Νέα

Παραλιακή.......14.15 - 15.00

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BAZELINOS
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 847K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 35 άτομα (1 μέλη και 34 επισκέπτες)

peonius

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2011
Μηνύματα
1.047
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Σημερα στις 5 το απογευμα μετα την γλυφαδα στο ρευμα για Βουλα,ψωνιζοντουσαν 2 μαυρακια στο σημειο που τεμνει το τραμ την παραλιακη μπροστα σε μια πλαζ.18-20 ετων περιπου.Δεν μπορεσα να σταματησω γιατι ηταν πρασινο το φαναρι....
Ολίγη σοβαρότης... Δεν μπορεί όποια πάει να περάσει το δρόμο η περιμένει ή περπατάει στο πεζοδρόμιο της παραλιακής ψωνίζεται...επειδή λόγω ζέστης είναι ελαφρότερα ντυμένη απ' ότι το καταχείμωνο...
 

seminole

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.117
Κριτικές
6
Like
29
Πόντοι
16
Ολίγη σοβαρότης... Δεν μπορεί όποια πάει να περάσει το δρόμο η περιμένει ή περπατάει στο πεζοδρόμιο της παραλιακής ψωνίζεται...επειδή λόγω ζέστης είναι ελαφρότερα ντυμένη απ' ότι το καταχείμωνο...
Δεν ηταν ελαφρα ντυμενες μαλλον σαν να πηγαιναν στην λαικη ηταν.Αλλα εχεις δικιο,το οτι με καρφωναν οταν παιρναγα ηταν επειδη ειμαι ομορφοπαιδο και το μηχανακι πισω μου που σταματησε και τις μπαλαμουτιαζε ηταν ο ξαδελφος τους
 

peonius

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2011
Μηνύματα
1.047
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Δεν ηταν ελαφρα ντυμενες μαλλον σαν να πηγαιναν στην λαικη ηταν.Αλλα εχεις δικιο,το οτι με καρφωναν οταν παιρναγα ηταν επειδη ειμαι ομορφοπαιδο και το μηχανακι πισω μου που σταματησε και τις μπαλαμουτιαζε ηταν ο ξαδελφος τους
Φίλτατε Μένω ακριβώς απέναντι στο σημείο που λες. Επειδή ακριβώς είναι πλαζ μόνο ντυμένες δεν θα δεις τέοια εποχή. Το δε βράσυ θα δεις ουκ ολίγες σχεδόν φυμνές που τρέχουν για τα μαγαζιά που είναι στα Αστέρια. Πόσο μάλλον τις πρώτες πρωϊνες ώρες πιυ βγάινουν ντίρλα...
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.715
Κριτικές
126
Like
7.730
Πόντοι
7.885
Εχθές το βράδι κατά τις 23:00 γυρνώντας από Αγ.Μαρίνα,στο ύψος από Βουλιαγμένη μέχρι Ελληνικό(παλιό αεροδρόμιο) πέτυχα καμια 10αρια τεμάχια και αρκετούς κάγκουρες με μηχανάκια να σταματούν για χαβαλέ :2funny: :2funny:.Λεπτομέρειες δεν πρόσεξα μιας και είχα μεγάλη διαδρομή να κάνω και πήγαινα από την μεσαία.Μετά το αεροδρόμιο,μόνο 2-3 γκόμενες συνολικά :uglystupid: :S :S.Η μία πολύ σκληρό μιλφ με μαύρα δερμάτινα.
 

trample

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
68
Like
0
Πόντοι
0
Εχθές το βράδι κατά τις 23:00 γυρνώντας από Αγ.Μαρίνα,στο ύψος από Βουλιαγμένη μέχρι Ελληνικό(παλιό αεροδρόμιο) πέτυχα καμια 10αρια τεμάχια και αρκετούς κάγκουρες με μηχανάκια να σταματούν για χαβαλέ :2funny: :2funny:.Λεπτομέρειες δεν πρόσεξα μιας και είχα μεγάλη διαδρομή να κάνω και πήγαινα από την μεσαία.Μετά το αεροδρόμιο,μόνο 2-3 γκόμενες συνολικά :uglystupid: :S :S.Η μία πολύ σκληρό μιλφ με μαύρα δερμάτινα.
φιλε Βουλιαγμενης τα ειδες αυτα? κοντα στην αερογεφυρα? ΑΒ βασιλοπουλο?
η στην παραλιακη?
ευχαριστω
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
Εχθές το βράδι κατά τις 23:00 γυρνώντας από Αγ.Μαρίνα,στο ύψος από Βουλιαγμένη μέχρι Ελληνικό(παλιό αεροδρόμιο) πέτυχα καμια 10αρια τεμάχια και αρκετούς κάγκουρες με μηχανάκια να σταματούν για χαβαλέ :2funny: :2funny:.Λεπτομέρειες δεν πρόσεξα μιας και είχα μεγάλη διαδρομή να κάνω και πήγαινα από την μεσαία.Μετά το αεροδρόμιο,μόνο 2-3 γκόμενες συνολικά :uglystupid: :S :S.Η μία πολύ σκληρό μιλφ με μαύρα δερμάτινα.
κατσε ρε κληρουχα
δηλαδη τα παιδια με τα παπακια δεν εχουν δικαιωμα να τον χωσουν λιγο και αυτοι?
τι εκαναν δηλαδη?ερευνα αγορας
οπως οταν παμε μπουρδελοτσαρκα τα γυρναμε ολα μεχρι να βρουμε το κομματι που μας αρεσει
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.715
Κριτικές
126
Like
7.730
Πόντοι
7.885
φιλε Βουλιαγμενης τα ειδες αυτα? κοντα στην αερογεφυρα? ΑΒ βασιλοπουλο?
η στην παραλιακη?
ευχαριστω

Όλα πάνω στην παραλιακή φίλε μου ;) ;),ρεύμα προς Πειραιά
 

trample

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
68
Like
0
Πόντοι
0
Όλα πάνω στην παραλιακή φίλε μου ;) ;),ρεύμα προς Πειραιά

εγινες κατανοητος...σε ευχαριστω
μου κανει εντυπωση η αποσταση...επειδη ανεφερες απο Βουλιαγμενης εως Ελληνικο...
συνηθως εφθαναν εως Γλυφαδα... τωρα φθανουν εως την περιοχη βουλιαγμενης?!!!
 

billdoctor

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2010
Μηνύματα
242
Like
303
Πόντοι
21
Ξερει καποιος για ενα ξανθο μωρο με τα πλουσια μπαλκονια πριν την αλιμου δεξια και μετα το ΒP στο ρευμα προς πειραια!!!
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.715
Κριτικές
126
Like
7.730
Πόντοι
7.885
εγινες κατανοητος...σε ευχαριστω
μου κανει εντυπωση η αποσταση...επειδη ανεφερες απο Βουλιαγμενης εως Ελληνικο...
συνηθως εφθαναν εως Γλυφαδα... τωρα φθανουν εως την περιοχη βουλιαγμενης?!!!

Έχει λογική φίλε μου αφού εκεί βολτάρουν λαμποργκίνι,πόρσε,λότους,φερράρι κλπ. :o :o :o  :rockon: :rockon: :rockon:
 

trample

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
68
Like
0
Πόντοι
0
Έχει λογική φίλε μου αφού εκεί βολτάρουν λαμποργκίνι,πόρσε,λότους,φερράρι κλπ. :o :o :o  :rockon: :rockon: :rockon:

περισσοτερο νομιζω λογω μετακινησης του κοσμου προς αυτες τις περιοχες λογο θερινης περιοδου μου κανει...
μην με τρομαζεις! εμεις με τα daewoo στο πηγαδι κατουρησαμε?  :)

αν εχεις.... οποτε εχεις νεα... μας ενημερωνεις και παλι....
θα εχω και εγω ματια ανοικτα...
 

11for11

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2012
Μηνύματα
467
Κριτικές
6
Like
191
Πόντοι
1
Καλησπέρα σε όλους αυτό είναι το μπρώτο μήνυμα που γράφω, έχω ενημερωθεί αρκετά απο το site και πρέπει να ανταποδώσω γράφοντας για τις πρόσφατες εμπειρίες μου.
Πρίν μια εβδομάδα επιστρέφοντας απο παραλιακή 150μ μετά το Φρατζέλικο επι της παραλιακής και γωνία με ένα δρόμο αν τον θυμάμαι καλά Φαν βόικ ή κάτι τέτοιο, ένα αρκετά μικρό στενό υπάρχει ένα μελαχρινό Μαρίνα αν θυμάμαι καλά 21 ετών (διαρκώς κάνει οτι μιλάει στο κινητό) καλό κορμάκι με μικρό βυζί όμως. Ζητάει 40 για πίπα και 50 για γαμίση στο αμάξι σε μια αρκετά καλή καβάτζα εκεί κοντά. Η κοπέλα έχει καλή διάθεση και υπομονή μιας και εγω αργώ λιγάκι να ολοκληρώσω.
Μου είπε οτι είναι εκεί κάθε μέρα (πραγματικά γαμιέται στην δουλειά όλη την εβδομάδα) απο τις 11:00 έως τις 5:00 το πρωί.
 

eforos

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2006
Μηνύματα
1.121
Like
468
Πόντοι
36
Καλο περασμα το βραδυ του Σαββατου απο παραλιακη ομως πολυ ψηλομυτες για τανες ρε αδελφια μετρια τεμαχια λοιπαν τα syper μονο βουλγαροοιδει και αλβανοοιδει
 

gutterball21

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2011
Μηνύματα
98
Like
4
Πόντοι
0
αλημερα παιδες κ ευχομαι να ειστε ολοι καλα!δεν ξερω αν εχει προαναφερθει,αλλα μολις γυρισα απο παραλιακη ( σαβατο πρως κυριακη ξημερςματα) και ειδα ενα πολυ καλο μελαχροινο κατα τις 3΄00 πριν το οστρια δεξια σε μια σταση λεωορειου και μετα απο κανα δυωρο,ενα ΥΠΕΡΤΟΥΜΠΑΝΟ καταξανθο μετα την καντινα με τα χοτ ντογκ εξω απο το αεροδρομιο δεξια στην γωνια,σκετη καυλα ρε παιδες.φοραγε το γνωστο στριπτιζε παπουτσι,και ενα καλσον κολαν ροζ διαφανο με μαυρες ριγες μεχρι τις γαμπες που τονιζαν τις ποδαρες τις και την κωλαρα της!!!μιλαμε επαθα την πλακα μου!!!μπορει να υπερβαλλω αλλα μου φανηκε για πολυ μουναρος.  αυτες στα ποσα παιζουν?ειναι καλα κομματια γενικα η ειναι παλια κομοδινα που βγηκαν στο κουρμπετι?
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
yiorgos76 η ταριφα ειναι στανταρ
50 ξεπετα στο αμαξι
70 χοτελι
 

11for11

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2012
Μηνύματα
467
Κριτικές
6
Like
191
Πόντοι
1
αλημερα παιδες κ ευχομαι να ειστε ολοι καλα!δεν ξερω αν εχει προαναφερθει,αλλα μολις γυρισα απο παραλιακη ( σαβατο πρως κυριακη ξημερςματα) και ειδα ενα πολυ καλο μελαχροινο κατα τις 3΄00 πριν το οστρια δεξια σε μια σταση λεωορειου και μετα απο κανα δυωρο,ενα ΥΠΕΡΤΟΥΜΠΑΝΟ καταξανθο μετα την καντινα με τα χοτ ντογκ εξω απο το αεροδρομιο δεξια στην γωνια,σκετη καυλα ρε παιδες.φοραγε το γνωστο στριπτιζε παπουτσι,και ενα καλσον κολαν ροζ διαφανο με μαυρες ριγες μεχρι τις γαμπες που τονιζαν τις ποδαρες τις και την κωλαρα της!!!μιλαμε επαθα την πλακα μου!!!μπορει να υπερβαλλω αλλα μου φανηκε για πολυ μουναρος.  αυτες στα ποσα παιζουν?ειναι καλα κομματια γενικα η ειναι παλια κομοδινα που βγηκαν στο κουρμπετι?
Φιλε ενα υπερτουμπανο και άλογο εθεάθει σήμερα λίγο πρίν το Φρατζέλικο δεν μπόρεσα να μάθω τιμές , αν και νομίζω θα είναι η στάνταρ ταρίφα, γιατί έτερος συναγωνιστής την καβάτζωσε και έγινε μπουχός.
 

seminole

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.117
Κριτικές
6
Like
29
Πόντοι
16
Η τιμες εκει ειναι  σε ολες στανταρ εκτος αν ειναι καποια εντελως μπαζο.Ενας τροπος ειναι να σταμπαρετε μια που σας αρεσει και να γινετε κατα καποιο τροπο πελατης της.Ετσι θα σας κανει πολυ καλυτερη τιμη,παντα ομως στο μεταξυ σας, και θα εχετε και καλυτερες υπηρεσιες.Τουλαχιστον αυτο εχω κανει εγω  ;)
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.885
Κριτικές
16
Like
14.707
Πόντοι
6.515
Σημερα απομεσημερο ΝΤΑΛΑ ΚΑΥΣΩΝΑΣ, στο στενο μετα το μαρμαριδη προσεξα ξανθο ενδιαφερον με κολλητο πρασινο μινι.
Μπηκα στο επομενο στενο για περεταιρω διερευνηση σεβομενος τον κωδικα κυκλοφοριας.
Πλησιαζοντας βλεπω τυπο βιαστικο να εχει μπει αναποδα και να τη φορτωνει :tickedoff:
ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ, ΤΕΛΙΚΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΤΟΜΕΙΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΝΕΡΓΙΑΣ
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
geoman το χρημα κινειται δηλαδη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom