Νέα

Πάτρα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lado
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 704K
  • Ετικέτες
    πάτρα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Πάτρας στον κατάλογο

paul_tr

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2024
Μηνύματα
17
Like
10
Πόντοι
0
Περα απο σαχτουρη που ναι δοκιμασμενο κ για μενα αξιζει τ 40αρι. Ποιο αλλο στουντιο-σπιτακι προτεινετε εδω πατρα. Γυρισα μετα απο 2 χρονια κ ειμαι εκτος τοπου
 

paul_tr

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2024
Μηνύματα
17
Like
10
Πόντοι
0
Ειναι κανα αλανι που κυκλοφορει σε μπαρ-κωλομπαρα εδω πατρα; Γυρισα μετα απο καιρο και κυκλοφορω στα κλασσικα … οποιος ξερεο τη φαση και τις κοπελες να μικησουμε προσωπικο να τον ρωτησω για καποιες που χω δει ν δω αν ξερει αν προχωρανε σε ραντεβου αν θελουν κερασμα κλπ..
 

Sexomanis77

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2018
Μηνύματα
19
Like
28
Πόντοι
0
Ειναι κανα αλανι που κυκλοφορει σε μπαρ-κωλομπαρα εδω πατρα; Γυρισα μετα απο καιρο και κυκλοφορω στα κλασσικα … οποιος ξερεο τη φαση και τις κοπελες να μικησουμε προσωπικο να τον ρωτησω για καποιες που χω δει ν δω αν ξερει αν προχωρανε σε ραντεβου αν θελουν κερασμα κλπ..
Τυπε εάν έχεις κάποια ενημέρωση για κωλομπαρα στείλε μου προσωπικό...είχα ρωτήσει παλιότερα και δεν είχα πάρει απάντηση.
 

Romper

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2024
Μηνύματα
16
Like
26
Πόντοι
0
Συναγωνιστές. Ενημερώστε τι γίνεται στο Γλαύκο; Υπάρχει καμία αξία κοπέλα εκεί;
 

Bizitolatris

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2023
Μηνύματα
27
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
0
Επίσκεψη στο 120 κυριακή, πέτυχα την Ιωάννα. Όπως έχουν αναφέρει άλλοι συναγωνιστές, η τύπισσα είναι καλό κομμάτι. 1,70 γύρω στα 25, μελαχρινό ίσιο μακρύ μαλλί, λεπτή με ωραίο όχι πολύ στητό κώλο, δυάρι στήθος και μελαμψό χρώμα δέρματος. Λέει πως είναι από βραζιλία και μιλάει καλά ελληνικά (θεωρώ πως μάλλον είναι ρωμά, αλλά μη το δένετε και κόμπο). Έχει κάποια ταττού, όχι υπερβολικά όμως. Στον αγώνα ήταν άξια! Καλή πίπα και φιλότιμη προσπάθεια να ικανοποιήσει τη διάθεση μου για εναλλαγή στάσεων. Σε γενικές γραμμές πέρασα καλά.
 

Sklhros

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2019
Μηνύματα
27
Like
12
Πόντοι
0
Καλησπέρα, έχει περάσει κανένας από studio k σήμερα να μας πει εντυπώσεις από την κοπέλα?
 

Bizitolatris

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2023
Μηνύματα
27
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
0
Με τη γύφτισσα πέρασες καλά και μετά περιμένουμε να φέρουν καμιά κοπέλα της προκοπής
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Από πάνω αξίζει η Άννα με τις βυζάρες της και η Μισέλ με όλο το πακέτο
Θα μου πεις οτι η αννα καο η μισελ δεν ηταν γυφτισες;; η αννα ειναι ρουμανα
 

pepis

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2006
Μηνύματα
269
Like
138
Πόντοι
1
Συναγωνιστές, αυτή η Κάτια που είναι τώρα Καλαμάτα, λέει τίποτα;

 

Nikos P.

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2023
Μηνύματα
729
Like
959
Πόντοι
86
Ρε αλάνια αν ξερει κανεις περιπτωση φθηνης πουτανίτσας που να δεχεται σπιτι της ραντεβου να μου πει και θα εχει και ο ιδιος το δωρακι του απο μενα.Ακουω οτι ειναι καποιες νοικοκυρές που κανουν αυτη τη δουλεια στην Πατρα,παντα σε στενό κυκλο βεβαια αλλα δεν εχει τυχει να μαθω κατι περισσοτερο ως τωρα...
 

makis95

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2021
Μηνύματα
88
Like
195
Πόντοι
0
Ρε αλάνια αν ξερει κανεις περιπτωση φθηνης πουτανίτσας που να δεχεται σπιτι της ραντεβου να μου πει και θα εχει και ο ιδιος το δωρακι του απο μενα.Ακουω οτι ειναι καποιες νοικοκυρές που κανουν αυτη τη δουλεια στην Πατρα,παντα σε στενό κυκλο βεβαια αλλα δεν εχει τυχει να μαθω κατι περισσοτερο ως τωρα...
και εγω αυτο ψαχνω αμα βρει κανεις να ενημερωσει εστω σε προσοπικο μηνυμα
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
904
Κριτικές
35
Like
7.217
Πόντοι
3.436
Ρε αλάνια αν ξερει κανεις περιπτωση φθηνης πουτανίτσας που να δεχεται σπιτι της ραντεβου να μου πει και θα εχει και ο ιδιος το δωρακι του απο μενα.Ακουω οτι ειναι καποιες νοικοκυρές που κανουν αυτη τη δουλεια στην Πατρα,παντα σε στενό κυκλο βεβαια αλλα δεν εχει τυχει να μαθω κατι περισσοτερο ως τωρα...
Όλοι αυτό ψαχνουμε χρόνια, αλλά ίσως τελικά να μην ισχύει κάτι τέτοιο.
Αν κάποιος ξέρει κάτι ας πει έστω κ με προσωπικό μήνυμα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Scorch

Nikos P.

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2023
Μηνύματα
729
Like
959
Πόντοι
86
Όλοι αυτό ψαχνουμε χρόνια, αλλά ίσως τελικά να μην ισχύει κάτι τέτοιο.
Αν κάποιος ξέρει κάτι ας πει έστω κ με προσωπικό μήνυμα.
ολο και κατι θα υπαρχει εγω πιστευω,οι γέροι στις πλατειες ολο και θα ξερουν γιατι σε αυτους πανε και κολλανε οι λεγάμενες
 

poco4

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2024
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
παιδια στο ποταμι πηγε κανενας εχουμε καμια ενημερωση
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
904
Κριτικές
35
Like
7.217
Πόντοι
3.436
ολο και κατι θα υπαρχει εγω πιστευω,οι γέροι στις πλατειες ολο και θα ξερουν γιατι σε αυτους πανε και κολλανε οι λεγάμενες
Οι νοικοκυρές σίγουρα δεν πάμε να την πεσουν στο δρόμο ή σε πλατείες σε άσχετους.
Η δράση τους φαντάζομαι θα είναι σε κλειστό κυκλο κ καλά κάνουν, άρα πρέπει να έχουμε κάποιων να μας βάλει μέσα αλλά θα πρέπει πρώτα να μας εμπιστευτεί.
Γενικα πολλά γίνονται εκεί στην Πάτρα κ δεν μιλάνε όπως με τις τσιγγάνες στα βραχναικα, στον παλιό σταθμό του τρένου η κ μέσα στην Πάτρα στο προσφυγικά στην Ιωνίας που είχε ακουστεί.....
 

Nikos P.

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2023
Μηνύματα
729
Like
959
Πόντοι
86
Οι νοικοκυρές σίγουρα δεν πάμε να την πεσουν στο δρόμο ή σε πλατείες σε άσχετους.
Η δράση τους φαντάζομαι θα είναι σε κλειστό κυκλο κ καλά κάνουν, άρα πρέπει να έχουμε κάποιων να μας βάλει μέσα αλλά θα πρέπει πρώτα να μας εμπιστευτεί.
Γενικα πολλά γίνονται εκεί στην Πάτρα κ δεν μιλάνε όπως με τις τσιγγάνες στα βραχναικα, στον παλιό σταθμό του τρένου η κ μέσα στην Πάτρα στο προσφυγικά στην Ιωνίας που είχε ακουστεί.....
ακριβως ετσι
 

mexico1

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2014
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
814
Πόντοι
81
Αυτή η Ντιάνα από Σαχτούρη 1, πέρασε κανείς να μας πει γνώμη ; Ή μια περιγραφή εμφανισιακά
 

Συνημμένα

  • IMG_6593.jpeg
    IMG_6593.jpeg
    51,3 KB · Εμφανίσεις: 41

paul_tr

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2024
Μηνύματα
17
Like
10
Πόντοι
0
Κλησπερα μαγκες. Ξερει κανεις καμια κοπελα στριππερ ή γενικα του αθληματος για ενα μπατσελορ; Ή καποιο αντιστοιχο γραφειο για να βρω κοπελα για μπατσελορ; Στειλτε και προαωπικο αμα καποιος ξερει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom