Νέα

Παραλιακή.......14.15 - 15.00

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BAZELINOS
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 846K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

asdor

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Απρ 2008
Μηνύματα
2.853
Κριτικές
27
Like
375
Πόντοι
2.287
Δεν γραφω συχνα,γραφω μονο οταν εχω κατι νεο να πω η να βοηθησω.
Λοιπον εδω και 2 μηνες περιπου στην παραλιακη μετα τα φαναρια της Αλιμου(ρευμα προς Αθηνα)εχει μια σταση λεωφορειου και ακριβως μετα μια πινακιδα μεγαλη που γραφει ΑΒΑΞ, εκει  ακριβως της καθημερινες και ωρα 14.15 -  15.00 που περνω εγω απο εκει καθετε μια αλβανιδα με κοντη φουστιτσα και περιμενει πελατες.
Την τιμη την εξακριβωσα εχτες 70 για μουνι και 90 για κωλο ( μαζι με hotel),15 λεπτα ανωτερη ωρα μου ειπε.
Δεν καθησα γιατι νομιζω ειναι κοροιδια για 15 λεπτα 70 ευρω.
Ειναι ομορφη κοπελα ξανθια με γαλανα ματια και ωραιο στηθος (χαλαρα 3ρακι).
Ειναι σιγουρα αλβανιδα και τους παιρνει σε παρακειμενω hotel.
Οταν της ειπα για καλυτερη τιμη η παραπανω ωρα μου λεει νευριασμενη "εγω δεν παω για κατω απο 50 ευρω για ολοκληρο τεταρτο" και την εστειλα στο διαολο.
ΑΑΑ ξεχασα μου ειπε οτι δεν επιτρεπει πολα αγγιγματα και μονο μερικα φιλια στο στηθος.Εννοειτε ουτε γλυψιμο.......
Αυτα απο εμενα...ελπιζω να βοηθησα και εγω τους συναγωνιστες.....

ολοκληρο τεταρτο..  :2funny: :2funny: :2funny:
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
Εχει και προίκα δηλαδή (ολοκληρο περίπτερο)

Την προξενεύει η μάνα της ;

Γιατι στις γνωριμίες δεν είμαι καλός, ενω στα προξενιά τα πάω καλύτερα !


-Αντε μπας και προλάβω, γιατι σε βλέπω να το γαμάς οσονούπω ! :2funny:
Οτι θα ηθελα να το γαμησω, ΝΑΙ !!!
Αλλα απο τον  επαγγελατικο χωρο, ΠΟΤΕ !!!
Ελπιζω να καταλαβενεται, οτι εαν γινει κατι και μαθευτη, τοτε την εκατσα την βαρκα !!!  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

aris_2_5

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2008
Μηνύματα
95
Like
0
Πόντοι
0
μολις περασα απο την παραλιακη....
ουτε δειγμα απο τα γκομενακια............ρε ουτε ενα
τις μαζεψανε ????
 

Nio16

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.394
Like
3
Πόντοι
66
μολις περασα απο την παραλιακη....
ουτε δειγμα απο τα γκομενακια............ρε ουτε ενα
τις μαζεψανε ????

οχι φιλε μου τετοια ωρα δεν εχει ιδιαιτερη κινηση και κυριως τις καθημερινες . μονο π/σ τετοιες ωρες.
 

fantasy24

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2008
Μηνύματα
465
Κριτικές
1
Like
105
Πόντοι
1
Ισχυει για τις μαυρες (τζιτζιφιες μετα τη γεφυρα του ιλλισου ρευμα προσ πειραια.)
5-6 μικρουλες (πολυ αφρικη) τιμες δε γνωριζω ,μετα τις 12.30 το βραδι.
 

alex88

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2010
Μηνύματα
481
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Ισχυει για τις μαυρες (τζιτζιφιες μετα τη γεφυρα του ιλλισου ρευμα προσ πειραια.)
5-6 μικρουλες (πολυ αφρικη) τιμες δε γνωριζω ,μετα τις 12.30 το βραδι.
Ναι ισχυει αλλα ηταν πολυ ασχημα...
 

seminole

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.117
Κριτικές
6
Like
29
Πόντοι
16
Εκει πριν κατι μηνες εκαναν πιατσα κοριτσια πρωην ανατολικου μπλοκ
 

fantasy24

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2008
Μηνύματα
465
Κριτικές
1
Like
105
Πόντοι
1
Θα πεφτει ξυλο για τη καθε πιατσα..
αυτες τισ μαυρεσ ολο εκει τισ βλεπω..ποτε δεν εχω δει να τισ περνει κανεισ.
φαντασου.......
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
Θα πεφτει ξυλο για τη καθε πιατσα..
αυτες τισ μαυρεσ ολο εκει τισ βλεπω..ποτε δεν εχω δει να τισ περνει κανεισ.
φαντασου.......
Τις βλεπουν μεσ'το σκοταδι, η απλα τις προσπερνουν ???  :2funny: :2funny: :2funny:
 

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.365
Κριτικές
3
Like
98
Πόντοι
16
Δικιο εχει η κοπελα ρε φιλε,ολοκληρη παραλιακη εχει για πιατσα,επιτρεπεται να πινεις τον καφε 5 ευρω στην οστρια,να εχεις τα καλοκαιρινα κλαμπακια,τις υπερχλιδατες παραλιες,τα πορσικα το βραδυ και να μη θελει High class αμοιβη?
Αν δεν εχει ψηλη ταριφα η αλβανιδα στη σταση ποια θα εχει?
Την αλλη φορα περνα με το μηχανακι και σκας της και ενα γιαουρτι στη μαπα περνωντας!

Σωστός ! Έχουν μάθει όλες και ζητάνε για 15 λεπτά ένα ολόκληρο μηνιάτικο !
 

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.365
Κριτικές
3
Like
98
Πόντοι
16
Καλημέρα σε όλους τους φίλους του forum. Είμαι καινούργιος και γράφω για πρώτη φορά και αν κάτι δεν κάνω καλά οκ δείξτε λίγο ανοχή. Είδα το θέμα με την < ΠΑΡΑΛΙΑΚΗ> πουτάνες και συμπτωματικά είμαι κάτοικος τις περιοχής σας λέω ότι όντως είναι αλβανίδες  όχι 1 αλλά 2 είναι που κάνουν πιάτσα και το πρωί αλλά και το μεσημέρι. Επίσης αν στρίψετε στα έπιπλα ΑΒΑΧ δεξιά θα συναντήσετε υποχρεωτικά την οδό ΘΟΥΚΙΔΙΔΟΥ η οποία έχει αρκετές γυναίκες 4-5 minimum.Υπάρχουν 2 φοιτήτριες που τύφλα να έχουν τα city tours.Δεν θα τις βρείτε κάθε μέρα διότι όταν ξεμένουν από χρήματα βγαίνουν για δουλεία. Επίσης  η κάθετη δρόμοι ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΥ- ΚΟΤΟΠΟΥΛΗ και ΤΣΟΧΑ έχουν αλλά Β διαλογής. Γενικά η περιοχή έχει αλλά αν πέσετε στις φοιτήτριες θα πάθετε ΣΟΚ. Ξέρω την περιοχή πολύ καλά διότι όπως σας προανέφερα είμαι κάτοικος και μένω στο τρίγωνο αυτό. Ελπίζω να βοήθησα τους ενδιαφερόμενους και πραγματικά θα χαρώ να μάθω ότι κάποιος από εσάς πέτυχε τις φοιτήτριες . Κάτι τελευταίο μόνο καθημερινές ΟΧΙ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΑ   για τις φοιτήτριες


Φίλε ήμουν κάτοικος της περιοχής. Τώρα μένω Γλυφάδα. Ερώτηση..  Παλιά εκεί στο τρίγωνο που λές και κοντά στο 5ο δημοτικό κάνανε πιάτσα μια ξανθιά τούμπανο με τεράστια βυζιά σαν την Πάμελα εξωτερικά. Απίστευτο μωρό !  και μία άλλη αδύνατη που την είχα πάρει μόνο για πίπα και ήταν σχεδιάστρια μόδας. Ελληνίδες και οι δύο. Αυτά γινόντουσαν πρίν μια 7ετία..
Ακούγεται χαζό αλλά έχει κανείς τηλέφωνα η ξέρει αν πάνε ακόμα ?
 

fantasy938

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2011
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα!!
Χθες κατα τις 02:30 - 03:00 τα ξημερωματα περιπου περασα απο Παραλιακη. Με μοναδικη εξαιρεση την ξανθια που ειναι κοντα στο Κρεολη (το οποιο ειναι στη Γλυφαδα και μακρια απο την πιατσα του Αλιμου - τυχαιο δεν νομιζω), ολες οι αλλες ειχαν εξαφανιστει. Ουτε δειγμα.
Βεβαια καποιος φιλος εδω μεσα τις προαλλες ειπε οτι βγαινουν μονο Παρασκευες και Σαββατοκυριακα. Αλλα πραγματικα δεν ειμαι σιγουρος, γιατι αν θυμαμαι καλα τις εχω πετυχει παλαιοτερα και καθημερινες. Μηπως τελικα το Δημοτικο Συμβουλιο εδρασε καταλληλως και τις μαζεψανε. Ηδη ηταν ετοιμοι για κατι τετοιο, αν θυμαστε το αρθρο!! Τι να εγινε αραγε?
 

KWSTAS__30

Νέο Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Την κυριακη το βραδυ περασα απο παραλιακη αργα κατα τις 4-5,λιγο πιο κατω απο το γνωστο μαγαζι (μαρμαριδης) ηταν 3 κοματια (το ενα πολυ καλο, κοντο μαλακι μοντερνο με σωμα λαμπαδα) την ρωτησα ποσο θελει κ απαντησε 40 πιπα κ 50 γαμησι. Την φορτωσα και πειγαμε στο Παρκιν λιγο πιο πανω. Νομιζω την λενε σοφια και λεει οτι ειναι 20 (σιγουρα ειναι γυρο στα 25)βουλγαρα 7 μηνες ελλαδα. Πολυ καλο στο γαμησι :knockinb:  . Πισω καθισμα - πολυ καλη στην ιππασια!
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.506
Κριτικές
21
Like
6.898
Πόντοι
8.345
αντε γαμισε και ενας,γιατι μεχρι τωρα μονο αναφορες ειχαμε.. ;) ;)
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
Το Παρκιν ειναι αιθριο και σε κοινη θεα !!!
Απλη ενημερωση !!!
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
. Πολυ καλο στο γαμησι :knockinb:  . Πισω καθισμα - πολυ καλη στην ιππασια!

ΜΟΝΟ ΜΕ ΦΟΡΤΗΓΟ

Οταν θα πάρω φορτηγό
μαζί της θα συναντηθώ
στο πίσω κάθισμα γαμήσι
είναι γαμήσι, στο γαμήσι !

Ασε που η θερμοκρασία
δεν ευνοεί την ιππασία.
Με Toyotomi θα εξοπλιστώ
στρώμα, καρότσα και γαμώ!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom