Νέα

Παραλιακή.......14.15 - 15.00

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BAZELINOS
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 846K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

teo78

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
652
Κριτικές
4
Like
548
Πόντοι
86
Πριν από λίγο πήρα την σουζάνα παίδες. Με παζάρια την έριξα στο 50 στο ξενοδοχείο αν και το ξέρω ότι είναι πολλά. Δεν τρελάθηκα καθόλου με την κοπέλα. Δεν ήταν καλά πάντως. Κλείναν τα μάτια της και ήταν έτοιμη να κοιμηθεί. Όταν την ρώτησα αν έχει πιει τίποτα μου είπε πως δεν πίνει και όντως δεν μύριζε ποτό . Εν πάσει περίπτωση μάλλον κανα μαύρο πίνει και ήταν έτσι. Εγώ πάντως δεν θα την ξαναπάρω και ήδη κλαίω το πενηντάρικο. Πάντως το θετικό ήταν ότι ήταν πολύ καθαρή και ότι έκανε μπάνιο και πριν και μετά
 

peonius

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2011
Μηνύματα
1.047
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Πριν από λίγο πήρα την σουζάνα παίδες. Με παζάρια την έριξα στο 50 στο ξενοδοχείο αν και το ξέρω ότι είναι πολλά. Δεν τρελάθηκα καθόλου με την κοπέλα. Δεν ήταν καλά πάντως. Κλείναν τα μάτια της και ήταν έτοιμη να κοιμηθεί. Όταν την ρώτησα αν έχει πιει τίποτα μου είπε πως δεν πίνει και όντως δεν μύριζε ποτό . Εν πάσει περίπτωση μάλλον κανα μαύρο πίνει και ήταν έτσι. Εγώ πάντως δεν θα την ξαναπάρω και ήδη κλαίω το πενηντάρικο. Πάντως το θετικό ήταν ότι ήταν πολύ καθαρή και ότι έκανε μπάνιο και πριν και μετά
Αλήθεια γιατί κλείναν τα ματάκια της ?
 

teo78

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
652
Κριτικές
4
Like
548
Πόντοι
86
Δεν ξέρω βρε φίλε. Εσυ τι λες;
 

Bastounovlaxos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2007
Μηνύματα
2.879
Like
21
Πόντοι
16
Πέρασμα πριν από λίγο από παραλιακή όπου πέτυχα ένα πολύ δυνατό ξανθό,

Το ίδιο πρέπει να ήταν και σήμερα κατα τις 10,30 στη στάση του λεωφορειου/προς γλυφαδα/μολις εστριβες απο αμφιθέας...
Μπότα ψηλή και κορμί δυνατο εκ πρώτης ματιάς.
 

teo78

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
652
Κριτικές
4
Like
548
Πόντοι
86
Παίδες χθες βράδυ κατά τις 2 στην παραλιακή γινόταν κυριολεκτικά της πουτανας. Μέτρησα περίπου 12 και στα 2 ρεύματα της ποσειδώνος . Οι περισσότερες ζητούσαν 30 πίπα 50 σεξ στο αυτοκίνητο και 70 στο ξενοδοχείο. Μερικές με παζάρια κάτι έκοβαν αλλά είναι πολλά τα λεφτά, γι' αυτές τις εποχές
 

teo78

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
652
Κριτικές
4
Like
548
Πόντοι
86
Τι εννοείς δασκάλε;
 

deepboy

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2009
Μηνύματα
40
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Παίδες, μια που καθόταν στο στενό μετά το everest, την έχει δει κανίς τελευταία?
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
Παίδες, μια που καθόταν στο στενό μετά το everest, την έχει δει κανίς τελευταία?
εννοεις το εβερεστ που ειναι πανω στο πεζοδρομιο σαν κοντεινερ?
ωραια ιδεα αυτη τη τσιμπησε και ενας μαγκιτης και ανοιξε χοντ ντογκ με το ιδιο στυλ εκει στο παλιο αεροδρομιο,παντα μετα την μπουρδελοτσαρκα παραλιακη παμε εκι για ενα χοντογκι
 

georgekara

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2009
Μηνύματα
534
Like
228
Πόντοι
26
εχει παρει κανεις το ξανθο στο μαρμαριδη που κανει πιατσα 13.00-21.00 κ ζηταει 70 με το hotel δικο της;
 

athal

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
873
Κριτικές
40
Like
4.615
Πόντοι
6.555
εχει παρει κανεις το ξανθο στο μαρμαριδη που κανει πιατσα 13.00-21.00 κ ζηταει 70 με το hotel δικο της;
Την κατερινα λες το αλβανο....χθες (2/5) γυρω στις 14:45 ηταν με ενα φορεματακι καταπρασινο με πεδιλακια λευκα μεσ΄την καυλα..εβγαλε τα μαυρα κολαν και τις μποτες...διαπραγματευοταν με ενα συναγωνιστη ακριβως στην γωνια με τον μαρμαριδη στο στενο...ο τυπος ειχε μηχανακι !!!...η ατιμη η καυλα τι κανει...ξεπερνα και φοβους και αρρωστιες....
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.568
Κριτικές
31
Like
13.154
Πόντοι
5.097
Την κατερινα λες το αλβανο....χθες (2/5) γυρω στις 14:45 ηταν με ενα φορεματακι καταπρασινο με πεδιλακια λευκα μεσ΄την καυλα..εβγαλε τα μαυρα κολαν και τις μποτες...διαπραγματευοταν με ενα συναγωνιστη ακριβως στην γωνια με τον μαρμαριδη στο στενο...ο τυπος ειχε μηχανακι !!!...η ατιμη η καυλα τι κανει...ξεπερνα και φοβους και αρρωστιες....
την ειδες και συ με το λαχανι :grin:οντως ωραια φαινεται απο μακρυα αλλα και 70 πολλα ειναι :rolleyes:
 

georgekara

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2009
Μηνύματα
534
Like
228
Πόντοι
26
μες στη καυλα ειναι!!!αλλα την εχει παρει κανεις;μη μας βγει ξεπετα
 

styleman32

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2007
Μηνύματα
469
Κριτικές
1
Like
39
Πόντοι
1
τι εγινε ρε μάγκες? Που πήγαν όλες?
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
Την κατερινα λες το αλβανο....χθες (2/5) γυρω στις 14:45 ηταν με ενα φορεματακι καταπρασινο με πεδιλακια λευκα μεσ΄την καυλα..[size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt]εβγαλε τα μαυρα κολαν και τις μποτες[/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size]...διαπραγματευοταν με ενα συναγωνιστη ακριβως στην γωνια με τον μαρμαριδη στο στενο...ο τυπος ειχε μηχανακι !!!...η ατιμη η καυλα τι κανει...ξεπερνα και φοβους και αρρωστιες....

αυτο σημαινει οτι δεν υφισταται η μποχα που γεμιζε το αμαξι/δωματιο κατα τους χειμερινους μηνες. δεν αλλαζει ομως τις υπηρεσιες -4/10 και βγαλε) που προσφερει η εν λογω αλβανη που ηθελε να ειναι τσεχα.
 

athal

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
873
Κριτικές
40
Like
4.615
Πόντοι
6.555
Εμπλουτιστηκε η μεσημεριανη πιατσα  :rockon:. εκτος απο την ξανθια αλβανιδα (κατερινα)τωρα εδω και 2 ημερες υπαρχουν 2 ακομα τεμαχια, ενα μελαχροινο αδυνατο γαμευσιμο, και ενα καστανο αδυνατο αδιαφορο.ειναι ενα στενο λιγο πριν τον μαρμαριδη πανω στην παραλιακη με κατευθυνση προς Πειραια. ανεβαινει ο πηχυς λογω κρισης.σε λιγο καιρο, μερα-μεσημερι θα υπαρχει δυνατοτητα επιλογης απο τα πολλα τεμαχια..ιδωμεν !!
 

hercules11

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2012
Μηνύματα
95
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
0
Tην "κατερίνα" του μαρμαρίδη την έχω πάρει μία φορά και κατάλαβα ότι δεν είναι τυχαία μπροστά από τον μαρμαρίδη. Το ΑΠΟΛΥΤΟ έπιπλο γδύνεται ανοίγει τα πόδια και τέλος. και όταν την είχα πάρει εγώ ( σχεδόν την δεύτερη εβδομάδα που εμφανίστηκε )ούτε αγγίγματα ούτε φιλιά ούτε  τίποτα. Κρίμα γιατί είναι μούναρος και με κωλαράκι άπαιχτο...

Τα πρωϊνά πλέον είναι και δύο τεμάχια αν είδα καλά μπρόστα από το παραλία live. το ένα καλούτσικο το άλλο ψιλό γάματα, τιμές δεν ρώτησα, αλλά αν είναι free και οι δύο παίζει παρτουζίτσα...

Για το βράδυ δεν το συζυτώ έχουμε γεμίσει επικά μουνιά, τα οποία όμως ακόμα ζητάνε 80 και 100 ευρώ για μία φορά σε χοτελ... γενικά όμως οι τιμές πέφτουν σιγά σιγά... και προσοχή γιατί ανάμεσα στα επικά μουνια κυκλοφορούν και φόλες 50+...

και για όσους ξέρουν στο γνωστό στενό της παραλιακής στον Άλιμο κοπέλες σαν την Ιωάννα (βουλγαρία) δύσκολα ξανασυναντάς...
 

seminole

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.117
Κριτικές
6
Like
29
Πόντοι
16
Σημερα στις 5 το απογευμα μετα την γλυφαδα στο ρευμα για Βουλα,ψωνιζοντουσαν 2 μαυρακια στο σημειο που τεμνει το τραμ την παραλιακη μπροστα σε μια πλαζ.18-20 ετων περιπου.Δεν μπορεσα να σταματησω γιατι ηταν πρασινο το φαναρι....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom