Νέα

Παρθένα κοπέλα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KINEZAKIAS
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 441
  • Εμφανίσεις 94K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Έχετε πάει με παρθένα;

  • Ναι, με μια

    Ψήφοι: 36 37,9%
  • Ναι , με περισσότερες από μια

    Ψήφοι: 27 28,4%
  • Δυστυχώς όχι

    Ψήφοι: 12 12,6%
  • Όχι και δεν με νοιάζει

    Ψήφοι: 20 21,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    95

Επισκέπτης
Βάλτε φωτογραφία τις πούτσες σας και μην τσακώνεστε άδικα.Εμπιστευτείτε την κρίση των γυναικών του site και ποστάρετε το πυροβολικό ή ..τα φασολάκια σας.Θα είμαστε επιεικείς με τους αδυνάμους.
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.219
Like
4
Πόντοι
166
Βάλτε φωτογραφία τις πούτσες σας και μην τσακώνεστε άδικα.Εμπιστευτείτε την κρίση των γυναικών του site και ποστάρετε το πυροβολικό ή ..τα φασολάκια σας.Θα είμαστε επιεικείς με τους αδυνάμους.
μαναρι ακομη ασπρο το ποπουδακι σου? ;)
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
Βάλτε φωτογραφία τις πούτσες σας και μην τσακώνεστε άδικα.Εμπιστευτείτε την κρίση των γυναικών του site και ποστάρετε το πυροβολικό ή ..τα φασολάκια σας.Θα είμαστε επιεικείς με τους αδυνάμους.

άργησες λίγο αλλά έκανες αυτό που έπρεπε... ;)
 

Επισκέπτης
μαναρι ακομη ασπρο το ποπουδακι σου? ;)
Ναι σαν γάλα είμαι..Είναι passe το μαύρισμα..Με 60 δείκτη έσκαγα στην παραλία([size=8pt]Βασικά  δεν θέλω να κάνω ρυτίδες[/size])

Εσυ όμως που το ξέρεις για την ασπρίλα μου???εεεε?
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.219
Like
4
Πόντοι
166
Ναι σαν γάλα είμαι..Είναι passe το μαύρισμα..Με 60 δείκτη έσκαγα στην παραλία([size=8pt]Βασικά  δεν θέλω να κάνω ρυτίδες[/size]

Εσυ όμως που το ξέρεις για την ασπρίλα μου???εεεε?
ολα τα ξερω εγω! ;)
 

Makis89

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
652
Like
3
Πόντοι
6
Τον Φεβρουαριο 40 .
Γι'αυτο θα γιορτασω τα 40 ,
με την πουτσα μου >20 εκ.
Με την χρηση των vacuum developer ,andromedical και συμπληρωματων διατροφης.
Δεν φταιω που το andromedical ανακαλυφθηκε προσφατα.
Αν ειχε ανακαλυφθει οταν ημουν 18 ετων ,θα το χρησιμοποιουσα τοτε.
Ειναι μια γκομενα ,που της σηκωνω τα ποδια στους ωμους και πιανω πατο .Με αλλα 2 -2,5 εκ. θα πιανω πατο ,χωρις να σηκωνει τα ποδια στους ωμους .
Για κεινη το κανω ,να μην κουραζεται να σηκωνει τα ποδια ,απο ευγενεια το κανω.
Τυπε μου το adromenical εχει ανακαλυφθει πολυ πριν απο το 2001,αρα λες ψεμματα οτι ανακαλυφθηκε προσφατα.
 

cmos

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2010
Μηνύματα
25
Like
0
Πόντοι
0
Νομιζω οτι το χετε γαμησει το θεμα,με τα offtopic.
Για να επανερθουμε λοιπον και λιγο στο θεμα,θα ηθελα να μου λυσετε καποιες αποριες.
Ποτε δεν μου ετυχε να παω με παρθενα, και αν και ειμαι 28 χρονων και γνωριζω οτι δεν εχω πολλες πιθανοτητες(εως μηδαμηνες) να παω με παρθενα,εν τουτης ποτε δεν ξερεις στη ζωη τι θα σου τυχει,κ καλο ειναι να ξερεις 5 πραγματα (κι ας ειναι αχρειαστα)
Ας υποθεσουμε λοιπον οτι βρισκεσε στην σπανια περιπτωση... και η κοπελα ειναι παρθενα(λεμε τωρα)
Τι διαφορα εχει?μπαινει καποια εκατοστα και μετα στοπαρι?δεν μπαινει?τι??γενικα τι πρεπει να κανεις εσυ απο τη μερια σου?
ο παρθενικος υμενας που βρισκετε?μεσα στον κολπο μερικα εκατοστα μεσα αφου μπει το πεος,και απλα σπρωχνεις και σπαει?
Θα ηθελα τα φωτα σας ,οποιος γνωριζει να απαντησει,και οχι γελοιοποιηση κτλ.

 

Επισκέπτης
To googlara για να δω τι ειναι,για να μπορω να εκφερω γνωμη οχι σαν και εσενα που αμολας τις μαλακιες σου απο δω και απο κει.

Ελα μην αρπαζεσαι. :2funny: Στασου στο υψος σου. Ο Ερευνητης το παραδεχτηκε. Καιρος να πραξεις το ιδιο. :sunglasses: Και μην νευριαζεις , καρφωνεσαι χειροτερα :2funny:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Εχω γειωσει ως τωρα (σιγουρα) 2 παρθενες στην ζωη μου. Ο λογος ειναι οτι δεν τρελαινομουν και για την παρτη τους... και μετα φοβηθηκα μηπως μου γινουν τσιμπουρι... Η 3η ομως θα ειναι και φαρμακερη... αντε γιατι θα μας περασουν και για μαλακες στο τελος.
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.274
Πόντοι
8.645
γειωτή μου εσύ
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Τυπε μου το adromenical εχει ανακαλυφθει πολυ πριν απο το 2001,αρα λες ψεμματα οτι ανακαλυφθηκε προσφατα.
Θεωρειται προσφατη η εφευρεση του 2001 ,αφου προκειται για ΙΑΤΡΙΚΗ συσκευη και χρειαζεται ΧΡΟΝΟ για να φανουν οι πιθανες παρενεργειες .Εξαλλου μπορει να εφευρεθηκε το 2001 ,αλλα δεν ηταν γνωστο στο ευρυ κοινο.Και δεν υπηρχε στην Ελλαδα καποιος να το εμπορευεται .Προσφατα μια εταιρεια το πουλαει στην Ελλαδα.Και το βρηκα πολυ προσφατα .Εσυ ποτε το βρηκες ?Το ηξερες απο παλια ?
Φοβασαι να το χρησιμοποιησεις ,μηπως σου κανει ζημια .Μονος σου ομως ειπες, οτι εφευρεθηκε το 2001 .Μεχρι τωρα δεν εχουν αναφερθει παρενεργειες .

Επι του θεματος :Το καλυτερο ειναι να αγοραζουν ΚΥ τζελλυ οι παρθενες ,και με τα δαχτυλα τους ή με δονητη ,να ξεπαρθενιαζονται μονες τους.Για να μην υπαρχει προβλημα.
Η παρθενα ειναι σαν καινουργιο ,πολυ στενο παπουτσι.
Ας μπει στο καλαποδι ,να ανοιξει.
 

kaulomenospanta

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2010
Μηνύματα
51
Like
0
Πόντοι
0
παρθενα εχω παρει σε μικροτεη ηλικια οταν ημουν 16-19
τωρα ειναι ειδος προς εξαφανιση
 

kaulomenospanta

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2010
Μηνύματα
51
Like
0
Πόντοι
0
το δινουν μικρες σε ηλικια που εγω πχ δεν πλησιαζω.....
στην γεννια μου για να γαμησεις μια γκομενα ηθελες ενα μηνα αγαπουλες
τωρα σου κανουν τσιμπουκια σε club το πρωτο βραδι
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Προτιμούσες την παλιά εποχή?Εγώ προτιμώ την νέα πάντως που το δίνουν με το καλησπέρα.Κερδίζεις χρόνο και όχι μόνο
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Όσο για παρθένες δεν μ ενδιαφέρουν καθόλου,ποια η διαφορά? Σαν να πας να φας σε εστιατόριο και να σε στείλουν στον χασάπη και το μανάβη να ψωνίσεις πρώτα.Μετά να τα μαγειρέψεις και να αυτοσερβιριστείς.Ευχαριστώ δε θα πάρω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom