Νέα

Πάτρα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lado
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 704K
  • Ετικέτες
    πάτρα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (1 μέλη και 3 επισκέπτες)
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Πάτρας στον κατάλογο

poco4

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2024
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
καλημερα παιδες πηγε κανενας να δει τισ καινουριες στο 118
απο τηλ μου ειπαν εχει 1 καινουρια στο λιμανι μονικας και μια στο στο ποταμι 118 Α
 

poco4

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2024
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
στο 120 ηταν η Αννα και η τζουλια η κορινα δεν δουλευει εκει πια
 

Anepithimitos

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
12
Like
24
Πόντοι
0
δεν έχω διαβάσει καμία αναφορά για το στούντιο που ειναι στο Σαραβάλι. το παλιό "προσεξε το"
τι γίνεται με εκείνο το κατάστημα;
 

Sklhros

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2019
Μηνύματα
27
Like
12
Πόντοι
0
Έχει επισκεφθεί κανένας την Κατερίνα στην Σαχτούρη, να μας πει εντυπώσεις ?
 

Soksok9990

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2024
Μηνύματα
42
Like
24
Πόντοι
0
Εχει παει κανενας στη σοφια στο σαχτουρη;
 

ducker13

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2011
Μηνύματα
352
Κριτικές
8
Like
371
Πόντοι
21
Εχει παει κανενας στη σοφια στο σαχτουρη;
Πέρασμα από τη Σοφία προχθές, είχα πάει ξανά την πρώτη φορά που πρωτοήρθε Ελλάδα αλλά και Πάτρα πριν κάνα χρονο. Την δηλώνουν 32 χρόνων, αλλά πρέπει να αγγίζει τα 50. Πιπα άθλια, πολύ δόντι και σε πονάει. Κορμίκλασσικης 50αρας, μαλακό πολύ, με σημάδια που δείχνουν έντονα Πψς έχει χάσει κιλά πολλά στο παρελθόν. Βυζι πεσμένο 3αρι. Γλυκιά μεν στο δωμάτιο, δεν ήθελε cow λόγω μεγέθους,. Γενικά απλά μια διεκπεραιωτικη γυναίκα και μέχρι εκεί ίσα να φύγουν τα χοντρά. Σε γενικές γραμμές..... το μετάνιωσα που πέταξα 40€.
Ανυπομονω να πάω ξανά μόνο κσι όταν ή ΑΝ ξαναέρθει η Ειρήνη. Ούτε καν με τη Μισέλ η οποία είναι μεν του γούστου μου, αλλά δεν αφήνει να την ακουμπάς ΠΟΥΘΕΝΆ συν ότι μου τη σπάει γιατί ενώ την έχω επισκεφθεί όλες τις φορές που έχει έρθει, όλες τις φορές χωρίς καν να έχουμε συζητήσει το οτιδήποτε,, με αποκάλεσε τδιγγουνη κάτι το οποίοετα από σκέψη κατάλαβα πως πιθανόν να θέλει έξτρα δωράκι μέσα στο δωμάτιο καθαρά δικό της για να την αφήσεις έστω να την ακοπησεις. Το λέω αυτό γιατί όλες τις φορές μου λέει, μου αρέσουν πολύ τα λεφτά.....
 

Sklhros

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2019
Μηνύματα
27
Like
12
Πόντοι
0
Στην Βίκυ στο στούντιο Κ έχει πάει κάποιος να μας πει εντυπώσεις?
 

n0n03s

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2010
Μηνύματα
61
Like
151
Πόντοι
0
Παιδιά θα βρεθώ Γλαύκο για δουλειά κ λέω να περάσω για κάνα κάρφωμα .. έχω να πατήσω χρόνια στα σπίτια εκεί .. καμία πρόσφατη εμπειρία ; Ή πρόταση σε ποιο να πάω να δοκιμάσω ;
 

Aggelos32

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2019
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
565
Πόντοι
81
Κάποια κοπέλα Πάτρα για καλή φάση; Είμαι στα μέρη.
 

vaggelis 80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2019
Μηνύματα
672
Like
2.683
Πόντοι
446
Παιδιά θα βρεθώ Γλαύκο για δουλειά κ λέω να περάσω για κάνα κάρφωμα .. έχω να πατήσω χρόνια στα σπίτια εκεί .. καμία πρόσφατη εμπειρία ; Ή πρόταση σε ποιο να πάω να δοκιμάσω ;
Μην κάνεις τον κόπο να πας καν καλύτερα κοίτα τσόντα και τράβα μαλακια
 

mixanikos85

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2019
Μηνύματα
244
Like
314
Πόντοι
21
Παιδιά θα βρεθώ Γλαύκο για δουλειά κ λέω να περάσω για κάνα κάρφωμα .. έχω να πατήσω χρόνια στα σπίτια εκεί .. καμία πρόσφατη εμπειρία ; Ή πρόταση σε ποιο να πάω να δοκιμάσω ;
Η χριστινα νομιζω οτι αξιζει ειναι μια με φτιαχτές βυζαρες εγω ειχα περασει καλα και απο εμφανιση ειναι καβλιαρα..γενικα κανε ομως τη βολτα σου και ενημερωσε αν δεις κατι αλλο που να αξιζει
 
  • Like
Αντιδράσεις: n0n03s

n0n03s

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2010
Μηνύματα
61
Like
151
Πόντοι
0
Χαλια μαύρα ήταν.. δεν θυμάμαι ρε γαμω τα ονόματα .. η μόνη «όμορφη» ήταν μια με τατουαζ που μάλλον έχει πάρει αέρα που είναι η βασίλισσα των μπαζων και μου μίλαγε με υφάκι. Μετά ήταν μια μαύρομαλλα καπως σάπια που πριν μπω μου λέει «δεν κάνω χωρίς» «μην το ένα μην το άλλο».. κατέληξα μετά από παζάρι με μια ξανθιά κοντά στο εφάπαξ η οποία βέβαια μου εκανε τα ότι ήθελα κ πέρασε συμπαθητικά η φάση κ οικονομικά για μισάωρο

Δεν ξαναπάω φυσικά .. καλύτερα κάτι πιο ακριβο πιο αραιά
 

mixanikos85

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2019
Μηνύματα
244
Like
314
Πόντοι
21
Χαλια μαύρα ήταν.. δεν θυμάμαι ρε γαμω τα ονόματα .. η μόνη «όμορφη» ήταν μια με τατουαζ που μάλλον έχει πάρει αέρα που είναι η βασίλισσα των μπαζων και μου μίλαγε με υφάκι. Μετά ήταν μια μαύρομαλλα καπως σάπια που πριν μπω μου λέει «δεν κάνω χωρίς» «μην το ένα μην το άλλο».. κατέληξα μετά από παζάρι με μια ξανθιά κοντά στο εφάπαξ η οποία βέβαια μου εκανε τα ότι ήθελα κ πέρασε συμπαθητικά η φάση κ οικονομικά για μισάωρο

Δεν ξαναπάω φυσικά .. καλύτερα κάτι πιο ακριβο πιο αραιά
αυτη με τα τατουαζ σε πιο σπιτάκι ητν; Εγω λεω για τη χριστινα μια με πολυ μεγαλα βυζια απλα δεν θυμαμαι αν ειχε τατουαζ οτν πηγα
 

JanosAudreon

Νέο Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2022
Μηνύματα
4
Like
2
Πόντοι
0
αυτη με τα τατουαζ σε πιο σπιτάκι ητν; Εγω λεω για τη χριστινα μια με πολυ μεγαλα βυζια απλα δεν θυμαμαι αν ειχε τατουαζ οτν πηγα
Αυτή η Χριστινα που λες σε ποιο ήταν? μήπως της δώσουμε μια ευκαιρία?
 

Soksok9990

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2024
Μηνύματα
42
Like
24
Πόντοι
0
Σημερα ειναι η λαρισα και η μισελ , αξιζει καποια απο τις δυο;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom