Νέα

Πάτρα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lado
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 702K
  • Ετικέτες
    πάτρα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Πάτρας στον κατάλογο

jonbu

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2009
Μηνύματα
220
Κριτικές
21
Like
458
Πόντοι
31
Επίσκεψη πριν λίγο στο Monica's της Όθωνος Αμαλίας και δωμάτιο με το μπαμπάτσικο, εκ Ρουμανίας, χαμογελαστό πιπίνι Πατρίσια. Γύρω στα 25, κανονικό ύψος, με ενισχυμένα σε διαστάσεις τα "επίμαχα" σημεία πλην στήθους που θα το έλεγα κανονικό. Δεν λέει πολλά σαν παρουσία αλλά ήταν μια τίμια και ευχάριστη συνεύρεση. Αν δεν είστε του σωματότυπου απλά προσπερνάτε.
 

jonbu

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2009
Μηνύματα
220
Κριτικές
21
Like
458
Πόντοι
31
Απο υπηρεσιες φιλε τι λεει?
Ηταν καλή η δεχτικη?
Μελαχροινη η ανοιχτοχρωμη?

Ας δούμε πως έχουν τα πράγματα.

Οι επιλογές μας εδώ μετρημένες στα δάκτυλα των δύο χεριών. Στις περισσότερες περιπτώσεις κοπέλες που είναι εδώ χρόνια και βαριούνται που ζουν. Οπότε αναγκάζεσαι να κάνεις συμβιβασμούς. Την Πατρίσια στην Αθήνα όχι μόνο δεν θα την πλήρωνα 40€ αλλά θα είχα προσπεράσει ευγενικά. Τώρα όμως και λόγω ότι την έκοψα ευδιάθετη, πράγμα σημαντικό για να "περάσεις καλά" την τίμησα.

Μέτρια εμφάνιση, απλά ανεκτή στο πρόσωπο, επιδερμίδα κανονική (όχι μελαμψή). Καλούλα και ευγενική χωρίς προσταγές του τύπου, κάνε αυτό, ξάπλωσε, στρίψε, κάνε ράνε που με ξενερώνουν αφάνταστα - λες και έβαλες πρόγραμα σε πλυντήριο.

Γενικά πλέον κοιτάζω να έχω ένα επιτυχημένο 10' (αν είναι εφικτό) και όχι να γευτώ το καλό νινί - γιατί απλά δεν υπάρχει.

Τα ίδια πάνω κάτω και με τα υποτιθέμενα "call girls" που μας επισκέπτονται κατά καιρούς. Οι περισσότερες πρώην μασατζούδες, στουντιοκόριτσα ή και από κολόμπαρα που είδαν φως και μπήκαν. Απαράδεκτες σε εμφάνιση, υπηρεσίες, συμπεριφορά και χρεώσεις που σε λίγο θα αγγίζουν τα City Tours. Αλλά είπαμε ελέω επιλογών ακόμη και αυτές "δουλεύουν".

Δείτε απλά τι γίνεται με επισκέψεις City Tours σε άλλες πόλεις και τι εδώ που υποτίθεται είμαστε η 3η πόλη σε πληθυσμό στην Ελλάδα:

:D:
 

Leviathansh

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2021
Μηνύματα
7
Κριτικές
1
Like
44
Πόντοι
0
Η νάντια έχει φύγει ή θα ξανά έρθει??
 

Xaxanoulhs

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2020
Μηνύματα
88
Like
94
Πόντοι
0
Στο Studio K είναι μια Σύλβια, πήγε κανείς?
 

Ekimus

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2008
Μηνύματα
85
Like
252
Πόντοι
20
Ας κάνω και εγω μια ενημέρωση για τα "Studio" στην Πάτρα.

Καταρχάς μιλάμε για τις ίδιες και τις ίδιες γιατι πολύ απλα δεν έρχονται νέες κοπέλες, και αν έρθουν είτε ειναι για πολυ λίγο, είτε απλά δεν προσθέτουν κάτι καινούργιο στην υπάρχουσα αγορά. Οι εμπειρίες αφορούν διάστημα εως και 2 χρόνια πίσω.

Γλαύκου 118 -120 & Απέναντι απο Λουξ:

Ευρυδίκη: Αν δεν είχε τον χαρακτήρα που έχει θα μπορούσε να πάει πολύ καλά. Υπάρχει περίπτωση να πας 3-4 φορες και να ειναι σούπερ και την 5η να πετάξει ή να πει χοντρομαλακία που θα σε ξενερώσει και δεν θα θες να ξαναπάς. Της το έχουν πει πολλοί τόσα χρονια δεν υπάρχει αλλαγή όμως. Προσωπικά δεν ξαναπάω ποτέ.

Αμαλία: Πραγματικό αστεράκι, πανέμορφη, petite με μια αθωότητα που δεν μπορείς να την βρεις εύκολα. Τώρα τελευταια έχω καιρο να μάθω οτι δουλεύει οσες φορες πήρα τηλέφωνο.

Τζουλιάννα: Skinny κατάσταση, πρόθυμη αλλα η φάση της ειναι αλλού. Πιο συγκεκριμένα, δεν μπορεις να μιλήσεις μαζί της ουτε Αγγλικά ουτε Ελληνικά οπότε η συννενόηση ειναι με ελαχιστες λέξεις και νοήματα, αλλα επίσης το μυαλό της ταξιδεύει κάπως αλλού οταν εισαι στον αγώνα. Δεν κοιτάει αλλού...αλλα νιώθεις οτι κάτι δεν πάει καλα...δεν μπορεις να καταλαβεις αν γουστάρει ή όχι.

Μαργαρίτα: Ωραίο σώμα με tattoo, αλλα απο πρόσωπο πολύ μέτριο. Στις υπηρεσίες ειναι πάρα πολυ καλή και αξίζει για να περάσετε καλά. Τίμια στην δουλειά της.

Λαρίσα: Ωραιο πρόσωπο και σώμα αλλα πάρα πολυ ξινή σε βαθμό που σε ξενερώνει. Εχω περασει 2-3 φορες μαζι της. Την 1 ηταν πολυ καλα, τις αλλες 2 ηταν μέτρια λόγω δικής της διάθεσης.

Μαρία: Ωραια γυναίκα, για αυστηρα το τυπικό προγραμμα. Δεν διατίθεται να κάνει τιποτα παραπανω, τα πάντα με προφυλαξη σε σημείο που νομίζεις οτι σε σιχαινεται. Αν της πεις/ζητήσεις κάτι παραπάνω πχ GFE σου λεει οτι εδω ειναι δουλεια και δεν κάνει τετοια.

Μαρίνα: Εχω περάσει 1 φορά μονο μαζί της, skinny κοπέλα, δεν τρελάθηκα, προσπαθεί αλλα δεν μου εβγαλε διαθεση να ξαναπαω. Γουστα ειναι αυτά.

Αυτά!
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
901
Κριτικές
35
Like
7.164
Πόντοι
3.436
Συνάδελφοι μπουρδελιαριδες από την όμορφη Πάτρα, γιατί δεν πηγαίνετε καμία βόλτα στις γυφτοπουλες από βραχνεικα; κάνουν παπάδες λένε..
Δωστε καμία πληροφορία στον λαό αν μας φέρει ο δρόμος προς τα εκεί να ξέρουμε να περπατήσουμε..
 

jonbu

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2009
Μηνύματα
220
Κριτικές
21
Like
458
Πόντοι
31
Ας κάνω και εγω μια ενημέρωση για τα "Studio" στην Πάτρα.

Καταρχάς μιλάμε για τις ίδιες και τις ίδιες γιατι πολύ απλα δεν έρχονται νέες κοπέλες, και αν έρθουν είτε ειναι για πολυ λίγο, είτε απλά δεν προσθέτουν κάτι καινούργιο στην υπάρχουσα αγορά. Οι εμπειρίες αφορούν διάστημα εως και 2 χρόνια πίσω.

Να προσθέσω πως και η Τζούλια που δουλεύει στο τρίο (1,2,3) είναι τίμια επιλογή και συνήθως είναι εκείνη που έχει την περισσότερη δουλειά έναντι πχ Λαρίσας και Τζουλιάνας. Αμαλία όντως καλή επιλογή αν και δεν είμαι των skinny.
Για την Μαργαρίτα δεν μου άρεσε τόσο εμφανισιακά (μέτριο πρόσωπο, δε μπορώ τα πολλά tattoos) αλλά μου κινήσατε την περιέργεια να δοκιμάσω.

Η Μαρίνα (petite και αυτή?) δεν έχω καταλάβει ακόμη ποια είναι. :sunglasses:
 

tew

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
25
Like
23
Πόντοι
0
Συνάδελφοι μπουρδελιαριδες από την όμορφη Πάτρα, γιατί δεν πηγαίνετε καμία βόλτα στις γυφτοπουλες από βραχνεικα; κάνουν παπάδες λένε..
Δωστε καμία πληροφορία στον λαό αν μας φέρει ο δρόμος προς τα εκεί να ξέρουμε να περπατήσουμε..
Ξερεις καμια εκει? η ετσι το λες?
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
901
Κριτικές
35
Like
7.164
Πόντοι
3.436
Ξερεις καμια εκει? η ετσι το λες?

Ξερεις καμια εκει? η ετσι το λες?
Προσωπικά δεν έχω πάει, είναι μακριά δυστυχώς, διαφορετικα μέρα παρά μέρα εκεί θα ήμουν..
Ότι συμβαίνει είναι αλήθεια κ καλώς συμβαίνει,έχει αναφερθεί κ στο συγκεκριμένο site αλλα κ με μια απλή αναζήτηση στο Google θα βγάλει πολλά σχετικά ρεπορτάζ από τις τοπικες δημοσιογραφικες ιστοσελίδες της τοπικής κοινωνίας.
 

sotosdep2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2008
Μηνύματα
515
Like
1.910
Πόντοι
206
Συνάδελφοι μπουρδελιαριδες από την όμορφη Πάτρα, γιατί δεν πηγαίνετε καμία βόλτα στις γυφτοπουλες από βραχνεικα; κάνουν παπάδες λένε..
Δωστε καμία πληροφορία στον λαό αν μας φέρει ο δρόμος προς τα εκεί να ξέρουμε να περπατήσουμε..
Κοίτα το νήμα για πιατσες Πάτρα
 

jonbu

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2009
Μηνύματα
220
Κριτικές
21
Like
458
Πόντοι
31
Βόλτα σήμερα από Γλαύκο.
Μόνικας Αγ. Στεφάνου - Μαργαρίτα
Μόνικας στο μεσαίο - Ευρυδίκη
Μόνικας στο Β η Τζουλια. Πρώτη φορά την έβλεπα, μινιόν νεαρό κοριτσάκι συμπαθητικό πρόσωπο, μικρό σχετικά στήθος - δίστασα να δοκιμάσω. Κάνει και πρωκτικό και έχει προσφορά 40€ με ελ. στοματικό κατά τα λεγόμενα της τσα. Στο Γ η Αμαλία η οποία σε σχέση με το πως ήταν όταν είχε πρωτοέρθει έχει μεταμορφωθεί προς το καλύτερο - φορούσε ένα ροζ κορμάκι, ανοιχτό ξανθό μαλλί καλοχτενισμένο. λες και είχε βγει από τσόντα.

Η γνωμη μου ειναι στο μονικας θελει ριζικη ανανεωση στολου.
Ειδικα ευριδικη μαρια πρεπει να φυγουν,περισσοτερο αρνητικες κριτικες θα παιρνουν παρα θετικες.
Η ντανα ηταν αστερι και σταθερη αξια,μεγαλη απωλεια η απουσια της.
Πρέπει να φερουν κοριτσια απο αθηνα και να ανανεώνουν το στολο τους πιο συχνα.
Ας φερουν και μεγαλογυναικες 50αρες ας φερουν απο το μπλοκ οπως και μαυρουλες και Ασιάτισσες
Γενικά θέλουν ανανέωση και χρειάζεται να φέρουν ωραίες και περιποιητικές κοπέλες. Ανέβηκα Αθήνα και κυριολεκτικά στο 1ο μπου που μπήκα πέτυχα περίπτωση και έπαιξε γαμάτη φάση. Η συγκεκριμένη αν ήταν εδώ θα έκανε θραύση και εκεί είναι απλά μία από τις πολλές (τίμιες στο κρεβάτι). Εντάξει δεν είμαστε για πουρά ή μαύρες (που επάνω τις πιπώνεις με 5~10€ στο αμάξι) αλλά σίγουρα πρέπει να το ψάξουν οι κυρίες που ηγούνται των οίκων εδώ γιατί φαίνεται πως υπάρχει θέμα.
 
Εγγρ.
11 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.472
Κριτικές
20
Like
2.587
Πόντοι
3.665
Η Τζουλιάννα με 60 δίνει και κουλουράκι έμαθα.. Αξίζει γενικά σαν υπηρεσίες? Δεν θα φυτιλιάσω το 60άρι έτσι φυσικά αλλά αν γενικά η κοπέλα είναι οκ, μελλοντικά δεν το αποκλείω.....
 

thelastpm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.871
Κριτικές
1
Like
3.318
Πόντοι
456
Βόλτα σήμερα από Γλαύκο.
Μόνικας Αγ. Στεφάνου - Μαργαρίτα
Μόνικας στο μεσαίο - Ευρυδίκη
Μόνικας στο Β η Τζουλια. Πρώτη φορά την έβλεπα, μινιόν νεαρό κοριτσάκι συμπαθητικό πρόσωπο, μικρό σχετικά στήθος - δίστασα να δοκιμάσω. Κάνει και πρωκτικό και έχει προσφορά 40€ με ελ. στοματικό κατά τα λεγόμενα της τσα. Στο Γ η Αμαλία η οποία σε σχέση με το πως ήταν όταν είχε πρωτοέρθει έχει μεταμορφωθεί προς το καλύτερο - φορούσε ένα ροζ κορμάκι, ανοιχτό ξανθό μαλλί καλοχτενισμένο. λες και είχε βγει από τσόντα.


Γενικά θέλουν ανανέωση και χρειάζεται να φέρουν ωραίες και περιποιητικές κοπέλες. Ανέβηκα Αθήνα και κυριολεκτικά στο 1ο μπου που μπήκα πέτυχα περίπτωση και έπαιξε γαμάτη φάση. Η συγκεκριμένη αν ήταν εδώ θα έκανε θραύση και εκεί είναι απλά μία από τις πολλές (τίμιες στο κρεβάτι). Εντάξει δεν είμαστε για πουρά ή μαύρες (που επάνω τις πιπώνεις με 5~10€ στο αμάξι) αλλά σίγουρα πρέπει να το ψάξουν οι κυρίες που ηγούνται των οίκων εδώ γιατί φαίνεται πως υπάρχει θέμα.
Η Τζούλια που λες συνάδελφε (Μόνικας Β) είναι καινούρια;

Στο 120 (1,2,3) τελευταία φορά που πήγα ήταν η γνωστή Τζούλια, η Κορίνα και η Στέλλα. Για τη Στέλλα έχει κάποιος άποψη;
 
Εγγρ.
11 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.472
Κριτικές
20
Like
2.587
Πόντοι
3.665
Τζούλια ή Τζουλιάννα.. Την λένε και με τα 2.. Άλλο η Τζούλια στην αλυσίδα την μια άλλο η Τζούλια-Τζουλιάννα στην αλυσίδα της Μόνικα
 
  • Like
Αντιδράσεις: jonbu

giant123

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2009
Μηνύματα
171
Κριτικές
5
Like
172
Πόντοι
1
Στο Γ η Αμαλία η οποία σε σχέση με το πως ήταν όταν είχε πρωτοέρθει έχει μεταμορφωθεί προς το καλύτερο - φορούσε ένα ροζ κορμάκι, ανοιχτό ξανθό μαλλί καλοχτενισμένο. λες και είχε βγει από τσόντα.

Εγώ πάντως την Αμαλία την προτιμούσα όπως είχε πρωτοέλθει... Φυσική και χωρίς πολλά πολλά... Η κοπέλα είναι πιτσιρίκα, τα βαμμένα μαλλιά και το έντονο βάψιμο τη χαλάνε, δεν προσφέρουν τίποτα ουσιαστικό. Γνώμη μου φυσικά...
 

jonbu

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2009
Μηνύματα
220
Κριτικές
21
Like
458
Πόντοι
31
Η Τζουλιάννα με 60 δίνει και κουλουράκι έμαθα.. Αξίζει γενικά σαν υπηρεσίες? Δεν θα φυτιλιάσω το 60άρι έτσι φυσικά αλλά αν γενικά η κοπέλα είναι οκ, μελλοντικά δεν το αποκλείω.....
Δεν θα μάθουμε ποτέ αν κάποιος από εδώ δεν την δοκιμάσει και πει γνώμη.:)
Αν και όλα είναι σχετικά καθώς πολλές φορές είναι θέμα χημείας, στιγμής, διάθεσης (δικής σου, δικής της), κτλπ.
 

177

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2018
Μηνύματα
97
Like
49
Πόντοι
0
έχει κάποιος συναγωνιστής εμπειρία από την χριστίνα στο κανεσεξ; μου είπε 80 σε χώρο μου χαλαρά για δύο χέρια και ότι δίνει και κουλούρι (αν υπάρχει αντιπρόταση δεκτή)
 

jonbu

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2009
Μηνύματα
220
Κριτικές
21
Like
458
Πόντοι
31
έχει κάποιος συναγωνιστής εμπειρία από την χριστίνα στο κανεσεξ; μου είπε 80 σε χώρο μου χαλαρά για δύο χέρια και ότι δίνει και κουλούρι (αν υπάρχει αντιπρόταση δεκτή)
Ναι έχουμε πάρει κάποιοι απλά είσαι σε λάθος νήμα. :)

Οι δικές μου εντυπώσεις:
 

177

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2018
Μηνύματα
97
Like
49
Πόντοι
0
Ναι έχουμε πάρει κάποιοι απλά είσαι σε λάθος νήμα. :)

Οι δικές μου εντυπώσεις:
με 10 στο σύνολο τσούπες που εξυπηρεττούν στην πάτρα, αν διαιρέσουμε και τις εντυπώσεις μας για αυτές σε νήματα, θα ψάχνουμε βελόνα στα άχυρα...
τέλοσπαντων αν θέλεις κατεύθυνε με που να διαβάσω για κολγκερλ πάτρα (που να πατάνε στο νήμα και δύο άτομα),
ευχαριστώ πολύ για την ενημέρωση για την τσούπρα, μάλλον θα την προτιμήσω (αν απαντήσει στα μνμ μου στο βιμπερ)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom