Νέα

Πάτρα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lado
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 702K
  • Ετικέτες
    πάτρα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Πάτρας στον κατάλογο
Εγγρ.
11 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.472
Κριτικές
20
Like
2.587
Πόντοι
3.665
Μιας και έκανα μια επίσκεψη όπου τίμησα την Λαρίσα,γνωστή σε πολλούς και μιας και δεν έχουν τα ρδέλα αυτά που δεν ανήκουν στα άλλα 3 της Monica's ας γράψω εδώ... Με άριστα το 10


Εμφάνιση κοπέλας 10 : Με καστανό μαλλί μέχρι σχεδόν το τέλος του λαιμού, καυλιάρικη φάτσα ,κωλάρα και βυζάκια φυσικά...Το καλύτερο μαζί με την Αμαλία από το Monica's γενικά για τα δικά μου γούστα

Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας 5: Δυστυχώς δεν είχε όρεξη μάλλον. Μπήκε μέσα, μηδέν προκαταρκτικά, σε πεσμένο εργαλείο πέρασμα σκούφου. Βαθύ μπούκι και δυνατό όμως. Στήσιμο στα 4.. Πέφτει σφυροκόπημα.. Αλλαγή στάσης με τα πόδια ανοιχτά τέρμα και μένα από πάνω.. Αλλαγή 3ης στάσης όπου πετάει ατάκα <<Δεν χύνεις...Να στην παίξω να τελειώσεις ή την έχεις παίξει πριν?>> Απαντώ ότι ήρθα να πηδήσω και αν ήθελα να τελειώσω με μαλακία το έκανα σπίτι μου. Πήγα πάνω άχυστος πάντως.. Αφού λοιπόν έχει γίνει ο διάλογος αυτός που με ξενέρωσε, συνεχίζω να ρίχνω.. Πάμε για να τελειώνουμε στην τελευταία στάση, γυρίζει και πάει να μου την παίξει άγαρμπα όπου την κόβω..Τελικά της λέω για καβάλα στο άλογο όπου ήρθε το τέλος. Σε όλη την διάρκεια η συμμετοχή της δεν ήταν όπως πρέπει..Σαν αγγαρεία...σαν κομοδίνο... Τόσο όμορφη κοπέλα που το έχασε..Μπορεί να την πέτυχα σε κακή στιγμή αλλά θα την ξανατιμήσω γιατί είναι καύλα...Μετά σίφουνας έξω και με χαιρέτησε μόνο την ώρα που έφευγα..

Χώρος/καθαριότητα χώρου 5: Ενώ η κυρία της υποδοχής, άλλαξε το χαρτί στο κρεβάτι, χαρτί σαν αυτό που βάζουν στα ιατρικά κρεβάτια με το ρολό, 2 συσκευασίες από σκουφάκια προηγουμένων ήταν στο πάτωμα.. Όχι το σκουφί...Η συσκευασία.. Εκνευριστικό... Τα κλώτσησα επίτηδες να βγουν μπροστά στην πόρτα μπας και τα πάρουν για τον επόμενο...

Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου 10 : Διακριτική, φιλική, χρόνια εκεί στον χώρο.. Δεν σε ενοχλεί. Λόγω συμπάθειας το 10 αν και το φάουλ με το δωμάτια και την καθαριότητα, δεν δικαιολογείται γι αυτήν...

Σχέση αξίας/κόστους 6 : Μπορεί το να πηδάς τέτοιο μανάρι να είναι κομπλέ, αλλά όταν πέφτεις σε διαδικασία άντε να τελειώνουμε....σε ξενερώνει... Θα έχει και 2η ευκαιρία πάντως γιατί είναι ΚΑΥΛΑ!!


Στα Monicas ήταν η Μαργαρίτα όπως την ανέφερε και ένας συναγωνιστής όπου έχει τεράστιο τατού στην πλάτη,η Ευρυδίκη και η Μαρία η Μολδαβέζα. Τζουλιάνα,Σόνια δεν έχω δεί.
Στο ένα από την άλλη αλυσίδα με την Λαρίσα.,στο νούμερο 2 ήταν μια Μαρίνα, μπαμπάτσικη την είπε η τσα2 αλλά εγώ την είδα βαρέων βαρών και την έκανα...
 

Sexomanis77

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2018
Μηνύματα
19
Like
28
Πόντοι
0
Καλησπέρα τύποι,ξέρει κάποιος τι παίζει στο studio k πέραν της Σαμάνθας;Αξίζει τίποτα ή ψιλομπά;Επίσης στης Νάντιας έχει τίποτε καλό;Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 

PatrasmanX

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2020
Μηνύματα
122
Κριτικές
3
Like
235
Πόντοι
1
Η Σαμάμθα έφυγε και ήρθε η Καίτη. Απο τις φωτογραφίες φαίνεται καλούτσικη αλλα ίσως λίγο νταρντάνα.
Έχει επισκεφτεί κανείς να μας πει τη γνώμη του;
 

gavelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.737
Κριτικές
21
Like
655
Πόντοι
326
Η Σαμάμθα έφυγε και ήρθε η Καίτη. Απο τις φωτογραφίες φαίνεται καλούτσικη αλλα ίσως λίγο νταρντάνα.
Έχει επισκεφτεί κανείς να μας πει τη γνώμη του;
Πηγα τυπε τη Δευτέρα εκανα τσαρκα.
Η καιτη ειναι μια μετρια στο υψος 1.60 περιπου αλλα πολυ στρουμπουλη,καμια σχεση μ αυτο που φαινετσι στη φωτογραφία.
Ηλικιακα ειναι γυρω στα 30 και την κανω ρουμανο μολδαβεζα .
Δεν μου γεμισε το ματι να περασω.
 

jonbu

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2009
Μηνύματα
220
Κριτικές
21
Like
458
Πόντοι
31
Βόλτα στο γνωστό τρίο του Γλαύκου. Στο 3 ήταν η Λαρίσα, καλή όταν είχε πρωτοέρθει αλλά πλέον με αυτό το διεκπαιρεωτικό στυλάκι πολύ ντεκαβλέ, στο 1 δεν θυμάμαι όνομα αλλά και αυτή μέτρια εντύπωση. Πέρασα στο 2 με την Μαρίνα, νταρντάνα εκ Βουλγαρίας κοντά στα 30~35 η οποία τίμησε και με το παραπάνω τον οβολό μου. Μέτρια εμφανισιακά καλή για γούστα.
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
Πηγα τυπε τη Δευτέρα εκανα τσαρκα.
Η καιτη ειναι μια μετρια στο υψος 1.60 περιπου αλλα πολυ στρουμπουλη,καμια σχεση μ αυτο που φαινετσι στη φωτογραφία.
Ηλικιακα ειναι γυρω στα 30 και την κανω ρουμανο μολδαβεζα .
Δεν μου γεμισε το ματι να περασω.
ρε τύπε τι περίπου?
Την μεζούρα τι την έχεις?
 

jonbu

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2009
Μηνύματα
220
Κριτικές
21
Like
458
Πόντοι
31
Επίσκεψη στο πρώτο της Μονικα στην Αγία Στεφάνου. Ήταν η Σόνια, Ρουμάνα στα 30κάτι, μέτριο ανάστημα, σωμα σχετικά καλό για την ηλικία της όμως στήθος πλακέ (!) απορώ πως μου διέφυγε στην πασαρέλα. Στα του αγώνα, μηδέν επικοινωνία, μηδέν προκαταρκτικά (πρώτη της δουλειά να κατεβάσει την κυλότα και να ανοίξει το προφυλακτικό), σχετικά απόμακρη το μόνο θετικό της με καβάλησε περίτεχνα και με αποτελείωσε. Δεν υπάρχει περίπτωση να την ξαναδώ.
 

Apeiros1234

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2021
Μηνύματα
164
Κριτικές
2
Like
524
Πόντοι
81
Καλησπέρα σας, γνωρίζετε αν είναι ανοιχτό το nantias home στην Πάτρα;
 

jonbu

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2009
Μηνύματα
220
Κριτικές
21
Like
458
Πόντοι
31
Βόλτα από τα ιδρύματα των Πατρών καθώς οι διαθέσιμες προτάσεις για call girls κρίθηκαν απογοητευτικές.

Studio K (Οθ. Αμαλίας) η Σαμάνθα μια πρόσχαρη αλλά όχι του γούστου μου κοπέλα και με το αντίτιμο στο 50€ (απλό + ελ. στοματικό). Παραδίπλα στης Μόνικας η Σόνια για την οποία έχω γράψει παραπάνω.
Αγ. Στεφάνου η Μαργαρίτα, μέτρια πράγματα είδα και έφυγα. Στη γνωστή 3αδα, Λαρίσα (3), Τζούλια (2) και η petit πιτσιρίκα Τζουλιάνα στο (1) την οποία και τίμησα χωρίς να μου αφήσει κάποια ιδιαίτερη ανάμνηση, απλά έπρεπε (:cheesy:). Στης Μόνικας παραδίπλα η Μαρία - την Μαρία την είχα πάρει όταν είχε πρωτοέρθει, νόστιμη εμφάνιση αλλά πολύ ξεπέτα στις υπηρεσίες της. Στο άλλο της Μόνικα η Ευριδίκη.

Συνοπτικά μπορεί να είναι και η περίοδος αλλά αν δεν έχεις 200+ να πηγαίνεις με city tours, ότι έρχεται Πάτρα από 'call girls' ανήκει κατά 90% στην συνομοταξία των σαυροειδών, milf στην καλύτερη ηλικιακά και με υπηρεσίες/χρεώσεις απαράδεκτες. Στην Αθήνα οι τύπισες αυτές ούτε σε οίκο δεν θα έπιαναν πελάτη πόσο μάλλον που ζητάνε 100άρικα (λολ).

Anyway καλές βόλτες και υγεία να έχουμε.
 

ducker13

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2011
Μηνύματα
352
Κριτικές
8
Like
371
Πόντοι
21
Βόλτα από τα ιδρύματα των Πατρών καθώς οι διαθέσιμες προτάσεις για call girls κρίθηκαν απογοητευτικές.

Studio K (Οθ. Αμαλίας) η Σαμάνθα μια πρόσχαρη αλλά όχι του γούστου μου κοπέλα και με το αντίτιμο στο 50€ (απλό + ελ. στοματικό). Παραδίπλα στης Μόνικας η Σόνια για την οποία έχω γράψει παραπάνω.
Αγ. Στεφάνου η Μαργαρίτα, μέτρια πράγματα είδα και έφυγα. Στη γνωστή 3αδα, Λαρίσα (3), Τζούλια (2) και η petit πιτσιρίκα Τζουλιάνα στο (1) την οποία και τίμησα χωρίς να μου αφήσει κάποια ιδιαίτερη ανάμνηση, απλά έπρεπε (:cheesy:). Στης Μόνικας παραδίπλα η Μαρία - την Μαρία την είχα πάρει όταν είχε πρωτοέρθει, νόστιμη εμφάνιση αλλά πολύ ξεπέτα στις υπηρεσίες της. Στο άλλο της Μόνικα η Ευριδίκη.

Συνοπτικά μπορεί να είναι και η περίοδος αλλά αν δεν έχεις 200+ να πηγαίνεις με city tours, ότι έρχεται Πάτρα από 'call girls' ανήκει κατά 90% στην συνομοταξία των σαυροειδών, milf στην καλύτερη ηλικιακά και με υπηρεσίες/χρεώσεις απαράδεκτες. Στην Αθήνα οι τύπισες αυτές ούτε σε οίκο δεν θα έπιαναν πελάτη πόσο μάλλον που ζητάνε 100άρικα (λολ).

Anyway καλές βόλτες και υγεία να έχουμε.
Η Μαρία, η ξ α νθια φίλε; αυτή που είναι από παλιά στα ιδρύματα αυτά;
 

Addicted1

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2021
Μηνύματα
54
Like
64
Πόντοι
0
Γενικά η κατάσταση στην πατρα ένα μαυρο χαλι... Καμιά σχέση με τις παλιες καλές εποχες... Παρακμή καμιά ανανέωση.. Για τις υπηρεσίες είναι ακριβά επίσης.. Οι συγκεκριμένες στην Αθήνα θα ήταν στο Μεταξουργείο για 10 ευρώ.. Τι να πω
 

ducker13

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2011
Μηνύματα
352
Κριτικές
8
Like
371
Πόντοι
21
Μια Ζωή ήρθε στο studioκ aς μας πει κάποιος εντυπώσεις γία εμάς που είμαστε μακρύα...
 

Apeiros1234

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2021
Μηνύματα
164
Κριτικές
2
Like
524
Πόντοι
81
Ανοιχτό με νέα διευθυνση.. Δουλεύει μια Ελληνίδα η Βίκυ
Ευχαριστώ. Μήπως μπορείς να μου δώσεις ένα τηλ να κλείσω ραντεβού γιατί αυτό που βλέπω στο internet δεν λειτουργεί. Επίσης αυτή η Βίκυ αξίζει;
 

Addicted1

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2021
Μηνύματα
54
Like
64
Πόντοι
0
Ευχαριστώ. Μήπως μπορείς να μου δώσεις ένα τηλ να κλείσω ραντεβού γιατί αυτό που βλέπω στο internet δεν λειτουργεί. Επίσης αυτή η Βίκυ αξίζει;
Φίλε δεν έχω τηλέφωνο.. Δεν ξέρω αν αξίζει δεν μπήκα.. Δεν ήταν του γουστου μου
 

PatrasmanX

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2020
Μηνύματα
122
Κριτικές
3
Like
235
Πόντοι
1
Για αυτήν που δουλεύει το πρώην Νάντιας έχουμε γνώμη;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom