακράν η καλύτερη. Και η Λαρίσα από κορμί στην άλλη αλυσίδα των 25 ευρώ αλλά μπορεί να την πετύχεις να βαριέται...
Σήμερα πάντως είναι στα της Monica αυτές
Α. Μαργαρίτα
Β. Τζουλιάννα
Γ. Αμαλία
Αγ.Στεφάνου. Σόνια
και στο λιμάνι μια καινούργια η Ζιζέλ.
 
Εγγρ.
18 Δεκ 2020
Μηνύματα
28
Like
6
Πόντοι
0
Αμαλία..Μακράν η καλύτερη. Και η Λαρίσα από κορμί στην άλλη αλυσίδα των 25 ευρώ αλλά μπορεί να την πετύχεις να βαριέται...
Σήμερα πάντως είναι στα της Monica αυτές
Α. Μαργαρίτα
Β. Τζουλιάννα
Γ. Αμαλία
Αγ.Στεφάνου. Σόνια
και στο λιμάνι μια καινούργια η Ζιζέλ.
Σε ευχαριστώ, αρα περαν της Αμαλίας, η λαρισα εχει το καλύτερο κορμί;
 

PatrasmanX

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2020
Μηνύματα
122
Κριτικές
3
Like
235
Πόντοι
1
Τίμησα σήμερα την Αμαλία και την Τζούλια σε τρίο. Γενικά είμαι άπειρος στον χώρο και έχοντας φάει σχεδόν αποκλειστικά ξενερες σκέφτηκα να πάω στην Τζούλια με την οποία όταν βρεθήκαμε πρώτη φορά υπήρξε χημεία και είχε βγει καλό.
Φτάνω λοιπόν και όπως μπαίνω καθόταν η Τζούλια μαζί με την Αμαλία και μιλούσανε και ενώ μπήκα για τη μια το σκέφτομαι λίγο και λέω ας τις πάρω και τις 2 μαζί.

Πάω στο δωματιο, περιμένω να έρθουν τα κορίτσια και μπαίνουν μέσα. Τις περιμένω όρθιος και ερχοντε η μια σε κάθε μου πλευρά και αρχίζουν τα φιλιά και τα χάδια. Ανταποδίδω και εγώ και γενικα φάνηκε ότι θα πήγαινε καλά το πράγμα! Κάνει κίνηση για γλωσσοφιλο η Τζούλια και διστάζω για μια στιγμή αλλά σκεφτομαι ότι εδώ που φτάσαμε δε θα την αφήσω ανεκμετάλλευτη. Αρχίζω λοιπόν να φιλάω την Τζούλια όσο η Αμαλία έκανε πίπα και μετά από λίγο θέλει να μου πάρει και η Τζούλια πίπα. Αρχίζει και σηκώνεται η Αμαλία και ενώ είχε δει τα φιλια με την Τζούλια της λέω έχεις πρόβλημα; Κανένα μου λέει και αρχίζω να φιλάω αυτην τώρα ενώ με πιπωνε η Τζούλια. Ωραία λεω, εδώ είμαστε πετύχαμε λαυράκι! Λέω της Αμαλίας να μου πάρουν πίπα μαζί και αρχίζουν μια διπλή πίπα Ο ΝΕΙ ΡΟ !!!
Ξαπλώνω την Τζούλια και αρχίζω να τη πηδάω για λίγο ενώ με χάιδευε η Αμαλία και μετά από λίγο τους λέω να αλλάξουν. Στήνετε στα 4 η Αμαλία και έρχεται η Τζούλια δίπλα μου να με φιλάει και να τη χουφτωνω όσο εγώ γαμαω την Αμαλία. Όπως καταλαβαίνετε αυτό δεν κράτησε πολύ και βγαίνω και τους λέω να κάτσουν στο πάτωμα για να τελειώσω. Στο πρόσωπο δεν ήθελαν και έτσι τα μοίρασα στα βυζιά και των δύο! Εκεί νομίζω πως ξενέρωσε λιγο η Τζούλια αλλά εγώ ήμουν καταχαρουμενος από όλη την εμπειρία.

Μην τα πολυλογω, μετά από πολλές ξενερες ήταν ότι καλύτερο έχω κάνει και άξιζε μέχρι και το τελευταίο ευρώ και σίγουρα θα το ξανακάνω με την επόμενη ευκαιρία. Τα κορίτσια ήταν ορεξατα και σίγουρα έκαναν παραπάνω από όσα ήταν αναμενόμενο για να τιμήσουν τα λεφτά μου.
 

thelastpm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.871
Κριτικές
1
Like
3.318
Πόντοι
456
Φαντάζομαι εννοείς την Τζουλιάνα στο 118 και όχι την Τζούλια στο 120.
 
Εγγρ.
11 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.472
Κριτικές
20
Like
2.587
Πόντοι
3.665
Τίμησα σήμερα την Αμαλία και την Τζούλια σε τρίο. Γενικά είμαι άπειρος στον χώρο και έχοντας φάει σχεδόν αποκλειστικά ξενερες σκέφτηκα να πάω στην Τζούλια με την οποία όταν βρεθήκαμε πρώτη φορά υπήρξε χημεία και είχε βγει καλό.
Φτάνω λοιπόν και όπως μπαίνω καθόταν η Τζούλια μαζί με την Αμαλία και μιλούσανε και ενώ μπήκα για τη μια το σκέφτομαι λίγο και λέω ας τις πάρω και τις 2 μαζί.

Πάω στο δωματιο, περιμένω να έρθουν τα κορίτσια και μπαίνουν μέσα. Τις περιμένω όρθιος και ερχοντε η μια σε κάθε μου πλευρά και αρχίζουν τα φιλιά και τα χάδια. Ανταποδίδω και εγώ και γενικα φάνηκε ότι θα πήγαινε καλά το πράγμα! Κάνει κίνηση για γλωσσοφιλο η Τζούλια και διστάζω για μια στιγμή αλλά σκεφτομαι ότι εδώ που φτάσαμε δε θα την αφήσω ανεκμετάλλευτη. Αρχίζω λοιπόν να φιλάω την Τζούλια όσο η Αμαλία έκανε πίπα και μετά από λίγο θέλει να μου πάρει και η Τζούλια πίπα. Αρχίζει και σηκώνεται η Αμαλία και ενώ είχε δει τα φιλια με την Τζούλια της λέω έχεις πρόβλημα; Κανένα μου λέει και αρχίζω να φιλάω αυτην τώρα ενώ με πιπωνε η Τζούλια. Ωραία λεω, εδώ είμαστε πετύχαμε λαυράκι! Λέω της Αμαλίας να μου πάρουν πίπα μαζί και αρχίζουν μια διπλή πίπα Ο ΝΕΙ ΡΟ !!!
Ξαπλώνω την Τζούλια και αρχίζω να τη πηδάω για λίγο ενώ με χάιδευε η Αμαλία και μετά από λίγο τους λέω να αλλάξουν. Στήνετε στα 4 η Αμαλία και έρχεται η Τζούλια δίπλα μου να με φιλάει και να τη χουφτωνω όσο εγώ γαμαω την Αμαλία. Όπως καταλαβαίνετε αυτό δεν κράτησε πολύ και βγαίνω και τους λέω να κάτσουν στο πάτωμα για να τελειώσω. Στο πρόσωπο δεν ήθελαν και έτσι τα μοίρασα στα βυζιά και των δύο! Εκεί νομίζω πως ξενέρωσε λιγο η Τζούλια αλλά εγώ ήμουν καταχαρουμενος από όλη την εμπειρία.

Μην τα πολυλογω, μετά από πολλές ξενερες ήταν ότι καλύτερο έχω κάνει και άξιζε μέχρι και το τελευταίο ευρώ και σίγουρα θα το ξανακάνω με την επόμενη ευκαιρία. Τα κορίτσια ήταν ορεξατα και σίγουρα έκαναν παραπάνω από όσα ήταν αναμενόμενο για να τιμήσουν τα λεφτά μου.


Δυνατός ο παίχτης!! 2 skinny girls πακέτο αν και η Αμαλία για μένα τα σπάει και για την Τζουλιάννα (την λένε και Τζούλια για συντομία αλλά καλύτερα να την γράφουμε Τζουλιάννα για να μην γίνεται μπέρδεμα με την άλλη στα άλλα σπίτια) έχω γράψει.. Πέτα και μια κριτική στο αντίστοιχο studio ρε man να υπάρχει και πες και τιμή για το τρίο να το έχουμε υπόψιν κι εμείς!!
 

thelastpm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.871
Κριτικές
1
Like
3.318
Πόντοι
456
Το Γ120 είναι αυτό με την κρυφή είσοδο (το ανατολικότερο). Έχει μέσα τρία σπιτάκια. Ανεβαίνοντας τη Γλαύκου ανεβαίνει και η αρίθμηση.
Το 1 (νομίζω γκρι) είναι πολύ κοντά στο Monica's A. Θυμίζω ότι στο Monica's A μπαίνεις από τη μεσαία είσοδο και βρίσκεται ουσιαστικά σε ενιαίο χώρο με τα τρία του Γ120.
 

thelastpm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.871
Κριτικές
1
Like
3.318
Πόντοι
456
Στο Γ120(1) συνήθως είναι η Λίζα.
Στο Γ120(2) το μεσαίο της τριάδας δηλαδή (μωβ νομίζω) συνήθως είναι η Κορίνα.
Στο Γ120(3) το τελευταίο της τριάδας δηλαδή αλλά πρώτο από τη διακριτική είσοδο (πράσινο νομίζω) συνήθως είναι η Τζούλια.
Η Τζούλια είναι κατά τη γνώμη μου και ο μόνος λόγος ύπαρξης του οίκου τούτου.

Την Λαρίσα δεν την έχω πετύχει ποτέ στο Γ120 (1,2,3). Θα προσπαθήσω την επόμενη.

Οι τιμές ξεκινούν από 25 γκαφρά αλλά η Τζούλια που την βρίσκεις μόνο απόγευμα πάντα αν δεν κάνω λάθος ξεκινά από 30 γκαφρά.

Επίσης μία φορά μου προτάθηκε τρίο με Λίζα και Κορίνα αλλά δεν δέχτηκα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom